Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 okt 2017, 15:53

A ove budale(Peric) rodjena majko. Ja ne mogu svojim ocima vjerovati da on svoj vojni status uplice u ovu pricu. Kakav lik?
Ovi se cupaju i brigadirskim cinovima. Zato nam struka izbija zube protivnicima. Ma mrs jadnice i povedi sa sobom i ovog "strucnjaka" kojeg hvalis pa osnujte kakvu specijalnu jedinicu i pravac Sirija ili Ukrajina. Pa tamo pokazujte svoje borbeno takticke mogucnosti.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 okt 2017, 15:54

A po cemu to "mora" biti? Jer ako nije bilo ovaj klovn Peric ne bi imao posao?

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 18 okt 2017, 15:59

macak_ je napisao/la:Slažem se. Amar nek uzme neku mlađu selekciju, pa nek se dokaže.
Nek se dokazuje covjek koji ima 12 titula u karijeri, a daj odmah na klupu kodru koji je vodio po drugoj ligi klubove :urnebes: :urnebes: :clap:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 18 okt 2017, 16:56

dubrovnik je napisao/la:A ove budale(Peric) rodjena majko. Ja ne mogu svojim ocima vjerovati da on svoj vojni status uplice u ovu pricu. Kakav lik?
Ovi se cupaju i brigadirskim cinovima. Zato nam struka izbija zube protivnicima. Ma mrs jadnice i povedi sa sobom i ovog "strucnjaka" kojeg hvalis pa osnujte kakvu specijalnu jedinicu i pravac Sirija ili Ukrajina. Pa tamo pokazujte svoje borbeno takticke mogucnosti.
Ako ce mene uključiti u štab, i ja cu braniti Mesu.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 18 okt 2017, 17:01

braco je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
braco je napisao/la:
Meni taj nacionalni kljuc za pomocnike uopce nije sporan. Bajramovic, Misimovic, Papac ...
Problem je izbor a ne nacionalnost pomocnika.
Evo dosta nas druka za Zutog koji je Hrvatsko-Srpska kombinacija i nemamo problema sa tim.
Evo oglasio se i Perić povodom nacionalnog ključa
Dragan Perić: Mora se poštovati nacionalni ključ

Mehmed Baždarević i njegov pomoćnik Dragan Perić, jučer su u Mostaru obavili sastanak. Povod sastanka bilo je finaliziranje izvještaja, koji će Mehmed Baždarević sutra prezentovati Izvršnom odboru FS BiH.

Perić, koji je do izbora u reprezentaciju bio praktično nepoznat široj sportskoj bh. javnosti, je u razgovoru za Večernji list kazao kako je Baždarević najbolji izbor za A reprezentaciju, te da nacionalni ključ u izboru trenera mora i dalje ostati na snazi.

– Smatram kako je Baždarević u ovom trenutku najbolji izbor za reprezentaciju BiH. Pogotovo što on i dalje ima veliku želju voditi reprezentaciju. O njemu lično mogu, prije svega, reći kako je veliki čovjek koji je ovu priču prihvatio iz velike ljubavi. Kao trenerski stručnjak, sigurno ima više renomea nego brojni drugi kandidati koji se spominju u medijima, tvrdi Dragan Perić u razgovoru za Večernji list.

U medijima se spominjalo i to kako će reprezentacija BiH u budućnosti biti lišena nacionalnog ključa kada je u pitanju izbor pomoćnika. Perić ima jasno mišljenje i na tu tezu.

– Takvo nešto je nemoguće iz razloga što živimo u specifičnoj zemlji, živimo u zemlji u kojoj bi se svi međusobno morali uvažavati. Zbog toga, po mom mišljenju, svi narodi u BiH moraju biti zastupljeni u bh. nogometu. Ja sam lično ponosan što sam bio kandidat iz hrvatske komponente za pomoćnika u reprezentaciji. Nakon ispadanja od Irske u dodatnim kvalifikacijama, došao sam pred selektora i ostale pomoćnike kako bih stavio svoj mandat u stručnom štabu na raspolaganje, a ukoliko Baždarević dobije novu priliku, prije svega ću tako ponovo napraviti budući da je to moralna stvar. Ukoliko ja ne zadovoljim kriterije, tada neka na moje mjesto dođe neko drugi iz hrvatske komponente. Ima tu ljudi koji mogu časno i stručno obavljati taj posao. Ja sam se već ‘91. borio za ovu zemlju, kao vojnik sam karijeru završio s činom brigadira i time se ponosim. Nikom ne dam da ovu zemlju voli više od mene. Samim tim ne podržavam tu ideju o tome kako se i u bh. fudbalu treba zanemariti nacionalnost. Ja ću, ukoliko opet dobijem priliku u reprezentaciji, ponovno dati sve od sebe kako bismo napravili sportski uspjeh – rekao je, između ostalog, Perić za Večernji list.
A gdje smo mi ostali Periću? Ne moze to tako ****.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dinoze » 18 okt 2017, 17:48

Ako ce opet zaposliti neku qurcinu od trenera kao sto je Osim, Kodro, Jagodic, Istuk, Janjos itd
mogu komotno Mesu ostaviti on vec zna kako idu relacije u savezu i koji igraci moraju igrati i ciji menadzer po kafnama i svlacionicama puca samare.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dinoze » 18 okt 2017, 17:58

Treba nekog hrvata za trenera koji nije igrao u Zelji i Sarajevu. Dokazali su da nemaju pojma i samo mahalaju po Sarajevu jaranskim vezama.
Najuspjesniji BiH klubovi su Zrinjski i Siroki, jer ljudi znaju. Vidjeli ste sta onaj lav uradi sa mladom repkom.
Dosta je vise Bosnjaka i njihovog fudbalskog neznanja a pogotovo Bosnjaka iz Sarajeva i njihovih prevara.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 18 okt 2017, 18:36

Za kog se borio ovaj Perić?



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 18 okt 2017, 18:37

irfo je napisao/la:
macak_ je napisao/la:Slažem se. Amar nek uzme neku mlađu selekciju, pa nek se dokaže.
Nek se dokazuje covjek koji ima 12 titula u karijeri, a daj odmah na klupu kodru koji je vodio po drugoj ligi klubove :urnebes: :urnebes: :clap:
Daleko od toga da je Kodro dorastao reprezentaciji, ali vi drk.ate na Osima ko da je uzeo Seriu A i Bundesligu a ne titule u šugavoj PL BiH. Dajte dozovite se pameti.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tareizo » 18 okt 2017, 18:43

sergey barbarez jedan jedini ,kako god prosli takmicarski zasluzio je to(sjetimo se samo gostovanja na marakani )- sansu dat pravom patrioti, a to je on

SERGEY BARBAREZ
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 18 okt 2017, 18:59

@avenija nemoj vise bezze lozit raju. Kakav morz i ****. Nije on za selektora ba. On je vise za kakvog kamiondziju po ledenim krajolicima Kanade...

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 okt 2017, 19:31

FliX je napisao/la:@avenija nemoj vise bezze lozit raju. Kakav morz i ****. Nije on za selektora ba. On je vise za kakvog kamiondziju po ledenim krajolicima Kanade...
:urnebes: :urnebes:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la keno83 » 18 okt 2017, 22:00

a znate li da je ovaj Dragan Peric sura od Dragana Covica heheeh ;)

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 19 okt 2017, 00:17

dubrovnik je napisao/la:A ove budale(Peric) rodjena majko. Ja ne mogu svojim ocima vjerovati da on svoj vojni status uplice u ovu pricu. Kakav lik?
Ovi se cupaju i brigadirskim cinovima. Zato nam struka izbija zube protivnicima. Ma mrs jadnice i povedi sa sobom i ovog "strucnjaka" kojeg hvalis pa osnujte kakvu specijalnu jedinicu i pravac Sirija ili Ukrajina. Pa tamo pokazujte svoje borbeno takticke mogucnosti.
Kurdima trenutno treba vojnih strucnjaka pa nek njima slazu 'takticko-operativne projekte' usred Kirkuka ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 19 okt 2017, 09:12

je li danas ova sjednica?

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kaunas » 19 okt 2017, 11:23

Hrvati hoce Ancelotija, a nasi Kodru ili Osima. Eto gdje smo. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 19 okt 2017, 11:31

Kodro i osim su uzasan izbor. I s obzirom da nijedan ozbiljan trener nas nece preuzet mozemo zaboravit bilo kakav uspjeh repke narednih godina
naprijed rejal

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 19 okt 2017, 11:55

Ja smeca i portala i novinara, niko ne zna napisati kada je ta sjednica?
Napisite makar "boom" da je Barbarez novi izbornik, nek raja ima sta citati.


Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 19 okt 2017, 16:28

FS BiH: Reprezentacija BiH trenutno bez selektora

Pod predsjedavanjem predsjednika Elvedina Begića u Sarajevu je danas održana 14. redovna sjednica Izvršnog odbora FS BiH, prenosi zvanična stranica Fudbalskog saveza BiH.

Na sjednici je bilo prisutno 13 članova Izvršnog odbora, počasni predsjednik Ivica Osim, član Odbora za posredovanje i savjetovanje Sead Kajtaz i savjetnik Izvršnog odbora za fudbalska pitanja Zvjezdan Misimović .

U jednom dijelu sjednici su prisustvovali i selektori „A“ i „U21“ reprezentacije Mehmed Baždarević i Vinko Marinović koji su podnijeli svoje izvještaje vezane za posljednje kvalifikcione susrete.

Nakon diskusija jednoglasno su usvojeni izvještaji selektora sa utakmica reprezentativnih selekcija BiH-Belgija i Estonija-BiH, u kvalifikacijama za SP 2018. („A“) i BiH-Portugal u kvalifikacijama za EP 2019 (U21).

Konstatovano je da nije ostvaren zacrtani cilj u kvalifikacijama za SP 2018., te da je selektoru Baždareviću istekao ugovor, tako da je trenutno „A“ reprezentacija bez selektora.

Zadužen je Tehnički komitet da pripremi detaljnu analizu neuspjeha u kvalifikacijama, a članovi Odbora za posredovanje i savjetovanje Ivica Osim, Duško Bajević i Sead Kajtaz su zaduženi i ovlašteni da zajedno sa Zvjezdanom Misimovićem utvrde prijedlog kandidata za selektora do 01.11. 2017. godine. Prijedlog će biti razmatran na narednoj sjednici IO, koja je zakazana za 10.11.2017. godine.

Pored navedenog, usvojeno je i sljedeće:

Zapisnik i informacija o realizaciji zaključaka sa 13. redovne sjednice Izvršnog odbora, održane 14. 09. 2017. godine,
Prijedlog Pravilnika o radu antikorupcijskog tima, koji će biti imenovan na jednoj od narednih sjednica Izvršnog odbora
Prijedlog odluke o raspodjeli sredstava klubovima iz UEFA fonda solidarnosti za razvoj omladinskog nogometa/fudbala,
Informacija o finansijskoj situaciji.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.