Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la miky_hz » 24 nov 2017, 22:31

Kazu da je Robija "zavrsio" Ramadani,ocito je ovo prevelik zalogaj bio za Misketa bio pa je morao svog zastitnika kontaktirati.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 24 nov 2017, 22:55

Navijaci Zelje prvenstveno zele Amara radi kriminala i izvlacenja sredstava iz reprezentacije i forsiranje zeljinih igraca. Oni su veliki neprijatelji drzave i nogometa u njoj u ovom trenutku. :bih:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 24 nov 2017, 22:59

UltraSA je napisao/la:I ovdje treba Duško Vujošević. :mrgreen:
Ne moze, ipak je prestar sada za ovakav posao (Ciro Blazevic).
@alipasino, sto se ne ispises s foruma..

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 24 nov 2017, 23:05

Peta kolona je mila majka sta mi radimo,zelimo Amara da gura nase igrace,da se Peru pare preko repke,da se igra na Grbavici da BI Zeljo mogo profitirat,da nasi igraci igranjen kroz repku imaju bolju cjenu,hocemo privatnu repku koja se samo zove BiH a u stvari je produzena ruka Zelje,Osim trener,Tata peta kolona predsjednik,golman Sehic Kapitein Dzeko,stadion Grbavica,ulaz dopustem samo uz clansku Zelje.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 24 nov 2017, 23:09

Ma nema sanse onaj sa ruznim brkovima.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 24 nov 2017, 23:13

Probisvjet je napisao/la:Ma nema sanse onaj sa ruznim brkovima.
Fuuuj
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 24 nov 2017, 23:14

Probisvjet je napisao/la:Ma nema sanse onaj sa ruznim brkovima.
Kakav je onaj Casemiro?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la slobodaTZ » 25 nov 2017, 00:25

Kompromis je napisao/la:Amar Osim kao nas najtrofejniji strucnjak zasluzuje klupu reprezentacije BiH... mnogo je trofejniji od svih "potencijalnih" kandidata zajedno... trofej mu je nadimak i srednje ime... Amar Trofej Osim... sto se ne bi moglo reci za ostale...
Sve patriote su za Amara Osima, a oni koji zele zlo drzavnoj fudbalskoj reprezentaciji su protiv :bih:.... Mi volimo BiH i zelimo najbolje, a to je Amar Osim... vi ostali ne...
Nick ti ide uz stav :D

Sent from Nokia 3210

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hz1987 » 25 nov 2017, 12:42

evo, spreman sam prihvatiti amara osima da vodi reprezentaciju, al pod jednim uslovom, da radi besplatno tj. bez ikakvih primanja. isplata troskova koje napravi - one neminovne, to je ok. ostalo, hirove i sl. ako treba nek da iz svog dzepa.
da prima platu i bude selektor? nema govora!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 25 nov 2017, 13:14

Rokoko87 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ma nema sanse onaj sa ruznim brkovima.
Kakav je onaj Casemiro?
Govori za Roberta.
slika
Vidiš da mu ne stoje brkovi baš najbolje uz ovu bradu.

Nije lijepo to što smatraš da Amar ima ružne brkove. :nedam:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 25 nov 2017, 14:09

Citam jutros da je Prosinecki izjavio da mu novac nije prioritet, odnsono da nece igrati glavnu ulogu. Pa valjda mu nasi mogu dati bar pola miliona i daj uz izboreni EURO duple premije i to je to
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 25 nov 2017, 17:09

Na kojeg kandidata za selekora vas ovaj gospodin podsjeca? :)
slika

Mix Amara i raskopcanog Siljka [emoji23]

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 25 nov 2017, 22:44

Robi Bobi bjele carape,kako CE jadan izac na Grbavici isprljace se.Ipak je on bio trener Azerbedjana.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 25 nov 2017, 23:45

Alipasino je napisao/la:Robi Bobi bjele carape,kako CE jadan izac na Grbavici isprljace se.Ipak je on bio trener Azerbedjana.
Bilino polje momcino...nece jos dugo repka igrati na onom ruglu od Grbavice tako da nece ni carape isprljati... bar dok ne budu zavrseni dodatni radovi oko terena i kapaciteta stadiona.
Protiv Belgije sam prvi put bio na Grbavici i nije mi neki dojam ostavila...moraju Jug srediti i nesto uciniti sa zapadnom tribinom...sve mi ono nekako nazgrapno izgleda...sa Sjevera gledam Hazarda kad vidim iznad juga kamion prolazi. :)

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 26 nov 2017, 01:56

hurem je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Robi Bobi bjele carape,kako CE jadan izac na Grbavici isprljace se.Ipak je on bio trener Azerbedjana.
Bilino polje momcino...nece jos dugo repka igrati na onom ruglu od Grbavice tako da nece ni carape isprljati... bar dok ne budu zavrseni dodatni radovi oko terena i kapaciteta stadiona.
Protiv Belgije sam prvi put bio na Grbavici i nije mi neki dojam ostavila...moraju Jug srediti i nesto uciniti sa zapadnom tribinom...sve mi ono nekako nazgrapno izgleda...sa Sjevera gledam Hazarda kad vidim iznad juga kamion prolazi. :)
Nista strasno, to stigao krompir iz Beneluxa.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 26 nov 2017, 15:11

Kazu sto se nismo plasirali ni u baraz u najslabijoj grupi ikada, pa zato sto nam uvalise ovog zeljinog bazdarevica koji forsira 10 igraca zelje neke cocalice i slicno pa bi sada i amawa da nastavi niz..da ne spominjemo da smo na Bilinom igrali da ne bi izgubili jer 10 meceva zadnjih zaredom nismo izgubili u Zenici i izmislise suspenziju i odmah poraz nakon 10 domacih utakmica.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 27 nov 2017, 00:39

avenija je napisao/la:Kazu sto se nismo plasirali ni u baraz u najslabijoj grupi ikada, pa zato sto nam uvalise ovog zeljinog bazdarevica koji forsira 10 igraca zelje neke cocalice i slicno pa bi sada i amawa da nastavi niz..da ne spominjemo da smo na Bilinom igrali da ne bi izgubili jer 10 meceva zadnjih zaredom nismo izgubili u Zenici i izmislise suspenziju i odmah poraz nakon 10 domacih utakmica.
Bazdarevic je najgori selektor koji je ikada sjeo na kulpu repke, veze sa fudbalom nema, al haj ti meni reci koga bi to ti forsiro?

Znaci na ovoj temi svi mogu na jednu stranu, al ti moras na drugu...da Amar ima pet trofeja lige prvaka ti bi se drzno da mu nesto kazes jer je tvoj mali klub (koji god on bio a predpostavljam da je ili sloboda ili si pitar ili celik) ka.rao godinama i ubijao vam volju za zivotom
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 27 nov 2017, 01:31

avenija je napisao/la:izmislise suspenziju
:rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la xavi26 » 27 nov 2017, 08:42

invincible1921 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Kazu sto se nismo plasirali ni u baraz u najslabijoj grupi ikada, pa zato sto nam uvalise ovog zeljinog bazdarevica koji forsira 10 igraca zelje neke cocalice i slicno pa bi sada i amawa da nastavi niz..da ne spominjemo da smo na Bilinom igrali da ne bi izgubili jer 10 meceva zadnjih zaredom nismo izgubili u Zenici i izmislise suspenziju i odmah poraz nakon 10 domacih utakmica.
Bazdarevic je najgori selektor koji je ikada sjeo na kulpu repke, veze sa fudbalom nema, al haj ti meni reci koga bi to ti forsiro?

Znaci na ovoj temi svi mogu na jednu stranu, al ti moras na drugu...da Amar ima pet trofeja lige prvaka ti bi se drzno da mu nesto kazes jer je tvoj mali klub (koji god on bio a predpostavljam da je ili sloboda ili si pitar ili celik) ka.rao godinama i ubijao vam volju za zivotom
Moje skromno misljenje je da nikako, ama bas nikako ne moze biti gori od Safeta Susica!
Volim te Bosno!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 27 nov 2017, 12:22

xavi26 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Kazu sto se nismo plasirali ni u baraz u najslabijoj grupi ikada, pa zato sto nam uvalise ovog zeljinog bazdarevica koji forsira 10 igraca zelje neke cocalice i slicno pa bi sada i amawa da nastavi niz..da ne spominjemo da smo na Bilinom igrali da ne bi izgubili jer 10 meceva zadnjih zaredom nismo izgubili u Zenici i izmislise suspenziju i odmah poraz nakon 10 domacih utakmica.
Bazdarevic je najgori selektor koji je ikada sjeo na kulpu repke, veze sa fudbalom nema, al haj ti meni reci koga bi to ti forsiro?

Znaci na ovoj temi svi mogu na jednu stranu, al ti moras na drugu...da Amar ima pet trofeja lige prvaka ti bi se drzno da mu nesto kazes jer je tvoj mali klub (koji god on bio a predpostavljam da je ili sloboda ili si pitar ili celik) ka.rao godinama i ubijao vam volju za zivotom
Moje skromno misljenje je da nikako, ama bas nikako ne moze biti gori od Safeta Susica!
Ni u ludilu....safet ima plasman na SP i odlicno odradjene dvoje kvalifikacije. Daelko od toga da je dobar strucnjak, ali od mese itekako bolji. Mesa apsolutno nista nije uradio...ono koliko on poznaje trenerski posao poznajem i ja.

Izbiji. nabiji bunar lopta...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Imajednabrigada, Sheyi i 28 gostiju.