Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 00:11

Vodeci se logikom "otjerali Kodru" onda su otjerali i Vinka jer je izgubio 0:3 od Slobode pa onda 4:0 od Zeljeznicara. Prokockao im titulu, oni doveli Baku alkoholicara i on je uzeo. Eto ta logika.

Vinko ima slifa, ali se ne moze niko ocjenjivati na osnovu 5 utakmica. Ali se moze na osnovu jedne vidjeti jel dovoljno inteligentan.
Kodri se zamjera taj mandat u Sarajevu, a Sarajevo je na duzi period zazalilo itekako, a Kodro je tu imao jedan poraz.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 00:12

babino je napisao/la:ovom crnogorcu ili neko placa za ovo ili je lik toliki nehljeb da mu je mrsko izaci iz kuce.
njemu je zivotni smisao dobiti diskusiju na forumu.
Evo vec sada najavljuje kako ce kao opet za godinu-dvije citirati mnoge i posamarati ih...al shvati lik je toliki majstor da zna kako bi meho odradio kvale i kako bi unistio repku..on to ZNA covjece.
smije mu se 90% foruma ali ne posustaje.
Izadji covjece malo iz kuce, ima svijeta i mimo foruma, prosetaj, uz pice s nekim razbaci malo o sportu, idi yebi sta, olaksaj se malo...
al jok, ja cu vas citirati :bow:
Ama cim pise da je Kenan potencijalni reprezentativac sta imas na takve stvari reagirati.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la uNbx » 18 nov 2017, 00:12

samoposteno je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Na stranu to što je u Premijer ligi imao dream team i jednu od najboljih ekipa ikada u našoj ligi sa Duljevićem i Cimirotom, pa je otjeran kada je bio na poziciji koja ne vodi ni u Evropu.

Onda dođe neki levat Uščuplić i uzme titulu.

Toliko o Kodri stručnjaku.
Sta je tebi u zivotu uradio Meho pa ga toliko pljujes kad su sansu dobijali polovnjaci Pape, Curan i ostali koji su prosli kroz repku pa neka proba i Kodro pa da vidimo ja mislim da nemoze bit losiji od predhodnika
Očigledno misli da još uvijek postoji neko ko će se primit na taj jeftini spin. Hiljadu puta objašnjeno zašto, kako i zbog čega je otjeran Kodro iz FKS. Valjda u Montenegru bolje znaju razloge, od nas koji smo po cigare udaljeni od kluba.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 18 nov 2017, 00:14

Virtu4l je napisao/la:Ne pljujem ga uopšte, samo smatram da nije ono što nam treba i da ne može doprinijeti boljoj igri naše reprezentacije. Razmišljanje 'ne može biti lošiji od prethodnika' imaju gubitnici kakav i jesi.

Da ga pljujem, ponašao bih se onako kako se vi ponašate prema Amaru, ali nisam ja taj tip. Kodro je legenda našeg fudbala i veliki čovjek, ali je loš trener i to je jedino što me u ovom trenutku zanima.
Po cemu sam ja gubitnik a sto se tice Amara ja sam protiv samo zato sto se gura preko veze i to pod svaku cijenu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 00:19

babino je napisao/la:ovom crnogorcu ili neko placa za ovo ili je lik toliki nehljeb da mu je mrsko izaci iz kuce.
njemu je zivotni smisao dobiti diskusiju na forumu.
Evo vec sada najavljuje kako ce kao opet za godinu-dvije citirati mnoge i posamarati ih...al shvati lik je toliki majstor da zna kako bi meho odradio kvale i kako bi unistio repku..on to ZNA covjece.
smije mu se 90% foruma ali ne posustaje.
Izadji covjece malo iz kuce, ima svijeta i mimo foruma, prosetaj, uz pice s nekim razbaci malo o sportu, idi yebi sta, olaksaj se malo...
al jok, ja cu vas citirati :bow:
Bez potrebe ovo pretvaraš u ličnu raspravu i ulaziš u privatnost, gdje će ti oni koji me lično poznaju a ima ih dosta na ovom forumu reći da si smiješan. Ja uglavnom uživo gledam utakmice koje su tebi i tih 90% koliko si napisao dostupne samo na Areni i na Sportklubu, ali nećemo o tome, samo želim da ti naglasim da lupaš, ali baš.

Da, ja to ZNAM, što moji upisi na ovom podforumu već godinama pokazuju, kao i na ostalim podforumima, posebno onima koji se tiču reprezentacija u svim sportovima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 00:22

Zukanovic je napisao/la:Kad ne moze Babo ima druga opcija.

"Kandidat za selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Amar Osim pratio je današnji derbi meč 15. kola fudbalskog šampionata Republike Srpske Slavija - Zvijezda 09"

"On je boravak u Istočnom sarajevu iskoristio i da porazgovara sa Draganom Kulinom bivšim predjednikom Slavije"

Ko ne zna ovo je Kulina ili kako ss.ba kaze jedan od " 15 "ljutih" muškaraca "

"Draga Kulina - Rođen je 16. 9. 1959. u Sarajevu. Po zanimanju je arhitektonski tehničar. Osnovnu školu i srednju građevinsku školu završio je u Sarajevu. Fudbalom se počeo baviti 1972. godine u FK „Famos“ Hrasnica gdje je igrao do 1976. Nastupao je za FK „Novi Grad“ Sarajevo od 1976. do 1981. godine kada završava karijeru aktivnog fudbalera."

Amar legenda :opaopa:
Je li Spaha bio sa njim ili samo Kulina?
Kodro je valjda sa Kovacevicem sutra.

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 00:24

Ni Amar ni Kodro,i mirna bosna,Dragan Okuka,Matjaž Kek,Darko Milanič,Ivica Jovanović,Aleksandar Stanojević.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 18 nov 2017, 00:26

Ovo treba zavrsit jer glupo se raspravljat 3 clana komisije su donjela odluku izmedju Mehe i Amara i ja im vjerujem dugo su u svijetu fudbala i znaju sta rade a sto se tice 4 clana on je moro glasat tako kako je glaso

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 00:27

Čovjek je u karijeri vodio tačno 52. utakmice, što nisu ni dvije pune sezone. Zaista bi bilo porazno da nam neko sa takvim (ne)iskustvom bude selektor.
Evribadi sej Željo
Željoooo

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 18 nov 2017, 00:29

pa cekaj ti se isto ovako razumijes u sve sportove i ZNAS proreci sudbinu.ok, izvini, ne smijem vise.
brate, nek je tebi dragi Bog na pomoci a i tim koji te licno znaju i sa kojima pratis te sportove uzivo.
ne znam samo kako to uspijes kad si 24 h online.
nego, citiraj me za godinu kad nas meho odvede u propast:-)..do tada razmisli o nekom od mojih prijedloga za relaksaciju.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 00:32

Pa bolje je voditi u Evropi negdje po meni 30 utakmica nego u ovoj ligi ostajati 5-6 godina i voditi 150 utakmica. Cim ti ovdje predjes 100 utakmica, a nisi se izvukao odmah si zaostao za EU shvatanjima nogometa.
Tamo ako u jednoj ekipi dobijes otkaz nakon godinu dana ces naci drugu ekipu. Ovdje ako u jednoj dobijes otkaz jedini angazman koji mozes da nadjes je druga PL ekipa.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 00:34

babino je napisao/la:brate, nek je tebi dragi Bog na pomoci a i tim koji te licno znaju i sa kojima pratis te sportove uzivo.
Samo imenuj stadion koji gledaš na Areni i SK, poslaću ti sliku sa njega, a sad razguli :arrow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 00:37

Pružiću mu podršku tek kad bude zvanično izabran za selektora, kao i svakom prije njega, ali dok postoji i najmanja šansa da se to izbjegne treba biti glasan.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 00:48

Nece ni kodro vala da si gurabija.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 00:49

Ja bih samo volio da me neki normalan forumaš uputi u tematiku zašto bi Meho Kodro bio dobar selektor reprezentacije, da mi objasni gdje griješim, pa da malo prodiskutujemo na normalan način. Izgleda da nema takvog, sve neki komedijaši u pokušaju, smajli brigada, nepismeni, pravo ogledalo ovog podforuma još od vremena Safeta Sušića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 18 nov 2017, 00:52

Virtu4l je napisao/la:Ja bih samo volio da me neki normalan forumaš uputi u tematiku zašto bi Meho Kodro bio dobar selektor reprezentacije, da mi objasni gdje griješim, pa da malo prodiskutujemo na normalan način. Izgleda da nema takvog, sve neki komedijaši u pokušaju, smajli brigada, nepismeni, pravo ogledalo ovog podforuma još od vremena Safeta Sušića.
Niko ne kaze da bi Meho bio dobar selektor , al ako vec se bira izmedju njih dvojice onda daj Mehu , ne mozes fkt Amara slusat a bogami ni gledat , bas me zanima kako bi se Amar nosio sa pritiskom poslije nekog poraza , a svi znamo da je u Zelji imao odrijesene ruke ovdje ne bi imao .

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 00:53

Virtu4l je napisao/la:Ja bih samo volio da me neki normalan forumaš uputi u tematiku zašto bi Meho Kodro bio dobar selektor reprezentacije, da mi objasni gdje griješim, pa da malo prodiskutujemo na normalan način. Izgleda da nema takvog, sve neki komedijaši u pokušaju, smajli brigada, nepismeni, pravo ogledalo ovog podforuma još od vremena Safeta Sušića.
Meho je gospodin i dobar covjek.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 18 nov 2017, 00:56

je li ikome naumpalo da spomene čustovica, ili et bajramovica u kontekstu selektora, ss ba da nazove i pita makar
Zadnja izmjena: Moggi, dana/u 18 nov 2017, 00:57, ukupno mijenjano 1 put.
Zarathustra

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 00:57

Sabinho je napisao/la:Meho je gospodin i dobar covjek.
Meho je bio igracina ali kao trener je dvica 2, ono dovoljan da moze samo proci. Dok je Amar 4 kao trener ali je nekima odvratan u 16. Samo u fudbalu nema dobar-los nego zna ili ne.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 01:01

MuhamedTM je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Meho je gospodin i dobar covjek.
Meho je bio igracina ali kao trener je dvica 2, ono dovoljan da moze samo proci. Dok je Amar 4 kao trener ali je nekima odvratan u 16. Samo u fudbalu nema dobar-los nego zna ili ne.
Situacija nekad iziskuje promjene. Nama treba jedna da se svi razdrmamo i da repka opet dode u stopostotni fokus, jer je repka pala qrcu za usi. Dakle, ili nam treba vrhunski strucnjak kojeg si ne mozemo priustiti ili neko neobican poput Cire, Amara ili nekog treceg ko je slican. Sve ostalo je presipanje iz supljeg u prazno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.