Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 18 nov 2017, 17:42

markomilanov WroteColonU 25 godina neovisne bosne,bili su domaći treneri,i jedan odlazak na velko takmičenje,i napomeniuti da nikad srbin nije bio selektor

Stvarno je nacionalnost bitna?
Slažem se da su domaći treneri dno dna.

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 18 nov 2017, 17:47

markomilanov WroteColon
Evander WroteColon
markomilanov WroteColonIvica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.

Kazes to, onda predlozis Slavka Petrovica. Druze, da je Slavko nivo za trenera repke kojoj je cilj Euro, ne bi gubio godine u Radniku, Zelji i Slobodi. Ja sam bio za Rajevca prosli put, ali je izgubio jednoglasno. Eto, nesto iz FSRSa kontali da nije na Mesinom nivou.

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 18:22

Ovima iz rs ne treba nikako verovati,oni sam zatežu,da bi dobili funkcije u savezu i dobili pare,i podržaće Amara,njih ne interesuje bih nego pare,ko noramalan može predložito Sidorfa,a ovima iz Sarajeva je važno da selektor bude bosnac, da se ne bi zamerili mahali, da bi mogli manipulirati njime,ne zna se koji su gori.
Za dobrobit države i društva je, da u multkulturnoj bosni,posle 25 godina od neovisnosti,bude selektor naroda kojeg u državi ima preko milion,ali da se razumemo kvalitetan srpski stručnjak,a ne marionete poput Tulića,Nikića,Jagodića

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 18:26

markomilanov WroteColon
Evander WroteColon
markomilanov WroteColonIvica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.

Onda reci Bilic ili Antic (Srbija i nema bas nesto ovih mladjih dobrih), onda mozemo pricati.
Pusti mi se anonimusa.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 18:38

Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.
Zadnja izmjena: markomilanov, dana/u 18 nov 2017, 18:40, ukupno mijenjano 1 put.

Zastone
Kontakt:

PostPostao/la Zastone » 18 nov 2017, 18:39

markomilanov WroteColonKako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Bravo. :bih:

Vrebac
Kontakt:

PostPostao/la Vrebac » 18 nov 2017, 19:02

markomilanov WroteColonKako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.

Nema dalje,,

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 18 nov 2017, 19:03

Tako je.

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 18 nov 2017, 19:20

Tačno tako, ja predlažem da Bošnjaci nikad više ne budu selektori naše repke.

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 18 nov 2017, 19:24

Ignorišite trolla.

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 18 nov 2017, 23:30

Ja sam mislio da se neko zayebava, no pojedine navijacke skupine su zaista uzele sebi za pravo da "predlazu" selektora... :facepalm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 19 nov 2017, 01:33

Vrebac WroteColon

Nema dalje,,

Budite ozbiljni. Milan Rajevac jeste trener sa dugogodišnjim iskustvom ali da spada u kategoriju 'boljih' stručnjaka - nema šanse. To sa Ganom, je bio njegov 'vrh, posložile se 'kockice' ali ne do kraja - poslije toga gdje je radio? Danas je trener na Tajlandu !!!! :o

I zašto sve, pa i pitanje selektora, morate 'prebacivati' na 'nacionalni teren'???
Ovdje je bilo mnogo postovo gdje su Forumaši predlagali i željeli, trenere-selektore bez obzira na porijeklo i naciju, bitna je samo stručnost i harizma.
Na kraju, stvore se dvije 'grupe' koje se isključivo svađaju, vrijeđaju, oko Kodre i A.Osima i onda 'šlag na tortu' - pojavi se 'nacionalno pitanje'!
Svašta. :roll:
Bosno moja poharana....

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 19 nov 2017, 01:56

Problem je što u bih nikad nije stručnost na prvom mestu,osporavate trener u regionu koji imaju iza sebe rezultate na medjunarodnom nivou,1/4 svetskog prvenstva,slucajno se desilo,ali zato vodjenje turskih,francuskih,japanskih drugoligaša je preporuka za selektora,nidje veze nema.

Zašto bi bilo čudno da u zemlji u kojoj živi milion srba,selektor bude srbin,naravno kvalitetan stručnjak,a ne zato što je srbin.

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 19 nov 2017, 02:00

Nekom se posložile kockice pa mu vrh četvrtfinale SP-a, a nekom se posložile kockice pa im vrh Bjelašnica '84. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 19 nov 2017, 02:05

markomilanov WroteColonProblem je što u bih nikad nije stručnost na prvom mestu,osporavate trener u regionu koji imaju iza sebe rezultate na medjunarodnom nivou,1/4 svetskog prvenstva,slucajno se desilo,ali zato vodjenje turskih,francuskih,japanskih drugoligaša je preporuka za selektora,nidje veze nema.

Zašto bi bilo čudno da u zemlji u kojoj živi milion srba,selektor bude srbin,naravno kvalitetan stručnjak,a ne zato što je srbin.

Kako god napišeš - i kad potenciraš stručnost, regiju... - ne možeš a da ne postaviš pitanje nacionalnosti!?
Koliko se god trudiš da budeš 'kao objektivan' ti uvlačiš politiku i nacionalizam u sport! Čemu potenciranje "...živi milion srba,selektor bude srbin..." ako nije u pitanju nacionalizam?
Da li to radiš namjerno ili ne, ne zanima me, ali popusti sa tim 'nacionalnim brojanjem krvnih zrnaca', živ bio.

PS: Srbin i Srbi se uvijek piše sa 'velikm' početnim slovom.
Bosno moja poharana....

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 19 nov 2017, 02:17

Matjaž Kek,Darko Milanič,Dragan Okuka,Milovan Rajevac,Branko Ivanković,Anate Čačić,Krunoslav Jurčić,Cico Kranjćar,Ivica Jovanović,Aleksandar Stanojević,ovo su dostupni treneri savezuu,nisu iz prve lige trenera,ali trenirali su ekipe u ligi šampiona,ligi evrpoe ,bilina svetskim i evropskim prvenstvima.

Fuad,Džemo,Faruk,Meša,Mišo,Baka,Meho,Amar kakve su njihove reference.

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 19 nov 2017, 02:47

ču' Dragan Okuka. o yebo te dan da te yebo! :lol: :lol: :rol:
Pa Okuku je vrijeme davno pregazilo, a i Rajevca je. Rajevac u karijeri prije i poslije Gane ništa nije uradio, a dobro neko iznad reče, mnogo toga mu se i 2010. poklopilo da stigne do četvrtfinala Mundijala. Stanojević neće da vodi Srbiju, a ne BiH. Jovanović bi možda mogao biti dobro rješenje, Katanec takođe. Za Muslina sam, recimo, siguran, da bi sa BiH radio dobre stvari. Ali Muslinu su sad nakon što je Srbiju odveo na Mundijal, u regionu a i šire porastao rejting ali i njegovi apetiti, vjerujem.

Milanič i Kek su već naučna fantastika. Njih dvojica ako imaju u planu da vode reprezentaciju, apliciraće za klupu Slovenije jer ni oni nemaju selektora, a i finansijski mogu mnogo više da ponude.
RIP Adis Selmanović

Tebe volim ja jer si najbolja, jer si mome srcu najdražaa

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 19 nov 2017, 12:48

Mislim da bi pametno bilo da mi ikako imamo selektora..

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 19 nov 2017, 13:35

Dragan Okuka ,2012 trener godine u Kini,to je tako daleko,on je Murinjo za Meha i Amara.
http://www.draganokuka.com/

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 nov 2017, 13:43

To da je Okuka ispusena mustikla, star, ispodprosjecan trener je moguce, ali porediti njegovu karijeru sa karijerom Osima i Kodre je smijesno. Pogotovo sto ova dvojica nisu u cvijetu mladosti i sto od njih, vrlo vjerovatno, ne mozemo ocekivati puno vise nego sto su do sada postigli.
Da se razumijemo, ne mislim ja da je Okuka neko bolje rjesenje od Amara i Mehe, ali treba biti posten pa priznati stvari. Pa covjek je sampion Srbije, Poljske, osvojio poljski kup, kineski super kup. Legia, Wisla, Vojvodina, Omonia, Lokomotiv Sofia...

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.