Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la fininho » 16 okt 2017, 16:03

JavierBosnia je napisao/la:O čem pričamo samo malo? Pa Prosinecki za pocetak trazi platu od 30.000 €, nasima je to u startu previse. Pa za 15.000€ ne mozemo ocekivati boljeg trenera od Amara Osima, Mehe Kodre i njemu slicnih.
Dobar trener= dobre pare.
ne vjerujem da kod Prosineckig novac igra bitnu ulogu,da je tako ostao bi u Azerbadjanu,gdje je zaradjivao 1.2 mil eura godisnje.Prosinecki ce vjerovatno preuzeti selekciju Slovenije,za ne vise od 250 godisnje(Mesa je imao malo ispod 200).nas savez bi si bez vecih problema mogao priustiti Prosineckog,u to sam siguran.kvalitetni trener iz regije,ce na krmilo BiH repke doci zbog sportskih motiva a nezbog para,to je vjerovatno svima jasno.
i Kek i Prosinecki su puno kvalitetniji treneri od Mese.
Prosinecki ima veliku karizmu,njegove ekipe su uvijek jako dobro poslozene i balansirane.sto je najbitnije,u njegovoj ekipi,igra ne zavisi od improvizacije,kao kod Mese,nego se igra po planu.kod prosineckog svaki igrac zna sta mu je raditi i gdje se treba nalaziti.

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zastone » 16 okt 2017, 16:41

Rimes87 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Što li nisu bili pizdulje kad je trebalo Safeta razapet na krstove, mjesece, srpove i maljeve?
Ne znam sta si htio time da kazes tacno, ali sam i ja to primjetio. Izgleda da su pokupovani ili se plase necega (a, ako se plase necega onda su pofrijesili profesiju), jer sve vise lice na zenski polni organ kao sto rece kolega iznad. Zar je tesko nekome postaviti direktno pitanje i kada ga eskivira, sto nas trenutni selektor uvijek radi, vratiti ga na temu? Valjda im je to posao. Ili im je mozda posao prevoditi clanke sa inostranih portala.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Evo Maric je dobro definisao to

Nevjerovatna je kampanja vođena protiv Papeta, koji nas je odveo na prvo Svjetsko prvenstvo u historiji. Kampanju su najprije pokrenuli pojedini novinari jer Pape nije tip koji voli pričati i sjediti sa njima u slobodno vrijeme. On kaže šta je potrebno na press konferencijama, a to nije odgovaralo nekima i poveli su kampanju protiv njega. Tome su se priključili i ljudi koji su odlučivali o selektoru i sada je samo gore, jer šta smo dobili? Nevjerovatno je kako je Sušić otjeran od ljudi koji se prave da znaju sve, pogotovo u nogometu, a nemaju pojma, niti znaju odgovor na jedno pitanje“, kaže on.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 17:32

Zastone je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Što li nisu bili pizdulje kad je trebalo Safeta razapet na krstove, mjesece, srpove i maljeve?
Ne znam sta si htio time da kazes tacno, ali sam i ja to primjetio. Izgleda da su pokupovani ili se plase necega (a, ako se plase necega onda su pofrijesili profesiju), jer sve vise lice na zenski polni organ kao sto rece kolega iznad. Zar je tesko nekome postaviti direktno pitanje i kada ga eskivira, sto nas trenutni selektor uvijek radi, vratiti ga na temu? Valjda im je to posao. Ili im je mozda posao prevoditi clanke sa inostranih portala.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Evo Maric je dobro definisao to

Nevjerovatna je kampanja vođena protiv Papeta, koji nas je odveo na prvo Svjetsko prvenstvo u historiji. Kampanju su najprije pokrenuli pojedini novinari jer Pape nije tip koji voli pričati i sjediti sa njima u slobodno vrijeme. On kaže šta je potrebno na press konferencijama, a to nije odgovaralo nekima i poveli su kampanju protiv njega. Tome su se priključili i ljudi koji su odlučivali o selektoru i sada je samo gore, jer šta smo dobili? Nevjerovatno je kako je Sušić otjeran od ljudi koji se prave da znaju sve, pogotovo u nogometu, a nemaju pojma, niti znaju odgovor na jedno pitanje“, kaže on.
Niti je vodjena novinarska kampanja protiv Safeta kako treba a protiv ovog jos i gore.
Sa Safetom je jedno vrijeme islo i sve je bilo ok ali kad je covjek otkacio pokazao je svu raskos svoje ludosti i ogranicenosti. Cak i takav je bio bolji od ovog duduka koji nas sada vodi. Bazdarevic je totalno nogometno nepismen lik i kao takav bi trebao dobiti zabranu da se bavi poslom trenera. Na zalost, cinjenica je da su i novinari na njihovom nivou sto se sportskog znanja i ljudske hrabrosti tice. Citavu zemlju vode nekompetentni ljudi i sport je samo zrcalo svega toga.
Nogometni savez suti u nadi da ce i glas javnosti ubiti neizvjesnost pa da nam mogu podmetnuti sljedece kukavicje jaje na klupu. Nadu sam vec izgubio ako je ikada i postojala vezano za bolje dane Bosanskog nogometa. Sve vise vjerujem da te dileje nikad nece dovesti normalnog izbornika nego da ce i sljedeci korak biti na razini prethodnih. U svakom slucaju ovoga koji nas trenutno vodi ne zelim vidjeti ni blizu klupe nase ekipe.
Igraci se sprdaju sa njim imajuci u njemu odlican materijal za viceve.
Sugeriranje izbornika na ovoj temi je postalo ubitacno jer se prica uvjek zavrti na Susica i nas nazovi bezobrazluk i neumjerenost u trazenju nemoguceg od nase propale struke.
Valjda ne budem u pravu pa nas neki dobar glas iznenadi ali u to je tako tesko vjerovati.
Sto se nas tice vrijedi ona stara(psi laju a karavane prolaze).
Ja na srecu imam i Hrvatsku pa mi je ostao neko za koga cu vjerovatno moci navijati na SP ali ostaje zal da vrlo dobri igraci meni najdraze reprezentacije nikad nece imati trenera sukladnog svom talentu i razveseljavat nas na velikim smotrama svojim nogometnim umjecem.
Neka nama Susica i Bazdarevica pa cemo uvjek imati (nazovi)legende i proslost, samo nazalost nikad sadasnjost i buducnost. A od toga i sa tim se zivi.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2017, 17:34

:roll: Opet se pišu gluposti i pravda se Sušić...Safet je bio loš selektor, posebno pred kraj mandata kad ga ge neki seljački inat tjerao da sve nas je.be u zdrav mozak. Puno puta su ovdje pisane njegovi nebulozni potezi, njegove glupave izjave i na kraju krajeva taktike koje su nas u ključnim trenucima pokopale. Meša nije ništa bolji, čak je ako je to ikako moguće daleko gori od Safeta.Međutim, to ne znači da za Papetove formacije bez lijevog beka, nepozivanja napadača i onu sramotu protiv Cipra ima opravdanja. I Safet i Meša su ekstremno loši samo što jedan ima plasman na prvenstvo pa sad ss.ba stručnjaci zatvaraju oči pred činjenicama.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 18:06

JonSnow je napisao/la::roll: Opet se pišu gluposti i pravda se Sušić...Safet je bio loš selektor, posebno pred kraj mandata kad ga ge neki seljački inat tjerao da sve nas je.be u zdrav mozak. Puno puta su ovdje pisane njegovi nebulozni potezi, njegove glupave izjave i na kraju krajeva taktike koje su nas u ključnim trenucima pokopale. Meša nije ništa bolji, čak je ako je to ikako moguće daleko gori od Safeta.Međutim, to ne znači da za Papetove formacije bez lijevog beka, nepozivanja napadača i onu sramotu protiv Cipra ima opravdanja. I Safet i Meša su ekstremno loši samo što jedan ima plasman na prvenstvo pa sad ss.ba stručnjaci zatvaraju oči pred činjenicama.
Njih pravdati mogu samo hard core navijaci Sarajeva i Zeljeznicara kojima su klubovi iznad reprezentacije i nikad se nece dati uvjeriti u njihovu nesposobnost. Da prestane postojat BiH nogometna reprezentacija radi Susica ili Bazdarevica oni ce njima opet biti legende.
Sto je jos smjesnije nekolicina napada javnost koja proziva Bazdarevica jer je ta ista nogometna javnost svojim ponasanjem protjerala alfu i omegu Safeta Susica. E taj nonsence je prvi put vidjen sa Bazdarevicem. Navijaci koji ga ocima vidjet ne mogu umanjivanjem njegove krivice i svaljivanjem iste na igrace i navijace brane svog miljenika Safeta koji jest cinjenicno bio manje los. Ali je i taj u finalu svega imao posvadjan i razbijen tim a kao rezultat toga svega epske rezultate u kvalifikacijama za EP. Da ne govorim kako se tesko rastao od izbornicke place.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 16 okt 2017, 18:15

Cuj nije Safet napadan u medijima. Zayebavate se ili sta?

Pa Avaz je najmanje 2-3 clanka dnevno izbacivao na celu sa Sinanovicem i onim Tanovicem ako se ne varam i to u po kvalifikacija trazili probleme kada nas je islo. Da ne pominjem onog zalizanog muflona sa Hayata. Pa onda ona tarantula sa OBN-a. Pa onda Bikic, Delic...

Trebam li sad napisati sta je njima svima zajednicko?

Nemoj da kopam po temi Papeta pa da vidite.
Zna se i sto ti isti nisu nista pisali protiv Mese.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 18:53

emir79 je napisao/la:Cuj nije Safet napadan u medijima. Zayebavate se ili sta?

Pa Avaz je najmanje 2-3 clanka dnevno izbacivao na celu sa Sinanovicem i onim Tanovicem ako se ne varam i to u po kvalifikacija trazili probleme kada nas je islo. Da ne pominjem onog zalizanog muflona sa Hayata. Pa onda ona tarantula sa OBN-a. Pa onda Bikic, Delic...

Trebam li sad napisati sta je njima svima zajednicko?

Nemoj da kopam po temi Papeta pa da vidite.
Zna se i sto ti isti nisu nista pisali protiv Mese.
Ne nije potrebno da trazis te clanke Emire. Ako mozes naci clanak u kojem bilo tko napada Vujosevica ili Ivanovica bio bih ti zahvalan. Vjerujem da ces shvatiti poantu posta.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10128
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2017, 19:10

Koliko su god krivi novinari toliko je i javnost odnosno navijaci i fanovi reprezentacije. Na temi od SEA sam napisaoneke od razloga, ali vecini su dobro poznate. Jbt dan kazes na forumu neku konstruktivnu i argumentovanu kritiku tipa Meudnjanin spor odma se nadje deset deleagta da ti na deset razlicitih nacina objasne drugacije uz obavezno napadajuci i drzak nacin....i onda bi sad trebao novinar da nesto lose napise. Pa razapeli bi ga.

Eto sad se napada mesa a prije godinu dvije ja napiso da smo na foru dobili vels i da mesini spiskovi su vise reda radi koliko me napala raja nije mi se ulazilo na forum...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 19:19

invincible1921 je napisao/la:Koliko su god krivi novinari toliko je i javnost odnosno navijaci i fanovi reprezentacije. Na temi od SEA sam napisaoneke od razloga, ali vecini su dobro poznate. Jbt dan kazes na forumu neku konstruktivnu i argumentovanu kritiku tipa Meudnjanin spor odma se nadje deset deleagta da ti na deset razlicitih nacina objasne drugacije uz obavezno napadajuci i drzak nacin....i onda bi sad trebao novinar da nesto lose napise. Pa razapeli bi ga.

Eto sad se napada mesa a prije godinu dvije ja napiso da smo na foru dobili vels i da mesini spiskovi su vise reda radi koliko me napala raja nije mi se ulazilo na forum...
Pa upravo je ovo sto ti pises problem. Kakvo razapinjanje?
Sportski novinar bi morao poznavati temu o kojoj pise te neovisno i hrabro pisati svoja strucna zapazanja. Svaki novinar koji podilazi javnosti i pise sto ona zeli cuti nije zasluzio da se tako zove.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dzelllo » 16 okt 2017, 19:26

emir79 je napisao/la:Cuj nije Safet napadan u medijima. Zayebavate se ili sta?

Pa Avaz je najmanje 2-3 clanka dnevno izbacivao na celu sa Sinanovicem i onim Tanovicem ako se ne varam i to u po kvalifikacija trazili probleme kada nas je islo. Da ne pominjem onog zalizanog muflona sa Hayata. Pa onda ona tarantula sa OBN-a. Pa onda Bikic, Delic...

Trebam li sad napisati sta je njima svima zajednicko?

Nemoj da kopam po temi Papeta pa da vidite.
Zna se i sto ti isti nisu nista pisali protiv Mese.
Sto su sutili o stanju u reprezentaciji radi "mira u kuci" kada je trebalo da budu najglasniji.
lezVe do bagro

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la džakailibu » 16 okt 2017, 19:27

sjetite se samo pitanja zukica postavljenog osimu, parafraziram, kao sta ocekivati od nas (kao nacije, javnosti) kad smo tako otjerali susica? sjedim gledam i ne vjerujem....pa samo izjava da nece da zovne napadaca jer bi se ibisevic naljutio je dovoljno da mu se kaze dosta. strasno me nervira to vracanje na susica, konstantno, imao je dva ciklusa, 4 godine i dosta. pa sta bi trebali hrvati sa cirom? da im bude selektor i kad umre. kao i ovaj shoshon, manje od dva ciklusa , istina, ali dovoljno rezultati pokazuju da je dosta. na zalost mi nemamo formu kritike kao grane novinarstva i u mnogo ozbiljnijim poljima od fudbala. mislim da se papeta samo ovdje kritikovali, odnosno normalni svijet koji nema sta izgubiti dok su novinari na zalost uvijek dio nekakvih sitnih talova
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10128
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2017, 19:53

dubrovnik je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Koliko su god krivi novinari toliko je i javnost odnosno navijaci i fanovi reprezentacije. Na temi od SEA sam napisaoneke od razloga, ali vecini su dobro poznate. Jbt dan kazes na forumu neku konstruktivnu i argumentovanu kritiku tipa Meudnjanin spor odma se nadje deset deleagta da ti na deset razlicitih nacina objasne drugacije uz obavezno napadajuci i drzak nacin....i onda bi sad trebao novinar da nesto lose napise. Pa razapeli bi ga.

Eto sad se napada mesa a prije godinu dvije ja napiso da smo na foru dobili vels i da mesini spiskovi su vise reda radi koliko me napala raja nije mi se ulazilo na forum...
Pa upravo je ovo sto ti pises problem. Kakvo razapinjanje?
Sportski novinar bi morao poznavati temu o kojoj pise te neovisno i hrabro pisati svoja strucna zapazanja. Svaki novinar koji podilazi javnosti i pise sto ona zeli cuti nije zasluzio da se tako zove.
Jbg brate al kad te 95% javnosti proglasi budaletinom i pocne vrijedjat, a urednik prijetit sankcijama ne znam bas da bi ti u tom trenutku bilo do istine....Sto puta kazem frazu i svarsno se uklapa "isto ko da muslimanu prodajes svinju" :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 20:08

invincible1921 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Koliko su god krivi novinari toliko je i javnost odnosno navijaci i fanovi reprezentacije. Na temi od SEA sam napisaoneke od razloga, ali vecini su dobro poznate. Jbt dan kazes na forumu neku konstruktivnu i argumentovanu kritiku tipa Meudnjanin spor odma se nadje deset deleagta da ti na deset razlicitih nacina objasne drugacije uz obavezno napadajuci i drzak nacin....i onda bi sad trebao novinar da nesto lose napise. Pa razapeli bi ga.

Eto sad se napada mesa a prije godinu dvije ja napiso da smo na foru dobili vels i da mesini spiskovi su vise reda radi koliko me napala raja nije mi se ulazilo na forum...
Pa upravo je ovo sto ti pises problem. Kakvo razapinjanje?
Sportski novinar bi morao poznavati temu o kojoj pise te neovisno i hrabro pisati svoja strucna zapazanja. Svaki novinar koji podilazi javnosti i pise sto ona zeli cuti nije zasluzio da se tako zove.
Jbg brate al kad te 95% javnosti proglasi budaletinom i pocne vrijedjat, a urednik prijetit sankcijama ne znam bas da bi ti u tom trenutku bilo do istine....Sto puta kazem frazu i svarsno se uklapa "isto ko da muslimanu prodajes svinju" :kafa:
Ako covjek posjeduje znanje u onom sto radi nedodirljiv je svakom. Takve ljude u principu i nije briga sta ce neznalice, foliranti ili ostrascen puk reci. Kako u sportu tako i u zivotu.
Vrhunski sportski novinar ili komentator bi upravo takav trebao biti.
Kada igra Hrvatska reprezentacija poslusaj Jelicica na poluvremenu pa ces vidjeti kako covjek otvoreno razoblicuje neznanje i bez ikakvih rezervi udara gdje najvise boli.
Neznalice u njihovo neznanje. Hrvatska je bila prvoplasirana u skupini a covjek vec od kraja EP govori da sa Cacicem momcad postaje limitirana do bola i za nesto vise ga se mora mjenjati. Ne obazire se on ni na navijace, ni Mamica, ni savez a boga mi ni na Cacica.
Takvih imas sijaset u Hrvatskom sportu i to je razlog zasto je on toliko bolji od Bosanskog.
Kritika je ono sto ljude tjera naprijed i bez nje nema nikakvog napretka.
Vjerujes li ti da Konjic i Glavas mogu otvoreno nekog kritizirati?
Glupo mi je pisati o sebi ali ti mogu reci da se nikad nisam svoga velikog gazde bojao niti je on to gledao kao moju losu osobinu. Ali to nije tema.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10128
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2017, 20:12

@dubrovnik hrvati su odlican primjer kako bi novinari treali raditi...Ljudi pobjede sve al slabije igraju mediji ih razapnu od modrica do subasica...ali zato hrvati jesu gdje su a mi smo tu smo gdje smo...tj nigdje.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 20:22

invincible1921 je napisao/la:@dubrovnik hrvati su odlican primjer kako bi novinari treali raditi...Ljudi pobjede sve al slabije igraju mediji ih razapnu od modrica do subasica...ali zato hrvati jesu gdje su a mi smo tu smo gdje smo...tj nigdje.
To je sustina svega. Cacic je strasno kritiziran nakon poraza na EP a reprezentacija je u grupi bila 1. ispred Spanjolske. Kritiziran je jer je takticki ismijan od izbornika Portugala i sportski skolovanom covjeku tipa Jelicica je bilo odmah jasno da je on najslabija karika u timu.
Hrvatski savez nije nista bolji od Bosanskog ali je pritisak javnosti toliko jak da su cesto prisiljeni reagirati i kontra svojih zelja. A neki od nas se cude sto mi prozivamo Bazdarevica.
Nes ti nas. To moraju raditi ozbiljne novine ako u BiH uopce postoje.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2017, 20:25

Ne mislim da novinari, ni u BiH ni u Hrvatskoj, imaju neki znacajan uticaj na donosenje odluka. Novinarstvo je ovdje srozano na takav nivo, da ga niko ne uzima ozbiljno. U Hrvatskoj niko dva posto ne benda sta pisu index i slicni portali, da nije tako, davno bi otisli i Mamic i Suker. Otice onda kada to procijene oni koji imaju moc. Kod nas se u savezu vise boje BHF , negi svih novinara i navijaca u Bih.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 okt 2017, 20:40

Selektor koji ne zna – Telespo.t

Postoji li slican clanak u BiH novinama ili na portalima?
Da li je zlonamjeran ili lazan?

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 16 okt 2017, 22:05

Ono sto ne smiju novinari bi bar trebali nasi igraci u studiju.Strasno me nervira kada Glavas,Konjić i sada Šabić nesto uvijaju,okolise.Pa majku mu hebem de pogodi u sridu...pitaj selektore mogu li Pjanić i Jajalo sami igrati sredinu,je li vasa formacija 4-2-4 dobra,zasto Ibisević igra veznog,selektore vidis li da ovo ne valja,js bih im odma plesku spucao kada se ko najvece pichke počnu uvijati i u d u p e uvlačiti..zivim za dan kada ce neko reci selektore ti ne znas,selektore ti si fulao,selektore de nam objasni sto si ti tako napravio,sto te izmjene,jesi li kasnio sa izmjenama,daj brate kulturno i direktno pa nek glava ide...

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BelminM23 » 16 okt 2017, 23:33

Treba bojkotovati reprezentaciju, ako ostane Mehmed.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 16 okt 2017, 23:42

Samo da nije Meho Kodro, lik je gori mekusac od Bazdarevica, a sudeci po karijeri, i gori strucnjak tako da ako ne nece Robi, najbolja opcija je Amar Osim, jer nama je potrebniji autoritet i neko sa harizmom nego bila sta drugo (naravno da sam za neko vece ime al vidim da bez para mozemo samo gore od Mese)
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, GG3, Imajednabrigada, Jabroni, MoKa14, StevieG8 i 56 gostiju.