Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 21 nov 2017, 08:31

delinjo je napisao/la:AMAR AMAR OSIM OSIM!!!!!
VODI GA KUCI I SVEZI GA KRATKIM LANCEM DA NE UJEDE KOGA :guz: :guz: :puke: :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ljubiteljsporta » 21 nov 2017, 09:18

Budite vedrijeg pogleda..Ovo je prilika da zaradimo na kladionici u narednom ciklusu. Brkati sin sa biroa je opšte poznat po namještanju, dakle razmišljajmo uoči svake utakmice o "interesu", tako možda nekad i pogodimo i uzmemo pare. Posebno obratite pažnju na zadnja kola, specijalnost mu je vraćanje. On bi garant izgubio onu zadnju u Talinu. Valjat će nam Estonci za nekad ubuduće, valja im vratiti



I htio bih napisati Nogometni savez Sarajevo, ali bi to bilo ružno i nepošteno prema brojnoj populaciji Pitara, koji nemaju veze sa ovim. Zbog toga službeno ga zovem Nogometni/Fudbalski savez Tate i Sina

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hz1987 » 21 nov 2017, 09:26

Najbolje bi bilo da ukinemo reprezentaciju i da predstavnik BiH bude Zeljeznicar.
A kad bi tako bilo, čisto sumnjam da bi Amar prismrdio, jer ni ovakvom Želji ne može prismrditi.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 21 nov 2017, 09:38

Evander je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Zašto tolika mržnja prema Amaru?
1.Srusio sve rekorde u ligi, trofejniji nego ijedan klub u ligi, a kamol trener

2.Pitari nekoliko godina nisu smjeli nosom izvirt iz rupa kako smo gazili

3.Čeliku uzeo jedinu sansu za trofej u vjeroavtno narednih nekoliko decenija. Nakon euforicnih najava punog BP laganih 0:3 i doviđenja prijatno

4.Slobodi nije htio dat bodove da ostanu u ligi KOJE SU TRAZILtj da im pustimo i onda ih jos izbacio iz lige. Mada vise su sami sebe al nebitno.

5.Pored terena sukao im i na pressovima...itd itd

I onda ovdje dodju i pisu kao oni su objektivni :tokralju: :tokralju: :tokralju:

I da dodam nikakav kodro nije ispo gospodin nego hinja klasicna da ne upotribjiem neku drugu rijec....Povuci se kad bilo kakav problem naidje...i po vama to je autoritet koji treba da vodi bilo sta a kamol repku ?
Mrs djubre jedno.
Nazivati Kodru, kojeg postuju svi pa cak i u zapadnom Mosraru, hinjom, moze samo bolseno bezobrazna osoba.
Poseerem ti se na ljigavog Lutvu kriminalca.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Nisam reko da je hinja...kodru postujem, ali hinjski potez 1 kroz 1
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Pantelija » 21 nov 2017, 09:45

pa ovaj dolazi u fudbal i pocinje se vrtiti oko repke kada mu sin "pocinje dominaciju fudbalskim terenima (livadama).
Ko garantuje da nam ne bi bilo bolje da smo tad suspendovani, da se rastjerala Bagra oko saveza i doveli strucni ljudi iz fudbala?
Je li nam to bolje sada nego prije Osima spasioca? Nije, savez i dalje krade, sudije i dalje šilje, samo za razliku od tada moze se dobiti i u gostima tekma.
U savezima sjede ljudi koji nemaju dana tjelesnog odgoja, na sve moguce nacine krse pravilnik saveza, ubijaju fudbal, ubijaju djeci volju za treningom, nemamo terene, trening centre, nemamo stadione, repka nema stadion dostojan reprezentacije (bilino je super ali mal kapacitet sto je dobro za savez i tapkaroše). Ja ne vidim napredak nikakav, ja ne vidim da taj savez ista radi kako treba, a Bgm te ljude je, kako ste gore naveli, postavio i predlozio Osim i niko drugi.

Ovo sa selektorom je samo dokaz koliki je uticaj njegov, ocito je kodro shvatio da se ne valja ssa rogatim bosti.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ljubiteljsporta » 21 nov 2017, 09:53

Što je hinjo Kodro ? Vidio čovjek koja su posla, da je Tata upro sve za Sina (to sa ljudske strane cijenim, ali ovo je reprezentacija od interesa svih nas) i što mu treba da ga ispiru tamo neki hajvani. Drugim riječima "izveo ti je Amara pred zagradu", pa sad nema potrebe da se tale sa ovim "patriotski osvještenim predstavnicima iz PC". Zanimljiva je ova činjenica da kada je Kodro došao na razmatranje, odmah su se predstavnici PC sjetili "ljubavi prema BiH", čak su i poslali spisak kandidata. Imam osjećaj da je sin od sekretarice u Savezu pisao spisak i to mama mu prije posla rekla "haj bola napiši ko ti se sviđa kao trener".
U svakom slučaju vrijeme je da Begić i kompanija prekinu ovu farsu, da i onu Stručnu komisiju raspuste jer ni ona nema svrhe. Samo jedna napomena, morat će se pod hitno što prije uložiti 3-4 miliona maraka u Grbavicu, jer sasvim realno je očekivati animozitet prema Osim family na utakmicama u Zneici. Ili možda da samo gostujemo :hmmmmm:
Eh sad, ulaganja od 3-4 miliona maraka u stadion, pored već obezbjeđenog stadiona za tu priliku u Zenici, iskreno u domenu su bajke. Osim toga, pa kada će neko (Kanton Sarajevo, Savez ili već ko) izdvajati tolike pare onda haj napravite Koševo pa da imamo jedan od 35.000 i jedan manji od 12.000 (Zenica). Ločinije djeluje.

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 09:56

Neandertalac je napisao/la:Amar viđen kako kupuje srpsku čokoladicu :shock:
Ovuslika

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

ljalja
Postovi: 221
Pridružen/a: 23 feb 2016, 11:12
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ljalja » 21 nov 2017, 10:05

Meho Kodro je hinja.

SanaBosna
Postovi: 761
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SanaBosna » 21 nov 2017, 10:13

Novi selektor, kraj price.



Sent from my SM-N920I using Tapatalk

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FKZ1921 » 21 nov 2017, 10:16

Pantelija je napisao/la:pa ovaj dolazi u fudbal i pocinje se vrtiti oko repke kada mu sin "pocinje dominaciju fudbalskim terenima (livadama).
Ko garantuje da nam ne bi bilo bolje da smo tad suspendovani, da se rastjerala Bagra oko saveza i doveli strucni ljudi iz fudbala?
Je li nam to bolje sada nego prije Osima spasioca? Nije, savez i dalje krade, sudije i dalje šilje, samo za razliku od tada moze se dobiti i u gostima tekma.
U savezima sjede ljudi koji nemaju dana tjelesnog odgoja, na sve moguce nacine krse pravilnik saveza, ubijaju fudbal, ubijaju djeci volju za treningom, nemamo terene, trening centre, nemamo stadione, repka nema stadion dostojan reprezentacije (bilino je super ali mal kapacitet sto je dobro za savez i tapkaroše). Ja ne vidim napredak nikakav, ja ne vidim da taj savez ista radi kako treba, a Bgm te ljude je, kako ste gore naveli, postavio i predlozio Osim i niko drugi.

Ovo sa selektorom je samo dokaz koliki je uticaj njegov, ocito je kodro shvatio da se ne valja ssa rogatim bosti.
.
Pantelija je napisao/la:pa ovaj dolazi u fudbal i pocinje se vrtiti oko repke kada mu sin "pocinje dominaciju fudbalskim terenima (livadama).
Ko garantuje da nam ne bi bilo bolje da smo tad suspendovani, da se rastjerala Bagra oko saveza i doveli strucni ljudi iz fudbala?
Je li nam to bolje sada nego prije Osima spasioca? Nije, savez i dalje krade, sudije i dalje šilje, samo za razliku od tada moze se dobiti i u gostima tekma.
U savezima sjede ljudi koji nemaju dana tjelesnog odgoja, na sve moguce nacine krse pravilnik saveza, ubijaju fudbal, ubijaju djeci volju za treningom, nemamo terene, trening centre, nemamo stadione, repka nema stadion dostojan reprezentacije (bilino je super ali mal kapacitet sto je dobro za savez i tapkaroše). Ja ne vidim napredak nikakav, ja ne vidim da taj savez ista radi kako treba, a Bgm te ljude je, kako ste gore naveli, postavio i predlozio Osim i niko drugi.

Ovo sa selektorom je samo dokaz koliki je uticaj njegov, ocito je kodro shvatio da se ne valja ssa rogatim bosti.
Prica o nekompetentnosti ljudi u NS BiH stoji.
Ali ne stoji prica da ih je birao Ivica Osim. Uvjeren sam da je i tebi jasno da to kod nas,u ovakvoj drzavi,ne moze tako. Na zalost.
Izbor tih ljudi je definisan statutom NS i vrlo je komplikovan,kao i nasa dezava.
Izbor krece iz takozvane baze(nogometni klubovi),preko kantonalnih skupstina,federalne i na kraju,skupstina NS potvrdjuje ljude za IO NS.
U RS je slicna procedura,naravno bez kantona.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hodža » 21 nov 2017, 10:40

The Game je napisao/la:
hodža je napisao/la:Hocel' se neko udostojiti pa se izviniti zbog sirenja dezinformacija, kako na forumu tako i na portalu, kako je Meho vec selektor i kako samo treba da ga odbor potvrdi ?
Ili je za nase tzv. "sportske novinare" laganje i obmanjivanje javnosti sasvim jedan obican dan na poslu ???
Mozda, dok se otrijezne od slavlja sto je Kodro odbio posao :mrgreen:
Ma nije im ni na kraj pameti...
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la xavi26 » 21 nov 2017, 10:45

Kada procitam osude na racun gospodina Kodre, onda skontam da mi i ne zasluzujemo bolji savez..
Volim te Bosno!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 21 nov 2017, 10:46

Svi idu naprijed a samo mi nazad. Sa Amarom ćemo biti ispodprosjecna reprezentacija. Uzet ćemo par utakmica na individualni kvalitet Džeke i Miralema. Svaku bitnu utakmicu ćemo takticki izgubiti jer koga će ovaj klaun nadmudriti ?
Mi u svakoj liniji imamo po jednog vrhunskog igrača. Sa ozbiljnim trenerom bi se bez problema plasirali na Euro i tamo tražili prolazak grupe.
Lopovski savez, jedina reprezentacija bez nacionalnog stadiona, selektor koji može voditi samo amaterske reprezentacije... jasno je kojim putem ide fudbal u ovoj državi.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 21 nov 2017, 11:00

Ivici ne mogu zamjeriti to sto su Begic i kompanija postavljeni na stolice, ono sto mogu zamjeriti jeste njegova strucna analiza, gdje je zakljucio kako savez odlicno funkcionise i da je sve cisto. Ne znam kako iko ovo moze braniti, a istovremeno pljuvati po savezu. Jos sad kad se vidi ko ce biti selektor, pitanje se logicno postavlja samo od sebe.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 nov 2017, 12:11

mire96 je napisao/la:Ivici ne mogu zamjeriti to sto su Begic i kompanija postavljeni na stolice, ono sto mogu zamjeriti jeste njegova strucna analiza, gdje je zakljucio kako savez odlicno funkcionise i da je sve cisto. Ne znam kako iko ovo moze braniti, a istovremeno pljuvati po savezu. Jos sad kad se vidi ko ce biti selektor, pitanje se logicno postavlja samo od sebe.
Ne mislim da Ivica svjesno radi na stetu fudbala i BiH, nije on taj frajer. On je jednostavno prepotentan i voli da kontrira. Pretpostavljam da je, kao insajder, svjestan da savez u frankenstajn drzavi moze da radi ovako ili nikako, i pokusava da ih pokriva svojim imenom.
S druge strane , potpuno je ocekivano da ga neko nazove stetocinom, koja je u talu sa osvjedocenim kriminalcima. To se i desava, a on je isuvise egocentrican da povuce rucnu i promijeni taj svoj mangupski stav.

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la džakailibu » 21 nov 2017, 12:16

za amara osima bi bilo mnogo bolje da preuzme mladu reprezentaciju u jednom trenutku. takodjer, mogao je i ranije to da uradi pa da vidimo njegova znanja , tehnike i praksu kao selektora. ovo sto se desava je uzasno, ne mogu vjerovati da se vec mjesec dana vrtimo oko dva kandidata. I jako je mnogo blata i prljavstine. Na jedan moj komentar neko je dao opasku da ne treba vrijedjati osima ako nista zato sto smo ga svi proglasavali spasiocem u to vrijeme. ako nas je prevario (sumnjam u to) nama je na cast sto su nas zeznuli. No indikativno je da je Osim veoma nekonkretan u analizi rada u posljednje vrijeme i prema savezu i prema selektoru. no prema igracima ne. Sa druge strane jako je lose da ucestvuje u komitetu u kojem je jedan od kandidata njegov sin. to ne ide tako nigdje. ako je amar toliko velik trebao se zahvaliti jer postoji mogucnost interpetacija i sukoba interesa.
Meni se ovdje jedna druga stvar ne svidja- ovi iz rs-a su nam dali odrijesene ruke da nadjemo selekora i mi nadjemo dva poprilicno slaba i bez velikih uspjeha kandidata. ne vidim sto se ovi ne bi sada zainatili i trazili da neki njihov ( ala nikic) bude selektor. Ne postoji ni jedan argument protiv nekog ko je trenirao "uspjesno" slaviju, leotar ili borac.Umjesto Mi koji se busamo da volimo repku i bIh nadjemo vrhusnke kandidate , nacin kako da ih platimo itd mi se valjamo u blatu i dajemo jake argumente ovima iz rs da krenu u protivnapad.
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 21 nov 2017, 12:38

DrFilgud je napisao/la:Dosta vise domacih trenera sa M ! Meho, Mesa, Muzur, Miso , Musovic, hocemo neko drugo slovo! :mrgreen:
Tako je. Morz ne dolazi u obzir ! :D

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 21 nov 2017, 12:44

Do sada kako je bilo, Amar vs Kodro to je smiješno i porediti. Ako ne bude novih kandidata fino se izvinuti Gsn Amaru i zamoliti da nas ipak preuzme. Sreća pa nije Kodro, i to je neki dobar znak.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 21 nov 2017, 12:54

invincible1921 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Zašto tolika mržnja prema Amaru?
1.Srusio sve rekorde u ligi, trofejniji nego ijedan klub u ligi, a kamol trener

2.Pitari nekoliko godina nisu smjeli nosom izvirt iz rupa kako smo gazili

3.Čeliku uzeo jedinu sansu za trofej u vjeroavtno narednih nekoliko decenija. Nakon euforicnih najava punog BP laganih 0:3 i doviđenja prijatno

4.Slobodi nije htio dat bodove da ostanu u ligi KOJE SU TRAZILtj da im pustimo i onda ih jos izbacio iz lige. Mada vise su sami sebe al nebitno.

5.Pored terena sukao im i na pressovima...itd itd

I onda ovdje dodju i pisu kao oni su objektivni :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Hajd kad si naveo te cinjeni zasto ga ne vratite u Zelju? Vratite ga u Zelju i napadnite na grupnu ligu prvaka! Ne sumnjam po tvojoj prici da bi napravili prednost 10-15bodova nad drugoplasiranim u ligi.

P.S Uostalom nije bitno zasto ga necemo u Zenici, Tuzli i vecem dijelu Sarajeva, te vjerovatno i ogromnom dijelu Bosne kao i dijaspore. Bitno je da ga necemo. Savez ga moze izabrat, ali ne znam.. na sve strane je komplekse nabio, tako da ce tesko pobijediti bilo kojeg protukandidata ako bude bilo ko :wave:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 21 nov 2017, 13:08

Većem dijelu Sarajeva :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.