Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 19:37

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Najmanje bitno ko će biti selektor. Dok se ne rijesimo pitarskih parazita u savezu, nema napredka. Doduše, Amar zna kako da ih qurcem po glavi udari pa je logično da je.najbolji izbor.
**** te više pitari u pichku dosadnu. Smorio si i Boga i narod ovdje, eto pitari su ti stadion zapalili i s brda te gađali koliko ih mrziš. Liječi se.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Kod njega je mama znala da se drogira :kafa:
Napaćen frajer, ovakvu psihozu još nisam vidio.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 19:45

Sabinho je napisao/la:Pa osvojio je i sa Zeljom, bilo sto hiljada ispred Vjecne. :bih:
Tisuća* :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 22 nov 2017, 20:14

Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Retko korektan tip,uvek smiren i odmeren u izjavama.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/petrovic ... nje/259582
Super. Steta bi bilo Srbiji da propusti ovog strucnjaka. Sa Slavkom na SP u Rusiju!
Dosta je bilo izbornika na M,Muzur,Mušo,Memed,Meho,red je da jednom bude selektor sa S,Slavko.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 22 nov 2017, 23:16

Evander je napisao/la:@invincible1921
Da li bi ga ti kritikovao ako se ne bi plasirao?
Da naravno kaao sto bi podrzao i bio kojeg drugog....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 22 nov 2017, 23:27

invincible1921 je napisao/la:
FliX je napisao/la:
hurem je napisao/la:Istu stvar sam rekao nakon Mehinog povlacenja iz kandidature za poziciju selektora bh reprezentacije...tesko da ce na to mjesto sada Amar biti izabran.
Onaj dan je morao pasti konacan izbor, ili Kodro ili Osim...vjerujem da bi obojica na kraju dobili podrsku od navijaca, mozda ne momentalnu jer smo vidjeli piskaranja pojedinih manijaka kada su culi da je to najvjerovatnije Kodro, ali mislim da bi vremenom i do prvih utakmica stvari dosle na svoje.
Ovako su prolongiranjem odluke samo dodatno uprskali stvari.
Na kraju ce selektor biti Katanec!
Morz i podrska navijaca nikako ne moze u istu recenicu. Samo bi podrzali njegovu ostavku, eventualno da ga otjeraju ko psa, bilo bi popraceno bakljadom, eventualno uz fin vatromet :mrgreen:
Da li bi ste to uradili i da se plasira na Euro ?
Ma ejbo rezultate. Prioritet bi bio rijesit se goovana :kafa:

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 23 nov 2017, 09:18

invincible1921 je napisao/la:
Evander je napisao/la:@invincible1921
Da li bi ga ti kritikovao ako se ne bi plasirao?
Da naravno kaao sto bi podrzao i bio kojeg drugog....
Da se ne lazemo i napadanje i branjenje Amara, islo bi iz krajnosti u krajnost. Stvorila se jako negativna atmosfera oko njega i to ni u kom slucaju ne moze biti dobro. Ponavljam, da su ga posatavili nakon one katastrofe na Kipru, niko ne bi posebno negodovao. Ovako, nakon svih ovih muljaza i sve ove komedije, Amar nikad nece biti prihvacen ni od navijaca ni od igraca. Mislim da su u savezu svjesni toga i da nema sanse da ce sebi u stomak uskociti i postaviti Amara.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 23 nov 2017, 09:51

Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 23 nov 2017, 09:53

Evander je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Evander je napisao/la:@invincible1921
Da li bi ga ti kritikovao ako se ne bi plasirao?
Da naravno kaao sto bi podrzao i bio kojeg drugog....
Da se ne lazemo i napadanje i branjenje Amara, islo bi iz krajnosti u krajnost. Stvorila se jako negativna atmosfera oko njega i to ni u kom slucaju ne moze biti dobro. Ponavljam, da su ga posatavili nakon one katastrofe na Kipru, niko ne bi posebno negodovao. Ovako, nakon svih ovih muljaza i sve ove komedije, Amar nikad nece biti prihvacen ni od navijaca ni od igraca. Mislim da su u savezu svjesni toga i da nema sanse da ce sebi u stomak uskociti i postaviti Amara.
Ja sam sve vrijeme bio misljenja da je Amar najbolje rijesenje od svih kandidata i nazzovi kandidata Kodre, Barbareza itd...Da je bilo ko kvalitetniji bio ponudjen naravno u realnim okvirima ja bi bio za njega. E sad to sto su se ovdje prosipala imena koja ne bi nikad dosla na nasu klupu to je druga stvar.

Ja mislim da bi Amar bio i vise nego solidan selektor i da bi mnoge stvari doveo u red, a prije svega bi se napravio pomak u afirmaciji novih igraca kako u prvih 11 tako i na spisak. Ukoliko se pokaze ocajnim u sta sumnjam sprema sam pojesti sva go.vna koja sam zasro ovdje na temi...Mada ubijedjen sam koliko god on bio los Kodro nista ne bi bio bolji..

Ponovicu po stoti put za stranca. Radije bi i kodru nego nekog stranca koji je nebitan u euro okvirima. Sa takvim bi samo dozivjeli fijasko jer prvo vjerovatno nije neki sturcnjak, a drugo nema blage veze o BiH :bih:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 23 nov 2017, 10:00

Ako je ovo istina, kandidati koje je predlozio FSRS su sasvim korektna i realna rjesenja.
Siguran sam da novac ne bi bio problem za vecinu, problem mogli biti uslovi koji se ticu strukture strucnog staba i nacina vodjenja reprezentacije.
Ako misle da zadrze te naopake kriterije, bicemo osudjeni na trenere sa biroa, kojima je iskljucivo vazno da ubodu jos jedan, kakav takav ugovor.

Avatar
Sveti
Postovi: 10175
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 23 nov 2017, 10:11

jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
naprijed rejal

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 nov 2017, 10:21

Evander je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Evander je napisao/la:@invincible1921
Da li bi ga ti kritikovao ako se ne bi plasirao?
Da naravno kaao sto bi podrzao i bio kojeg drugog....
Da se ne lazemo i napadanje i branjenje Amara, islo bi iz krajnosti u krajnost. Stvorila se jako negativna atmosfera oko njega i to ni u kom slucaju ne moze biti dobro. Ponavljam, da su ga posatavili nakon one katastrofe na Kipru, niko ne bi posebno negodovao. Ovako, nakon svih ovih muljaza i sve ove komedije, Amar nikad nece biti prihvacen ni od navijaca ni od igraca. Mislim da su u savezu svjesni toga i da nema sanse da ce sebi u stomak uskociti i postaviti Amara.
Gdje se stvorila negativna atmosfera na forumu od strane 20 ljudi kojim nije mrsko piskarat ? :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 nov 2017, 10:23

Sveti je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
Kad pogledas koji su ga treneri sve trenirali i s obzirom da je tek skoro zavrsio karijeru i vec imao polusezonu u jednom Milanu kao trener, siguran sam da je vec u startu takticki space shuttle za sve sto smo imali do sad ukljucujuci i protukandidate Osima i Kodru sto je bio... Iskreno ne bih njega prije Keka ili Prosineckog ako je jos slobodan ali dao bih mu sansu..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 23 nov 2017, 10:26

Sveti je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
Pa šta je onda Osim ? Čovjek je vodio Milan. Imat će trenersku karijeru kakvu Osim može samo sanjati.

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 23 nov 2017, 10:33

DevilsAdvocate je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
Kad pogledas koji su ga treneri sve trenirali i s obzirom da je tek skoro zavrsio karijeru i vec imao polusezonu u jednom Milanu kao trener, siguran sam da je vec u startu takticki space shuttle za sve sto smo imali do sad ukljucujuci i protukandidate Osima i Kodru sto je bio... Iskreno ne bih njega prije Keka ili Prosineckog ako je jos slobodan ali dao bih mu sansu..
Realno jedino ga moze privuci sto u ekipi ima Pjanic i mozda donekle Dzeko. Tanko je to da bi ga privuklo, ali ko zna moze biti dovoljno.

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 23 nov 2017, 10:37

jasmin10 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
Pa šta je onda Osim ? Čovjek je vodio Milan. Imat će trenersku karijeru kakvu Osim može samo sanjati.
Na * te nosim.

Opasno puno mislis na njega.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 23 nov 2017, 10:44

Zamisli kazu Sedorfu sine, ovo su ti pomocnici, Ante Antic, Srboljub Srbenda, i Bosnjo Bosnjakovic.
Ali mister predsjednice, ja sam razradio taktiku, plan, imam svoje pomocnike, skaute. ..
-to sto ti imas turi sebi u guz icu bolan, suti bolan pusti, mi cemo to,nemoj ti glave razbijat nego pohiti u Seher da vidis cevapa prste polizat. ..
-ok...ok. .wtf kaze Sedorf i krene.
Kada trci Begic za njim kaze
Sedorfeee. ..Sedorfeeee
-what man. ...
Zaboravijo sam ti kazat, znas ona tvoja plata ....15 000....
Jeah man sta s tim. ..
-eh pa dragi nas Sedorfe, pola meni. .....kontas
-no, ne kontam
Eh skontaces, haj ti na cevape haj
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 23 nov 2017, 10:46

@DevilsAdvocate
Na prvoj utakmici, ako se Amar postavi, vidio bi da li je to 20 ljudi ili 95% navijaca. I vise nije stvar je li Amar dobar ili ne, stvar je na kojim nacin je dosao do tog mjesta.
Druga stvar, nakon ovog, svlacionica ce biti protiv Amara sigurno. I dalje Spahic itekako ima uticaja. Kako razmislja Spahic, isto razmislja i Dzeko sigurno. I ranije se mogao osjetiti animozitet izmedju Dzeke i Amara. Ta kombinacija nikako ne bi bila dobra.
Za savez bi bio kraj da Amara ustolice.

ljalja
Postovi: 221
Pridružen/a: 23 feb 2016, 11:12
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ljalja » 23 nov 2017, 10:49

DevilsAdvocate je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana ?
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
Kad pogledas koji su ga treneri sve trenirali i s obzirom da je tek skoro zavrsio karijeru i vec imao polusezonu u jednom Milanu kao trener, siguran sam da je vec u startu takticki space shuttle za sve sto smo imali do sad ukljucujuci i protukandidate Osima i Kodru sto je bio... Iskreno ne bih njega prije Keka ili Prosineckog ako je jos slobodan ali dao bih mu sansu..

O cemu pricamo? Milan su u zadnjih 5 godina trenirali svi koji su se ponudili. Imam osjecaj da je Maldinijev tetak izrazio zelju da ih trenira, da bi dobio sansu.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 10:55

samoposmatram je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da li nam je Seedorf dovoljno dobar ? Ili mu je nepoznavanje našeg luzerskog mentaliteta mana
/"Sveti"/
Pa ja bi prije osima nego njeg. Covjek je trenerska prevara, uz duznjo postovanje prema njegovoj igrackoj karijeri
/"Sveti"/?
Kad pogledas koji su ga treneri sve trenirali i s obzirom da je tek skoro zavrsio karijeru i vec imao polusezonu u jednom Milanu kao trener, siguran sam da je vec u startu takticki space shuttle za sve sto smo imali do sad ukljucujuci i protukandidate Osima i Kodru sto je bio... Iskreno ne bih njega prije Keka ili Prosineckog ako je jos slobodan ali dao bih mu sansu..
Realno jedino ga moze privuci sto u ekipi ima Pjanic i mozda donekle Dzeko. Tanko je to da bi ga privuklo, ali ko zna moze biti dovoljno.
Mislim da bi mogao biti zainteresovan, jer uspjeh sa reprezentacijom mu osigurava milionski ugovor, u klupskom fudbalu. To mu može biti osnovni i pretpostavljam jedini motiv.
Takav lik bi mogao biti osvježenje u ovom trenutku.
Hajde da vjerujemo :?:

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 23 nov 2017, 10:56

Da sumiramo;

Amar Osim > Meho Kodro
Amar Osim > Sedorf
Amar Osim > Prosinecki
Amar Osim > Mile Djurovski
Amar Osim > Muslin

Hebo te, zaheban ovaj Amar. Cudi me da je na birou i da se vec godinama ne bavi trenerskim poslom :think: :think: :think:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.