Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Evander
Postovi: 14443
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 17:02

Koja je slicnost izmedju Fadila Novalica i Ivice Osima? :think: :think: :think:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 21 nov 2017, 17:04

Cuo sam da na sljedecoj sjednici umjesto Misimovica u komisiji ce bit Asima e onda je 2-2 jos ako se niko drugi ne pojavi od kandidata Amar je pobjednik :urnebes:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 21 nov 2017, 17:06

Probisvjet je napisao/la:Drzava nam je takva da babo moze srediti sinu selektorsko radno mjesto. Ja drzave jbt.
Prije nego su ispali iz lige.
Probisvjet je napisao/la:Jbg ako bi ikoga volio vidjeti nakon Papeta onda je to Amar Osim! Ma on je vec legenda trenerska!
Sinoc gledam kako komentarise, ma legenda!
Probisvjet je napisao/la:Pohvale, karakteristike, zamjerke, prednosti, nedostatci, titule, pobjede, porazi, skandiranja...
Mislim da je Osim Amar trenutno daleko ispred svih!
Probisvjet je napisao/la: Postujem ono sto kaze Ivica i to je 100% tacno. Postujem sto kaze Amar i to je 90% tacno!
I poslije.
Mrznja i nije prava rijec, gadjenje je bolja i prihvatljivija. Meni se licno gade, amar, zeljeznicar i sve oko tog kluba, legende i klocevi, treneri i oruzari, bas sve!
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 21 nov 2017, 17:13, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 21 nov 2017, 17:08

Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 21 nov 2017, 17:13

Neandertalac je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Drzava nam je takva da babo moze srediti sinu selektorsko radno mjesto. Ja drzave jbt.
Probisvjet je napisao/la:Jbg ako bi ikoga volio vidjeti nakon Papeta onda je to Amar Osim! Ma on je vec legenda trenerska!
Sinoc gledam kako komentarise, ma legenda!
To je ironija, to je kada nam se otela kontrola nad reprezentacijom.
Probisvjet je napisao/la:Pohvale, karakteristike, zamjerke, prednosti, nedostatci, titule, pobjede, porazi, skandiranja...
Mislim da je Osim Amar trenutno daleko ispred svih!
Mislio sam na provokatora.
Probisvjet je napisao/la: Postujem ono sto kaze Ivica i to je 100% tacno. Postujem sto kaze Amar i to je 90% tacno!
Ovo je bilo nesto oko kuhanja i alkohola i vina.
Svaka ti čast!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 nov 2017, 17:16

Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.

Avatar
Evander
Postovi: 14443
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 21 nov 2017, 17:21

Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
Ma ne zele oni ni dobro ni lose, oni samo zele da babinog uhljebe po svaku cijenu i da ga maknu sa biroa.
Drugog cilja osim da Amara ustolice, oni nemaju, niti razmisljaju o tome.
Da se umjesto Amara postavi Uscuplic ili Anceloti, oni bi bili podjenako razocarani.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 21 nov 2017, 17:23

Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
:salut:

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 21 nov 2017, 17:31

Dajte Odovica SA trenera,eto svi CE bit zadovoljni,hocemo Odovica,iskusan,strog,igraci BI ga postovali,ostali ga tolko ne mrze.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 21 nov 2017, 17:33

Povedi nas brkati majstore :salut:

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 21 nov 2017, 17:34

Alipasino je napisao/la:Dajte Odovica SA trenera,eto svi CE bit zadovoljni,hocemo Odovica,iskusan,strog,igraci BI ga postovali,ostali ga tolko ne mrze.
ELVEDIN BEGANOVIC I BORIS PAVIC !
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6424
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 nov 2017, 17:35

Sve razumijem ovdje, razumijem i kvantnu fiziku, ali ne razumijem navijace Zeljeznicara.

Navijac sam Sarajeva, pardon simpatizer tog kluba. Ali sta bi sada trebalo da navijam za Husrefa Musemica? Da umjesto Bajica u napadu navijam za Ahmetovica? Da prizeljkujem ovo ili ono. Odvojite klub od reprezentacije. Nije rjesenje ni Osim, ni Kodro, ni ovaj ni onaj. U najmanju ruku ovdje pojedinci navijaju za Osima kao da je Ferguson.

I sad ce se na ovaj post nakačiti neko kome u nicku stoji TM, 87, drzava zeljo, kome je avatar grb Zelje, Osima jednog il idrugog, u potpisu mu stoje pjesme navijacke sa Grbavice i reci suprotno.
Kakve vi koristi imate od toga sto je brko biti selektor? Kome ce t obiti dobro, reprezentaciji sigurno nece. Vama pogotovo. Bit ce dobro samo njemu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 21 nov 2017, 17:38

A inače je reprezentaciji bilo dobro, ma šta dobro odlično :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Janjicar
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 nov 2011, 14:24
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Janjicar » 21 nov 2017, 17:46

samoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osima :)

Avatar
Rimes87
Postovi: 2010
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 21 nov 2017, 17:54

Janjicar je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osima :)
Cek, to ti hoces da kazes da je Bazdarevic radio odlican posao i da ga je Ivica s pravom branio? Koji djavo frajeru?

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 21 nov 2017, 17:58

Stop pitarima u savezu! Preko 20 godina ti amateri i kriminalci haraju BiH fudbalom i doveli su nas na skoro pred uništenje!

Odlazite neznalice! Prodali ste klub a sada bi i reprezentaciju da uništite!?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 21 nov 2017, 17:59

Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
Ja iskreno zelim ovoj reprezentaciji bolje nego samom sebi, navijacki sam neutralan sto se tice ovih prepucavanja, pa sam opet misljenja da Amar Osim moze biti dobro rjesenje, ali nikako nije najbolje ali i nikako nije katastrofa ako ga izaberu s obzirom da nas svi zaobilaze u sirokom krugu pocevsi od Prosineckog, Kataneca, Djurkovskog recimo, Muslina,Antica itd da ne nabrajam sve ostale koji su sluzbeno u novinama na upit o BiH blago receno ismijali tu opciju tako da treba bit realan, ja sam vise bio za Kodru licno ali govoriti da je izbor Amara lose rjesenje kada se sagleda sve nabrojano, pa i ne bash...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6424
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 nov 2017, 18:00

Virtu4l je napisao/la:A inače je reprezentaciji bilo dobro, ma šta dobro odlično :lol:
A mi trazimo bolje ili gore rjesenje?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 21 nov 2017, 18:02

JavierBosnia je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:A inače je reprezentaciji bilo dobro, ma šta dobro odlično :lol:
A mi trazimo bolje ili gore rjesenje?
Amar je bolje rješenje, to nije jasno samo kompleksašima, ako si jedan od njih, žao mi je.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 21 nov 2017, 18:02

Rimes87 je napisao/la:
Janjicar je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osima :)
Cek, to ti hoces da kazes da je Bazdarevic radio odlican posao i da ga je Ivica s pravom branio? Koji djavo frajeru?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Pa i sam Miralem Pjanic je izjavio prije nekoliko dana u interview20 da je zaostanak Bazdarevica, da BiH nikad nije imala ozbiljnijeg i posvecenijeg trenera, ali da nismo imali srece i da su igraci krivi, ne branim ja Mesu da se razumijemo i misljenja sam da je katastrofalan selektor, ali veliki broj igraca i sportskih radnika ima pozitivno misljenje o njemu i veliki dio tereta stavlja na karakter naseg tima i nedostakak vodje i lidera na terenu...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.