Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 02:24

dubrovnik je napisao/la:Nikad cuo. :D :D :D
Hebo te kako si obavjesten. Bolje se cuvati tebe.
Sto se ba plasis nisi valjda mekinjas, nemoj se cuvati. Zelio si da znas sad kad sam ti skoro u detalje rekao ti me zezas.

Jesi se presao kad su rekli da ce onaj iz 2 lige biti selektor.
Custovic jaran od Emira cvitao kaj cvetic preko fb.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 18 nov 2017, 09:31

Kao da je naš mentalitet prednost pa da ga neko mora poznavati. Nama i treba neko ko nema nikakve sumnje nama i našim luzerskim mentalitetom. Nećeš prodavati igrača iz naše lige kroz reprezentaciju. Uredu je gurnuti jednog ili dvojicu. Klubovi moraju forsirati mlade igrače a ne da dovode polovnjake iz Srbije. Šta je Zelji falilo da forsira Gojaka pa da ga proda Dinamu ? Ili da Mujagic bude makar drugi napadač. Opet Zeljo je jedan od rijetkih koji prodaje mlade igrače ali imali su i oni propusta. Da Bogdo svi rade barem kao Zeljo.
Još uvijek čekamo da Sarajevo izbaci reprezentativca. Imaju sve uslove ali nigdje igrača.
Klubovi nesposobni pa ih treba reprezentacija da čupa i da igrače prodaju zbog reprezentacije. :nene:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 10:05

Gojak je kao balavac tražio garantovanu minutažu, koju mu u tadašnjem Želji niko nije mogao garantovati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Evander
Postovi: 14361
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 10:10

Hajmo o cinjenicama.

1. Savez je korumpiran, nesposoban i prepun anonimusa koji samo gledaju licni i nacionalni intres. Boljitak fudbala je najnebitniji kriterij za njih.
2. Ova komisija je smijesna i apsulutno nebitna. Obicne ikebane iza cijih se ledja skrivaju oni koji unistavaju nas fudbal.
3. Nas fudbale debelo nazaduje. Ovaj izbor za selektora je farsa. Ovo nigdje na svijetu nema.
4. Amar ili Kodro. Hmmm. Mislim da su ovdje svi jako subjektivni. Navijaci Zeljeznicara ce forsirati Amara, samo zato sto je to Amar. Apsulutno je nebitna reprezentacija i uspjeh iste. Popljivace sve ostale. Sa druge strane, Amara ce vecina ostalih pljuvati isto tako jer je to Amar. Za savez bi bilo jako nezgodno da njega postave, vecina navijaca bi bila protiv. Da uzme reprezentaciju i odvede nas na EP, opet bi malo ko promjenio misljenje o njemu. Kodro sa druge strane je apsulutno nedokazan trener, ali ruzno je Mehu dovoditi u doticaj sa nekim necasnim radnjama. Sigurno jedan od moralnijih ljudi koje je ova zemlja dala.
6. Ko god da bude izabran, vjerovatno ce u stratu biti najhetovaniji selektor ikad. Dosta onih iz "suprotnog tabora" ce navijati da reprezentaciji ide lose da bi mogli reci "e eto vam vas Meho/Amar".
Jako ruzna situacija je napravljena prije nego je iko izabran.
Da je Amar izabran odmah nakon smjene Mese, da nije bilo ovo oko Ivicinog glasa, manje bi ga ljudi hejtovalo sigurno. Isto tako I za Mehu vazi.
Ovo otezanje je samo diglo tenzije medju "suprostavljenim" stranama.
7. Neko moje misljenje. Jos na pocetku sam rekao da nam treba nesto novo. Odmah sam rekao da bih Amara prije stavio nego recimo Hadzibegica ili Bajevica. Daj da i to vec jednom vidimo. Da li bi eksperiment sa Amarom uspio, ne znam, ali znam da ne bi uspio sa starim isluzenim trenerima.
Amarov najveci problem nije sto je trener samo BH lige. Po meni, njegov je problem sto on kao trener stagnira. Nije on mlad trener, njegoce ambicije i zelja da uci i usvaja nove metode, za mene su upitne.
Iz tog razloga sam prije za Mehu. Amar vec jako dugo se ne bavi ozbiljnim trenerskim poslom. Meho je radan covjek. Ima ambiciju napraviti nesto kao trener. Puni je "moderniji" od Amara i puno vise prati sta se desava u svijetu fudbala danas.
Mislim da u teoriki, Meho o fudbalu puno vise zna, sto opet nije garant uspjeha niti bilo cega.

EDIT
Mislim da bi bilo pogresno Vinka sad postaviti. Samo bi ga prerano potrosili, a covjek zaista obecava. Ostaviti ga da zavrsi posao koji je zapoceo.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 18 nov 2017, 10:19

Virtu4l je napisao/la:Ne zna stručnjak da Amar gleda svaku utakmicu domaćeg fudbala na koju fizički može stići.
zajedno sa virtom, zvanim 24 h uzivo na stadionima diljem evrope, kakvi samo po bih:-).
probudio se nakon tesko prespavanih nekoliko sati, sanjajuci plavetnilo, sada u nove online debate i samaranje neupucene nejaci, usput kopirajuci neke postove koji bi se mogli citirati istim nakon godinu-dvije:-)
sta ima, Mr. Kad vas ja citiram:-)

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4651
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 nov 2017, 10:21

Virtu4l je napisao/la: Naravno, oba posla mu je završio brat koji je menadžer a sin potencijalni reprezentativac.
Kenan je reprezentativac, a ne potencijalni reprezentativac.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 18 nov 2017, 10:23

Bazinga12345 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la: Naravno, oba posla mu je završio brat koji je menadžer a sin potencijalni reprezentativac.
Kenan je reprezentativac, a ne potencijalni reprezentativac.
lupa brat, fali mu sna ovih dana.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 10:24

Bazinga12345 je napisao/la:Kenan je reprezentativac, a ne potencijalni reprezentativac.
Ne vidim da je to nešto pretjerano bitno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 18 nov 2017, 10:26

Virtu4l je napisao/la:Gojak je kao balavac tražio garantovanu minutažu, koju mu u tadašnjem Želji niko nije mogao garantovati.
A sada vidimo da su ga trebali gurnuti u vatru. Vjerovatno bi odmah preskočio i Dinamo te nakon Želje otišao u neki klub iz lige petice.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 10:30

jasmin10 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Gojak je kao balavac tražio garantovanu minutažu, koju mu u tadašnjem Želji niko nije mogao garantovati.
A sada vidimo da su ga trebali gurnuti u vatru. Vjerovatno bi odmah preskočio i Dinamo te nakon Želje otišao u neki klub iz lige petice.
Da, sada to vidimo, ali džaba. Tada je vezni red bio strašan, sa Zebom, Bekrićem, Tomićem, a od mlađih se forsirao Dado Sadiković koji je u to vrijeme obećavao možda i više od Gojaka, tako da je bilo nemoguće garantovati mu minutažu, posebno ne onu koju je on tražio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 18 nov 2017, 10:36

u slucaju da meho bude selektor, strucnjaku nije bitno je li kenan potencijalni ili trenutni reprezentativac.
a namjerno pise potencijalni da bi imao razloga kenja ti o nepotizmu kod prvog spiska....kao sto vec lupa o tome i bratu menadzeru.
ko te placa prika, na cijem si ti platnom spisku?? ko ti finansira te sve utakmice uzivo koje mi smrtnici pratimo na areni i sk??
da nije neko ko i ovog majstora culica..evo ga sad i o ivici osimu zalopojke na portalu.
izigrao savez ivicu, neko mu obecao da ce Jr. biti selektor pa mu slagao:-), tako da babo ostade jedini sa rukom ZA....a nije ni svjestan da bi mu sin imao vise sanse i simaptije da je ispao covjek i rekao NE, necu u komisiju ako cu morati glasati za ili protiv sina.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Transfer1312 » 18 nov 2017, 10:38

Nijedan klub u svijetu neće igraču od 17 godina garantovati minutažu. Zapravo ni iskusnom , a kamoli mladom nadolazećem igraču. Njega uhvati ku.cobolja i onda ti pošto si vezan ugovorm njega moraš staviti u ekipu. Ja i dan danas stojim Gojak da je dobio tu minutažu obećanu , od njega nebi bilo ništa jer ko sa 17 godina ima zagarantovano mjesto u Želji , taj će veoma lahko poletiti.

Olimpik je imao prostora za taj vid garancije , i sve je bilo podređeno Gojaku , klub kao Željo to sebi ne može i nikad neće moći dozvoliti. Iz razloga što imaju pritisak rezultata, titula i izlaska u Evropu ...

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kompromis » 18 nov 2017, 10:39

Momak sa 16 godina nije imao pravo traziti nikakve minutaze, ustupke i sl.... ako nije trazio hadziahmetovic ili memija nije ni on trebao.... a i ovi su potpisali ugovor....
Ako je neko davao sansu mladim igracima, davao je Osim... ko je afirmisao Viscu i doveo ga kao mladjarca od 18 god., ko je Sehicu vratio samopouzdanje, ko je gurnuo u vatru Zolotica (nazalost povrede su ga unistile maksimalno), ko je od mladog skoro anonimusa Kvesica napravio haman A reprezentativca, ko je Hodzica gurnuo u vatru, Bajica, Sadikovica itd.... haman sve sto je vrijedilo a da je bilo mlado u Zelji gurnuo je Osim....
I zato Gojak nije imao pravo da to radi i zato mu Amar nije htio popustiti iako je bio top talenat koji je dominirao omladinskom ligom.... greska ili ne, principi se moraju postovati...


Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 10:44

Ponovo ih Čula pogodi gdje najviše boli.

A vidi Dejana Savićevića Piksija :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 18 nov 2017, 10:47

Kako ogavan clanak. Samo ispod sam naisao na jos clanaka sa drugih portala:
-Evo sta bi uradio Amar Osim da postane selektor
-Kodrin tim trecu utakmicu bez pobjede

Sistemski guraju Osima mladjeg da ti se stvarno smuci. Ne znam koliko placaju Culica i kompaniju za ovo, ali se bar nadam da nisu neke male pare, da nisu bas toliko jeftino prodali obraz.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 10:48

Nisu prodali obraz, ljude jednostavno zanima napredak našeg fudbala, što vi nikad nećete shvatiti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 18 nov 2017, 10:49

Je li ga zanimao napredak kad je perfidno branio Mesu prije koji mjesec?? Kaze poraz od Kipra se moze svakome desiti. Daj ba, budi objektivan.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monci » 18 nov 2017, 11:02

aleksandar_veliki je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Ni Amar ni Kodro,i mirna bosna,Dragan Okuka,Matjaž Kek,Darko Milanič,Ivica Jovanović,Aleksandar Stanojević.
Daj nam jos kakvog stranca, ne trebamo mi "gurati" svoje nego sta od susjeda. Podanicki mentalitet. Meho je selektor, to se zna kao sto se znalo i za Mesu. Ne znam sta se moze desiti da tako ne bude. Treba mu pruziti podrsku, prepucavanja ostaviti po strani. Nas je covjek i kako god bolje nego kakav stranac koji nista u svom trenerskom zivotu nije napravio.
Pa kada već ste već tako uticajni ili znate, što malo ne kontaktirate kapitena da čujemo i njegovo mišljenje. Samo da se ne zaboravi, Amar mu je bio trener u Omladinskim kategorijama, i Amar mu je dao šansu u prvoj ekipi, kod njega je debitovao. Mogu dovesti Murinja, ali siguran sam da Edin neće respektovati nikoga kao svog prvog trenera.
Ne podcjenjujte trenere iz PL, ne samo Amara. Naš najveći dragulj, igrač, strijelac i kapiten je produkt našeg bosanskog blata, i naših trenera. Naravno da se nadograđivao po Europi, ali temelji su u blatu Grbavice udareni, da se zna samo.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evolution87 » 18 nov 2017, 11:05

Pa ne moze ovakav tekst jedan “novinar” sastaviti hahahahahhahahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.