Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 18:20

Ja znam jedno , a to je da su svim ovim unijeli dodatan razdor i nemir u reprezentaciju, a mozda im je to i bio cilj. Procitajte malo izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri u kojoj se vidi da je razocaran.
Ako postave Amara nakon svega ovoga garantujem zivotom da ce to biti najlosiji potez u istoriji reprezentacije, nit ce ga prihvatit igraci , a navijaci posebno ne.
Prvi ja cu sa svojih 40 i kusur godina ici da mu zvizdim na svaku utakmicu, a takav je stav cijele Hercegovine , a Boga mi i 90 % Bosne.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FKZ1921 » 20 nov 2017, 18:21

Vratnik10 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Obzirom da je Kodro izjavio da odustaje od kandidature za selektora,obzirom da mozda ni Amar nece biti selektor,sad se moze u opustenijoj atmosferi diskutovati.
Po cemu mozemo uporedjivati trenere Mehu Kodru i Amara Osima? Po kojim kriterijima? Ali da baratamo cinjenicama...
Isto su godiste,Kodro je pola godine stariji...
Kodro je u karijeri radio kao sef struke:3 godine u B timu Sosiedad,5 mjeseci selektor reprezentacije BiH,6 mjeseci FK Sarajevo,11 mjeseci FC Servet,druga liga Svicarska.
Amar je kao sef struke radio:FK Zeljeznicar 7 godina, 2 godine FC JEF United,prva liga Japan,2 godine FC Al Kharitijat,prva liga Katar.
Kodro nije osvajao trofeje u svojoj trenerskoj karijeri.
Amar je osvojio 5 titula prvaka BiH,4 titule pobjednika kupa BiH,jednom pobjednik super kupa BiH,jednom pobjednik kupa Japana.
Zajednicko im je to da su oba radili u PL BiH.
Oba su znacajan dio zivota proveli van BiH. Kodro 26 godina(Spanjolska i zadnjh 11 mjeseci Svicarska). Amar je van BiH proveo 23 godine zivota(Francuska 16 godina,Japan nepunih 5 godina i Katar 2 godine).
S koje god pozicije ko gleda i ocijenjuje,ne moze bez nabrojanih cinjenica. Akohoce da ga se uzima za ozbiljno.
Bolje 3 godine u B timu Sociedad nego sve ostalo sto je Amar radio, ko gleda jos japansku ligu
Pa tesko je reci da li je bolje 3 godine u B timu Sosiedada nego 11 godina negdje drugo. Ti mislis da jeste i imas pravo na to. Ali ne mozes reci da se vise gleda B tim Sosiedada nego japanska prva liga.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 18:25

Nemoj Amare dok se ne izvinu! Posebno Fk Utrpani Kobilja Glava.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 20 nov 2017, 18:27

mostar_mo je napisao/la:Ja znam jedno , a to je da su svim ovim unijeli dodatan razdor i nemir u reprezentaciju, a mozda im je to i bio cilj. Procitajte malo izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri u kojoj se vidi da je razocaran.
Ako postave Amara nakon svega ovoga garantujem zivotom da ce to biti najlosiji potez u istoriji reprezentacije, nit ce ga prihvatit igraci , a navijaci posebno ne.
Prvi ja cu sa svojih 40 i kusur godina ici da mu zvizdim na svaku utakmicu, a takav je stav cijele Hercegovine , a Boga mi i 90 % Bosne.
Ici ce on sa svojih 40 i kusur godina da zvizdi reprezentaciji i kukace da "neko" unosi razdor u reprezentaciji....
Ko bi taj neko mogao biti hmmmm

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 20 nov 2017, 18:32

Jes ga Spaha poguro, nema sta :lol: Menadzerska agencija, Spaha hoce da se uvali u savez, Mostarski lobi :lol:

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 18:33

calcio je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Ja znam jedno , a to je da su svim ovim unijeli dodatan razdor i nemir u reprezentaciju, a mozda im je to i bio cilj. Procitajte malo izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri u kojoj se vidi da je razocaran.
Ako postave Amara nakon svega ovoga garantujem zivotom da ce to biti najlosiji potez u istoriji reprezentacije, nit ce ga prihvatit igraci , a navijaci posebno ne.
Prvi ja cu sa svojih 40 i kusur godina ici da mu zvizdim na svaku utakmicu, a takav je stav cijele Hercegovine , a Boga mi i 90 % Bosne.
Ici ce on sa svojih 40 i kusur godina da zvizdi reprezentaciji i kukace da "neko" unosi razdor u reprezentaciji....
Ko bi taj neko mogao biti hmmmm
Ovo je stav covjeka koji je bio na najmanje pola gostujucih utakmica u zadnjih deset godina ako zanemarimo lihtenstajne, gibraltare itd.
Nekoga dakle ko zivi reprezentaciju i prvi put se osjecam ovako . Prodano , izdano i izmanipulisano.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 20 nov 2017, 18:36

mostar_mo je napisao/la:
calcio je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Ja znam jedno , a to je da su svim ovim unijeli dodatan razdor i nemir u reprezentaciju, a mozda im je to i bio cilj. Procitajte malo izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri u kojoj se vidi da je razocaran.
Ako postave Amara nakon svega ovoga garantujem zivotom da ce to biti najlosiji potez u istoriji reprezentacije, nit ce ga prihvatit igraci , a navijaci posebno ne.
Prvi ja cu sa svojih 40 i kusur godina ici da mu zvizdim na svaku utakmicu, a takav je stav cijele Hercegovine , a Boga mi i 90 % Bosne.
Ici ce on sa svojih 40 i kusur godina da zvizdi reprezentaciji i kukace da "neko" unosi razdor u reprezentaciji....
Ko bi taj neko mogao biti hmmmm
Ovo je stav covjeka koji je bio na najmanje pola gostujucih utakmica u zadnjih deset godina ako zanemarimo lihtenstajne, gibraltare itd.
Nekoga dakle ko zivi reprezentaciju i prvi put se osjecam ovako . Prodano , izdano i izmanipulisano.
Isto si se ponasao dok je Susic bio selektor, to jest kada smo bili top 15 na svijetu, igrali sp itd...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 18:42

Njemu je najgore bilo u čitavoj ovoj priči, iskreno patio je, želio je biti selektor
Nije da se nije pokušalo, sakrivalo do zadnjeg časa a lobiralo iza leđa.

Syebaše im vatromet. Đe Dubrovnik@, ne lobira više? Možda ima mjesta za Spahu i ako ne bude Kodro?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 18:43

calcio je napisao/la:
Isto si se ponasao dok je Susic bio selektor, to jest kada smo bili top 15 na svijetu, igrali sp itd...
Nije tacno. Safet je imao moju podrsku do blamaze na SP kad sam osjetio da je izgubio konce. Tad sam bio za smjenu i onda se desio Kipar 1:2 u Zenici.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 nov 2017, 19:04

Jedva čekam Amar da preuzme pa kad krene odmah od prve utakmice niz brdo da sa užitkom gledam kako ga pljuju isti ovi što ga uzdižu sad.
Amara za selektora da uzmemo Europsko! 'ta će Njemačka!
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 20 nov 2017, 19:06

BoixosNois1899 je napisao/la:Jedva čekam Amar da preuzme pa kad krene odmah od prve utakmice niz brdo da sa užitkom gledam kako ga pljuju isti ovi što ga uzdižu sad.
Amara za selektora da uzmemo Europsko! 'ta će Njemačka!
Mozda bude obratno?

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la amertiger » 20 nov 2017, 19:09

DrFilgud je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:"Ako napusti klub, biće najbolji glumac kojeg sam vidio u životu", rekao je predsjednik Servettea, te je dodao: "Kodro je pod ugovorom sa nama i niko nas nije kontaktirao. Imam puno povjerenje u njega. Meni je lično obećao da će ostati", istakao je Fischer.

Ocigledno Kodro nije najavio mnogucnost preuzimanje reprezentacije svome sefu, predsjedniku Servettea. Ja nisam procitao nijedenu Mehinu izjavu kojom je potvrdio da je spreman doci na celo BiH tima.
Mozda sam malo paranoican, ali bi sve ovo s Mehom koji je kao vec izabran, moglo biti igranka. Kao komisija je bila za Mehu, sve je bilo rijeseno, onda su na scenu stupili "zli" Srbi i stavili veto, pa cemo eto morati izabrati Amara. A nismo htjeli, casna rijec...
Evo da se malo citiram i popijem kaficu :kafa:

I dalje mislim da Kodro ne bi bio bolji (manje los) izbor od Amara, ali nacin na koji se to radi je sramotan :thumbdown:
A nije sramotan nacin da se blati covjek koji ako nista iza sebe ima nesto, prica se daje dolazio do toga na razne nacine... kad imate dokaze dajte ljudi iznesite ih, pao je i Juve nek padne i Zeljo ako je istina ali se prica carsijski samo i blati najbolji trener u BiH poslije rata kad se pogledaju rezultati.

Ni Kodro ni Amar nisu za selektora vjerovatno ali ja bih uvijek izabrao prije Amara u ovom trenutku od Kodre, laznog moraliste, lafo se povlaci kad ga pritisnu svicarci odmah lafo njemu savez ne valja ovo i ono a poletio odmah da se vrati cim se prilika ukazala... sa Amarom se bar zna takav je kakav je... od Kodre je sigurno bolji strucnjak.
Mes Que Un Club

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 20 nov 2017, 19:12

Molim vas postavite Amara, pa da citavu familiju Osim nakon godinu dana iselimo u Banja Luku [emoji120]

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 19:20

amertiger je napisao/la:žđ
A nije sramotan nacin da se blati covjek koji ako nista iza sebe ima nesto, prica se daje dolazio do toga na razne nacine... kad imate dokaze dajte ljudi iznesite ih, pao je i Juve nek padne i Zeljo ako je istina ali se prica carsijski samo i blati najbolji trener u BiH poslije rata kad se pogledaju rezultati.

Ni Kodro ni Amar nisu za selektora vjerovatno ali ja bih uvijek izabrao prije Amara u ovom trenutku od Kodre, laznog moraliste, lafo se povlaci kad ga pritisnu svicarci odmah lafo njemu savez ne valja ovo i ono a poletio odmah da se vrati cim se prilika ukazala... sa Amarom se bar zna takav je kakav je... od Kodre je sigurno bolji strucnjak.
Nema potrebe da napadas Kodru, covjek nikada nije dao izjavu u kojoj je rekao da ce preuzeti reprezentaciju. Sve je to bazirano na spekulacijama i izmisljenim izjavama kvazinovinara.
Kodro je predsjedniku Servettea dao rijec da nece otici i odrzao je rijec, sve ostalo je spinovanje i lobiranje domacih "snaga".
Njegov lik je zloupotrijebljen, da bi se zamutila voda i stvorio privid da se traze neki kandidati. Ocigledno se ne traze, odnosno, traze se oni za koje se zna da nece ili ne mogu.
Cini mi se da je Amaru , namjerno, suprostavljen trener koji nije bolji od njega, a za koga se znalo da nece prihvatiti.
Po ko zna koji put tvrdim, ovaj nacin na koji se radi ce samo odmoci Amaru Osimu, ukoliko bude izabran. Bolje da su ga odmah postavili za selektora i rekli to je to, pa vidite.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 20 nov 2017, 19:25, ukupno mijenjano 1 put.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 20 nov 2017, 19:24

Neandertalac je napisao/la:
Njemu je najgore bilo u čitavoj ovoj priči, iskreno patio je, želio je biti selektor
Nije da se nije pokušalo, sakrivalo do zadnjeg časa a lobiralo iza leđa.

Syebaše im vatromet. Đe Dubrovnik@, ne lobira više? Možda ima mjesta za Spahu i ako ne bude Kodro?
Pa uzivaj hebo te zivot, pobjedili ste. Rekao sam ti ja da nije sve gotovo sto se Kodra tice.
Cestitam vam na izboru vaseg favorita. Iskreno sve najbolje!!!
Dubrovnik i ti nikad necete navijati za isti tim.
Bit ce vremena da sve analiziramo hladne glave.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 19:25

Evander je napisao/la:Molim vas postavite Amara, pa da citavu familiju Osim nakon godinu dana iselimo u Banja Luku [emoji120]

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
U Banja Luci ce barem biti na miru. I onda se cudite, sto Musemica sramota vas.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 19:31

Evander je napisao/la:Molim vas postavite Amara, pa da citavu familiju Osim nakon godinu dana iselimo u Banja Luku [emoji120]

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Nisu Osimi iz Rogatice dosli 96_te nego ti. Zašto bi se selili?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evolution87 » 20 nov 2017, 19:35

Hoce li opet pucati korner zastavice ili ce suci ostajati zakljucani u svlacionici?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 19:42

DrFilgud je napisao/la:
amertiger je napisao/la:žđ
A nije sramotan nacin da se blati covjek koji ako nista iza sebe ima nesto, prica se daje dolazio do toga na razne nacine... kad imate dokaze dajte ljudi iznesite ih, pao je i Juve nek padne i Zeljo ako je istina ali se prica carsijski samo i blati najbolji trener u BiH poslije rata kad se pogledaju rezultati.

Ni Kodro ni Amar nisu za selektora vjerovatno ali ja bih uvijek izabrao prije Amara u ovom trenutku od Kodre, laznog moraliste, lafo se povlaci kad ga pritisnu svicarci odmah lafo njemu savez ne valja ovo i ono a poletio odmah da se vrati cim se prilika ukazala... sa Amarom se bar zna takav je kakav je... od Kodre je sigurno bolji strucnjak.
Nema potrebe da napadas Kodru, covjek nikada nije dao izjavu u kojoj je rekao da ce preuzeti reprezentaciju. Sve je to bazirano na spekulacijama i izmisljenim izjavama kvazinovinara.
Kodro je predsjedniku Servettea dao rijec da nece otici i odrzao je rijec, sve ostalo je spinovanje i lobiranje domacih "snaga".
Njegov lik je zloupotrijebljen, da bi se zamutila voda i stvorio privid da se traze neki kandidati. Ocigledno se ne traze, odnosno, traze se oni za koje se zna da nece ili ne mogu.
Cini mi se da je Amaru , namjerno, suprostavljen trener koji nije bolji od njega, a za koga se znalo da nece prihvatiti.
Po ko zna koji put tvrdim, ovaj nacin na koji se radi ce samo odmoci Amaru Osimu, ukoliko bude izabran. Bolje da su ga odmah postavili za selektora i rekli to je to, pa vidite.
Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la artemis77 » 20 nov 2017, 19:43

Zašto tolika mržnja prema Amaru?
Walk on, with hope in your hearts.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.