Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
mirza_it
Postovi: 747
Pridružen/a: 06 apr 2009, 14:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mirza_it » 20 nov 2017, 16:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ne zalažu se samo oni, bio čovjek izglasan sa 3 prema 1, jedini glas koji je Amar dobio je od babe, a svi su kad pričaju protiv štela i političara, a kad je o njemu riječ samo zato što je štrumf onda je ured da on bude izabran na taj način.

Mislim njemu svaka čast na uspjehu u ligi i na tome što je uradio sa Željom, da se razumijemo, to ne sorim, ali na ovakav način biti izabran stvarno nema smisla, da te babo gura da postaneš selektor, da se Ivica distancirao od toga i kazao ja neću da učestvujem zbog sukoba interesa i da je nakon toga izabran normalnim glasanjem ovih preostalih ok, ali ovo je u stilu Amira Zukića :mrgreen:
Umjesto da se povinuju odluci najpametnijeg i najstrucnijeg insana što se tice fudbala (Švabe Osima) , oni prave cirkus i forsiraju mostarsku liniju.

Amar je trenutno ubjedljivo najbolje riješenje za selektora BIH (Vahid nedustupan jbg) , to je u interesu citave države. Nema to veze sa nepotizmima, nekim sukobima interesa i glupostima :facepalm:
Naravno da ima, to je svugdje u svijetu, u bilo kojoj normalnoj državi nepotizam i sukob interesa, i nema nikakvg smisla da u izboru učestvuje i donosi odluku član porodice, bliži ili daljni rod, čak i prijatelj i komšija, a kamoli babo. To je van svake pameti, i to će potvrditi svako sa trunkom objektivnosti, ostavi te klupske preference po strani i pokušaj sagledati situaciju bez đozluka obojenih u plavo. :mrgreen:

Da Ivica tu ne učestvuje pa hajd i nekako, normalno većinsko glasanje i ako ga izaberu ok, al ne ovako, samo i ono malo vjere u reprezentaciju što smo imali ruše jer su svima puna usta priče protiv toga, a onda ti dođe izbor seletkora i tu se opet isto dešava, apsurd totalni.
I vi kakite, kako se ja sjecam selektor Hrvatske Kranjcar je imao sina Niku koji je igrao u reprezentaciji dok je on bio selektor, niko nije spominjo nipotizam,sukob interesa itd. Samo kod nas to ima, a volio bi znati koji od vas nebi podrzao sina pa makar i najgori bio.Svi do jednog bi to uradili , dali glas za svoje dijete.

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 20 nov 2017, 16:39

calcio je napisao/la:Kakve se gluposti pisu na ovoj temi, boze sacuvaj. Kao prvo vecina uopste ne zna ko je Amar Osim kao fudbalski trener, imaju sliku o njemu koja je stvorena na temama kao sto je "PL prepucavanje" i slicne. Osim je covjek koji zivi fudbal, mozete misliti o njegovom karakteru sta god hocete ali ne mozete ignorisati njegovo znanje o fudbalu. Uz sve to ima i dozu fakinluka i cinizma, ima autoritet, zna napraviti dobru atmosferu u ekipi, ima iza sebe i rezultate, sve u svemu mislim da je pravi materijal za selektora. Nadam se da ce on biti izabran prije svega jer zelim dobro nasoj reprezentaciji. Treba nam neko kao on da nas razbudi...
Mozda on zivi fudbal, ali ga vec dugi niz godina ne radi :kafa:

Ima autoritet?
Gdje i kome?
Evo recimo, po ovom sta se pisalo i na ovom portalu, nije ga imao u Qatru. Tamo mu igraci nisu dolazili na treninge :kafa:
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 20 nov 2017, 16:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 16:39

Neki dan sam napisao da ce Meho odustati nakon ove farse jer poznajem covjeka i znam koliko ima obraza i casti. Dok za neke treba glogov kolac kako bi ih se otjeralo tako imamo s druge strane gospodu poput Bajevica koji napusta klupu usred utakmice jer mu stadion skandira "Odlazi:" , a Meho sada potvrdjuje da ima jos ponosnih ljudi kojima je obraz ispred svega.
Postavite sad slobodno Amara , tom jazavcu svakako obraz moze sve podnijeti i upravo takav se uklapa medju one koji ga biraju.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 16:45

calcio je napisao/la:Kakve se gluposti pisu na ovoj temi, boze sacuvaj. Kao prvo vecina uopste ne zna ko je Amar Osim kao fudbalski trener, imaju sliku o njemu koja je stvorena na temama kao sto je "PL prepucavanje" i slicne. Osim je covjek koji zivi fudbal, mozete misliti o njegovom karakteru sta god hocete ali ne mozete ignorisati njegovo znanje o fudbalu. Uz sve to ima i dozu fakinluka i cinizma, ima autoritet, zna napraviti dobru atmosferu u ekipi, ima iza sebe i rezultate, sve u svemu mislim da je pravi materijal za selektora. Nadam se da ce on biti izabran prije svega jer zelim dobro nasoj reprezentaciji. Treba nam neko kao on da nas razbudi...
E jesi nasao sinonim ...Amarova faca i budjenje :) Frajer djeluje ko da vazda na sehur ustaje.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 20 nov 2017, 16:48

:kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Harrison » 20 nov 2017, 16:49

Amar je jednom izjavio da par zvizduka ili urlika ne mogu nista promjeniti pa vi slobodno urlajte. :kafa:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

samoposmatram
Postovi: 5355
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 16:49

mostar_mo je napisao/la:Neki dan sam napisao da ce Meho odustati nakon ove farse jer poznajem covjeka i znam koliko ima obraza i casti. Dok za neke treba glogov kolac kako bi ih se otjeralo tako imamo s druge strane gospodu poput Bajevica koji napusta klupu usred utakmice jer mu stadion skandira "Odlazi:" , a Meho sada potvrdjuje da ima jos ponosnih ljudi kojima je obraz ispred svega.
Postavite sad slobodno Amara , tom jazavcu svakako obraz moze sve podnijeti i upravo takav se uklapa medju one koji ga biraju.
Meho Kodro, Vahid Halilhodzic i Dusan Bajevic veliki hercegovci sa obrazom i znanjem.

Ti hercegovac... Mozda roditelji nisu bili iskreni.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 20 nov 2017, 16:50

Evander je napisao/la:Klocu je nepotizam ako neko iz Hercegovine glasa za nekog ko je iz Hercegovine, a opravdava to sto otac glasa sa nesposobnog sina :damn: :damn: :damn:
:thumbup:

Meho gospodine, svaka ti čast!

E sad Amar ostaje jedini izbor, hahahahaha!

Kad su se završile kvalifikacije, neko je negdje napisao da će nam zaćerati sa izborom, tako da ćemo moliti Boga da Meša ostane. Eto i dotle je došlo.

Dajte nam i Amara, kad padamo da idemo na dno, a usput da se i popišamo po ovima koji su umislili da on ima nekoj pojma o fodbalu!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 20 nov 2017, 16:51

:kafaponovo:
Evribadi sej Željo
Željoooo

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FKZ1921 » 20 nov 2017, 16:51

Nevezano za to ko ce u konacnici biti izabran za selektora,na osnovu cega mi,obican navijacki puk,mozemo donijeti zakljucak ko je kakav trener?
Kako mozemo ocijeniti njegove strucne kvalitete? Na osnovu cega,kojim metodama?
Za sad,mi ocijenjujemo uglavnom po boji ociju,frizuri,crtama lica,cipelama,boji glasa,osmijehu,naglasku,...eventualno,da li je u svojoj karijeri zasluzan za neki poraz tima za koji navijamo,za neku izgubljenu titulu ili kup,za neko ispadanje iz lige i slicno.
Sta je od nabrojanog bitno za izbor selektora i za to kakav bi on mogao biti?
Nista!!!
A sta je bitno? Rezultatai koje je ima...I kraj price!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bodi123 » 20 nov 2017, 16:52

Neandertalac je napisao/la:A ko kaže da će Amar uopšte biti selektor?
Naravno da će biti.

Za Mehu je možda i bolje što se distancirao od ove kvazifudbalske organizacije. Nije ni Vaha lud.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 20 nov 2017, 16:53

samoposmatram je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Neki dan sam napisao da ce Meho odustati nakon ove farse jer poznajem covjeka i znam koliko ima obraza i casti. Dok za neke treba glogov kolac kako bi ih se otjeralo tako imamo s druge strane gospodu poput Bajevica koji napusta klupu usred utakmice jer mu stadion skandira "Odlazi:" , a Meho sada potvrdjuje da ima jos ponosnih ljudi kojima je obraz ispred svega.
Postavite sad slobodno Amara , tom jazavcu svakako obraz moze sve podnijeti i upravo takav se uklapa medju one koji ga biraju.
Meho Kodro, Vahid Halilhodzic i Dusan Bajevic veliki hercegovci sa obrazom i znanjem.

Ti hercegovac... Mozda roditelji nisu bili iskreni.
Nisi uopste duhovit . Preblagim imenom sam ga nazvao kad uzmemo u obzir u kakve je sve afere uplitan i da je spreman i evo nakon ovoga biti selektor. Procitaj izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

samoposmatram
Postovi: 5355
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 16:56

mostar_mo je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Neki dan sam napisao da ce Meho odustati nakon ove farse jer poznajem covjeka i znam koliko ima obraza i casti. Dok za neke treba glogov kolac kako bi ih se otjeralo tako imamo s druge strane gospodu poput Bajevica koji napusta klupu usred utakmice jer mu stadion skandira "Odlazi:" , a Meho sada potvrdjuje da ima jos ponosnih ljudi kojima je obraz ispred svega.
Postavite sad slobodno Amara , tom jazavcu svakako obraz moze sve podnijeti i upravo takav se uklapa medju one koji ga biraju.
Meho Kodro, Vahid Halilhodzic i Dusan Bajevic veliki hercegovci sa obrazom i znanjem.

Ti hercegovac... Mozda roditelji nisu bili iskreni.
Nisi uopste duhovit . Preblagim imenom sam ga nazvao kad uzmemo u obzir u kakve je sve afere uplitan i da je spreman i evo nakon ovoga biti selektor. Procitaj izmedju redova Misimovicevu izjavu o Kodri.
Nikad nije kasno biti dostojanstven, pa ni tebi.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 20 nov 2017, 16:58

Odze Amar jel me ko trazio,izvinite Ali zauzet Sam ,znate nije lako bit Novi selektor nakon Mese,,cim budem imo vremena javicu se.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 16:58

bodi123 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:A ko kaže da će Amar uopšte biti selektor?
Naravno da će biti.

Za Mehu je možda i bolje što se distancirao od ove kvazifudbalske organizacije. Nije ni Vaha lud.
Ne fakat? Zar neće Meho?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 nov 2017, 16:59

Da je ovo normalno vodio bi nas najbolji kojeg imamo Vaha. Sve dok on nece da vodi nesto smrdi i trebaju biti svi zabrinuti. Sa njim smo mogli kao ljudi odigrati 2-3 prvenstva, eksploatisati ovu generaciju maksimalno. Ovako smo svi gubitnici. Ko god da dodje failat ce.

Imaju ovdje jedni na forumu samo svoje dupe gledaju. Savez im najgori kada Zrinjski u zadnjem kolu preko Beusa dobije penal. A onda kada je Osim kandidat sve zaborave i navijaju da bude selektor. To je ta bijeda u dusi. Ponudi im mrvice i oni zadovoljni..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 20 nov 2017, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BadrHari » 20 nov 2017, 17:01

daj zalijepite opet onaj post u kojem pišu kratke biografije mafije iz saveza što se trenutno sve pita.
ja znam za jednog, Hanku Begagića iz ZDK, koji je najveći grobar Čelika.
Kodro je gospodin da se bahće sa takvim spodobama
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 nov 2017, 17:02

BadrHari je napisao/la:daj zalijepite opet onaj post u kojem pišu kratke biografije mafije iz saveza što se trenutno sve pita.
ja znam za jednog, Hanku Begagića iz ZDK, koji je najveći grobar Čelika.
Kodro je gospodin da se bahće sa takvim spodobama
Iz svakog je kantona predstavnik "seoski baja".

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 20 nov 2017, 17:02

:usracuseodkafe:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zeljo92 » 20 nov 2017, 17:07

FKZ1921 je napisao/la:Nevezano za to ko ce u konacnici biti izabran za selektora,na osnovu cega mi,obican navijacki puk,mozemo donijeti zakljucak ko je kakav trener?
Kako mozemo ocijeniti njegove strucne kvalitete? Na osnovu cega,kojim metodama?
Za sad,mi ocijenjujemo uglavnom po boji ociju,frizuri,crtama lica,cipelama,boji glasa,osmijehu,naglasku,...eventualno,da li je u svojoj karijeri zasluzan za neki poraz tima za koji navijamo,za neku izgubljenu titulu ili kup,za neko ispadanje iz lige i slicno.
Sta je od nabrojanog bitno za izbor selektora i za to kakav bi on mogao biti?
Nista!!!
A sta je bitno? Rezultatai koje je ima...I kraj price!
+1
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, Goalgetter, head88, ledesma, minimalist, Surreal, svrakino1921, zaostrog i 98 gostiju.