Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 20 nov 2017, 19:44

Rimes87 je napisao/la:Moze li malo bez prepucavanja na klupskoj osnovi? Dojadili ste i bogu i narodu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Bravo. Dosadili sa prepucavanjem Sarajevo-Zeljo. 3 % države navija za ta dva kluba a ovdje nas ubise glupostima :crazy:

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la COYS » 20 nov 2017, 19:45

Kodro odustao :tokralju: :tokralju: :tokralju: Realno on je losija verzija Bazdarevica
Zadnja izmjena: COYS, dana/u 20 nov 2017, 19:46, ukupno mijenjano 1 put.

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FKZ1921 » 20 nov 2017, 19:45

Zeljovac sam od glave do pete,ali ne vidim zasto se eventualni izbor Amara Osima i FK Zeljeznicar stavljaju u takvu korelaciju. I od strane nekih navijaca Zelje i od strane nekih navijaca nekih drugih klubova. U krivu ste i jedni i drugi.
Iz tog iracionalnog odnosa spram ovog pitanja,proizilaze neprimjerene diskusije,medjusobno vrijedjenje,vrijedjanje nekih drugih ljudi,daljnje podjele na ove i one...

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 20 nov 2017, 19:55

calcio je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Jedva čekam Amar da preuzme pa kad krene odmah od prve utakmice niz brdo da sa užitkom gledam kako ga pljuju isti ovi što ga uzdižu sad.
Amara za selektora da uzmemo Europsko! 'ta će Njemačka!
Mozda bude obratno?
Eh jasta ce.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 19:55

samoposmatram je napisao/la:
Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.


Evo, od 7:35.
ovo je jedina izjava kodre koja je meni vjerodostojna. A ti ako pruzis kontraargument, u kom kodro izjavljuje da ce prihvatiti poziciju, ja cu uvaziti.
Ja ne sporim da je neko razgoavrao s njim, ali mislim da je njegov stav bio poznat puno prije danasnjeg dana, i da se u tom smislu manipulise.

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 20 nov 2017, 19:59

artemis77 je napisao/la:Zašto tolika mržnja prema Amaru?
Ma niko ga ne mrzi nego raja hoce da konacno dobijemo selektora koji ce nas dic, ovo sto se desava okolo i mozda nacin na koji ce bit izabran je to sto vjerovatno mnoge iritira.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la artemis77 » 20 nov 2017, 20:02

Vratnik10 je napisao/la:
artemis77 je napisao/la:Zašto tolika mržnja prema Amaru?
Ma niko ga ne mrzi nego raja hoce da konacno dobijemo selektora koji ce nas dic, ovo sto se desava okolo i mozda nacin na koji ce bit izabran je to sto vjerovatno mnoge iritira.
Realnost kaže da smo spali na nivo Amara Osima, ybg.
Walk on, with hope in your hearts.

samoposmatram
Postovi: 5352
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 20:02

DrFilgud je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.


Evo, od 7:35.
ovo je jedina izjava kodre koja je meni vjerodostojna. A ti ako pruzis kontraargument, u kom kodro izjavljuje da ce prihvatiti poziciju, ja cu uvaziti.
Ja ne sporim da je neko razgoavrao s njim, ali mislim da je njegov stav bio poznat puno prije danasnjeg dana, i da se u tom smislu manipulise.

Misimovic manipulira?

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 20 nov 2017, 20:11

DrFilgud je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.


Evo, od 7:35.
ovo je jedina izjava kodre koja je meni vjerodostojna. A ti ako pruzis kontraargument, u kom kodro izjavljuje da ce prihvatiti poziciju, ja cu uvaziti.
Ja ne sporim da je neko razgoavrao s njim, ali mislim da je njegov stav bio poznat puno prije danasnjeg dana, i da se u tom smislu manipulise.
Filgud, nemoj se vise blamirati.
Naravno da je zelio biti selektor. Eto njega bi strucna komisija predlozila kao prvog izbora a da im on to prethodno nije potvrdio? Jesu li to oni dzaba s njim razgovarali. Jesi li procitao danasnju izjavu Misimovica?
Da je izabran prije par dana sigurno bi se prihvatio selektorske pozicije, ali ovo prolongiranje odluke od strane celnih ljudi u Savezu, sprdanje i cirkus koji su napravili samo steti Mehi i njegovom poslu i klubu u kojem radi...tako da je ova njegova odluka sasvim razumljiva.
I da, sto se tice Kodrinih izjava od prvog dana do danas, one su krajnje odmjerene gdje je on maksimalno vodio racuna o klubu i igracima koje trenira u istom.

Ti hoces da kazes sledece:
Da su prije par dana izabrali Kodru on bi se oglasio i rekao da ipak ne zeli biti selektor. U tom slucaju bi Strucna komisija ispala glupa, idiotska i sta sve ne.
Jos jednom, jel ti stvarno mislis da se Kodro mogao predloziti kao prvi izbor a da prethodno nisu dobili pozitivan odgovor od njega po tom pitanju?

I sta sad, trebao je biti dio ove sprdancije do 12.decembra...i to je pitanje da li bi i tada bilo sve gotovo ili ce se izbor prebaciti na 2018.
Vec je sav ovaj cirkus ocito uticao na njega, a to se vidi i po rezultatima kluba bas u posljednjih mjesec dana, ne bi bilo korektno prema njima da je ovu agoniju nastavio a za koju se ne zna kada ce zavrsiti.

Umjesto da kazes kako je covjek karakteran, ljudina, razmislja i o dr.stranama....ti kazes kako je manipulator.
A zapravo covjek ne zeli da bude predmet bilo kakve manipulacije..
I ti zapravo samo govoris o sebi.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 20 nov 2017, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 20:11

samoposmatram je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.


Evo, od 7:35.
ovo je jedina izjava kodre koja je meni vjerodostojna. A ti ako pruzis kontraargument, u kom kodro izjavljuje da ce prihvatiti poziciju, ja cu uvaziti.
Ja ne sporim da je neko razgoavrao s njim, ali mislim da je njegov stav bio poznat puno prije danasnjeg dana, i da se u tom smislu manipulise.

Misimovic manipulira?
Da ti odgovorim pitanjem - Kodro lazov, koji ih je zavlacio?

Moguce i da je Misimovic izmanipulisan, zelen je on za ove nase hohstaplere.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2017, 20:18

DrFilgud je napisao/la: Da ti odgovorim pitanjem - Kodro lazov, koji ih je zavlacio?

Moguce i da je Misimovic izmanipulisan, zelen je on za ove nase hohstaplere.
Ako trenutno imas klub koji treniras, sigurno neces javno govoriti o novim angazmanima i unositi nemir u ekipu. ;)

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 20:21

Goalgetter je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Da ti odgovorim pitanjem - Kodro lazov, koji ih je zavlacio?

Moguce i da je Misimovic izmanipulisan, zelen je on za ove nase hohstaplere.
Ako trenutno imas klub koji treniras, sigurno neces javno govoriti o novim angazmanima i unositi nemir u ekipu. ;)
Ma moze se i tako interpretirati, svako ima svoj pogled na stvari.
Licno vise vjerujem Kodri, nego kriminalnom savezu i novinarima, bez obzira koga isturili da im bude paravan.
Ti ljudi su ili uzasno glupi i neposobni ili manipulisu, ja mislim da je ipak ovo drugo. Ne mogu biti glupi, a tako fino zivjeti kao paraziti.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 20 nov 2017, 20:23, ukupno mijenjano 1 put.

samoposmatram
Postovi: 5352
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 20 nov 2017, 20:22

[quote="DrFilgud"][quote="samoposmatram"][quote="DrFilgud"][quote="samoposmatram"]

Ova tvoja predpostavljanja su samo teorije zavjere. Obicni spin koji nema veze sa istinom, na osnovu koje bi se moglo uci u diskusiju.[/qu


Da ti odgovorim pitanjem - Kodro lazov, koji ih je zavlacio?

Moguce i da je Misimovic izmanipulisan, zelen je on za Ove nase hohstaplere.

Opet pises predpostavke.

Nevezano, mislim da je Kodro donjeo pravu odluku. Koliko god ga srce bolilo za domovinom

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la emil02in » 20 nov 2017, 20:25

Hvala to Meho što si ovim lopovima iz saveza pokazao da obraz nema cijene!
Eto vam Amara pa pravite reprezentaciju kantona!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 20:27

samoposmatram je napisao/la: Opet pises predpostavke.

Nevezano, mislim da je Kodro donjeo pravu odluku. Koliko god ga srce bolilo za domovinom
OK, ali ja sam postavio materijalni dokaz Kodrinog stava. Sve drugo su pretpostavke, medjutim, bez pretpostavki nema diskusije.
U Misketa ne sumnjam, jos uvijek, ali je moguce da njime manipulisu i dovode ga pred svrsen cin .
Narvno da je donio pravu odluku, nevrijeme za napustanje Svicarske i sjedanje na BH klupu. To bi bio glup potez, to smo pisali kada je njegovo ime doslo u opticaj.

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FKZ1921 » 20 nov 2017, 20:44

Bordo79 je napisao/la:Jedina istina da je amar osvajao "titule" zna se kako i na koji nacin. Istina je da niti u jednom klubu nije nista uradio osim u zelji ali i to se zna na koji nacin je stizao do titula. Nama treba znalac i autoritet a to Amar zasigurno nije, kao sto nije ni Kodro. U krajnjoj liniji, mentalitet nasih igraca je takav da je svejedno da dodje i Anceloti imat ce rezultate kao i Braco gumena glava.
Pretenciozno je reci da je ono sto ti kazes jedina istina. Mislim na ovaj dio koji se odnosi na osvajanje titula.
Bilo bi zanimljivo cuti tvoju argumentaciju za ovu tvrdnju a da ista ima utemeljenje u necemu.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 20 nov 2017, 20:58

Posto nema ankete na ss.ba...
slika


*ebo vas strani trener :facepalm:

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vrebac » 20 nov 2017, 21:17

Samo kakav Svabo, dolazi u obzir i tako nam 80% ekipe zna njemački!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 20 nov 2017, 21:19

calcio je napisao/la:Posto nema ankete na ss.ba...
slika


*ebo vas strani trener :facepalm:
Inače imamo sjajne domaće stručnjake.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Asteriks » 20 nov 2017, 21:20

Cuj ebo vas strani trener. Pa u danasnje vrijeme gdje skoro svaka repka ima udarnu postavu na fizicki zavidnom nivou, dosta toga ide preko taktickih finesa, plafona profesionalizma itd.

Svaki strani strucnjak zavidne reputacije ce biti osvjezenje, naravno ako pri selekciji sireg rostera imao potpunu slobodu.

Eto Amar ce, peti, deseti bolje proci, fol iz razloga sto poznaje svu zamrsenost bh-a odnosa.

Ovdje se trazi kredibilitet, iskustvo velikih tekmi,... a ne zavidan CV nase lige.

Mozda je Osim fkt solidan strucnjak, al za potpuni preobrazaj trebamo provjereno ime, pocev od selektora, pomocnika, fizioterapeuta itd.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.