Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 okt 2017, 18:33

aleksandar_veliki je napisao/la:Da prije dva mjeseca nije preuzeo Borac, a da ga danas povezuju sa reprezentacijom 95 posto forumskog puka diglo bi ruku za njega. Pobogu, bio je sampion sa Partizanom, radio na Kipru i u Grckoj i dolazi iz komsiluka. Mora valjati. Ali preuzeo je Borac u ligi u kojoj je najlakse osvojati trofeje koje forumski puk ne cijeni i pokazao je ono sto pokusavam reci. Nisu treneri iz komsiluka bolji od nasih trenera i ako su nam opcije nasi i nedokazane komsije, a izgleda da jesu, onda biram nase iz milion razloga.
Aleksandre the great, da li ti neposredno tvrdis sa ovakvim postovima da novi selektor treba biti iz BiH PL? Za koga si bio kada se birao zadnji selektor?
Tko po tebi ima prednost u odnosu Meho-Amar?
Prosinecki je ocito tu samo da se zamazu oci.
Da li ovo pises jer znas sto nas ceka ili jer stvarno tako mislis? Za koga navijas u BiH PL?
Eto, ako je moguce da odgovoris jer sam nekako uvjeren da nam ti dolazis iz kontigenta onih koji su davali Bazdarevicu podrsku tokom zadnjih izbora.
Makar sam ja takav zakljucak iz tvojih postova izveo.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Mirko » 21 okt 2017, 18:55

aleksandar_veliki je napisao/la:Da prije dva mjeseca nije preuzeo Borac, a da ga danas povezuju sa reprezentacijom 95 posto forumskog puka diglo bi ruku za njega. Pobogu, bio je sampion sa Partizanom, radio na Kipru i u Grckoj i dolazi iz komsiluka. Mora valjati. Ali preuzeo je Borac u ligi u kojoj je najlakse osvojati trofeje koje forumski puk ne cijeni i pokazao je ono sto pokusavam reci. Nisu treneri iz komsiluka bolji od nasih trenera i ako su nam opcije nasi i nedokazane komsije, a izgleda da jesu, onda biram nase iz milion razloga.
Kiza Milinkovic nije ni medju 15-20 najboljih trenera u Srbiji... On moze da vodi OFK Beograd, Borac... Reprezentativno Ugandu, Makedoniju i tako to... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 21 okt 2017, 19:01

Mirko je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Da prije dva mjeseca nije preuzeo Borac, a da ga danas povezuju sa reprezentacijom 95 posto forumskog puka diglo bi ruku za njega. Pobogu, bio je sampion sa Partizanom, radio na Kipru i u Grckoj i dolazi iz komsiluka. Mora valjati. Ali preuzeo je Borac u ligi u kojoj je najlakse osvojati trofeje koje forumski puk ne cijeni i pokazao je ono sto pokusavam reci. Nisu treneri iz komsiluka bolji od nasih trenera i ako su nam opcije nasi i nedokazane komsije, a izgleda da jesu, onda biram nase iz milion razloga.
Kiza Milinkovic nije ni medju 15-20 najboljih trenera u Srbiji... On moze da vodi OFK Beograd, Borac... Reprezentativno Ugandu, Makedoniju i tako to... :kafa:
Pa tu smo mi negdje
naprijed rejal

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Mirko » 21 okt 2017, 19:16

Sveti je napisao/la:
Mirko je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Da prije dva mjeseca nije preuzeo Borac, a da ga danas povezuju sa reprezentacijom 95 posto forumskog puka diglo bi ruku za njega. Pobogu, bio je sampion sa Partizanom, radio na Kipru i u Grckoj i dolazi iz komsiluka. Mora valjati. Ali preuzeo je Borac u ligi u kojoj je najlakse osvojati trofeje koje forumski puk ne cijeni i pokazao je ono sto pokusavam reci. Nisu treneri iz komsiluka bolji od nasih trenera i ako su nam opcije nasi i nedokazane komsije, a izgleda da jesu, onda biram nase iz milion razloga.
Kiza Milinkovic nije ni medju 15-20 najboljih trenera u Srbiji... On moze da vodi OFK Beograd, Borac... Reprezentativno Ugandu, Makedoniju i tako to... :kafa:
Pa tu smo mi negdje
Ma dobro, ne treba biti maliciozan, pa da sami sebe potpuno omalovazavate. BiH nije fudbalski anonimus. Vas problem i jeste sto idete stalno u krajnost: jedni se porede sa Ugandom, drugi sa Brazilom i Belgijom... Nije lako raditi u takvom jednom ambijentu... Mada ni u Srb/Hrv nije mnogo bolje...
Po meni bolji vam je i Amar koji barem odlicno poznaje ambijent i BH-fudbal, nego da se na vama vjezbaju raznorazni Milinkovici, koji u Srbiji ne mogu naci ozbiljan posao...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 okt 2017, 19:36

aleksandar_veliki je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Da prije dva mjeseca nije preuzeo Borac, a da ga danas povezuju sa reprezentacijom 95 posto forumskog puka diglo bi ruku za njega. Pobogu, bio je sampion sa Partizanom, radio na Kipru i u Grckoj i dolazi iz komsiluka. Mora valjati. Ali preuzeo je Borac u ligi u kojoj je najlakse osvojati trofeje koje forumski puk ne cijeni i pokazao je ono sto pokusavam reci. Nisu treneri iz komsiluka bolji od nasih trenera i ako su nam opcije nasi i nedokazane komsije, a izgleda da jesu, onda biram nase iz milion razloga.
Aleksandre the great, da li ti neposredno tvrdis sa ovakvim postovima da novi selektor treba biti iz BiH PL? Za koga si bio kada se birao zadnji selektor?
Tko po tebi ima prednost u odnosu Meho-Amar?
Prosinecki je ocito tu samo da se zamazu oci.
Da li ovo pises jer znas sto nas ceka ili jer stvarno tako mislis? Za koga navijas u BiH PL?
Eto, ako je moguce da odgovoris jer sam nekako uvjeren da nam ti dolazis iz kontigenta onih koji su davali Bazdarevicu podrsku tokom zadnjih izbora.
Makar sam ja takav zakljucak iz tvojih postova izveo.
Ne tvrdim, no tvrdim da Prosinecki, Katanec... nisu bolji izbor od Amara, Bake, Husrefa ili recimo Jovica. Nije u ovoj ligi lako osvojiti bilo sta kao sto govorite vi koji je uglavnom ne pratite. Mnogo teze se i probiti jer menadzerski lobiji iz komsiluka su mnogo jaci. Losa je, svake godine sve losija ali izadje iz nje i igraca i trenera. Najbolji bi bio Vaha ali od toga nema nista. Vaha ne radi dzaba, mi para nemamo, patriotizma tu nema da bo nas spojio. Meho ili Amar? U ovom momentu ovaj drugi jer iza sebe ima rezultate. Meho ili Prosinecki. Meho. Meho ili Katanec. Meho. Amar ili Prosinecki. Amar. Veze nemam ko ce biti selektor, ucestvujem u diskusiji. Cak i kad je izabran Mesa smatrao sam da je Amar bolje rjesenje. Mislim da Mesa nije lose poceo ali je ispao iz slifa i morao je vise izvuci iz ove ekipe. Ne tako davno ovdje sam napisao, ne odnosi se na tebe jer pretpostavljam da ne pratis previse, 99 posto forumasa Savezu j.. od do jer nema igraca iz PL, ne vode brigu o PL, a sad od tih 99 posto na pomen trenera iz PL kao selektora, opet j... Savezu od do. Zar nije cudno?
Sve si odgovorio osim za koga navijas. Ali i nemoras jer sam ja iz ostatka postova to shvatio.
Nazalost, mislim da ti kandidata Osima poznajes i osobno pa nema smisla ulaziti u diskusiju o njemu sa tobom. Cudi me samo zasto nemamo novaca za Robija a imamo za Osima ako je on bolji kao sto ti sugeriras. Sto bi rekao legendarni Cvorovic iz Balkanskog spijuna "koje je to auto bolje od Moskvica". Moskvic je boga ti nas.
Cudi me da njega niko ne trazi izvan BiH iako mu je otac ostavio u amanet strasno nogometno prezime. Ocito su svi slijepi. Prije nekog vremena se prezime Osim povezivalo sa Zrinjskim i to je sve od ponuda sto sam za njega procitao.
Sasvim sam siguran da mi Robiju nismo jedina sansa a Osimu smo zasigurno jedina ozbiljna i to puno govori. Sto se brige o PL tice ne znam sta da ti kazem. Klubovi trebaju raditi na sebi a ne savez.
U Bosni se od saveza ocekuje da i stadione pravi sto je suludo. Savez je kriminalan kao i ostali u regiji ali izbor selektora je ipak u rukama ljudi sa imenom i prezimenom. Oni trebaju paziti da svoja imena ne ukaljaju.Ja osobno ne bih sjedao u komisiji koja bira izmedju mog sina i jos jednog kandidata.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 okt 2017, 20:29

aleksandar_veliki je napisao/la:Komisija ne bira. Vi ste pogresno shvatili. Komisija ce dati prijedlog, mozda i dva, a IO izabrati. Kvaran si na kraju ali iz tog kraja mogu zakljuciti sa Amar i Meho za tebe otpadaju ili?
Meho ne bira a kada i ako bude birao bi vrlo lako mogao imati problema. Pogotovu ako "njemu"
sin bude bolji od ostalih napadaca a standardi mu budu nejasni kao sto su tebi sada. Nemoj se ljutiti ovako ja to vidim. Nista osobno protiv tebe.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 21 okt 2017, 21:17

Nisam siguran da je Kodro zainteresovan da ostavi trenutni posao nakog svega što se desilo prošli put...
Amar Osim je po meni vrlo dobar izbor, imam osjećaj da bi sa njim "kliknulo".
Uostalom, u takvoj smo situaciji da gore ne može. Ne treba nam sada neki fensi "projekat" već back to basics... Treba nam neko ko se razumije u sve to, neko ko poznaje stvari, igrače, mentalitet. Neko ko je šmeker i mangup, ali istovremeno sposoban i ozbiljan.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 21 okt 2017, 21:31

calcio je napisao/la:Nisam siguran da je Kodro zainteresovan da ostavi trenutni posao nakog svega što se desilo prošli put...
Amar Osim je po meni vrlo dobar izbor, imam osjećaj da bi sa njim "kliknulo".
Uostalom, u takvoj smo situaciji da gore ne može. Ne treba nam sada neki fensi "projekat" već back to basics... Treba nam neko ko se razumije u sve to, neko ko poznaje stvari, igrače, mentalitet. Neko ko je šmeker i mangup, ali istovremeno sposoban i ozbiljan.
Isto tako ga je babo hvalio kada je krenuo u Japan.
A hvali ga i sada da ga skine sa biroa za nezaposlene. :nene:

Avatar
mavi
Postovi: 778
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mavi » 21 okt 2017, 21:33

Esport je napisao/la:
calcio je napisao/la:Nisam siguran da je Kodro zainteresovan da ostavi trenutni posao nakog svega što se desilo prošli put...
Amar Osim je po meni vrlo dobar izbor, imam osjećaj da bi sa njim "kliknulo".
Uostalom, u takvoj smo situaciji da gore ne može. Ne treba nam sada neki fensi "projekat" već back to basics... Treba nam neko ko se razumije u sve to, neko ko poznaje stvari, igrače, mentalitet. Neko ko je šmeker i mangup, ali istovremeno sposoban i ozbiljan.
Isto tako ga je babo hvalio kada je krenuo u Japan.
A hvali ga i sada da ga skine sa biroa za nezaposlene. :nene:
Koliko me pamćenje služi, on je tamo osvojio i jedan trofej

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 21 okt 2017, 21:35

Esport je napisao/la:
calcio je napisao/la:Nisam siguran da je Kodro zainteresovan da ostavi trenutni posao nakog svega što se desilo prošli put...
Amar Osim je po meni vrlo dobar izbor, imam osjećaj da bi sa njim "kliknulo".
Uostalom, u takvoj smo situaciji da gore ne može. Ne treba nam sada neki fensi "projekat" već back to basics... Treba nam neko ko se razumije u sve to, neko ko poznaje stvari, igrače, mentalitet. Neko ko je šmeker i mangup, ali istovremeno sposoban i ozbiljan.
Isto tako ga je babo hvalio kada je krenuo u Japan.
A hvali ga i sada da ga skine sa biroa za nezaposlene. :nene:
Nije on na birou za nezaposlene, koliko je meni poznato. Mislim da je Ivica zadnja osoba u BiH koja bi gurala nekog svog... Realno. Imamo mnogo nepotizma i korupcije ali nađe se i poneko pošten u ovoj našoj BiH. Ivica Osim je svakako jedan od njih.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 21 okt 2017, 21:36

mavi je napisao/la:
Esport je napisao/la:
calcio je napisao/la:Nisam siguran da je Kodro zainteresovan da ostavi trenutni posao nakog svega što se desilo prošli put...
Amar Osim je po meni vrlo dobar izbor, imam osjećaj da bi sa njim "kliknulo".
Uostalom, u takvoj smo situaciji da gore ne može. Ne treba nam sada neki fensi "projekat" već back to basics... Treba nam neko ko se razumije u sve to, neko ko poznaje stvari, igrače, mentalitet. Neko ko je šmeker i mangup, ali istovremeno sposoban i ozbiljan.
Isto tako ga je babo hvalio kada je krenuo u Japan.
A hvali ga i sada da ga skine sa biroa za nezaposlene. :nene:
Koliko me pamćenje služi, on je tamo osvojio i jedan trofej
Mora da ste Slobodin navijač, jer samo oni se hvale sa liga kupom.
:mrgreen:

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SF6 » 21 okt 2017, 22:48

Osim,Musemic,Jovic,Marinovic,svi su redom bolji treneri od kodre ne znam zasto ga neki toliko prizeljkuju

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la CashMan » 21 okt 2017, 23:40

Kad navijači shvate da mi nismo nikakva fudbalska velesila, neće biti bitno ko je selektor. Ne može se od prosječnog tima, kakav je realno naš (čast izuzecima Pjanić, Džeko, Kola), napraviti vrhunska grupa. Problem je što je kod većine navijača BiH najjača na svijetu, Brazil, Španija, Njemačka su mjerilo. Ma dajte, sagledajte realno činjenice. Ko god da dođe, psovaće mu mater nakon jedne loše utakmice, kao što su to i Meši.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 21 okt 2017, 23:51

CashMan je napisao/la:Kad navijači shvate da mi nismo nikakva fudbalska velesila, neće biti bitno ko je selektor. Ne može se od prosječnog tima, kakav je realno naš (čast izuzecima Pjanić, Džeko, Kola), napraviti vrhunska grupa.
Ne treba se napraviti nikakav tim u rangu Spanije i Njemacke, ali itekako tim koji ce konkurisati za plasman na EP/SP. Albanija se plasira na proslo EP, dok smo mi ostali kod kuce, a ni priblizno nemaju igracki kvalitet kao nas. Sjeverna Irska isti slucaj. Ima tu jos timova, da ne nabrajamo sad sve primjere, jer sa Dzekom, Pjanicem, Kolasincem, plus ovih nesto ovih igrac srednje i manje kvalitete mozes napraviti konkurentnu ekipu. Ne kazem da je pod moranje da se ucestvuje na svakom takmicenju, ali na jedno od zadnja dva se moralo otici.

Naveo si da nismo bog zna nesto kvalitetni, ali itekako selektor, organizacija i disciplina tu mogu promjeniti nesto. Ima tu mnogo i do selektora. Ne zamjeram ja sada ni Bazdarevicu recimo sada sve, mnogo je toga i do igraca i do toga da su u najbitnijim momentima zakazali. Tu su najprije Pjanic i Ibisevic, a ni Lulic,Begovic i Kolasinac nisu bas briljirali uvijek, a trebali su biti u prvom redu medju vaznijim karikama.

Samo sto mi imamo jos jedan problem koji se tu moze dodati, a to je drzava, savez, i slicno, koji nas takodje u mnogim stvarima koci.

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 22 okt 2017, 00:07

Kakav je sad princip kod biranja novog selektora? Birali ga ova skupina gdje se nalaze misimovic, bajevic itd ili ovaj izborni odbor u sastavu ovih uhljebljenih foteljasa?
naprijed rejal

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la f0rest1946 » 22 okt 2017, 00:07

CashMan je napisao/la:Kad navijači shvate da mi nismo nikakva fudbalska velesila, neće biti bitno ko je selektor. Ne može se od prosječnog tima, kakav je realno naš (čast izuzecima Pjanić, Džeko, Kola), napraviti vrhunska grupa. Problem je što je kod većine navijača BiH najjača na svijetu, Brazil, Španija, Njemačka su mjerilo. Ma dajte, sagledajte realno činjenice. Ko god da dođe, psovaće mu mater nakon jedne loše utakmice, kao što su to i Meši.
Ok nije bitan selektor.

Aj mi samo pojasni kako ova velesila od 60mil i to samo jedan igrac vrijedi 25mil zavrsi prva u grupi pored, Hrvatske,Ukrajne, Turske.. fakticki prosetali se ljudi grupom. https://www.transfermarkt.de/island/sta ... erein/3574
Drugi put za redom idu na velika takmicenja slucajno?hmm koliko je bitan selektor druze nisi svjestan :salut:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 22 okt 2017, 00:20

calcio je napisao/la: Mislim da je Ivica zadnja osoba u BiH koja bi gurala nekog svog... Realno. Imamo mnogo nepotizma i korupcije ali nađe se i poneko pošten u ovoj našoj BiH. Ivica Osim je svakako jedan od njih.
Bravo, normala :kafa:

Neki od ovih forumasa nisu upoznati pa samo baljezgaju gluposti.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la CashMan » 22 okt 2017, 00:24

Niste vi mene shvatili. Problem je u glavama navijača, jer mi smatramo da smo u rangu velesila, ali to NISMO. Uz to idu prevelika očekivanja koja kvalitetom ne možemo ispratiti. Nama da Ancelotti dođe, imao bi tri miliona selektora nad glavom i šta god da napravi bilo bi malo, valjda je do ljudi naših. Island i slični koji ste naveli puste ljude da rede svoj posao, imaju sistem, koji funkcioniše. Nama svaki sistem napravi problem, jer nismo navikli da imamo sređeno društvo i bilo kakav sistem.
Ko god da bude, neka mu je Bog na pomoći pored naše raje koja zna sve, a lopte nisu šutnuli u životu.

@sveti
Komisija predlaže imena, Izvršni odbor bira.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 okt 2017, 01:19

CashMan je napisao/la:Niste vi mene shvatili. Problem je u glavama navijača, jer mi smatramo da smo u rangu velesila, ali to NISMO. Uz to idu prevelika očekivanja koja kvalitetom ne možemo ispratiti. Nama da Ancelotti dođe, imao bi tri miliona selektora nad glavom i šta god da napravi bilo bi malo, valjda je do ljudi naših. Island i slični koji ste naveli puste ljude da rede svoj posao, imaju sistem, koji funkcioniše. Nama svaki sistem napravi problem, jer nismo navikli da imamo sređeno društvo i bilo kakav sistem.
Ko god da bude, neka mu je Bog na pomoći pored naše raje koja zna sve, a lopte nisu šutnuli u životu.

@sveti
Komisija predlaže imena, Izvršni odbor bira.
Ovako nismo u rangu velesila, to dosta ljudi i zna ali je porazno to da na terenu nismo ni ona ekipa koja nadoknadi manjak kvaliteta zalaganjem.
Nismo npr ekipa koja trcanjem nadoknadi nesto. Za takvim stvarima treba teziti i naci nekog ko moze izvuci iz prosjecnog igraca ono najbolje. Ostaje dojam da Bazdarevic to iz mnogih igraca nije izvukao niti ih iskoristio na najbolji nacin. Nije problem kada se izgubi, vec je problem kada se izgubi ali ostane slika da nisi pruzio 100%.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la kobe24 » 22 okt 2017, 02:25

Nismo u rangu velesila, ali ne idu samo velesile na velika takmicenja. Niko ne ocekuje da se mi sa ovakvim timom borimo za nekakve medalje, ali je bilo sasvim realno ocekivati da igramo na ovom zadnjem EP, ali i da u ovakvoj grupi izborimo baraz za SP. Za prvo je kriv nesposobni Susic (mada je i Bazdarevic usrao sve dotad dobro uradjeno ocajnom postavkom protiv Iraca), a za ovo drugo iskljucivo nesposobni Bazdarevic. Selektor je pola ekipa, a to najbolje vidimo iz primjera nase kosarkaske reprezentacije, gdje Vujosevic i iz ispodprosjecnih kosarkasa (da ne kazem amatera) izvlaci ono najbolje i dodijeli im ulogu u kojoj mogu koristiti timu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 41 gost.