Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 23 okt 2017, 19:03

DeeWa je napisao/la:A zasto niko ne bi kontaktirao Zeljka Buvaca? Kad bi se digli ovi novinari sportsport i napisali neki clanak o tome mozda bi ovi iz nsfbih i razmislili o tome pa ga i pitali. Ja vjerujem da oni nemaju ni pojma ko je to. A Klopp je jednom rekao da je zeljko buvac skoro pa i vazniji od njega i uvijek mu hvalospijeve davao. A samim tim ja vjerujem da bi dobrim igrama u repki neki talenat mogao i procuti se preko Buvaca jer on sigurno ima neke veze takodjer, pa dovoljno je da Kloppu prenese impresije da je neko sjajan proculo bi se. Ali to sad nije uopce vazno, vazno je da je taj covjek coaching computer kako to klopp kaze i da bi sigurno reprezentacija za njega bila nesto sto bi mu pomoglo u solo karijeri da se oslobodi jer je vjecito sa kloppom. A s obzirom da on nije u liverpulu glavni menadzer, ne bi se morao ni odreci te pozicije.
Nece vec su prebukirani pisanjem o nekim drugim kandidatima. Evo ovaj sto danas gura Osima je prije par dana pisao u zastitu Bazdarevica.
Gdje ce jos sada i o Buvacu pisati. O njemu neka prica Klopp!


staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la staragarda » 23 okt 2017, 20:54

Taman kad pomislis da smo dotakli dno i da ne može gore od Ćurana, Begic i begici te iznenade ovim ivicinim lojavim gmazom....kontam,sta on njima uopste moze rec na tom nekom zamisljenom treningu.... kako se poklapaju utakmice, sta....ovi se bas nameracili da naprave smijuriju od repke....nek' mi i onog bolida Nikica uvale za pomocnika pa da navijaci zelje padaju u ekstaze
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 23 okt 2017, 21:49

AndreWilliams je napisao/la:
Pročitah i sad me samo interesuje hoće l' autor teksta uskoro 'zaprositi' Brku?

Diletantska, ofirna, propaganda koja Amaru Osimu (koji bi trebao prvo 'preuzeti' U-21 reprezentaciju) može samo štetiti i za ono malo šansi koje ima, ako ih uopšte ima!
Jadno.
Bosno moja poharana....

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 23 okt 2017, 22:54

Trigger je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:
Pročitah i sad me samo interesuje hoće l' autor teksta uskoro 'zaprositi' Brku?

Diletantska, ofirna, propaganda koja Amaru Osimu (koji bi trebao prvo 'preuzeti' U-21 reprezentaciju) može samo štetiti i za ono malo šansi koje ima, ako ih uopšte ima!
Jadno.
Koliko bi got zelio da Robi Prosinecki dodje na nasu klupu jedan ovakav text bi me prisilio da se upitam jesam li u pravu. Ovakvi i slicni portalski clanci se uvjek vezu za neke poluamatere i sluze im kao PR.
Vjerujem da Osim nema nista sa tim ali je clanak tako ruzno tendenciozan da je to zastrasujuce.
Ljigavi pamflet koji potvrdjuje svu nakaradnost Bosanskog novinarstva. Bez ijednog realnog fakta ili cinjenice sugerira se pomocu fabriciranih poluistina(uspjeha) covjek koji bi trebao biti izabran za selektora. I odmah se javi jedan od taborskih navijaca koji nasjedne i bez imalo kritike proglasi clanak dobrim. Strasno!
Upravo radi ovakvih stvari mi nesvrstani trebamo na ovoj temi pisati i ne dozvoliti jos jedno kukavicje jaje.
Ako ga podvale neka im ga ali ce uvjek imati nekolicinu nas da ih podsjetima na gresku i sta je tko i gdje pisao i govorio.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dzelllo » 23 okt 2017, 22:55

Moržinjo ni u snu ne smije biti selektor.
lezVe do bagro

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 24 okt 2017, 00:26

a.culic nabijem te na qrac za ovaj reklamni text nisi n od novinara morzov potrcko
MUSVDG

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 24 okt 2017, 00:34

Bojkotujte tekstove koje on pise, mediji danas zive od klika a ne od neke kvalitete i slicno.
Nemojte ga spominjati, ne ulazite u njegove tekstove i ne postavljajte ovdje linkove da klikamo na njegove clanke i ubrzo ce biti na smetljistu historije gdje mu je mjesto.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 24 okt 2017, 01:05

JohnCleese je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Jedino, al jedino rjesenje za nas:
-Neki švabo (mlad, sa zavrsenom potrebnom obukom, moderan trener)
- daj mu pomocnike tipa Bajramovic i goni nas na euro
:kafa:

Problem je kod nas sto se pljuje najtrofejniji (vjerovatno i najkarizmaticniji) domaci trener ali zato je ovakvo misljenje sasvim normalno.
Napravite anketu na ulicama, pitajte ljude "zelite li za novog selektora NN mladog, modernog nijemca ili najtrofejnijeg domaceg strucnjaka" i iznenadicete se koliko bi ljudi odabralo ovo prvo. Draze im je (moderno) njemacko g.... nego domaca pita. :lol:
Oslobodite se predrasuda....

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 24 okt 2017, 01:55

calcio je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Jedino, al jedino rjesenje za nas:
-Neki švabo (mlad, sa zavrsenom potrebnom obukom, moderan trener)
- daj mu pomocnike tipa Bajramovic i goni nas na euro
:kafa:

Problem je kod nas sto se pljuje najtrofejniji (vjerovatno i najkarizmaticniji) domaci trener ali zato je ovakvo misljenje sasvim normalno.
Napravite anketu na ulicama, pitajte ljude "zelite li za novog selektora NN mladog, modernog nijemca ili najtrofejnijeg domaceg strucnjaka" i iznenadicete se koliko bi ljudi odabralo ovo prvo. Draze im je (moderno) njemacko g.... nego domaca pita. :lol:
Oslobodite se predrasuda....
Ti izgleda nikako bez idola ne mozes.
Bio Safet, Mehmed ili neki drugi tebi je svejedno.
Pobjedjuje ili gubi, zna ili nezna, glup ili pametan ...
Sasvim je svejedno, tvoj glas uvjek imaju.
I da znas, na ulici bi izabrali "najtrofejnijeg" domaceg jer da ulica zna izabrati mladog i pametnog ne bi ona 3 konja Bosnom vladala 20 godina. I to najtrofejniji je vrlo upitno. Izgleda da su neciji porazi u Qataru veci nego osvojena prvenstva u Arapskim Vuko..binama ili vodjenje njihovih reprezentacija nekog drugog kandidata. Ali to najtrofejniji je valjda lijek za sve. Iako te i takve trofeje osvoji jedan Uscuplic pa ga navijaci Sarajeva nakon polusezone uz boziju pomoc vratise u omladinski pogon.
E da, nije predrasuda da je Njemacko bolje nego je to fakat. Tamo makar trenersku diplomu ne mogu kupiti. A u Bosni mogu sve. Od glasa do diplome!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 24 okt 2017, 11:25

Trigger je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:
Pročitah i sad me samo interesuje hoće l' autor teksta uskoro 'zaprositi' Brku?

Diletantska, ofirna, propaganda koja Amaru Osimu (koji bi trebao prvo 'preuzeti' U-21 reprezentaciju) može samo štetiti i za ono malo šansi koje ima, ako ih uopšte ima!
Jadno.
Joj imbeciluka, poćeo Marinović dobro da radi sa U21, i sada ge treba otjerati i dovesti, STRUČNJAKA SA BIROA ZA NEZAPOSLENE. :sick: :crazy:

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Lord44 » 24 okt 2017, 11:37

U zemlji paradoksa, kakva je nasa , jos samo fali Osim, pa da osjecaj koracanja unazad bude kompletan.
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 24 okt 2017, 12:10

staragarda je napisao/la: ivicinim lojavim gmazom....
Hahajajaajjajaajhahaahhahahaha umro sam hahahahahaahhahah
naprijed rejal

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 24 okt 2017, 12:24

Sveti je napisao/la:
staragarda je napisao/la: ivicinim lojavim gmazom....
Hahajajaajjajaajhahaahhahahaha umro sam hahahahahaahhahah
Neka ti Dragan Kojic Keba postavi svoju sliku.
calcio je napisao/la: Draze im je (moderno) njemacko g.... nego domaca pita. :lol:
:salut:

Nadam se da Amar nece biti selektor... Treba da gospodinu i treneru od kojeg klubovi, ciji ga navijaci najvise ismijavaju, kad bi se sastavili ne bi imali vise titula psuje majku svaka raga poput ovog taksiste romske klijentele iz Tuzle, masne kose i do neba ruznih dzempera.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 24 okt 2017, 12:29

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
staragarda je napisao/la: ivicinim lojavim gmazom....
Hahajajaajjajaajhahaahhahahaha umro sam hahahahahaahhahah
Neka ti Dragan Kojic Keba postavi svoju sliku.
calcio je napisao/la: Draze im je (moderno) njemacko g.... nego domaca pita. :lol:
:salut:

Nadam se da Amar nece biti selektor... Treba da gospodinu i treneru od kojeg klubovi, ciji ga navijaci najvise ismijavaju, kad bi se sastavili ne bi imali vise titula psuje majku svaka raga poput ovog taksiste romske klijentele iz Tuzle, masne kose i do neba ruznih dzempera.
Ohani buraz, smijesno mi kako ga je nazvao, nemam nista protiv osima :mrgreen:
naprijed rejal

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 24 okt 2017, 12:30

Meni je takodjer smijesno kakav ga je hadum tako nazvao.
Životni saputnik! 1921

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la staragarda » 24 okt 2017, 12:50

Eisenbahner1921 je napisao/la:Meni je takodjer smijesno kakav ga je hadum tako nazvao.
Kakav sam to bi ti trebao najbolje znati...isti smo ,vjeruj :urnebes: .....a sto se tice loje,to p i c k a vise izbacit nece :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

HeraklitMracni
Postovi: 5340
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 okt 2017, 13:27

Da je nasa reprezentacija tipa Malte ili slicno , Amar ili strusnjak iz ove lige ne bi trebao biti problem , al ljudi mi smo medju 30 u svijetu repki , a da nam vodi uspjesni trener 100-te lige na svijetu , Amar ne moze vodit Tajland i te reprezentacije a da ne govorim o evropskim repkama , al ajde ovdje sve moze pa i to ...

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 24 okt 2017, 13:30

@staragarda
Ne vrijedjaj me.
HeraklitMracni je napisao/la:Da je nasa reprezentacija tipa Malte ili slicno , Amar ili strusnjak iz ove lige ne bi trebao biti problem , al ljudi mi smo medju 30 u svijetu repki , a da nam vodi uspjesni trener 100-te lige na svijetu , Amar ne moze vodit Tajland i te reprezentacije a da ne govorim o evropskim repkama , al ajde ovdje sve moze pa i to ...
Ma mi smo sila od reprezentacije hahahahahhahahhahah
Životni saputnik! 1921

HeraklitMracni
Postovi: 5340
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 okt 2017, 13:33

Eisenbahner1921 je napisao/la:@staragarda
Ne vrijedjaj me.
HeraklitMracni je napisao/la:Da je nasa reprezentacija tipa Malte ili slicno , Amar ili strusnjak iz ove lige ne bi trebao biti problem , al ljudi mi smo medju 30 u svijetu repki , a da nam vodi uspjesni trener 100-te lige na svijetu , Amar ne moze vodit Tajland i te reprezentacije a da ne govorim o evropskim repkama , al ajde ovdje sve moze pa i to ...
Ma mi smo sila od reprezentacije hahahahahhahahhahah
Za treci sesir Evropskog nogometa jesi , pogledaj ostale reprezentacije naseg ranga i pogledaj selektore .

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.