Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 jan 2018, 12:57

Spisak nije menadzerski, ni robertov vec Marinovicev! Vinko je jedan od najboljih trenera bio zadnjih godina u pl bih i sigurno poznaje bolje od svih nas kvalitete svakog igraca iz pl koji je pozvan.

Prosinecki je rekao da ga godine ne interesuju vec da gleda u kvalitet i znanje, tako da to sve objasnjava.
Nije se rodio ko bi bosnji ugodio!

Opustite se, ima da razvalimo amere sa sirovom snagom pl bih! :kafa:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 jan 2018, 12:57

Ne ja sam rekao za Zakarica da je zasluzio kao ponajbolji igrac lige i zbog individualne igre.

Naveo sam 8-9 za koje mislim da nisu ponajvise jer su zakasnili da idu vani i prave karijere ili su bili vani pa nisu se snasli.
Tipa Jasarevic je trebao biti ispred Stanica ali je vjerovatno Zrinjski izlobirao jer je Stanicu obecao ovo.

Ali je uglavnom vecina U21 dostupnih igraca ispostovana. Za ova 2 iz Zeljeznicara sam objasnio iz svog ugla sto mislim da nisu tu.

Za Secerovica i Sarica ne vidim poentu pored Cavara i Besirevica, za Graovca isto pored 2 U21 Mihojevica i Serbecica, za Ahmetovica pored Koljica, za Bekica i Stanica pored U21 Todorovica, za Kvrzica apsolutno nikakvu poentu, za Todorovica (zri) pored Menala. Duplale su se pozicije tamo gdje vec u21 igrac ima poziv.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:02

gledaj čireva što pucaju, pa kakav spisak mogu sastavit 3 Zvezdaša :D

nije vam ovo babovina :rol: :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 09 jan 2018, 13:05

DenchiNL je napisao/la:gledaj čireva što pucaju, pa kakav spisak mogu sastavit 3 Zvezdaša :D

nije vam ovo babovina :rol: :urnebes:
Ne pucaju cirevi, stavise, navijamo da mjesto nasih dobiju poziv neka vasa dvojica koje izaberete. Majke mi, ozbiljan sam.
Životni saputnik! 1921

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:09

Eisenbahner1921 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:gledaj čireva što pucaju, pa kakav spisak mogu sastavit 3 Zvezdaša :D

nije vam ovo babovina :rol: :urnebes:
Ne pucaju cirevi, stavise, navijamo da mjesto nasih dobiju poziv neka vasa dvojica koje izaberete. Majke mi, ozbiljan sam.
izašao nam u susret , trebalo nam da par igrača produži ugovor da bi išli gore i da bi im skočila vrijednost, jbg kolege Zvezdaši, Vinko takođe ;)
Repka je sad porodica :clap: :kafa:
Duff je napisao/la:Zrinjskom bi vise islo u prilog da Todor i Bilbija ne idu, poslije repke su umorni i za **** a njihovo vrijeme za nesto ozbiljnije je davno proslo, tako da sumnjam da je bilo ikakvog utjecaja
treba to prodat legendo, taman za 100 milja više ;)
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 09 jan 2018, 13:11, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Duff » 09 jan 2018, 13:10

Zrinjskom bi vise islo u prilog da Todor i Bilbija ne idu, poslije repke su umorni i za **** a njihovo vrijeme za nesto ozbiljnije je davno proslo, tako da sumnjam da je bilo ikakvog utjecaja
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Duff » 09 jan 2018, 13:12

Treba i titulu gonjat kakvih sto milja
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:17

Duff je napisao/la:Treba i titulu gonjat kakvih sto milja
e jbg ako se vi žalite na to...šta ćemo mi :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:26

bhsport je napisao/la: Izgleda Krupa ne pliva u ovim vodama, imaju dobre igrace ali ih nema na menadzerskom spisku.
Nagradno pitanje: U kojem klubu igra Elvir Koljić?

:urnebes: :rol: :tralala:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 09 jan 2018, 13:32

Bravo Roberte. Drago mi je da vjeruje Vinku. Odličan spisak :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 13:35

DenchiNL je napisao/la:
bhsport je napisao/la: Izgleda Krupa ne pliva u ovim vodama, imaju dobre igrace ali ih nema na menadzerskom spisku.
Nagradno pitanje: U kojem klubu igra Elvir Koljić?

:urnebes: :rol: :tralala:
Da, moja greska, nisam vidio Koljica, ali slazes li se da je Jasarevic bolji od Koljica?
Ne znam u kakvom je stanju Redzic ali i on je perspektivan za ovaj spisak.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 13:45

bhsport je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
bhsport je napisao/la: Izgleda Krupa ne pliva u ovim vodama, imaju dobre igrace ali ih nema na menadzerskom spisku.
Nagradno pitanje: U kojem klubu igra Elvir Koljić?

:urnebes: :rol: :tralala:
Da, moja greska, nisam vidio Koljica, ali slazes li se da je Jasarevic bolji od Koljica?
Ne znam u kakvom je stanju Redzic ali i on je perspektivan za ovaj spisak.
mislim da vas je dosta u zabludi, da mislite da treba da idu ovi golobradi 17 i 18-godišnjaci...ipak pričamo o A repci..
mogu ići najveći talenti lige i igrači u formi...ostatak tih 5 već više puta pozivanih da čine neki kostur, posebno za drugu tekmu(mexico)...
prva će biti bukvalno egzibicija i popunjavanje stavke "nastup"...ovo je da se ode, upiše nastup, uzme lova...
moguće da ima većih talenata, ali ti ne igraju toliko a ako i igraju to nije bilo dovoljno konstantno niti zapaženo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 13:51

DenchiNL je napisao/la: mislim da vas je dosta u zabludi, da mislite da treba da idu ovi golobradi 17 i 18-godišnjaci...ipak pričamo o A repci..
mogu ići najveći talenti lige i igrači u formi...ostatak tih 5 već više puta pozivanih da čine neki kostur, posebno za drugu tekmu(mexico)...
prva će biti bukvalno egzibicija i popunjavanje stavke "nastup"...ovo je da se ode, upiše nastup, uzme lova...
moguće da ima većih talenata, ali ti ne igraju toliko a ako i igraju to nije bilo dovoljno konstantno niti zapaženo...
Sve ce nam reci iduci spisak, ovaj je za Robija u kratkom vremenu menadzerski jer ga on nije pravio, Vinkovi igraci su ovdje ovi mladi, a ostalo se zna kako je doslo tu.
Vidjet cemo dalje sa ovom grupom igraca sta ce biti. Akcenat treba biti na ovim mladim tipa Menalo, Serbecic, Trkuljca koji imaju sansu da se prodaju i napreduju. Zakaric kao najbolji igrac lige je OK, za Ahmetovica se ne slazem, u ovim godinama iako je najbolji strijelac glupo je voditi starog igraca ali eto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 09 jan 2018, 13:52

bhsport je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
bhsport je napisao/la: Izgleda Krupa ne pliva u ovim vodama, imaju dobre igrace ali ih nema na menadzerskom spisku.
Nagradno pitanje: U kojem klubu igra Elvir Koljić?

:urnebes: :rol: :tralala:
Da, moja greska, nisam vidio Koljica, ali slazes li se da je Jasarevic bolji od Koljica?
Ne znam u kakvom je stanju Redzic ali i on je perspektivan za ovaj spisak.
Redzic ni u mladoj vec dugo ne igra radi ozljede. Ako sam dobro razumio 18 igraca I 3 golmana putuju za USA.
Po tome bi trebalo biti I viska medju pozvanima. Ove utakmice su same po sebi bez veze ali mislim da se od pozvanih moze sloziti solidnih prvih 11. Vjerujem da je moglo biti pozvano jos koje ime a izostavljeno pokoje sa spiska ali mi se cini da nekog velikog napretka ne bi bilo. Steta sto nije uspio dovesti Gojaka a respect za poziv Besicu. Nadam se da bi ove utakmice trebale biti oprostajne sto se Medunjanina tice.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 14:01

dubrovnik je napisao/la:Nadam se da bi ove utakmice trebale biti oprostajne sto se Medunjanina tice.
Nadam se da ce biti oprostajne sto se Kvrzica i ostalih kvrzica tice. Medunjanin dok nema Pjanica je jedini koji ga moze zamijeniti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 09 jan 2018, 14:03

bhsport je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: mislim da vas je dosta u zabludi, da mislite da treba da idu ovi golobradi 17 i 18-godišnjaci...ipak pričamo o A repci..
mogu ići najveći talenti lige i igrači u formi...ostatak tih 5 već više puta pozivanih da čine neki kostur, posebno za drugu tekmu(mexico)...
prva će biti bukvalno egzibicija i popunjavanje stavke "nastup"...ovo je da se ode, upiše nastup, uzme lova...
moguće da ima većih talenata, ali ti ne igraju toliko a ako i igraju to nije bilo dovoljno konstantno niti zapaženo...
Sve ce nam reci iduci spisak, ovaj je za Robija u kratkom vremenu menadzerski jer ga on nije pravio, Vinkovi igraci su ovdje ovi mladi, a ostalo se zna kako je doslo tu.
Vidjet cemo dalje sa ovom grupom igraca sta ce biti. Akcenat treba biti na ovim mladim tipa Menalo, Serbecic, Trkuljca koji imaju sansu da se prodaju i napreduju. Zakaric kao najbolji igrac lige je OK, za Ahmetovica se ne slazem, u ovim godinama iako je najbolji strijelac glupo je voditi starog igraca ali eto.
nema se šta gledat, ne vjerujem da će neko od ove grupe iz PL se "zaljepiti" u stalnu grupu repke...eventualno da zamjene nekad ako se neko povrijedi...ovo je više neki push pojedincima da promjene sredine, i da se proširi broj opcija...naravno i direktno se pomoglo nekim klubovima da lakše rješe neke situacije ;) i mene to veseli na personalnom planu
ne slažem se za iskusnije igrače ...tu ne treba pravit barijere, sam je Robi rekao kvalitet/forma presudno...mnoge zemlje tu ne prave distinkciju i zašto bi forsirao nekoga ko nije u formi? to je protu-logično....kako treba otvorit vrata Luli, Vedadu i ostalim, tako i ne zatvarat ako nekoga ide pusti ga da se istrese na nejači :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 09 jan 2018, 14:09

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Nadam se da bi ove utakmice trebale biti oprostajne sto se Medunjanina tice.
Nadam se da ce biti oprostajne sto se Kvrzica i ostalih kvrzica tice. Medunjanin dok nema Pjanica je jedini koji ga moze zamijeniti.
Ma ni ja tog Kvrzica bas ne zelim ali je tu. Igra u solidnom klubu I to je cinjenica. Sto se mene tice I nije za poziva.
Medunjanin ok za sada ali bi ja ubuduce na klupi radije gledao Cavara ili Hadziahmetovica. Za ovaj poziv Medo moze biti prevaga I dobro je dosao.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 09 jan 2018, 14:13

90 posto spiska, kao i svih ovih koje je mogao pozvati a nij, nece nikada doci u ozbiljnu konkurenciju za A tim reprezentaciej tako da ne vidim nikakav problem. Ako su vec nebitne utakmice mimo sivh teremina i ako je rezultat u skorz drugom planu ne vidim nista lose ni da se cak pogura necija karijera sa jednim ili dva nastupa na turneji za rep....

Uostalom isto ko da imamo 20 talenata koji cekaju ko zapete puske, a ostali uskraceni za poziv.


BHT PL > MLS :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 09 jan 2018, 14:15

dubrovnik je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Nadam se da bi ove utakmice trebale biti oprostajne sto se Medunjanina tice.
Nadam se da ce biti oprostajne sto se Kvrzica i ostalih kvrzica tice. Medunjanin dok nema Pjanica je jedini koji ga moze zamijeniti.
Ma ni ja tog Kvrzica bas ne zelim ali je tu. Igra u solidnom klubu I to je cinjenica. Sto se mene tice I nije za poziva.
Medunjanin ok za sada ali bi ja ubuduce na klupi radije gledao Cavara ili Hadziahmetovica. Za ovaj poziv Medo moze biti prevaga I dobro je dosao.
Da, to je OK.
Tu fakat imamo dosta varijanti u buducnosti, Amir, Cavar, Pjanke, pa Saban, Hajdarevic, Gojak je ispred.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la haris004 » 09 jan 2018, 14:17

Cijeli spisak mi je okej. Ne treba baš da odemo tamo i blamiramo se sa ekipom koja ne igra ni za u21 reprezentaciju a da je jedini osnov za to igranje u PL BiH.
Ovako je pronađen neki balans između ozbiljnih u21 igrača i potencijala i igrača koji su realno nešto bolji u PL. Tu ubrajam Sarića, Todorovića, Graovca i sličnih. Tako da mi je ovaj spisak igrača prilično zadovoljavajući.
Najveći trn u oku mi je Kvržić naravno. Zašto pobogu Kvržić da se zove a ne Hajradinović iz Osijeka, ali hajde. Neka to bude najveća Robijeva greška :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo i 22 gosta.