Haris Medunjanin

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Sabinho » 15 sep 2016, 21:57

Smekeruuuz
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 15 sep 2016, 22:08

Bravo za Medunjanina. Steta sto prosuse pobjedu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la jasmin10 » 16 sep 2016, 00:29

Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 11:16

jasmin10 je napisao/la:Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:
To po meni i postaje glavni problem sa kojim cemo se mi suocit protiv Belgije.
Ja nisam sinoc gledao Maccabi ali je ocito da je Medo odigrao ofanzivno odlicnu utakmicu pa je i proglasen najboljim igracem svoga tima sinoc.
No ako pazljivije analiziras njegov defanzivni ucinak i usporedis ga sa Milicevicem, Cimirotom pa i Susicem koji je igrao 15ak minuta vidjet ces da ga prakticno i nije bilo. Na zalost!
Susic je za 15 minuta defanzivno odigrao 5 puta vise korisnih poteza nego Medo za cijelu utakmicu. Slican je omjer dafanzivnog ucinka i izmedju Milicevica i Cimirota u odnosu na Harisa.
Sto je jos tragicnije Hare igra povuceno u Maccabiu, slicno kao i u nasoj ekipi i pravo je cudo da u korelaciji sa svojom pozicijom ne napravi sta defanzivno pa makar i slucajno.
Kao da bjezi od lopte kada je protivnik u napadu. Slicno je bilo i protiv Hajduka.
Moje misljenje je da ne postoji ekipa na svijetu kojoj mozes u sredinu i to njezinu dubinu staviti par Pjanic, Medunjanin i da ona igra ozbiljan nogomet sa jakim takmacom.
Jos jednom cu iznijeti moje misljenje da Medo moze igrati samo UMJESTO Pjanica a nikako sa njim. Pogotovu se ovo odnosi na poziciju defanzivnog bloka gdje bi Medunjanin radi povrede Besica trebao igrati.
Na kraju, da mu jos jednom cestitam strasne golove koje je postigao i da ih jos puno u zivotu pogodi u klubu i reprezentaciji BiH. Na zalost golovi koje zabije u narednih mjesec dana lako bi mogli imati eho u Belgiji i da se nasa mreza bude tresla kao reakcija na to.
Za nadati se da Bazdarevic zna tko ce trcati prema Medunjaninu.
U pitanje je De Bryne i ponekad Hazard!!! U tom slucaju Medo ce postati krivac i glavni cilj ismijavanja na forumu jednom kad utakmica zavrsi. Ovo je jedino sto je moguce ako ga Mesa defanzivno izlozi Belgiji.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 11:31

dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:
To po meni i postaje glavni problem sa kojim cemo se mi suocit protiv Belgije.
Ja nisam sinoc gledao Maccabi ali je ocito da je Medo odigrao ofanzivno odlicnu utakmicu pa je i proglasen najboljim igracem svoga tima sinoc.
No ako pazljivije analiziras njegov defanzivni ucinak i usporedis ga sa Milicevicem, Cimirotom pa i Susicem koji je igrao 15ak minuta vidjet ces da ga prakticno i nije bilo. Na zalost!
Susic je za 15 minuta defanzivno odigrao 5 puta vise korisnih poteza nego Medo za cijelu utakmicu. Slican je omjer dafanzivnog ucinka i izmedju Milicevica i Cimirota u odnosu na Harisa.
Sto je jos tragicnije Hare igra povuceno u Maccabiu, slicno kao i u nasoj ekipi i pravo je cudo da u korelaciji sa svojom pozicijom ne napravi sta defanzivno pa makar i slucajno.
Kao da bjezi od lopte kada je protivnik u napadu. Slicno je bilo i protiv Hajduka.
Moje misljenje je da ne postoji ekipa na svijetu kojoj mozes u sredinu i to njezinu dubinu staviti par Pjanic, Medunjanin i da ona igra ozbiljan nogomet sa jakim takmacom.
Jos jednom cu iznijeti moje misljenje da Medo moze igrati samo UMJESTO Pjanica a nikako sa njim. Pogotovu se ovo odnosi na poziciju defanzivnog bloka gdje bi Medunjanin radi povrede Besica trebao igrati.
Na kraju, da mu jos jednom cestitam strasne golove koje je postigao i da ih jos puno u zivotu pogodi u klubu i reprezentaciji BiH. Na zalost golovi koje zabije u narednih mjesec dana lako bi mogli imati eho u Belgiji i da se nasa mreza bude tresla kao reakcija na to.
Za nadati se da Bazdarevic zna tko ce trcati prema Medunjaninu.
U pitanje je De Bryne i ponekad Hazard!!! U tom slucaju Medo ce postati krivac i glavni cilj ismijavanja na forumu jednom kad utakmica zavrsi. Ovo je jedino sto je moguce ako ga Mesa defanzivno izlozi Belgiji.
Cuj za 15 minuta Tino vise od Mede, pa i to da cujem. Strasni defanzivac Tino Susic. I slazem se nazalost da je Medo siguran za Belgiju, ali mislim da ce igrati naprijed a da ce pozada igrati Pjanic i Cimirot. Jedino u toj opciji vidim Medu.
Milicevic bi mogao na desno krilo mjesto Visce, jer je jaci u duelu, i posebno defanzivno bolji.
Licno bih volio vidjeti trojku Pjanic-Cimi a ispred Milicevic, ali Medina forma jednostavno govori drugacije.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 11:43

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:
To po meni i postaje glavni problem sa kojim cemo se mi suocit protiv Belgije.
Ja nisam sinoc gledao Maccabi ali je ocito da je Medo odigrao ofanzivno odlicnu utakmicu pa je i proglasen najboljim igracem svoga tima sinoc.
No ako pazljivije analiziras njegov defanzivni ucinak i usporedis ga sa Milicevicem, Cimirotom pa i Susicem koji je igrao 15ak minuta vidjet ces da ga prakticno i nije bilo. Na zalost!
Susic je za 15 minuta defanzivno odigrao 5 puta vise korisnih poteza nego Medo za cijelu utakmicu. Slican je omjer dafanzivnog ucinka i izmedju Milicevica i Cimirota u odnosu na Harisa.
Sto je jos tragicnije Hare igra povuceno u Maccabiu, slicno kao i u nasoj ekipi i pravo je cudo da u korelaciji sa svojom pozicijom ne napravi sta defanzivno pa makar i slucajno.
Kao da bjezi od lopte kada je protivnik u napadu. Slicno je bilo i protiv Hajduka.
Moje misljenje je da ne postoji ekipa na svijetu kojoj mozes u sredinu i to njezinu dubinu staviti par Pjanic, Medunjanin i da ona igra ozbiljan nogomet sa jakim takmacom.
Jos jednom cu iznijeti moje misljenje da Medo moze igrati samo UMJESTO Pjanica a nikako sa njim. Pogotovu se ovo odnosi na poziciju defanzivnog bloka gdje bi Medunjanin radi povrede Besica trebao igrati.
Na kraju, da mu jos jednom cestitam strasne golove koje je postigao i da ih jos puno u zivotu pogodi u klubu i reprezentaciji BiH. Na zalost golovi koje zabije u narednih mjesec dana lako bi mogli imati eho u Belgiji i da se nasa mreza bude tresla kao reakcija na to.
Za nadati se da Bazdarevic zna tko ce trcati prema Medunjaninu.
U pitanje je De Bryne i ponekad Hazard!!! U tom slucaju Medo ce postati krivac i glavni cilj ismijavanja na forumu jednom kad utakmica zavrsi. Ovo je jedino sto je moguce ako ga Mesa defanzivno izlozi Belgiji.
Cuj za 15 minuta Tino vise od Mede, pa i to da cujem. Strasni defanzivac Tino Susic. I slazem se nazalost da je Medo siguran za Belgiju, ali mislim da ce igrati naprijed a da ce pozada igrati Pjanic i Cimirot. Jedino u toj opciji vidim Medu.
Milicevic bi mogao na desno krilo mjesto Visce, jer je jaci u duelu, i posebno defanzivno bolji.
Licno bih volio vidjeti trojku Pjanic-Cimi a ispred Milicevic, ali Medina forma jednostavno govori drugacije.
Prije nego sto odgovoris bilo bi lijepo da izneses kakav argument i uputis me na gresku.
Npr. broj presjecenih akcija, oduzetih lopti ili bilo kojih kljucnih defanzivnih poteza i odnosa igraca koje sam spomenuo kroz taj segment igre. Ili je ironija jedini nacin na koji mozes napisati osvrt na post. Ovo se odnosi na TSS.
Sto se ostatka tice.
Medo je spor za AM i za tu poziciju je idealan Milicevic.
Visca je nezamjenjiv na nasem boku, pogotovu znajuci tko mu je iza ledja.
Sto se tice ove tvoje zeljene trojke tu se definitivno slazem sa tobom.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 16 sep 2016, 11:49, ukupno mijenjano 1 put.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 sep 2016, 11:48

Dubrovnik dobro te je vise sa susicem...nece ni bit na spisku...otiso je iz hjduka obozavas ga, ali ga netrebas ovdje prizivat svaki dan kad ga nema ni u jednim kombinacijama... mislis ovdje prosipat lazi, ja sam gledo juce njegovih 15minuta i on nista nije uradio...izgubio par lopti i duela, a spor je do Bola mozda i sporiji od medunjanina...sve vise sam sebe izdajes da si placenik Tina ili neki blizi prijatelj njegov... ovo je preslo svaku mjeru koje lazi plasiras... neka se izbori za mjesto u genku pa tek onda dodji nesta pricaj. Do Tada ostavi se lazi o velikih svenovih 15minuta...jos ga uporedjujes sa haretom koji je lagano zabio zenitu 2komada... cuj tino majstor defanzive haha jel sada opet DM ili ostaje AM kako sad???!!! Safete izgubio si boj
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 11:53

bhfanatic14 je napisao/la:Dubrovnik dobro te je vise sa susicem...nece ni bit na spisku...otiso je iz hjduka obozavas ga, ali ga netrebas ovdje prizivat svaki dan kad ga nema ni u jednim kombinacijama... mislis ovdje prosipat lazi, ja sam gledo juce njegovih 15minuta i on nista nije uradio...izgubio par lopti i duela, a spor je do Bola mozda i sporiji od medunjanina...sve vise sam sebe izdajes da si placenik Tina ili neki blizi prijatelj njegov... ovo je preslo svaku mjeru koje lazi plasiras... neka se izbori za mjesto u genku pa tek onda dodji nesta pricaj. Do Tada ostavi se lazi o velikih svenovih 15minuta...jos ga uporedjujes sa haretom koji je lagano zabio zenitu 2komada... cuj tino majstor defanzive haha jel sada opet DM ili ostaje AM kako sad???!!! Safete izgubio si boj
Ti na zalost slabo razumijes u ovaj sport. Sto se tice nekulture tu si jedan od vodecih forumasa koji redovno pise na forumu.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 12:02

dubrovnik je napisao/la: Prije nego sto odgovoris bilo bi lijepo da izneses kakav argument i uputis me na gresku.
Npr. broj presjecenih akcija, oduzetih lopti ili bilo kojih kljucnih defanzivnih poteza i odnosa igraca koje sam spomenuo kroz taj segment igre. Ili je ironija jedini nacin na koji mozes napisati osvrt na post. Ovo se odnosi na TSS.
Sto se ostatka tice.
Medo je spor za AM i za tu poziciju je idealan Milicevic.
Visca je nezamjenjiv na nasem boku, pogotovu znajuci tko mu je iza ledja.
Sto se tice ove tvoje zeljene trojke tu se definitivno slazem sa tobom.
Koliko sam upoznat, nisi nista konkretno naveo, a kamol tu statistiku.
Za mene nije argument imao je 5 puta defanzivno korsnik poteza.
To znaci ako je Medo imao 2 poteza (1 je suvise malo za 90 minuta slozit ces se) da je Susic imao 10 defanzivno korisnik poteza za 15 minuta.
To bi bilo ekvivaltno da je Susic stoper Getafea na gostovanju kod Barselone, da svakih minut i po radi 'defanzivno koristan potez'.
Cimirot je odlican defanzivac u srednjem redu koji moze igrati i centralno, TSS to nije. Njegova defanziva je veoma slaba ali pri tome licno mislim bolja od Medunjanina, dok je Haris profesor doktor sa loptom za TSS-a, zbog cega sam i napisao da bi bilo dobro da igra blize golu a iza njega Cimi i Pjana.
Licno bih stavio Cimi-Pjana i ispred Milicevic cisto zbog brzine i pokretljivosti gdje su TSS i Medo u 5 deka.
Opet licno misljenje je da je Visca u velikim utakmica flop, da ne moze igrati protiv osrednjek beka, a ne Belgijanca i da bi zbog Medine forme i zbog toga sto je vjerovatno u prvih 11 bilo dobro da Mili ide na desno krilo, a iza njega Vranjes.
Ovakvo guranje TSS-a naustrb Medunjanina je postalo degutantno, kada znamo da je taj Medo propiso Hajduk i TSS-a 30 dana unazad. Postajes jako naporan i bezobrazan sa tom pricom i famom oko TSS-a.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 sep 2016, 12:03

dubrovnik je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Dubrovnik dobro te je vise sa susicem...nece ni bit na spisku...otiso je iz hjduka obozavas ga, ali ga netrebas ovdje prizivat svaki dan kad ga nema ni u jednim kombinacijama... mislis ovdje prosipat lazi, ja sam gledo juce njegovih 15minuta i on nista nije uradio...izgubio par lopti i duela, a spor je do Bola mozda i sporiji od medunjanina...sve vise sam sebe izdajes da si placenik Tina ili neki blizi prijatelj njegov... ovo je preslo svaku mjeru koje lazi plasiras... neka se izbori za mjesto u genku pa tek onda dodji nesta pricaj. Do Tada ostavi se lazi o velikih svenovih 15minuta...jos ga uporedjujes sa haretom koji je lagano zabio zenitu 2komada... cuj tino majstor defanzive haha jel sada opet DM ili ostaje AM kako sad???!!! Safete izgubio si boj
Ti na zalost slabo razumijes u ovaj sport. Sto se tice nekulture tu si jedan od vodecih forumasa koji redovno pise na forumu.
Zato ga igram preko 20godina, pa se ne razumijem..ako si gledo stotine utakmica hajduka to ne znaci da shvatas fudbal i da ga razumijes... nije ni bitno samo ohladi malo sa ovim polovnjakem... A hvala bogu vrijeme je pred nama i od istine se nemoze pobjec..pa cemo vidjet ko je bio u pravu... A moze i u opkladu nas dvoje da ga sada opet nece bit na spisku najvjerovatnije...mesa ga je prekrizio, samo ga jos mediji placenici i menadzeri prizivaju i Drze u igri...jer se ipak dobije koja marka za promociju.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 12:17

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Prije nego sto odgovoris bilo bi lijepo da izneses kakav argument i uputis me na gresku.
Npr. broj presjecenih akcija, oduzetih lopti ili bilo kojih kljucnih defanzivnih poteza i odnosa igraca koje sam spomenuo kroz taj segment igre. Ili je ironija jedini nacin na koji mozes napisati osvrt na post. Ovo se odnosi na TSS.
Sto se ostatka tice.
Medo je spor za AM i za tu poziciju je idealan Milicevic.
Visca je nezamjenjiv na nasem boku, pogotovu znajuci tko mu je iza ledja.
Sto se tice ove tvoje zeljene trojke tu se definitivno slazem sa tobom.
Koliko sam upoznat, nisi nista konkretno naveo, a kamol tu statistiku.
Za mene nije argument imao je 5 puta defanzivno korsnik poteza.
To znaci ako je Medo imao 2 poteza (1 je suvise malo za 90 minuta slozit ces se) da je Susic imao 10 defanzivno korisnik poteza za 15 minuta.
To bi bilo ekvivaltno da je Susic stoper Getafea na gostovanju kod Barselone, da svakih minut i po radi 'defanzivno koristan potez'.
Cimirot je odlican defanzivac u srednjem redu koji moze igrati i centralno, TSS to nije. Njegova defanziva je veoma slaba ali pri tome licno mislim bolja od Medunjanina, dok je Haris profesor doktor sa loptom za TSS-a, zbog cega sam i napisao da bi bilo dobro da igra blize golu a iza njega Cimi i Pjana.
Licno bih stavio Cimi-Pjana i ispred Milicevic cisto zbog brzine i pokretljivosti gdje su TSS i Medo u 5 deka.
Opet licno misljenje je da je Visca u velikim utakmica flop, da ne moze igrati protiv osrednjek beka, a ne Belgijanca i da bi zbog Medine forme i zbog toga sto je vjerovatno u prvih 11 bilo dobro da Mili ide na desno krilo, a iza njega Vranjes.
Ovakvo guranje TSS-a naustrb Medunjanina je postalo degutantno, kada znamo da je taj Medo propiso Hajduk i TSS-a 30 dana unazad. Postajes jako naporan i bezobrazan sa tom pricom i famom oko TSS-a.
Za pocetak, ja nikog ne guram i ne mislim da TSS treba igrati u prvih 11 na utakmici sa Belgijom jer trenutno na njegovoj prirodnoj poziciji postoji bolji igrac a to je Milicevic.
Ovo ja oduvjek pisem ali evo jos jednom. Na poziciji DM postoje cak dva bolja a to su Cimirot i Jajalo. Odnos Susic, Medunjanin i nije bitan ovdje jer ne igraju istu poziciju a ako je Medo kandidat za DM onda se i iz tvog posta vidi upravo ono sto sam i ja napisao. Procitaj sta si sam napisao o kvaliteti njihove defanzive.
Na internetu se moze naci ucinak u defanzivi ovih igraca sinoc i sam procitaj ako te interesira. Visca je idealan u ovakvim utakmicama kada se igra na kontru a ne na postavljenu obranu i ti bi ga sada posjeo na klupu. Usput on je defanzivno duplo bolji od Milicevica. Usput ovo Medo Hajduk i ne razumijem najbolje. Valjda je penal razlog napisanog.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 16 sep 2016, 12:28, ukupno mijenjano 1 put.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 12:20

bhfanatic14 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Dubrovnik dobro te je vise sa susicem...nece ni bit na spisku...otiso je iz hjduka obozavas ga, ali ga netrebas ovdje prizivat svaki dan kad ga nema ni u jednim kombinacijama... mislis ovdje prosipat lazi, ja sam gledo juce njegovih 15minuta i on nista nije uradio...izgubio par lopti i duela, a spor je do Bola mozda i sporiji od medunjanina...sve vise sam sebe izdajes da si placenik Tina ili neki blizi prijatelj njegov... ovo je preslo svaku mjeru koje lazi plasiras... neka se izbori za mjesto u genku pa tek onda dodji nesta pricaj. Do Tada ostavi se lazi o velikih svenovih 15minuta...jos ga uporedjujes sa haretom koji je lagano zabio zenitu 2komada... cuj tino majstor defanzive haha jel sada opet DM ili ostaje AM kako sad???!!! Safete izgubio si boj
Ti na zalost slabo razumijes u ovaj sport. Sto se tice nekulture tu si jedan od vodecih forumasa koji redovno pise na forumu.
Zato ga igram preko 20godina, pa se ne razumijem..ako si gledo stotine utakmica hajduka to ne znaci da shvatas fudbal i da ga razumijes... nije ni bitno samo ohladi malo sa ovim polovnjakem... A hvala bogu vrijeme je pred nama i od istine se nemoze pobjec..pa cemo vidjet ko je bio u pravu... A moze i u opkladu nas dvoje da ga sada opet nece bit na spisku najvjerovatnije...mesa ga je prekrizio, samo ga jos mediji placenici i menadzeri prizivaju i Drze u igri...jer se ipak dobije koja marka za promociju.
Pa tvoj idol Safet ga je igrao puno duze pa ti tvrdis da pojma nema. Mozda si i ti dobar nogometas ali nogomet ne znas gledati. Igrati i gledati nije isto. Sto se tice poziva ili izostavljanja TSS to i nije vazno i ja se ne bih kladio jer je moguce da si tu u pravu.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 12:32

dubrovnik je napisao/la: Za pocetak, ja nikog ne guram i ne mislim da TSS treba igrati u prvih 11 na utakmici sa Belgijom jer trenutno na njegovoj prirodnoj poziciji postoji bolji igrac a to je Milicevic.
Ovo ja oduvjek pisem ali evo jos jednom. Na poziciji DM postoje cak dva bolja a to su Cimirot i Jajalo. Odnos Susic, Medunjanin i nije bitan ovdje jer ne igraju istu poziciju a ako je Medo kandidat za DM onda se i iz tvog posta vidi upravo ono sto sam i ja napisao. Procitaj sta si sam napisao o kvaliteti njihove defanzive.
Na internetu se moze naci ucinak u defanzivi ovih igraca sinoc i sam procitaj ako te interesira. Visca je idealan u ovakvim utakmicama kada se igra na kontru a ne na postavljenu obranu i ti bi ga sada posjeo na klupu. Usput on je defanzivno duplo bolji od Milicevica.
Ne guras nikog, ali govoris ako ce Medo igrati defanzivno (sto je bio slucaj sa Estonijom) bolje da igra TSS jer isti za 15 minuta napravi 5 puta vise nego Medo za 90. - Ovo si ti rekao i pobio sam ti cinjenicama koje si presutio.
Slozili smo se da bi Milicevic bio najbolji izbor na AMF.
Sto se tice interneta i trazenja ne pada mi na pamet, nisam ja taj koji se pozivao na 5 puta vece brojke (to je tvoja izmisljotina i podvala jer svjesno guras TSS-a u prvih 11).
Viscu su protiv Irske razvaljivali, onaj Brady ga natakne na cunu pa trci sa njim po terenu, i to ce mu isto raditi i Vertongen u odbrani ce ga samo iznijeti sa terena, dok je Milicevic jaci. Defanziva Visce uopste nije tako dobra kao sto je ti predstavljas, nista sto Milicevic nebi mogao pokriti.
Dakle ubuduce kada budes izmisljao stvari i odnose 5 naprama 1, potkrijepi argumentima a ne samo procjeni tvog strucnog oka.
Znamo da se kunes u TSS-a koji se klupira u Genku od kada je dosao.
Sa trenutnom formom ne treba ni biti pozvan a Medo je opet prema formi legitimni kandidat za prvih 11 i to na poziciji AMF.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 12:43

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Za pocetak, ja nikog ne guram i ne mislim da TSS treba igrati u prvih 11 na utakmici sa Belgijom jer trenutno na njegovoj prirodnoj poziciji postoji bolji igrac a to je Milicevic.
Ovo ja oduvjek pisem ali evo jos jednom. Na poziciji DM postoje cak dva bolja a to su Cimirot i Jajalo. Odnos Susic, Medunjanin i nije bitan ovdje jer ne igraju istu poziciju a ako je Medo kandidat za DM onda se i iz tvog posta vidi upravo ono sto sam i ja napisao. Procitaj sta si sam napisao o kvaliteti njihove defanzive.
Na internetu se moze naci ucinak u defanzivi ovih igraca sinoc i sam procitaj ako te interesira. Visca je idealan u ovakvim utakmicama kada se igra na kontru a ne na postavljenu obranu i ti bi ga sada posjeo na klupu. Usput on je defanzivno duplo bolji od Milicevica.
Ne guras nikog, ali govoris ako ce Medo igrati defanzivno (sto je bio slucaj sa Estonijom) bolje da igra TSS jer isti za 15 minuta napravi 5 puta vise nego Medo za 90. - Ovo si ti rekao i pobio sam ti cinjenicama koje si presutio.
Slozili smo se da bi Milicevic bio najbolji izbor na AMF.
Sto se tice interneta i trazenja ne pada mi na pamet, nisam ja taj koji se pozivao na 5 puta vece brojke (to je tvoja izmisljotina i podvala jer svjesno guras TSS-a u prvih 11).
Viscu su protiv Irske razvaljivali, onaj Brady ga natakne na cunu pa trci sa njim po terenu, i to ce mu isto raditi i Vertongen u odbrani ce ga samo iznijeti sa terena, dok je Milicevic jaci. Defanziva Visce uopste nije tako dobra kao sto je ti predstavljas, nista sto Milicevic nebi mogao pokriti.
Dakle ubuduce kada budes izmisljao stvari i odnose 5 naprama 1, potkrijepi argumentima a ne samo procjeni tvog strucnog oka.
Znamo da se kunes u TSS-a koji se klupira u Genku od kada je dosao.
Sa trenutnom formom ne treba ni biti pozvan a Medo je opet prema formi legitimni kandidat za prvih 11 i to na poziciji AMF.
Nista nisam presutio, niti si me ti u nesto uvjerio. Dapace svasta si ispisao osim argumenata.
Visca je igrao solidno protiv Belgije a ponekad je znao igrati i beka u svom klubu sto je za Milicevica misaona recenica. Toliko o njihovoj defanzivi.
Ne bi vise privatizirao forum. U djelu se slazem sa tobom ali te u mnogocemu i ne razumijem. Tako ce i dalje ostati i neka ostane. Pozz!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la jasmin10 » 16 sep 2016, 12:46

dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:
To po meni i postaje glavni problem sa kojim cemo se mi suocit protiv Belgije.
Ja nisam sinoc gledao Maccabi ali je ocito da je Medo odigrao ofanzivno odlicnu utakmicu pa je i proglasen najboljim igracem svoga tima sinoc.
No ako pazljivije analiziras njegov defanzivni ucinak i usporedis ga sa Milicevicem, Cimirotom pa i Susicem koji je igrao 15ak minuta vidjet ces da ga prakticno i nije bilo. Na zalost!
Susic je za 15 minuta defanzivno odigrao 5 puta vise korisnih poteza nego Medo za cijelu utakmicu. Slican je omjer dafanzivnog ucinka i izmedju Milicevica i Cimirota u odnosu na Harisa.
Sto je jos tragicnije Hare igra povuceno u Maccabiu, slicno kao i u nasoj ekipi i pravo je cudo da u korelaciji sa svojom pozicijom ne napravi sta defanzivno pa makar i slucajno.
Kao da bjezi od lopte kada je protivnik u napadu. Slicno je bilo i protiv Hajduka.
Moje misljenje je da ne postoji ekipa na svijetu kojoj mozes u sredinu i to njezinu dubinu staviti par Pjanic, Medunjanin i da ona igra ozbiljan nogomet sa jakim takmacom.
Jos jednom cu iznijeti moje misljenje da Medo moze igrati samo UMJESTO Pjanica a nikako sa njim. Pogotovu se ovo odnosi na poziciju defanzivnog bloka gdje bi Medunjanin radi povrede Besica trebao igrati.
Na kraju, da mu jos jednom cestitam strasne golove koje je postigao i da ih jos puno u zivotu pogodi u klubu i reprezentaciji BiH. Na zalost golovi koje zabije u narednih mjesec dana lako bi mogli imati eho u Belgiji i da se nasa mreza bude tresla kao reakcija na to.
Za nadati se da Bazdarevic zna tko ce trcati prema Medunjaninu.
U pitanje je De Bryne i ponekad Hazard!!! U tom slucaju Medo ce postati krivac i glavni cilj ismijavanja na forumu jednom kad utakmica zavrsi. Ovo je jedino sto je moguce ako ga Mesa defanzivno izlozi Belgiji.
Shvati da ne možeš igrača u ovakvoj formi staviti na klupu. De Bruyne bi nas mogao pojesti na sredini terena. Da staviš debitanta Cimirota na zadnjeg veznog opet je rizik prevelik.
Po meni je najbolje gurnuti Kolasinca na zadnjeg veznog. Ima snagu i brzinu da se nosi sa De Bruyneom.
Samo je onda pitanje da li Bicakcica gurnuti uz Spahu a Zuku na beka. Ili Lulica na beka i Milicevica na lijevo krilo.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 12:50

jasmin10 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Izgleda da je Haris siguran protiv Belgije. Samo je pitanje koga dodati njemu i Miralemu :think:
To po meni i postaje glavni problem sa kojim cemo se mi suocit protiv Belgije.
Ja nisam sinoc gledao Maccabi ali je ocito da je Medo odigrao ofanzivno odlicnu utakmicu pa je i proglasen najboljim igracem svoga tima sinoc.
No ako pazljivije analiziras njegov defanzivni ucinak i usporedis ga sa Milicevicem, Cimirotom pa i Susicem koji je igrao 15ak minuta vidjet ces da ga prakticno i nije bilo. Na zalost!
Susic je za 15 minuta defanzivno odigrao 5 puta vise korisnih poteza nego Medo za cijelu utakmicu. Slican je omjer dafanzivnog ucinka i izmedju Milicevica i Cimirota u odnosu na Harisa.
Sto je jos tragicnije Hare igra povuceno u Maccabiu, slicno kao i u nasoj ekipi i pravo je cudo da u korelaciji sa svojom pozicijom ne napravi sta defanzivno pa makar i slucajno.
Kao da bjezi od lopte kada je protivnik u napadu. Slicno je bilo i protiv Hajduka.
Moje misljenje je da ne postoji ekipa na svijetu kojoj mozes u sredinu i to njezinu dubinu staviti par Pjanic, Medunjanin i da ona igra ozbiljan nogomet sa jakim takmacom.
Jos jednom cu iznijeti moje misljenje da Medo moze igrati samo UMJESTO Pjanica a nikako sa njim. Pogotovu se ovo odnosi na poziciju defanzivnog bloka gdje bi Medunjanin radi povrede Besica trebao igrati.
Na kraju, da mu jos jednom cestitam strasne golove koje je postigao i da ih jos puno u zivotu pogodi u klubu i reprezentaciji BiH. Na zalost golovi koje zabije u narednih mjesec dana lako bi mogli imati eho u Belgiji i da se nasa mreza bude tresla kao reakcija na to.
Za nadati se da Bazdarevic zna tko ce trcati prema Medunjaninu.
U pitanje je De Bryne i ponekad Hazard!!! U tom slucaju Medo ce postati krivac i glavni cilj ismijavanja na forumu jednom kad utakmica zavrsi. Ovo je jedino sto je moguce ako ga Mesa defanzivno izlozi Belgiji.
Shvati da ne možeš igrača u ovakvoj formi staviti na klupu. De Bruyne bi nas mogao pojesti na sredini terena. Da staviš debitanta Cimirota na zadnjeg veznog opet je rizik prevelik.
Po meni je najbolje gurnuti Kolasinca na zadnjeg veznog. Ima snagu i brzinu da se nosi sa De Bruyneom.
Samo je onda pitanje da li Bicakcica gurnuti uz Spahu a Zuku na beka. Ili Lulica na beka i Milicevica na lijevo krilo.
Tako je i Safet najcesce radio. Izaberi najbolje tj. igrace u formi i stavi ih gdje stignes.
Ne ide to bas tako. Protiv losih i moze ali protiv dobrih tesko.
Ne daj boze da imamo jos 2 ili 3 CM u formi.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la jasmin10 » 16 sep 2016, 12:52

A koga da staviš ? Možda Susica koji tip igrača Medunjanina ali realno slabiji igrač od njega.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2016, 13:02

jasmin10 je napisao/la:A koga da staviš ? Možda Susica koji tip igrača Medunjanina ali realno slabiji igrač od njega.
Ni jednog ni drugog.
Ima dovoljan izbor igraca u ovom momentu.
Pjanic, Cimirot, Milicevic
Pjanic, Jajalo, Milicevic
Pjanic, Lulic, Cimirot (bokovi Milicevic, Visca)
.....

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la Virtu4l » 16 sep 2016, 13:39

Medunjanin će igrati protiv Belgije ponajviše zato što je Bešić povrijeđen. Da je Bešić u timu, moglo bi se diskutovati o rotaciji Medunjanin/Cimirot, ali obzirom da nema Bešića, Baždarević ni u snu neće krenuti sa dva neprovjerena igrača tipa Cimirot, Milićević, Grahovac ili Jajalo. Šansu će dobiti samo jedan od njih, i to onaj koji je defanzivno orjentisan, svi pretpostavljamo da je to Cimirot.

Generalno, nisam ni ja za to da Haris počne protiv Belgije, ali ovakvog će ga teško ostaviti na klupi, protiv Estonije odličan, u LE isto tako odličan, usudio bih se reći da je trenutno u najboljoj formi od svih reprezentativaca.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Haris Medunjanin

Post Postao/la DevilsAdvocate » 16 sep 2016, 17:12

Ma neka Mede, lik se preporodio kako je skino kile, vidi se da ozbiljno shvaca da se nalazi vec polako u 4. deceniji zivota, i jedini nacin da sebi produzis karijeru je odrzavanje tjelesne forme, predstava na terenu je samo plod toga, Medo je sada bolji igrac nego sto je bio ikad u zadnjih 5 godina
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.