Safet Sušić - Pape

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la The_Target » 20 jul 2014, 18:05

Utece medjedja
Rođeni brato

Vandelanoite
Postovi: 882
Pridružen/a: 20 avg 2013, 22:35
Lokacija: Mantova
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Vandelanoite » 21 jul 2014, 11:27

Amidža je uspio u namjeri Tino Sušić u Gencerbirligiju što je najgore i dalje ćemo gledat ovog pokušaja od igrača u reprezentaciji iako igra na poziciji gdje imamo 10 igrača boljih od njega, dok pozivan nije Ermin Zec također iz Gencera koji je bio jedan od najboljih igrača ovog tima, a igra na deficitarnoj poziciji i komotno može biti 3. napadač.
MESSI - NAJBOLJI IGRAČ SVIH VREMENA.
Emir Spahić!

MES QUE UN CLUB!

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la xavi26 » 21 jul 2014, 11:43

Vandelanoite je napisao/la:Amidža je uspio u namjeri Tino Sušić u Gencerbirligiju što je najgore i dalje ćemo gledat ovog pokušaja od igrača u reprezentaciji iako igra na poziciji gdje imamo 10 igrača boljih od njega, dok pozivan nije Ermin Zec također iz Gencera koji je bio jedan od najboljih igrača ovog tima, a igra na deficitarnoj poziciji i komotno može biti 3. napadač.
'dje to pise?
Volim te Bosno!!!

Avatar
arius
Postovi: 534
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la arius » 23 jul 2014, 19:44

gledam sad ovaj serijal lopta na al jazeeri i govore razno razni sportski radnici o trenerskom poslu , psihologiji igraca ,igre , sportskoj medicini ,ishrani ........ciro , prosinecki , binic , dzeko , sekularac ovaj onaj ....


elem kaze trenerski mag i doktor psihologije susic : nasa reprezentacija nema kondicionog trenera jer mi on jednostavno ne treba.mogu ja napraviti i trening bez lopte da se igrac spremi ali ono sto dobija utakmicu je posjed lopte u nogama.

eto to je ukratko vidjenje fudbala safeta susica i odgovor na pitanje zasto tri spora igraca u sredini ,zasto bez beka zasto miske prije hajrovica ili kolasinca....on jednostavno igra lopte a ne profesionalni ratnicki fudbal

bili bi prvaci svijeta mozda da je fudbal iz vakta haseta ferhatovica ili stjepana bobeka.tacno ovaj braco vrbanjusa ima jacu fudbalsku logiku :facepalm:

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Željooooo » 23 jul 2014, 19:54

arius je napisao/la:gledam sad ovaj serijal lopta na al jazeeri i govore razno razni sportski radnici o trenerskom poslu , psihologiji igraca ,igre , sportskoj medicini ,ishrani ........ciro , prosinecki , binic , dzeko , sekularac ovaj onaj ....


elem kaze trenerski mag i doktor psihologije susic : nasa reprezentacija nema kondicionog trenera jer mi on jednostavno ne treba.mogu ja napraviti i trening bez lopte da se igrac spremi ali ono sto dobija utakmicu je posjed lopte u nogama.

eto to je ukratko vidjenje fudbala safeta susica i odgovor na pitanje zasto tri spora igraca u sredini ,zasto bez beka zasto miske prije hajrovica ili kolasinca....on jednostavno igra lopte a ne profesionalni ratnicki fudbal

bili bi prvaci svijeta mozda da je fudbal iz vakta haseta ferhatovica ili stjepana bobeka.tacno ovaj braco vrbanjusa ima jacu fudbalsku logiku :facepalm:
Pape je čovjek koji je ostao u svom vremenu i koji još misli da se fudbal kakav je igrala njegova generacija igra i danas..Čovjek je jednostavno dobricina velika ali je i glup,ne znam kako da ga drugačije nazovem,posebno njegove izjave u medijima,imaš osjećaj da se posvađa sa sobom,kaže nešto,pa onda sam sebe poništi,a najgore je kad pogriješi pa neće da prizna da je pogriješio nego i dalje fura svoj fazon,pa Kovač se javno izvinuo jer je pogriješio sa taktikom.Nije sramota ni pogriješit,čovjek si,griješiš,al sramota je griješiti,griješiti i griješiti i praviti se da radiš pravilno i da ne griješiš,a što se tice naših potencijalnih igrača dok je Sajo selektor možete zaboraviti na njih,još ce Hadžić,Tino i Vršajević biti u reprezentaciji..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la fkv123 » 23 jul 2014, 19:55

@Xavi26, oprosti ti meni, ali mi se čini da napadač treba postizati golove? Nemoj sada neku priču o TSS. Pitam te o Erminu isključivo, ono u vezi napadača.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la donniedarko » 23 jul 2014, 20:07

Iako nije neki trener, tip bar promovira porodicne vrijednosti :thumbup:

Avatar
zgembo89
Postovi: 4916
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zgembo89 » 23 jul 2014, 20:15

bordobijeli je napisao/la:ma to je sad lako pricati ,teren je mjesto gdje se desavaju glavne stvari. kao sto kazu poslije bitke svi su generali .da nije sudija ponistio gol dzeki ko na sta bi bilo
Ponistio bi ga SPahic svojim bravurama u odbrani..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 23 jul 2014, 22:16

Eto nam i Vrančića. Boga mi selektore, ne valja ti to, razmazićeš nas.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 24 jul 2014, 09:06

Senijad Ibričić se oprostio od dresa reprezentacije. U pismu kojim se obratio bh. javnosti, između ostalog, kazao je kako mu je žao što nije dobio ni minute na SP-u u Brazilu, a svi ostali igrači su upisali minutažu.

- Odluka o oproštaju je njegova. U Brazilu nisam vodio statistiku koliko ko igra. Šteta ako je bio sam, ali nisu ni dva golmana ulazila, znači da nije usamljen. Ibričić je jedno vrijeme bio konstanto pozivan. U jednom momentu za prijateljsku utakmicu u Inzbruku nije bio tu jer nije igrao u klubu. Poslije je ponovo zaigrao i to sam uzeo u obzir kod odabira igrača - za kraj kaže Sušić.
slika slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BigBigBang » 24 jul 2014, 22:53

Poslao bi poruku selektoru da obrati malo vise paznju na Hajduk sigurno tu ima jso potencijalnih reprezentativaca BiH malo je 2, evo veceras su uspjeli da izdrze sve nalete opasnog irskog predstavnika Dundalka izgubivsi samo 1-2 i plasiraju se u trece pretkolo...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 24 jul 2014, 23:01

Logično da su se patili sa Dundalkom,
HAJDUK: Stipica, Nižić, Maloča, Milović, Jozinović, Anđelković, Vlašić (Maloku, 76), Caktaš (Bradarić, 46), Gotal, Kouassi (Maglica, 62), Bencun.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 25 jul 2014, 00:19

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la kokakolas » 25 jul 2014, 01:10

Nije me bilo odavno, ali vidim da se jos uvijek vodi bitka na dva fronta :D

Ajmo raja, ljeto je... Opustite se malo, safatajte stagod... Ne svodi se vam valjda citav zivot na napadanje i odbranu Safeta Susica ;)
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FaraonTM » 25 jul 2014, 01:15

Virtu4l je napisao/la:Logično da su se patili sa Dundalkom,
HAJDUK: Stipica, Nižić, Maloča, Milović, Jozinović, Anđelković, Vlašić (Maloku, 76), Caktaš (Bradarić, 46), Gotal, Kouassi (Maglica, 62), Bencun.
Nema našeg virtuoza :rol: :rol: :rol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4916
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la zgembo89 » 25 jul 2014, 01:23

Avdija nije igro za Hajduk u 2goj utakmici haman odustali od prodaje isuvise im je bitan :clap:

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FaraonTM » 25 jul 2014, 01:27

zgembo89 je napisao/la:Avdija nije igro za Hajduk u 2goj utakmici haman odustali od prodaje isuvise im je bitan :clap:
Ma rekli im iz Leicestera da ga moraju čuvati da se ne povrijedi inače ništa od transfera :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bordobijeli » 25 jul 2014, 20:25

vaha trazi hadzica u trabzon :crazy: :crazy: izgleda da je i vaha u talu s papetom :rol: :rol: :rol:

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3997
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 26 jul 2014, 22:26

Sta je sad ovo??? Prodje cijeli dan a niko da izgovori.....Pape odlazi!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Babayaro
Postovi: 984
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Babayaro » 27 jul 2014, 12:08

bordobijeli je napisao/la:vaha trazi hadzica u trabzon :crazy: :crazy: izgleda da je i vaha u talu s papetom :rol: :rol: :rol:
Germanija je jača od masona :D
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.