Safet Sušić - Pape

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 27 avg 2014, 20:37

Nerminovic je napisao/la:
Ajax je napisao/la:
DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Pretjerujete sa Sarajevom. Oni su tu negdje sa Hajdukom jedino u trenutnoj formi, sto ne znaci da ce to trajati. Ako ovako nastave 2-3 godine (Osvoje PL ili kvalificiraju se u EL) onda ce tek biti u rangu sa Hajdukom i Rijekom, a Dinamo da i ne spominjemo. Sarajevo tako dobro a nisu premijer ligu osvojili gotovo 10 godina :nene: . Jedne dobre pred kvalifikacije i odma su na vrhu , pa ti Hrvatski klubovi igraju EL playoff iz godine u godinu. Rijeka prosle godine igrala EL Hajduk isto prije 3-4 godine.
:nene: Dinamo je bar duplo jace od Sarajeva. Rijeka je bar 30-40% jaca od Hajduka i Splita. Hajduk i Sarajevo su trenutno dva podjednaka kluba ako nije Sarajevo jace. Ne izjednacavaj Rijeku i Hajduk zato jer to nije isto :nene: Hajduk igra playoff poslje dugo vremena i ovaj put su imali veliku srecu da su kao nositelji dobili duplo lakse protivnike nego Sarajevo. I prije su dobijali pa su ispadali od njih Dila Gori, itd.. Nositelji su zbog uspjeha kluba zadnjih 30 godina i to im mnogo olaksava stvari. Cak i sada su imali srece da su kao nenositelji izvukli jednog Dnjipra sa ogromni problema kojem fale glavni ofanzivni igraci. Rijeka u zadnjih 12 utakmica ima 11 pobjeda ( odnosno zadnjih 19 cak 18 pobjeda zaredom ). Rijeka je ove godine vec pobjedila Dinamo u superkupu i Hajduk 4:2. Sarajevo je imalo nesrecu u playoffu. Da je izvuklo Young Boys, Spartu pa i Lokomotiv imali bi sasvim solidne sane za prolaz. Jedino protiv Villarreala i Borussie M. su nazalost skoro bez sansi. Sarajevu samo fali odlican napadac i golman i vec su u rangu Rijeke igracki (jos uvjek imaju puno losiji koeficient - tezi protivnici).
Nisam bas toliko siguran da je Dinamo duplo jaci od Sarajeva. Gledao sam Dinama protiv Aalborga i razocaran sam kako su losi bili. Aalborg sto je osvojio titulu ispred Kopenhagena nije losa ekipa ali opet to je bila bruka, nista nisu pokazali. Sarajevo je u periodima bio bolji od Glabaka, samo protivnik ima bolji individualni igraci i to je bilo najveci razlog sto je Sarajevo izgubio.... i da ne zaboravim - Bandovic kriminal veliki.... :facepalm:
Ocjenujete ligu po jednoj utakmici! Bravo


U sustini bezvete diskusija na zadnjim stranama, neradi se o ekipama nego igracima za repku (znaci iskustvo, perspekiva, forma, itd itd)!

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ziko » 28 avg 2014, 22:42

A Hrgota,Hrgota da ne bi Pandže i FK Sarajeva vjerojatno za tog momka ne bi nikad čuli jer ovakvi igrači ne interesuju Papeta jer im ne valja pedigre,ali bože moj valjaju Švedskoj,možda i Hrvatskoj iako je rođen u Zenici u bolnici Crkvice..... :tralala: :salut:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dubrovnik » 28 avg 2014, 22:48

Ziko je napisao/la:A Hrgota,Hrgota da ne bi Pandže i FK Sarajeva vjerojatno za tog momka ne bi nikad čuli jer ovakvi igrači ne interesuju Papeta jer im ne valja pedigre,ali bože moj valjaju Švedskoj,možda i Hrvatskoj iako je rođen u Zenici u bolnici Crkvice..... :tralala: :salut:
Prica se izmedju ostalih i o njemu vec duze vrijeme. Ali Susic ne moli nikog osim Germana. Nisu razlozi koje ti sugeriras vec puno prizemniji. Lijenost, glupost a mozda i pokvarenost. Ali krvna zrnca nikad i ti to znas.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ahmic » 28 avg 2014, 23:09

Pa kako da ga Susic zove,ov9g Hrgotu kad tip nema nas pasos ...Ne znam dal ce resetat u Njemackoj kao veceras,jer Sarajlije su igrale kao bebe nazad...Sve u svemu,tip je dobar..Al nemojte pravit Dzeku pd njega..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Sabinho » 28 avg 2014, 23:10

Morate shvatiti da Hrgotu boli qrac za nas. Njemu Pape sutra moze poslati poziv ali nema pravne osnove za to. Jeste li iz jedne Hrgotine izjave culi da zeli nastupiti za BIH? Samo je diplomatski odyebavao i to je to.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Alipasino
Postovi: 7896
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Alipasino » 28 avg 2014, 23:13

Halo izgubljeni pogled ovdje Haug.Sto ne zoves Sehica sram te i stid bilo.Ja cu doc u Zenicu samo radi izgubljenog pogleda jer to se nevidja ni u hororima.Prodana duso hos para da ti dam sram te i stid bilo.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la dubrovnik » 28 avg 2014, 23:14

ahmic je napisao/la:Pa kako da ga Susic zove,ov9g Hrgotu kad tip nema nas pasos ...Ne znam dal ce resetat u Njemackoj kao veceras,jer Sarajlije su igrale kao bebe nazad...Sve u svemu,tip je dobar..Al nemojte pravit Dzeku pd njega..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ima tek 21 godinu i morali smo ga maznut. Imali smo dobar adut SP i dosta vremena. I njega i Tankovica. Mislim da smo Hrgotu konacno i izgubili. Ali nije pitanje da li je on drugi Ibrahimovic vec koga boljeg mi imamo za 3eg pa mozda i za 2og napadaca. To je temelj svih pisanja o Hrgoti.

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ziko » 28 avg 2014, 23:18

dubrovnik je napisao/la:
Ziko je napisao/la:A Hrgota,Hrgota da ne bi Pandže i FK Sarajeva vjerojatno za tog momka ne bi nikad čuli jer ovakvi igrači ne interesuju Papeta jer im ne valja pedigre,ali bože moj valjaju Švedskoj,možda i Hrvatskoj iako je rođen u Zenici u bolnici Crkvice..... :tralala: :salut:
Prica se izmedju ostalih i o njemu vec duze vrijeme. Ali Susic ne moli nikog osim Germana. Nisu razlozi koje ti sugeriras vec puno prizemniji. Lijenost, glupost a mozda i pokvarenost. Ali krvna zrnca nikad i ti to znas.
Pa dobro možda bih se i donekle složio sa tobom ovo za krvna zrnca obzirom da Pape i ne zna dugo brojat ,ali da je poslušnik i da radi i poziva kako mu se kaže e o tome se da i te kako pričat...... :tokralju: :guz:

Vandelanoite
Postovi: 882
Pridružen/a: 20 avg 2013, 22:35
Lokacija: Mantova
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Vandelanoite » 28 avg 2014, 23:24

Sušić da hoće može lahko dovesti Hrgotu kod nas ali neće ne želi praviti sebi konkurenciju bolje mu je pozvati nekog igrača koji će mu obećat dio od transfera, a koji veze nema o fudbalu kao Tino Sušić, Anel Hadžić i Avdija Vršajević.
MESSI - NAJBOLJI IGRAČ SVIH VREMENA.
Emir Spahić!

MES QUE UN CLUB!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mozambik » 28 avg 2014, 23:30

Sto to nema komentara za fantasticnu predstavu nasih bilih asova pod Marjanom.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Neutral » 29 avg 2014, 00:23

Čuj što ga ne spominjem, pa Višća je najbolji igrač u svojoj ekipi koja je ispala u drugu ligu, no koja je nakon njegovih sjajnih igara (10 golova i 10 asistencija) ušla opet u prvu ligu. Turska liga je za HNL Bundesliga.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Elegant » 29 avg 2014, 00:29

Bez veze se prepirete jer ce se Safet drzati svoga "zavrsi papire pa cu te zvati ako mi budes treba ili bolje receno ako se sjetim" ...

Arslanagic, Vrancic, Hrgota, i petnaest ostalih to ceka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
sanlituncay
Postovi: 612
Pridružen/a: 17 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sanlituncay » 29 avg 2014, 01:46

Nista se vi ne brinite... Sajo će to sve posložit kak spada... Mada će nama gadno biti i protiv Kipra,zbog njegovog debilnog rostera,i poziva,koji su retardirani!
U ovo vrijeme kad 200 ljudi dnevno ostaje bez posla, međugorske suvenirnice i Dinamo su puni ko brod!

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Rusilac » 29 avg 2014, 01:56

Vandelanoite je napisao/la:Sušić da hoće može lahko dovesti Hrgotu kod nas ali neće ne želi praviti sebi konkurenciju bolje mu je pozvati nekog igrača koji će mu obećat dio od transfera, a koji veze nema o fudbalu kao Tino Sušić, Anel Hadžić i Avdija Vršajević.
:thumbup: To je to,istina i samo istina.

Sa Hrgotom se moglo lijepo popricati i obecati mu poziv,reci mu da sredi papire a savezu da mu pomogne i ubrza.Glupo je pretpostavljati da on ne zeli igrati za nas,treba se uvjeriti u to.
Spinovi kako se mozda i razgovaralo sa njim ne mogu nikoga uvjeriti jer ako se razgovaralo a on odbio zasto se to ne kaze,zvali smo Hrgotu i on ne zeli,onda nazoves Hrgotu i pitas je li istina da su ga zvali i je li istina da ne zeli.
Vrlo je jednostavno kad se radi posteno.
A niko nije rekao da se razgovaralo sa Hrgotom vec su se iznijele samo pretpostavke da on ne zeli igrati za nas sto govori da zec lezi u gore citiranom postu.

A otkad se zna da je momak potencijal i da moze igrati za nas,vec dvije godin e dobija priliku u jednom bundesligasu, vremena je bilo koliko hoces.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Batko » 29 avg 2014, 08:20

Kako ste samo navalili, mi smo Hrgoti treća opcija a vi bi ga molili, pa nismo toliko pali qrcu za uši, naprotiv!!!

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BaDa12 » 29 avg 2014, 08:32

Očito da mnogi ovdje misle da je dovođenje "stranaca" jednosmjerna cesta. :crazy:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 29 avg 2014, 08:35

Sabinho je napisao/la:To ne smeta nikome nego vas jede prezime Susic, eto to je.
Ma vama su Susic i Tino najbolji, kad su takvi dovedite ih sebi u FKS, mozda onda Susic shvati ko je Hrgota. :urnebes:
By the way za ljubitelje filmova, gledao sam sinoc onaj klasik thriller iz 90ih, super film: http://en.wikipedia.org/wiki/Seven_%281995_film%29" onclick="window.open(this.href);return false;
Batko je napisao/la:Kako ste samo navalili, mi smo Hrgoti treća opcija a vi bi ga molili, pa nismo toliko pali qrcu za uši, naprotiv!!!
Moze biti, Hrgota kalkulise, vrijeme je na njegovoj strani. No da je Hrgoti data garancija da ce zaigrati na SP, taj lik ne bi dugo razmisljao. No garancija nije data igracu iz Bundeslige, nego otpadku iz Hajduka i Sturma. Za Vrsu, Tinu i Hadzica je Susic izmisljao pozicije, lik ih rotira samo tako, cas DM, pa krilo, bek, stoper, samo jos fali da Hadzic na golu stoji.

Safet Susic je covjek bez znanja, inteligencije i casti.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
sanlituncay
Postovi: 612
Pridružen/a: 17 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la sanlituncay » 29 avg 2014, 10:31

Batko je napisao/la:Kako ste samo navalili, mi smo Hrgoti treća opcija a vi bi ga molili, pa nismo toliko pali qrcu za uši, naprotiv!!!

Pa kod mene komšija kod jedne cure nije bio ni u kakvim opcijama,sad imaju dvoje djece... zamisli tek koliko bi imali djece da joj je bio treća opcija :mrgreen: :mrgreen: Ne yebe lijep,nego uporan :mrgreen:
U ovo vrijeme kad 200 ljudi dnevno ostaje bez posla, međugorske suvenirnice i Dinamo su puni ko brod!

Alipasino
Postovi: 7896
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Alipasino » 29 avg 2014, 17:44

Halo izgubljeni pogled sto ne zoves Sehu i Stilica sram te bilo.Ove kvalifikacije zavrsavamo ko 4.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la samoposteno » 29 avg 2014, 19:12

Alipasino je napisao/la:Halo izgubljeni pogled sto ne zoves Sehu i Stilica sram te bilo.Ove kvalifikacije zavrsavamo ko 4.
kako da ih zove covjek nezna ni pozivni broj za zemlje u kojima oni nastupaju

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.