Safet Sušić - Pape

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la DragonGirl » 22 okt 2014, 21:48

Bez obzira na sve ovo vezano za agenciju i njeno poslovanje, neke činjenice su ipak činjenice, i to isključivo posmatrano sa aspekta posla kojim se on bavi a one kažu:
-da nam je u prelomnoj utakmici na SP-u jedan igrač sam držao stranu i pokrivao dvije pozicije, dok je drugi koji mu je trebao i mogao itekako pomagati prav-zdrav sjedio na klupi, pretpostavljam da ga niko nije puškom natjerao na takvu postavku, svi znamo epilog
-da je to isto ponovio u utakmici protiv Kipra, također svi znamo epilog, da nije, vjerovatno bi se prešlo preko onog prvog puta
-da kao reprezentacija učesnik SP-a i ona koja je donedavno bila u top 20 reprezentacija svijeta, nakon tri odigrane utakmice, od čega su dvije bile protiv objektivno slabijih protivnika, od mogućih 9 imamo samo 2 osvojena boda
-da u toku utakmice skoro nikako ne postoji komunikacija s igračima, savjetovanje, upute itd.
-da su pojedine izjave koje je dao o svojim igračima poprilično neprofesionalne i kao takve jedino mogu naštetiti reprezentaciji i dodatno narušiti atmosferu koja i onako očito nije bajna

Ovo su jednostavno činjenice koje govore o njegovoj stručnosti i koje se ne mogu pobiti, bez obzira na 100 agencija ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2014, 21:49

Ajax je napisao/la:Nista u zivotu nije crno-bijelo moj Virtu :nene:
A kamoli fudbal i stvari oko njega. Istina je negdje u sredini kao sto to obicno biva u zivotu.
Crno, bijelo, ružičasto... farba je nebitna, samo je bitno da istina izađe na vidjelo, pa kom' obojci kom' opanci. Pojedinci nas već odavno hrane lažima na ovoj temi i ma koliko puta da ih demantuješ, oni će izmisliti novu, bez obzira što su poprilično svjesni svoje nemoći.

P.S. Nemoj mi više puštati tu bečku filharmoniju, nisam ti ja ljubitelj klasične muzike :njanjanja:
Evribadi sej Željo
Željoooo

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bordobijeli » 22 okt 2014, 21:49

najbitnije je sta ce reci mimo šahinpašic mimohod :rol: :rol: :salut:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bagrcavi » 22 okt 2014, 21:49

Ziko je napisao/la:Uče li reprezentativci pjevanje himne za narednu utakmicu protiv Izraela,ako ne budu glasovi uštimani tu je solist Hadžić....... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :guz: :guz: :guz:
Ako Bog da in sha Allah svi kao jedan će da otpjevaju tekst naše himne. Znaš i ti kako ide "Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une..."
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la maximusdecimus » 22 okt 2014, 21:50

Ajax je napisao/la:
maximusdecimus je napisao/la: Niko je bio jedan od najstandardnijih igraca u Bilicevoj eri i igrao je sve najvaznije utakmice zajedno sa Modricem, Modric centralnog, Niko poluspica. i ti sad kazes da je uzimao mjesto Modricu, ccc
Lakse momcino nema potreba da si tako zucan da ne pregoris. Priznajem da nisam enciklopedija i da mi je vise bilo poznato da je od kad je selektor bio Stimac igrao jako jako malo a i pisalo se je danima dali ce uspjeti da bude jedan od 23 igraca na SP pod Nikom Kovacem. A i cuo sam od jako puno ljudi iz HR koji prate vise svoju selekciju da se je momciluk forsirao kad ih je vodio njegov otac pa sam im ja naivac povjerovao, sta ces :cry: :cry: Samo posto tebe zanima sta je bilo prije 5 godina i vise. Upravu si igrao je vise nego sto sam ja napamet rekao samo nije bas ni igrao svaku kao sto ti to tvrdis.

Kvalifikacije za svjetsko 2008 ( kako ti kazes pod Bilicem )
5/10 - znaci svaku drugu ili ti 50%

Kvalifikacije za evropsko 2010 ( pod Bilicem )
8/10 utakmica - u pravu si bio je standardan

Doigravanje za EP (pod Bilicem - jako vazne utakmice )
2 x protiv Turske ( ni minuta nije odigrao )

EP 2012 ( pod Bilicem )
vs Irska ( zadnjih 18 minuta )
vs Italija ( zadnji minut - takozvana takticka zamjena )
vs Spanija ( nije igrao )

kvalifikacije za SP 2012 -2014 ( Stimac tu je poceo da igra mrvice )

Znaci 13 od 25 zvanicnih utakmica starter ( otprilike svaka druga ) i zbog toga se ti kurcis i tvrdis da je igrao sve vaznije i dijelis "komplimente" :clap: :clap: I jos nesto istina je kao sto sam rekao da je pod Cicom Kranjcarom mali Niko igrao par utamica umjesto Modrica a da je od Bilica dalje mali Niko igrao pored Modirca doduse sve manje i manje i manje. A Modric je ostajao tako da nisam ni taj dio slagao.
europsko je bilo 2008., svjetsko 2010. :roll: ...baraz protiv Turske nije igrao zbog ozljede, to je bar lako provjeriti
http://www.transfermarkt.co.uk/niko-kra ... eler/16746" onclick="window.open(this.href);return false;
opet ti kazem da nemas veze o cemu pricas i da je Kranjcar, kad je bio zdrav, bio jedan od najstandardnijih u ekipi Hrvatske. naravno to ne znas jer preatis Hrvate otkako ih je Stimac preuzeo, kako sam kazes.. hvala, dovidjenja!! Romanista aka RvPersie aka Ajax

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 22 okt 2014, 21:53

Izvinjavam se maksimuse sto ne pratim toliko kao ti. Navrati svaka tri-cetiri mjeseca sa svojim socnim i kulturnim komentarom. Otprilike takva ti je dinamika sto se tice mojih komentara bar. Prikrasti ce se sigurno kakva greskica bar u sljedecih 500 komentara i eto ti opet prilike za kulturan odgovor. A ti samo citaj vrijedno i dalje. A kad vec citas onda mozes i procitat kada sam ja nekom podjelio kakvu uvredu bez razloga ( osim kada sam bio nekulturno prozvan ) u ovih 4000+ postova. Sve najbolje momak :salut: :salut:

* To ti je zadnjih 25 utakmica zvanicnih pod Bilicem. Pot Stimcem je jos duplo gore sto se tice minutaze. A ako zelis mogu ti ovdje napisat svih 25 utakmica jako brzo i minutazu.

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la maximusdecimus » 22 okt 2014, 22:05

Ajax je napisao/la:Izvinjavam se maksimuse sto ne pratim toliko kao ti. Navrati svaka tri-cetiri mjeseca sa svojim socnim i kulturnim komentarom. Otprilike takva ti je dinamika sto se tice mojih komentara bar. Prikrasti ce se sigurno kakva greskica bar u sljedecih 500 komentara i eto ti opet prilike za kulturan odgovor. A ti samo citaj vrijedno i dalje. A kad vec citas onda mozes i procitat kada sam ja nekom podjelio kakvu uvredu bez razloga ( osim kada sam bio nekulturno prozvan ) u ovih 4000+ postova. Sve najbolje momak :salut: :salut:
moram, petljas se u sve, pises bukvare, a ne poznajes materiju... imas ti i 10 000 postova sigurno, ovo ti je vec 3,4 nick ;)
Isto je bilo kod Cice Kranjcara kada je mali igrao cak ispred Modrica a poslje CIce nije ga vise nigdje bilo. Sada nije vise ni jedan od 23 igraca.
ne treba mi spisak utakmica pod Stimcem (Kranjcar zadnjih godina ima dosta problema sa povredama), dokazi samo da Kranjcara juniora poslije Cice nigdje nije bilo i to je to, majstore

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 22 okt 2014, 22:09

Virtu4l je napisao/la: Crno, bijelo, ružičasto... farba je nebitna, samo je bitno da istina izađe na vidjelo, pa kom' obojci kom' opanci. Pojedinci nas već odavno hrane lažima na ovoj temi i ma koliko puta da ih demantuješ, oni će izmisliti novu, bez obzira što su poprilično svjesni svoje nemoći.
Slazem se Virto. Ima pojedinaca na obadvije strane koji pretjeruju. Sto se mene tice mene zanimaju samo rezultati a ako ih nema onda treba diskutovati o greskama. Mislim da krenuo sa krupnijim pogreskama poslje Nigerije. U svakom slucaju svaka sljedeca utakmica ce biti odlucujuca osim ako ne pobjedi sada onda je uspio da anulira poraz od Kipra.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 22 okt 2014, 22:14, ukupno mijenjano 1 put.

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ziko » 22 okt 2014, 22:09

bagrcavi je napisao/la:
Ziko je napisao/la:Uče li reprezentativci pjevanje himne za narednu utakmicu protiv Izraela,ako ne budu glasovi uštimani tu je solist Hadžić....... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :guz: :guz: :guz:
Ako Bog da in sha Allah svi kao jedan će da otpjevaju tekst naše himne. Znaš i ti kako ide "Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une..."
Hajde da se nešto usuglasimo,nepoštivanje države ,zastave i himne ne vodi ničemu i nije korektno prema ostalim navijačima i gledateljima koji se sa tim ne slažu i ne doživljavaju kao nešto svoje..... :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bagrcavi » 22 okt 2014, 22:10

Ziko je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:
Ziko je napisao/la:Uče li reprezentativci pjevanje himne za narednu utakmicu protiv Izraela,ako ne budu glasovi uštimani tu je solist Hadžić....... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :guz: :guz: :guz:
Ako Bog da in sha Allah svi kao jedan će da otpjevaju tekst naše himne. Znaš i ti kako ide "Zemljo tisućljetna na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une..."
Hajde da se nešto usuglasimo,nepoštivanje države ,zastave i himne ne vodi ničemu i nije korektno prema ostalim navijačima i gledateljima koji se sa tim ne slažu i ne doživljavaju kao nešto svoje..... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zaboli me za ostale.
I ne igraj se politike majorizirani, nije interesantno, a i na sportskom smo forumu.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2014, 22:12

bagrcavi je napisao/la:Zaboli me za ostale.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Ajax » 22 okt 2014, 22:13

maximusdecimus je napisao/la:
Isto je bilo kod Cice Kranjcara kada je mali igrao cak ispred Modrica a poslje CIce nije ga vise nigdje bilo. Sada nije vise ni jedan od 23 igraca.
ne treba mi spisak utakmica pod Stimcem (Kranjcar zadnjih godina ima dosta problema sa povredama), dokazi samo da Kranjcara juniora poslije Cice nigdje nije bilo i to je to, majstore
Upravu si momcino. To da mu je trener bio otac i da je svako normalan procitao bar stotine komentara i clanaka da se mali forsira vjerovatno ti ljudi ( novinari, obicni ljudi, navijaci svoje reprezentacije - neke i licno poznajem ) pojma nemaju o svojoj selekciji. Nego Maksi garantuje da to nije tako. To majstore :salut: :thumbup:

I nadam se da razumjes sta znaci rijec DINAMIKA.
Pod Cicom ubacen u prvih 11 i igrao skoro sve cak i na stetu boljih igraca nego sto je sam bio. ( to su bili tadasnji komentari mnogih navijaca a i pojednih njihovih medija o tome )

Pod Bilicem ( odigrao 13 od 25 utakmica kao starter sa dinamikom nastupa prema dole. Nije tacno da je odigrao sve najvaznije kao sto ti kategoricki tvrdis jer izvini samo vaznije je ipak EP nego kvalifikacije. Na EP je igrao bukvalno mrvice i nije bio rovit. )

Kod Stimca jos manje

Kod Kovac jos manje

Znaci od startera pod Cicom zavrsi kao jedva 23 igrac pod Kovacem. Ipak ima bar dio istine u onome sto sam rekao. A ti svoje licne afinitete zadrzi za sebe.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 22 okt 2014, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 22 okt 2014, 22:31

emir79 je napisao/la:Odavno se to znalo, samo sto imas nesposobnih ljudi, koji nisu u stanju otvoriti relevantnu i transparentnu stranicu koja prikazuje vlasnike firmi. Takvim zatupljenim ljudima ne pomaze nista, pa da im i nacrtas.

http://peoplecheck.de/handelsregister/B ... 604-313739" onclick="window.open(this.href);return false;

Odavno se znalo da je Darko Smoljan vlasnik firme sa suprugom i da firma Germanija nema nikakve veze sa Seadom i njegovim sefovanjem iste.
Emire koliko dobivas od familije Susic i poznanika im da pises nebuloze po netu? Mislis da je neko glup?
Kao prvo, "peoplecheck.de" oplakah. :urnebes: Pa nije to stranica oficijelnog Handelsregister. Plus sam ne znas citati jer u tom linku pise da mu supruga nije vise vlasnik.

Kao drugo, svako moze procitati da je Sead Susic jedan od ljudi u Germaniji Sportagenturi. A ti se pravis blesav, kao Hadzic nije njegov igrac nego od Darka Smoljana, a ovaj ne poznaje Seada? Sigurno kao sto ni Safet ne zna kako mu se brat ili firma zove. :urnebes: A mali DM, krilo, OM Tino Susic aka umjetni reprezentativac koji je poveden na SP im isto nije famelija. Plus sto si se prije hvalio da ti je Anel Hadzic pajdo. :wave:

Ime Seada Susica ne stoji slucajno na stranici Germanije Sportagenture, pa ga ni sada nisu sklonili.

Sead, Safet i ostala kompanija prodaju igrace preko reprezentacije tako jeftino i ocigledno, da je to vec postalo smijesno i sprdnja svih navijaca. Oni to rade i na stetu reprezentacije, jer im je svejedno. Safet Susic je lazov, i koliki je lazov, to je pokazao svojom reakcijom na pitanje novinara sto se tice Germanije Sportagenture.

Zukanovic je igrao u zivotnoj formi u Belgiji, kada je bio kratko pred prelazkom u jacu ekipu (Anderlecht). Tada smo u prijateljskoj utakmici igrali bez Spahica i morali se krpiti, da u prijateljskoj smo se morali krpiti na stoperskoj poziciji, jer Susic nije zelio pozvati Zukanovica. Danas svi znamo zasto, zato sto nije htio da mu Safetov pogani brat bude menadzer.

Safet Susic i kompanija su pogana krmad i svako ko ih podrzava je neprijatelj ove reprezentacije.
Ne dajte da vas ovi placenici lazu!
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2014, 22:33

Svi dokazi govore suprotno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rishaaa » 22 okt 2014, 22:37

A dokazi su : Rek'o Pape
Rek'o Smoljan

A IZJAVA ERVINA ZUKANOVIĆA je laž :rol:
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la plavipatriota » 22 okt 2014, 22:41

znate kako vam je to, kaze meni jaran ne vjerujem ja ovo preko medija dok lično ne bih čuo il vidio, kakav zukanović i sl.. pape nešto izjavi, on meni šalje, kaže evo vidiš da je to tako kako ja kazem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3999
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Juventinisimo » 22 okt 2014, 22:42

Virtu4l je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Zaboli NAS za ostale.
:bih:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Principatus » 22 okt 2014, 22:45

Virtu4l je napisao/la:Svi dokazi govore suprotno.
Dovoljno sam pismen, da vidim od koga dolaze ti "dokazi" i da sebi stvorim svoje misljenje. ;)

Ako je tebi Safetovo mucanje na pitanje o Germaniji dokaz, nek ti bude. Mislim da je to upravo ionako svejedno, jer ga javnost sve vise uzima na nisan.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la rishaaa » 22 okt 2014, 22:48

ERVIN ZUKANOVIĆ JE LOŠ KAO ČOVJEK- Njegove izjave su laž,sve do jedne! I zato što je nikakav karakter ne može dobiti vizu za U.S.A. a ne bi je dobio ni za IZRAEL :rol:

PAPE JE MORALAN I ČISTE SAVJESTI- Sve što Pape kaže istina je i samo istina!

AVDIJA JE DESNI BEK,
TINO JE DEFANZIVNI VEZNI
HAJROVIĆ JE NAPADAČ
VEDAD IBIŠEVIĆ KRILO
IBRIČIĆ NAPADAČ
ŠTILIĆ NIJE ISKORISTIO ŠANSU
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2014, 22:49

Ma kakva Germanija, totalno nebitan faktor u ovoj priči, a javnost je jos manje bitan faktor. Ko to prije shvati, biće mu mnogo lakše.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.