Mensur Mujdža

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la SafetSajo » 16 feb 2016, 06:13

soko je napisao/la:Mujdza je imao problema sa zglobom, izgleda da se jos nije oporavio.
Vranjes je prva opcija na tom desnom boku. Treba ganjati onog Pavelica iz Rapida. Lik je standardan i mlad, igra i EL.
Mujdza jos uvjek moze pomoci sa klupe, ako bude u bilo kakvoj formi. Nije on tako star.
Memija ako bude dobro igrao u Zelji sto da ne.
Pavelic je mašina ! Iskreno se nadam da ce prihvatit poziv i postati nas reprezentativac , cuo sam od prijatelja bliskih njemu da ozbiljno razmišlja , ostalo cemo vidit sami

Jutarnji pozdrav iz Vienne :P
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la emir79 » 16 feb 2016, 12:29

Pavelic, Milosevic , ko je sledjeci Artukovic ? :rol: :rol:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la dubrovnik » 16 feb 2016, 12:54

SafetSajo je napisao/la:
soko je napisao/la:Mujdza je imao problema sa zglobom, izgleda da se jos nije oporavio.
Vranjes je prva opcija na tom desnom boku. Treba ganjati onog Pavelica iz Rapida. Lik je standardan i mlad, igra i EL.
Mujdza jos uvjek moze pomoci sa klupe, ako bude u bilo kakvoj formi. Nije on tako star.
Memija ako bude dobro igrao u Zelji sto da ne.
Pavelic je mašina ! Iskreno se nadam da ce prihvatit poziv i postati nas reprezentativac , cuo sam od prijatelja bliskih njemu da ozbiljno razmišlja , ostalo cemo vidit sami

Jutarnji pozdrav iz Vienne :P
Dobar igrac a uz to i mlad. Dosao bi nam kao kec na desetku.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: AW: RE: Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Effenberg » 16 feb 2016, 17:27

emir79 je napisao/la:Pavelic, Milosevic , ko je sledjeci Artukovic ? :rol: :rol:
Fali nam Mladica i Karadzica i party moze da pocne. :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la HankMoody » 21 mar 2016, 22:40

Zamislite, odigrao je 10-ak minuta danas. :O
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la BosnaSTL » 21 mar 2016, 23:28

Covjek od kapitena do klupe u treptaj oka.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la High » 21 mar 2016, 23:35

Neki su se kleli u Mensura. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la cole-ch » 22 mar 2016, 00:08

igra li jos mensur?

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la HariTz » 22 mar 2016, 00:32

Da je standardan ili barem da igra svaku drugu, opet bi on bio naš prvi izbor na beku. Nije njemu 35 godina, nadam se da će se vratiti u formu jer ima on sigurno još koju sezonu u sebi. Barem dok ne nađemo neku pravu zamjenu za njega.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Effenberg » 22 mar 2016, 09:45

Ma ja ne znam vise sta da mislim za ovakve igrace ko Mujdza, svaka cast dali su svoj doprinos koji nije malen, ali brate mili ti se 6 sezona hebes sa fitnesom, hoces, neces. Ili budi zdrav ili nemoj, pa nije invalid u 2 noge, ne oporavlja se od trostrukog prijeloma i nije mu se 16 ligamenata shebalo u koljenu pa da ne moze uletiti u formu vise. Vazda neka opravdanja. Jarane nije repka milostinja. Nek igra Avdija ako je zdrav, ha ja.

Toliko sportista se vrati i od gorih povreda i raznih "setback"-ova jedino nasi metuzalemi, treba im meda na kasiku. Nek se on skonta sa sobom prvo sta hoce.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 mar 2016, 15:35

Mujdza se nikad nije skroz oporavio od one povrede zgloba protiv Francuske, kada ga je Malouda krvnicki pokosio slomio mu zglob i pri tom ni zuti karton nije dobio, i od tada svakih par mjeseci mu se ta ozlijeda vraca, evo i sad ne igra vec 10 utakmica, pise '' ankle problems'' , ne znam sta da kazem, volio bih da se oporavi barem jos par sezona, jer trenutno nemamo ni blizu njegovu zamjenu :S
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Rokoko87 » 22 mar 2016, 15:52

Mensur Mujdža je čovjek koji je uvijek, bez pumo buke, obavljao svoj posao na najbolji mogući način.
To što je on nakon Maloudinog starta konstantno u problemima sa povredom je ono što ne odgovara sigurno ni njemu, a ni nama, jer je on i takav naš najbolji desni bek.

Trenutno ga ne možemo pozvati jer ne igra i često je u gore navedenim problemima, ali prva prilika kada bi zaredao par utakmica i ostao zdrav i dalje bi, barem po meni, bio prvi izbor na poziciji desnog beka.

Čovjek je veliki borac, ima sjajan centaršut što je mnogo puta dokazao, ali problemi sa povredom su mu zaustavili napredak u karijeri.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Fidelis » 22 mar 2016, 23:59

Samo neko ko nema pojma o fudbalu moze i pomisliti da igrac poput Mujdze ne igra u Frajburgu zato sto nema kvalitet.
Mujdza ne igra zato sto nikad nije potpuno fit jer stalno ima problem sa stopalom i jednostavno ne moze izdrzati citavu utakmicu.

Ono u sto sam ja sasvim siguran je da bi on i takav,dakle negdje na 60 posto odigrao duplo bolje od bilo kojeg reprezentativnog konkurenta,nasljednika.I sad,bez utakmica,bez icega.

Malo vise postovanja za jos jednim od igraca kojeg cemo praviti od blata.

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Hatuna » 23 mar 2016, 00:29

Nije bitno zbog CEGA ne igra, bitno je da je sa ozbiljnim fudbalom mamak zavrsio. Nekako je pokusavao posle Francuske, imao cak i per dobrih utakmica, ali je njegova karijera od toda manje vise u silaznom stanju i nazalost mislim da je sa reprezentacijom zavrsio. Ko je htio vidjeti, vidjelo se to prije jos i skoro dvije godine, ali najgore je kad ti fudbalska neznalica dodje i pocne soliti pamet.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DeeWa » 23 mar 2016, 16:21

Effenberg je napisao/la:Ma ja ne znam vise sta da mislim za ovakve igrace ko Mujdza, svaka cast dali su svoj doprinos koji nije malen, ali brate mili ti se 6 sezona hebes sa fitnesom, hoces, neces. Ili budi zdrav ili nemoj, pa nije invalid u 2 noge, ne oporavlja se od trostrukog prijeloma i nije mu se 16 ligamenata shebalo u koljenu pa da ne moze uletiti u formu vise. Vazda neka opravdanja. Jarane nije repka milostinja. Nek igra Avdija ako je zdrav, ha ja.

Toliko sportista se vrati i od gorih povreda i raznih "setback"-ova jedino nasi metuzalemi, treba im meda na kasiku. Nek se on skonta sa sobom prvo sta hoce.
Vidi vermaelena. Covjek je od 365 dana u godini barem 350 povrijedjen a eno ga i dalje u Barseloni :lolno: Boga pitaj od cega mu je zadnja povreda. Sto je glavno nikad se ne stigne povrijediti na terenu. Sve mu povrede kod kuce i na treningu :D
slika
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Honorar » 23 mar 2016, 21:09

DevilsAdvocate je napisao/la:Mujdza se nikad nije skroz oporavio od one povrede zgloba protiv Francuske, kada ga je Malouda krvnicki pokosio slomio mu zglob i pri tom ni zuti karton nije dobio, i od tada svakih par mjeseci mu se ta ozlijeda vraca, evo i sad ne igra vec 10 utakmica, pise '' ankle problems'' , ne znam sta da kazem, volio bih da se oporavi barem jos par sezona, jer trenutno nemamo ni blizu njegovu zamjenu :S
To uopste nije istina, on nikakvih posljedica nema od te famozne povrede o kojoj se prica.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 mar 2016, 21:36

Honorar je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Mujdza se nikad nije skroz oporavio od one povrede zgloba protiv Francuske, kada ga je Malouda krvnicki pokosio slomio mu zglob i pri tom ni zuti karton nije dobio, i od tada svakih par mjeseci mu se ta ozlijeda vraca, evo i sad ne igra vec 10 utakmica, pise '' ankle problems'' , ne znam sta da kazem, volio bih da se oporavi barem jos par sezona, jer trenutno nemamo ni blizu njegovu zamjenu :S
To uopste nije istina, on nikakvih posljedica nema od te famozne povrede o kojoj se prica.
Itekako ima, pogledaj malo historiju ozlijeda zbog kojih pauzira pa ces vidjeti, Malouda mu je unistio karijeru
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Honorar » 23 mar 2016, 21:49

DevilsAdvocate je napisao/la:
Honorar je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Mujdza se nikad nije skroz oporavio od one povrede zgloba protiv Francuske, kada ga je Malouda krvnicki pokosio slomio mu zglob i pri tom ni zuti karton nije dobio, i od tada svakih par mjeseci mu se ta ozlijeda vraca, evo i sad ne igra vec 10 utakmica, pise '' ankle problems'' , ne znam sta da kazem, volio bih da se oporavi barem jos par sezona, jer trenutno nemamo ni blizu njegovu zamjenu :S
To uopste nije istina, on nikakvih posljedica nema od te famozne povrede o kojoj se prica.
Itekako ima, pogledaj malo historiju ozlijeda zbog kojih pauzira pa ces vidjeti, Malouda mu je unistio karijeru
Itekako nema.

Nogolopta: To nas malo vraca cetiri godine unazad i utakmicu sa Francuskom. Nekih pedesetak minuta smo dominirali terenom, stvarali prilike i onda je doslo do one nesretne povrede koja se odrazila na nasu igru i na kraju nas i kostala pobjede i direktnog plasmana na EURO2012. Razmisljate li ikad u kojem pravcu bi isla vasa karijera da nije bilo one situacije sa Maloudom?

MM: Ta povreda me je kostala te sezone ali ne znam bas da li je bila kljucna za mene. Nemam nikakvih posljedica od tog udarca osim ujutro kad ustanem i kad napravim prvih par koraka ali daleko od toga da me sputava u bavljenju nogometom. Opet s druge strane postoji taj aspekt sta bi bilo da smo tu utakmicu pobjedili, da smo se kvalificirali na EP.. Tesko je o tome spekulisati i nagadjati. Uglavnom, ta utakmica i ta povreda su ostale daleko iza mene.



Google je zakon.

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 23 mar 2016, 22:11

Tesko da cemo vise imati desnog beka kao sto je Menso,nadam se da se varam,ja bih njega i sada pozvao,njegov centarsut malo ko ima,to je bukvalno zicer za Vedu i Dzeku

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 mar 2016, 22:41

@Honorar brate, vidi se da se nikad nisi ozbiljnije bavio sportom, i ne znas sta znaci kada se slomi skocni zglob, nikad vise nije isto, ta povreda se uvijek vraca, i puno utice na motoriku, tako da i kada je spreman mnogo je tromiji, a kada igra vise utakmica uvijek ponovo preseli na klupu i pise da je problem sa zglobom, i naravno kada se oporavi da ne smiju rizikovat s njim nego ga jos dugo drze na klupi, i u svemu tome nije ni sjenka onog sto je nekad bio, plus i godine su ucinile svoje i Freibrug se okrenuo mladjim igracima na toj poziciji...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniak10, CAZIN, delinjo, hurem, JonSnow, Kamaga11, laudrop, Lavcina, StevieG8 i 118 gostiju.