Mensur Mujdža

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la bhfanatic14 » 29 avg 2016, 16:21

Effenberg je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Bravo menso !! Dobar klub ,samo neka igra,nas najbolji desni bek ! :bih:
:nene: :nene: :nene:

Zadnji put bio dobar 1996e godine. Osmanlija je za danasnjeg Kaisera Barcelona + Real!
Effe sta pricas kako te nije sramota ? Kao prvo lautern ima 4titule njemackog prvaka, zadnja je bila 1998 sa rehaklesom, to je jedan velikan u njemackoj koji se svugdje respektuje i u Kojem su se proslavile velike zvijezde... Dali ti govore sta imena, Michael ballack,miroslav Klose,Fritz walter,Olaf Marschall,Stephan kuntz,Mario Basler? To su samo par imena velikih koji su igrali na betzenbergu ! Avdo sa 30 nemoze prismrdit mensi sa 32 ,to je cinjenica... A nekog osmana poredit sa lauternom sve govori o tvom poznavanju fudbala! Pozelimo mensi srecu,moze nam jos ove kvale pomoc ! :bih:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Effenberg » 30 avg 2016, 04:19

bhfanatic14 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Bravo menso !! Dobar klub ,samo neka igra,nas najbolji desni bek ! :bih:
:nene: :nene: :nene:

Zadnji put bio dobar 1996e godine. Osmanlija je za danasnjeg Kaisera Barcelona + Real!
Effe sta pricas kako te nije sramota ? Kao prvo lautern ima 4titule njemackog prvaka, zadnja je bila 1998 sa rehaklesom, to je jedan velikan u njemackoj koji se svugdje respektuje i u Kojem su se proslavile velike zvijezde... Dali ti govore sta imena, Michael ballack,miroslav Klose,Fritz walter,Olaf Marschall,Stephan kuntz,Mario Basler? To su samo par imena velikih koji su igrali na betzenbergu ! Avdo sa 30 nemoze prismrdit mensi sa 32 ,to je cinjenica... A nekog osmana poredit sa lauternom sve govori o tvom poznavanju fudbala! Pozelimo mensi srecu,moze nam jos ove kvale pomoc ! :bih:
Ti meni naso levatu govoriti o Kaiserslauternu! :sick:

Pa samo potvrdjujes ono sto sam rekao gore prije, (danasnjeg Kaisera tj. smece od ekipe, koji nije u stanju nikome u 2. njemackom rangu fudbala da da vise od 1 gola), ako ti mislis da su oni dobri, uzmi platu pa stavi na njih da ce pobjediti koji mec iz kola u kolo pa ces viditi gdje ce ti otici pare i kakva je to losa ekipa. Osmanlija je napredovao a i turski klupski fudbal, i sigurno je bolje tamo imati igraca koji igra standardno, a ne koji grije skemlije i obilazi hecime po Kaiseru. Imas mahanje! :wave: :wave:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Pivopija » 11 dec 2016, 00:10

Svakako da mnogo razmišljam o reprezentaciji. Motiv je tu, mislim i osjećam da mogu još dati ekipi. Nadam se da ću što prije biti u stanju konkurirati za tim. Hoću i želim ponovo biti u reprezentaciji BiH – rekao je Mujdža.

Ide Menso i u Rusiju. :bih: :bih:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Goalgetter » 11 mar 2017, 14:15

U Kaiserslauternu i dalje kazu da nema izgleda da ce se ubrzo vratiti. Koji je on samo peh. :thumbdown:

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 21 jun 2017, 15:04




Povratak sjajnog beka: Mujdža ponovo trenira, odlučan da nastavi karijeru
B ivšem reprezentativcu BiH Mensuru Mujdži krajem ovog mjeseca ističe ugovor sa Kaiserslauternom, ali sjajni desni bek ipak ne razmišlja o prekidu karijere. PočetnaFudbal
Povratak sjajnog beka: Mujdža ponovo trenira, odlučan da nastavi karijeru
Bivšem reprezentativcu BiH Mensuru Mujdži krajem ovog mjeseca ističe ugovor sa Kaiserslauternom, ali sjajni desni bek ipak ne razmišlja o prekidu karijere.

Autor Sport Centar
Autor: Sport Centar
prije 5 sati
TWEET KOMENTARI
Povratak sjajnog beka: Mujdža ponovo trenira, odlučan da nastavi karijeru
Dobra vijest je svakako da se 33-godišnjak nedavno vratio treninzima, a trener njemačkog drugoligaša Norbert Meier je kazao kako će mu klub vjerovatno ponuditi produženje ugovora.

“Mi to svakako dugujemo ovom mladiću. On je čvrstog karaktera, odlučan da se vrati u takmičarsku formu i vjerujem da će nam biti od pomoći u narednoj sezoni”, kazao je Meier.

Mujdža je posljednjih sezona kuburio s povredama, a prije nego što je udaljen s terena bio je standardni reprezentativac naše zemlje i jedan od najboljih nogometaša Freiburga. Upravo zbog povreda se nije ni naigrao previše u dresu Kaiserslauterna.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Nerminovic » 21 jun 2017, 16:50

prime Mujdza je najbolji desni bek svih vremena. :salut:

bem' ga Malouda :guz:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Goalgetter » 21 jun 2017, 22:57

Nisu prenijeli cijelu izjavu. Norbert Maier je rekao mu pomoci, ali nije siguran da li ce Mujdza uspjeti vratiti se u profesionalni nogomet.

Samo kad se sjetim kako je popisao Evru i Maloudu u Parizu.. :salut:

ynwabhf
Postovi: 30
Pridružen/a: 11 jun 2017, 13:58
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la ynwabhf » 22 jun 2017, 14:47

Goalgetter je napisao/la:Nisu prenijeli cijelu izjavu. Norbert Maier je rekao mu pomoci, ali nije siguran da li ce Mujdza uspjeti vratiti se u profesionalni nogomet.

Samo kad se sjetim kako je popisao Evru i Maloudu u Parizu.. :salut:
Mi boljeg desnog beka nećemo naći dugo dugo ... a i ne trude se da ga nađu ... samo gomilaju igrače veznog reda ...

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DevilsAdvocate » 24 jun 2017, 12:55

ynwabhf je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nisu prenijeli cijelu izjavu. Norbert Maier je rekao mu pomoci, ali nije siguran da li ce Mujdza uspjeti vratiti se u profesionalni nogomet.

Samo kad se sjetim kako je popisao Evru i Maloudu u Parizu.. :salut:
Mi boljeg desnog beka nećemo naći dugo dugo ... a i ne trude se da ga nađu ... samo gomilaju igrače veznog reda ...
hahahaha cuj ne trude se da ga nadju, pa nije ti ovo igrica da trazis skrivene gemove , eto on negdje sad postoji al mi ga jos nismo nasli :D hahahah
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

ynwabhf
Postovi: 30
Pridružen/a: 11 jun 2017, 13:58
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la ynwabhf » 24 jun 2017, 16:27

DevilsAdvocate je napisao/la:
ynwabhf je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nisu prenijeli cijelu izjavu. Norbert Maier je rekao mu pomoci, ali nije siguran da li ce Mujdza uspjeti vratiti se u profesionalni nogomet.

Samo kad se sjetim kako je popisao Evru i Maloudu u Parizu.. :salut:
Mi boljeg desnog beka nećemo naći dugo dugo ... a i ne trude se da ga nađu ... samo gomilaju igrače veznog reda ...
hahahaha cuj ne trude se da ga nadju, pa nije ti ovo igrica da trazis skrivene gemove , eto on negdje sad postoji al mi ga jos nismo nasli :D
hahahah
Malo si poglup , nađu = proizvedu , kroz omladinske selekcije , skautiraju po evropi , ima igrača koji bi mogli igrat za BIH , a niko ih ne primjećuje?
Ti si sigurno čuo za Hajrovića , Kolašinca , Bičakčića , itd. dok ih novinari nisu otkrili , i preporučili savezu , do tad savez ništa nije uradio da ih primijeti ...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Raonffa » 24 jun 2017, 16:31

Ma nema od te ljubavi ništa što bi se reklo, povrede su uništile njegovu karijeru.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la jasmin10 » 24 jun 2017, 17:50

Pa neće reprezentacija pravit igrača na osnovu 3 4 okupljanja godišnje :crazy:

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la emir79 » 24 jun 2017, 23:46

Najbolji desni bek kojeg je BiH reprezentacija ikada imala.
Pratim reprezentaciju od samog njenog osnivanja, boljeg beka nismo imali.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DaVinci » 25 jun 2017, 00:18

emir79 je napisao/la:Najbolji desni bek kojeg je BiH reprezentacija ikada imala.
Pratim reprezentaciju od samog njenog osnivanja, boljeg beka nismo imali.
Bolji i od Hasana?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la emir79 » 25 jun 2017, 00:24

Hasan nije bek.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Effenberg » 25 jun 2017, 03:50

emir79 je napisao/la:Hasan nije bek.
Haso je sve! :lol:

Ja se slazem da jeste najbolji poslije Hase!

Nego sta je sad s njim uopste jel jos bar formalno u Freiburgu? Ili su ga pomjerili gdje u kakav muzej kao stari relikt?

Steta jbg za povrede tokom karijere, i da se sjetim mame ovom prilikom Maludi ili koji ono bjese camuga u onoj tekmi sa Francuskom!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DevilsAdvocate » 25 jun 2017, 08:50

ynwabhf je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:
ynwabhf je napisao/la: Mi boljeg desnog beka nećemo naći dugo dugo ... a i ne trude se da ga nađu ... samo gomilaju igrače veznog reda ...
hahahaha cuj ne trude se da ga nadju, pa nije ti ovo igrica da trazis skrivene gemove , eto on negdje sad postoji al mi ga jos nismo nasli :D
hahahah
Malo si poglup , nađu = proizvedu , kroz omladinske selekcije , skautiraju po evropi , ima igrača koji bi mogli igrat za BIH , a niko ih ne primjećuje?
Ti si sigurno čuo za Hajrovića , Kolašinca , Bičakčića , itd. dok ih novinari nisu otkrili , i preporučili savezu , do tad savez ništa nije uradio da ih primijeti ...
Izvinjavam se, eto ti si u pravu hahahahah
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la JakMani » 14 nov 2017, 20:32

Nek je sretna penzija majstore ! Mi nismo ista reprezentacija,nakon one Mujzine povrede u Parizu.U reprezentaciji bio savrsen bek. Steta sto tijelo nije izdrzalo.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la DrFilgud » 14 nov 2017, 21:04

Sretno majstore! :salut:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mensur Mujdža

Post Postao/la Raonffa » 14 nov 2017, 21:04

Hvala ti za sve!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.