Elvir Rahimic

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Papastathopoulos » 09 feb 2014, 20:46

Njega povesti umjesto zahirovica ako ovaj ne preseli barem na klupu s tribina, i rijeseno..ako cemo birati izmedju dva nespremna igraca, elvir ima prednost zasigurno..
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la ZutiMrav » 10 feb 2014, 03:18

Lagane građe mogu ga utrpati za Brazil.




Jeli ziv Rahimaga :?:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
Sheyi
Postovi: 12154
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Sheyi » 05 mar 2014, 21:51

.
Zadnja izmjena: Sheyi, dana/u 06 apr 2014, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cepi1981 » 06 mar 2014, 02:04

Elvir je tip igraca koji ce u 45-oj biti na nivou da odigra jako kvalitetno u bilo kojoj ekipi, na bilo kojem levelu. Zaista je zalosno sto je odstranjen od repke iako nije standardan u svojoj ekipi. To je samo izgovor Ibricic je standardan, cak i zabija pa je ****.an.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 06 mar 2014, 02:06

Elvira vratiti pod moranje inace nam slijedi totalna kataklizma.
Reci mu da se spremi dobro,tek tada se mozemo nadati necemu u Brazilu.Sad za sad drugog izbora ni na vidiku.
Elvire,vrati se.

Avatar
ARGUMENT
Postovi: 409
Pridružen/a: 18 feb 2014, 01:35
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la ARGUMENT » 06 mar 2014, 02:12

Ljudi moji godine cine svoje..znate i sami od kad on nije bio na terenu a da budemo realni, nema toliko dugo pisalo je se kako je star, spor, nesiguran, treba pod hitno zamjena za njega, tu se vidjao zahirovic kao zamjena ovo ono...nama trebaju brzi i pokretniji igraci u vezi, takodje igraci koji mogu i napraviti neki paa prema naprijed, da se ne uzdamo samo u pjanica...po mom misljenju su jos uvijek u formaciji 4-2-3-1 kao dva zadnja vezna najbolja opcija Salihovic i Besic ili Salihovic i Medo..jer obojica znaju sa loptom a zajedno.mogu ispraviti defanzivne deficite (koje rahimic manje ima ali zato je prema naprijed manje od nulle)..

Realist
Postovi: 231
Pridružen/a: 10 feb 2013, 15:08
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Realist » 18 apr 2014, 01:37

Elvir bi bio rezerva i u živiničkom Slavenu.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cartman » 18 apr 2014, 12:29

Realist je napisao/la:Elvir bi bio rezerva i u živiničkom Slavenu.
Hvala ti sto si ovo podijelio sa nama.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2014, 18:23

Rahimić: Ponuda da budem dio stručnog štaba nije loša
Elvir Rahimić dobit će poziv za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, ali na Mundijalu neće zaigrati.

Ovo je odluka selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine Safeta Sušića, koji je nakon dugog razmišljanja kako da riješi problem veterana koji računa na poziv, ali ujedno i ne igra za svoj klub CSKA, odlučio da Rahimića povede u Brazil, ali ne u svojstvu igrača.

Pape će Rahimića, naime, zvati kao člana stručnog štaba.

- Dugo sam razgovarao s njim. Zvati ga da igra, zaista ne mogu, jer Elvir ne nastupa za moskovski CSKA. Jednostavno, nije spreman za tako jake utakmice, kakve će biti na Svjetskom prvenstvu. Međutim, bilo bi nepravedno zaobići ga, jer je mnogo dao ovoj reprezentaciji. Zato ga planiram priključiti ekspediciji, ali konačan odgovor od njega još nisam dobio – kaže Sušić, koji će spisak putnika za Brazil objaviti 5. maja.

Rahimić, koji je nedavno napunio 38 godina, ove sezone je čak 28 puta sjedio na klupi CSKA u ligaškim utakmicama, ali je samo jednom ušao na teren i odigrao 44 minute. U sezoni ranije, nije odigrao nijednu utakmici u ligi, a u Kupu Rusije je nastupio 28 minuta. Zbog toga u posljednje vrijeme nije igrao niti u reprezentaciji.

Elvir Rahimić jučer nam je potvrdio da ga je Sušić kontaktirao, te je selektorovu ideju nazvao privlačnom. Iako još nije donio konačnu odluku, prilično je jasno da će prihvatiti ponudu.

- Ponuđeno mi je da budem dio stručnog štaba, što i nije loša ponuda. Žao mi je što neću igrati na Svjetskom prvenstvu, to bi bio prelijep kraj karijere, ali bože moj...

Mislim da je najbitnije da mi kao reprezentacija napravimo nešto. U tom cilju, najvažnije je podići atmosferu. Možemo proći u drugi krug jer imamo odlične fudbalere, ali da bismo to učinili, moramo biti pravi, kao u kvalifikacijama – rekao nam je Rahimić
Još jedan maestralan potez Safeta Sušića. Bravo selektore, samo nastavi :thumbup:
Evribadi sej Željo
Željoooo

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la gost » 24 apr 2014, 18:29

Virtu4l je napisao/la:
Rahimić: Ponuda da budem dio stručnog štaba nije loša
Elvir Rahimić dobit će poziv za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, ali na Mundijalu neće zaigrati.

Ovo je odluka selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine Safeta Sušića, koji je nakon dugog razmišljanja kako da riješi problem veterana koji računa na poziv, ali ujedno i ne igra za svoj klub CSKA, odlučio da Rahimića povede u Brazil, ali ne u svojstvu igrača.

Pape će Rahimića, naime, zvati kao člana stručnog štaba.

- Dugo sam razgovarao s njim. Zvati ga da igra, zaista ne mogu, jer Elvir ne nastupa za moskovski CSKA. Jednostavno, nije spreman za tako jake utakmice, kakve će biti na Svjetskom prvenstvu. Međutim, bilo bi nepravedno zaobići ga, jer je mnogo dao ovoj reprezentaciji. Zato ga planiram priključiti ekspediciji, ali konačan odgovor od njega još nisam dobio – kaže Sušić, koji će spisak putnika za Brazil objaviti 5. maja.

Rahimić, koji je nedavno napunio 38 godina, ove sezone je čak 28 puta sjedio na klupi CSKA u ligaškim utakmicama, ali je samo jednom ušao na teren i odigrao 44 minute. U sezoni ranije, nije odigrao nijednu utakmici u ligi, a u Kupu Rusije je nastupio 28 minuta. Zbog toga u posljednje vrijeme nije igrao niti u reprezentaciji.

Elvir Rahimić jučer nam je potvrdio da ga je Sušić kontaktirao, te je selektorovu ideju nazvao privlačnom. Iako još nije donio konačnu odluku, prilično je jasno da će prihvatiti ponudu.

- Ponuđeno mi je da budem dio stručnog štaba, što i nije loša ponuda. Žao mi je što neću igrati na Svjetskom prvenstvu, to bi bio prelijep kraj karijere, ali bože moj...

Mislim da je najbitnije da mi kao reprezentacija napravimo nešto. U tom cilju, najvažnije je podići atmosferu. Možemo proći u drugi krug jer imamo odlične fudbalere, ali da bismo to učinili, moramo biti pravi, kao u kvalifikacijama – rekao nam je Rahimić
Još jedan maestralan potez Safeta Sušića. Bravo selektore, samo nastavi :thumbup:
Zapravo, trebao si napisati, ovako se ponaša veliki gospodin i čovjek ELVIR RAHIMIĆ.....skidam kapu majstore :bih:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2014, 18:33

Može i to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 18:58

Jasno je da je pritisak urodio plodom.Sad se opet pokusava pripisati maestralnom Safetu koji je eto osjetljiv na nase legendarne igrace.Igraci i ljudi iz saveza,jasno i da u savezu sjedi nesto pametnih ljudi su iznudili ovo,da nisu Elvir Brazila ne bi vidio,valjda je to jasno nakon svega sto se desavalo.
Treba vidjeti slaze li se Elvir s tim,ako slaze uredu,jedan problem rijesen.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Rios » 24 apr 2014, 18:59

Zao mi je Rahimica,ocito je da je covjek zelio i nadao se da u Brazil ide kao igrac.. :| Ovo sa strucnim stabom mi je bezveze,sumnjam da ce to dati neku utjehu Elviru.. Kad bolje covjek razmisli,ionako cemo na spisku imati 3-.4 igraca koja nece biti ni u desetom planu,sto Elvir ne bi bio jedan od njih? Mada,sa svojim iskustvom bi cak mogao i odigrati koju minutu,protiv Irana recimo..
Elem,steta sto nije koju godinu mladji,steta..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24509
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Goalgetter » 24 apr 2014, 19:01

Bilo bi nezahvalno od Elvira zahtjevati i ljutiti se sto nece igrati SP. Zna i sam da je njegovo vrijeme proslo 3 godine ne igra kako treba, i ne moze se preko toga.

Pozdravljam ovaj potez Susica sto ce ipak putovati sa ekipom u Brazil, i to nije lose iskustvo.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 19:07

Rios je napisao/la:Zao mi je Rahimica,ocito je da je covjek zelio i nadao se da u Brazil ide kao igrac.. :| Ovo sa strucnim stabom mi je bezveze,sumnjam da ce to dati neku utjehu Elviru.. Kad bolje covjek razmisli,ionako cemo na spisku imati 3-.4 igraca koja nece biti ni u desetom planu,sto Elvir ne bi bio jedan od njih? Mada,sa svojim iskustvom bi cak mogao i odigrati koju minutu,protiv Irana recimo..
Elem,steta sto nije koju godinu mladji,steta..
Odgovor na tvoje pitanje je jednostavan.Pojedinci nece moci unovciti Rahimicev poziv,neke druge mozda hoce.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 19:10

Ovaj covjek treba biti na spisku od 23 igraca ako idu Tino,Vrske i drustvo.Tacka.

MetanorisBack
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 mar 2014, 17:09
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la MetanorisBack » 24 apr 2014, 19:10

Goalgetter je napisao/la:Bilo bi nezahvalno od Elvira zahtjevati i ljutiti se sto nece igrati SP. Zna i sam da je njegovo vrijeme proslo 3 godine ne igra kako treba, i ne moze se preko toga.

Pozdravljam ovaj potez Susica sto ce ipak putovati sa ekipom u Brazil, i to nije lose iskustvo.

Da,baš nezahvalno,od strane legende koja je sebe dala za ovu reprezentaciju,da traži oproštajni poziv koji bi trebao predstavljati vrhunac njegove karijere NJEMU,iako ON ne igra kako je igrao na vrhuncu,ali sigurno da današnja reprezentacija ima itekako veze sa njim,pa on je bio jedan od prvih ''nepoznatih'' koji su skautirani i koji su odmah pristali da igraju za BiH,bez riječi.Zašto bi on igrao kada nije više na vrhunskom nivou,zašto ne dati šansu nekom antitalentu tipa Kvržića ili Sušića koji nikada neće biti 10% Elvira šansu? Logika Sušić. Lijepo je što mu je ponudio mjesto u stručnom štabu,tužno je ako je Elvir htio igrati.
POSEREM SE I PAPETOLJUPCIMA,I PAPETU U USTA.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la zizu1991 » 24 apr 2014, 19:23

MetanorisBack je napisao/la:Lijepo je što mu je ponudio mjesto u stručnom štabu,tužno je ako je Elvir htio igrati.
Zar je potrebno ovo ?
Žao mi je što neću igrati na Svjetskom prvenstvu, to bi bio prelijep kraj karijere, ali bože moj...
Čovjek hoće da igra SP, na njemu se prave profesionalci, yebem te robijo. :kafa:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la drummer » 24 apr 2014, 19:31

Nista,treba dici frku svaki istinski navijac i patriota.Rahimic mora biti na spisku.Nije reprezentacija nicija privatna prcija.

mujezin
Postovi: 281
Pridružen/a: 27 mar 2014, 21:00
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la mujezin » 24 apr 2014, 19:36

Safet Susic: U Brazil ne idemo na exuelrziju
I pozvati Rahimica kao igraca znacilo bi da idemo na ex.
Shvatite da je njegovo proslo, ne igraa vise.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.