Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la combe » 17 nov 2015, 08:40

xavi26 je napisao/la:
combe je napisao/la:Kakav god da je ovaj momak djeli prvo mjesto asistenata u kvalifikacijama. A vi pametni sjedite u kući i ne možete dobaciti dalje od tastature.
Napadate na njega kao i na cijelu reprezentaciju. Pa u čemu smo pametnjakovići mi to još među 25 u svijetu osim u je...om fudbalu kojem nalazite tolike mane?!?
k'o prvo, otkud ti znas dokle sam ja dobacio!? A k'o drugo, ovo nije napadanje, ovo su cinjenice da je Lulic u reprezentaciji igrac manje. Ja sam svjestan da je klub mjerilo kvaliteta velike vecine igraca, ali igrac Lazija treba da nam ponudi vise. Kod Susica je bio zrtva taktike, a ni kod Mese nije nista bolji..
Nije bitno dokle si dobacio, do reprezentacije sigurno nisi i siguran sam da nisi kompetentan da ti daješ neki sud koliko neko vrijedi.
Ja ti daje činjenice a to je da Lulić djeli prvo mjesto na listi asistenata u ovim kvalifikacijama. Da je reprezentacija među 25 u svijetu. Učemu smo to još među 25, navedi???
To su činjenice a ti ih pobi ako možeš. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bhsport » 17 nov 2015, 09:46

Ubjedljivo najlosiji igrac ovog dvomeca. Coleman ga je strpao u dzep, a ruku na srce igrao je protiv jednog od najboljih bekova svijeta, imao je dvije sanse iz drugog plana jednu u Zenici kada je lose sutao i sinoc je katastrofalno reagovao na povratnu loptu Visce.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bull21
Postovi: 61
Pridružen/a: 03 sep 2015, 12:59
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bull21 » 17 nov 2015, 11:07

Imao dvije prilike u dva meča, dvije veoma bitne, izgledne prilike i nije ih iskoristio. Jedina mana cijelog Baždarevićevog plana bila je ta da se Lulić nađe u poziciji za šut. Momak je pokazao kako ne zna igrati, šest metara od gola, lopta ide prema njemu i on je vidi, sprema se i onda je promaši... ne znam, volio bih da ga nikada više ne vidim u reprezentaciji mada sam svjestan da se to neće desiti. Veliki dio krivnje pada na njegova leđa jer je naprosto loš igrač koji puca pod pritiskom.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Nerminovic » 17 nov 2015, 12:16

Duljevic je za njega majstor, ovaj meda ne moze ofanzivno


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Shooter
Postovi: 900
Pridružen/a: 18 sep 2015, 23:22
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Shooter » 17 nov 2015, 12:17

Nerminovic je napisao/la:Duljevic je za njega majstor, ovaj meda ne moze ofanzivno


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:kafa: :kafa: :kafa:
Hvala majci Paši.
Hvala ocu Rami.
Hvala sestri Seni.
Hvala bratu Seji.

Safet Susic - Pape!

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Frankie » 17 nov 2015, 12:21

Da li je stvarno moguce da lik sjebe najvaznije trenutke utakmice i to kad se lomi utakmica, od Francuske pa sve do sinoc.

housestarkfff
Postovi: 23
Pridružen/a: 19 nov 2014, 14:08
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la housestarkfff » 17 nov 2015, 12:31

Zabije redovno za Lazio al za nas...

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajzea » 17 nov 2015, 12:37

Shooter je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Duljevic je za njega majstor, ovaj meda ne moze ofanzivno


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:kafa: :kafa: :kafa:
Ovog nogirati sutra, Duljevića pozvat za slijedeće okupljanje ;)
Krampa od fudbalera :puke:
On meni više na molera liči.. Mozda mi i na vodoinstalatera baca, kako li je on u fudbal zaluto i pod kojom li je sretnom zvijezdom on rođen.. Eh da mi je znati :roll:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Besic » 17 nov 2015, 12:40

Molim te oprosti se i budi čovjek.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la muamerc » 17 nov 2015, 12:43

Besic je napisao/la:Molim te oprosti se i budi čovjek.
Zašto? Zato što je odigrao loše protiv jake i disciplinovane Irske? Protiv Colemana? Da vidim toga ko bi umjesto njega mogao napraviti iole neku razliku na terenu.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Nerminovic » 17 nov 2015, 12:59

Ajzea je napisao/la:
Shooter je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Duljevic je za njega majstor, ovaj meda ne moze ofanzivno


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:kafa: :kafa: :kafa:
Ovog nogirati sutra, Duljevića pozvat za slijedeće okupljanje ;)
Krampa od fudbalera :puke:
On meni više na molera liči.. Mozda mi i na vodoinstalatera baca, kako li je on u fudbal zaluto i pod kojom li je sretnom zvijezdom on rođen.. Eh da mi je znati :roll:
Allahami, nije mi jasno kako ovaj moze igrati u Lazio, dobro defanzivno hey ho nije los ali kad pocinje gurati loptu naprijed ja ne mogu da vjerujem, jos onaj njegov dribling :urnebes:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajzea » 17 nov 2015, 13:04

Nerminovic je napisao/la: Allahami, nije mi jasno kako ovaj moze igrati u Lazio, dobro defanzivno hey ho nije los ali kad pocinje gurati loptu naprijed ja ne mogu da vjerujem, jos onaj njegov dribling :urnebes:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Od sinoć sebi krv pijem, kidam zivce, udaram glavom u zid jer nisam nastavio šutati loptu.. Pa kad ovaj moze biti profesionalni fudbaler i zgrtati lovu, mogao bi i ja zdravlja mi ;)
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Senad Lulic

Post Postao/la Goalgetter » 17 nov 2015, 13:13

Kritike zasluzuje, ali kakvo oprastanje od repke, ne budite ludi.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Adnan89 » 17 nov 2015, 13:33

Naša verzija Antonija Valencije..samo istu stvari radi.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 17 nov 2015, 13:39

Lulic je limitiran igrac, ali vrlo bitno da je svjestan svojih ogranicenja...ne srlja, ne pokusava nista nenormalno nego igra to sto igra

pogresna postavka trenera je to da ocekujes da ti Lulic bude drugi najofanzivniji igrac u ekipi i uz Viscu jedina gol prijetnja nakon napadaca...a njih 2 su prijetnja u ofanzivi samo amaterskim i poluamaterskim ekipama...

Lulic ti mora biti ono radno krilo, koje ce pokrivati beka koji trci naprijed, ili pomagati ako protivnik ima opasnog beka..onda pomagati veznom redu itd itd, a ispred njega moras imati najmanje 2, ako ne i 3 igraca opasna po go...

medjutim mi generalno u reprezentaciji od igraca opasnih po go sinoc smo imali DZeku i nekad Medunjanina..ostali ne znaju dati go da im zivot ovisi od toga
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajax » 17 nov 2015, 14:00

Jako los i fizicki nedovoljno spreman u drugoj utakmici. Njega je trebao Mesa izvesti puno prije od 90-tog minuta u onoj magli u prvoj utakmici i mozda bi u drugoj bio malo spremniji. Taktika da napadnemo Irce po krilima a ne kroz sredinu je bila potpuno pogresna. Tako da je i on vise grijesio jer se je igra bazirala na njemu vise nego inace jer igraci sredine terena nisu imali kvalitet da se nametnu.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la FaraonTM » 17 nov 2015, 14:10

Loš je bio, pogotovo sinoć, u to nema sumnje. Al' opet možemo se mi svi njemu nasaditi na kosti, možemo ga pljuvati kako puca pod pritiskom, kako je tehnička nula, kako ne zna primiti i šutnuti lopte, kako nekad djeluje kao amater al' ljudi moji mi boljeg od njega NEMAMO.

Ako je amater, mi boljeg od amatera nemamo. To je činjenica.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Donnie Darko » 17 nov 2015, 14:12

muamerc je napisao/la:
Besic je napisao/la:Molim te oprosti se i budi čovjek.
Zašto? Zato što je odigrao loše protiv jake i disciplinovane Irske? Protiv Colemana? Da vidim toga ko bi umjesto njega mogao napraviti iole neku razliku na terenu.
pa duljevic zar ne vidis :urnebes:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la JohnCleese » 17 nov 2015, 14:17

Donnie Darko je napisao/la:
muamerc je napisao/la:
Besic je napisao/la:Molim te oprosti se i budi čovjek.
Zašto? Zato što je odigrao loše protiv jake i disciplinovane Irske? Protiv Colemana? Da vidim toga ko bi umjesto njega mogao napraviti iole neku razliku na terenu.
pa duljevic zar ne vidis :urnebes:
Povratnik Zakaric :urnebes:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la geoxx » 17 nov 2015, 14:25

Fizikalije i nista vise. Ovaj ce sa 32 u penziju. Rijetko glup igrac

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boatenkk, GG3, Goalgetter i 72 gosta.