Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

vozdrica
Postovi: 299
Pridružen/a: 24 sep 2015, 14:36

Re: Senad Lulic

Post Postao/la vozdrica » 17 nov 2015, 14:57

Momak ima obe lijeve noge.
NOVAK ĐOKOVIĆ
NK Celik Zenica

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la GabrielBatistuta » 17 nov 2015, 16:18

Vidjao sam ljude koji nemaju jednu nogu imaju bolju tehniku ili su snalazljiviji od ovog panja... kud ne zaigra za svicarsku

Poslano sa mog GT-S7560 koristeći Tapatalk
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Besic » 17 nov 2015, 16:52

Lulić aka dribling . Gore neko spomeni Duljevića , ne mora ni on koga je.be iako je naš al daj nekog drugog npr Krunića , igraj 4-4-2 romb ili 3-6-1 samo nemoj ovog sa posebnim potrebama stavljat u prvih 11.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 17 nov 2015, 16:56

Cuj Duljevic. Gasi forum.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la let3 » 17 nov 2015, 17:03

Trio: Spahić, Lulić i Medunjanin je sinoc bio najgori na terenu....i to baš tim redom.....znaci Lulić rame uz rame sa Spahićem :facepalm:

Neko pomenu kao teško je igrati pored Colemana...OK, Coleman je ozbiljan igrac - ali bilo je situacija u oba meča kada je Lulić ima finog prostora na lijevoj strani i svaki put je donosio pogrešne odluke i rekcije :!: svaki put....ne zna ni šta hoce :facepalm: da li bi driblao, šutirao, nabacio, bilo šta - i ništa od toga :facepalm: neko trzanje iraca po 5 puta :lol: sam sebe dribla zapravo i normalno izgubimo napad (a i on loptu)....najviše je gubio lopti i duela od svih naših igraca, a dosta toga je Mešina taktika išla upravo na Lulića da se stvoti višak i prostor za njega.

Frajer je bio katastrofa u ovom dvomeču :oops:

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DragonGirl » 17 nov 2015, 17:27

Meni je zaista drag kao igrač, zbog svoje borbenosti, želje, trke, ali i najvećem laiku je nakon sinoć postalo jasno da je kao krilo očajan, koliko god neki izbjegavali to priznati. I to nije bilo očito samo u ove dvije utakmice već i mnogo ranije. Red je da se to prizna. Sad će neko spomenuti i one njegove asistencije koje je imao, uredu, to stoji, međutim realno mnogo više prilika kroz ovaj ciklus je upropastio svojom groznom tehnikom. Ako ćemo već kritikovati onda hajmo biti pošteni prema svima, a ne samo pojedine nazivati kojekakvim imenima i kritikovati, a o drugima šutjeti.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Fidelis » 17 nov 2015, 17:32

Lulic je bio los bez diskusije.No Lulic ce i dalje biti blago ove reprezentacije,radilica od presudne vaznosti u moru staticara.Ako se izvucemo iz ovog blata i ako uopste bude htio vise igrati.
Da smo imali jos 5 igraca kao Lulic mi bi pobijedili,svi Irski igraci su kao Lulic,skromni tehnicari ali neprikosnoveni trkaci i borci,na to su nas i uzeli.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Fidelis » 17 nov 2015, 17:35

let3 je napisao/la:Trio: Spahić, Lulić i Medunjanin je sinoc bio najgori na terenu....i to baš tim redom.....znaci Lulić rame uz rame sa Spahićem :facepalm:

Neko pomenu kao teško je igrati pored Colemana...OK, Coleman je ozbiljan igrac - ali bilo je situacija u oba meča kada je Lulić ima finog prostora na lijevoj strani i svaki put je donosio pogrešne odluke i rekcije :!: svaki put....ne zna ni šta hoce :facepalm: da li bi driblao, šutirao, nabacio, bilo šta - i ništa od toga :facepalm: neko trzanje iraca po 5 puta :lol: sam sebe dribla zapravo i normalno izgubimo napad (a i on loptu)....najviše je gubio lopti i duela od svih naših igraca, a dosta toga je Mešina taktika išla upravo na Lulića da se stvoti višak i prostor za njega.

Frajer je bio katastrofa u ovom dvomeču :oops:
Ovo je laz,losi su bili sva trojica ali je Zukanovic bio najlosiji,za njim Cocalic pa Vranjes.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajax » 17 nov 2015, 19:36

DragonGirl je napisao/la:Meni je zaista drag kao igrač, zbog svoje borbenosti, želje, trke, ali i najvećem laiku je nakon sinoć postalo jasno da je kao krilo očajan, koliko god neki izbjegavali to priznati.
Solidan je samo kada je 100% fizicki spreman za tu jednu utakmicu. Za dvije ga moras pametno koristiti i kada je 100% spreman. A on je meni djelovao potrosen i umoran vec u prvoj utakmici. I svakako je bilo realno za ocekivati kao sto sam i napisao tada da ce tesko odigrati na nivou u revansu gdje bi trebao jos vise trcati. Nazalost tako jei bilo. Najgore je ovdje sto bi Salihovic odlicno odigrao to lijevo krilo sto je i igrao u Njemackoj po 30-tak minuta u obadvije utakmice. Samo **** ga sad.

A da je neka igracina nije. Samo nije ni toliko los. Fali mu malo fizicke snage i mase da se zagradi i ide jace u duele. Trenutno nema boljeg od njega. Duljevic je isto veliki potencijal kao sto neki ovdje spominju. Ima tu potrebnu fizicku snagu da se zagradi, jak sut fali mu jos samo iskustvo.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 17 nov 2015, 19:40, ukupno mijenjano 1 put.


Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 17 nov 2015, 19:58

Duljevic veliki potencija? Samo objasni kako.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajax » 17 nov 2015, 20:05

Dobar je igrac odskace kvalitetom u prvenstvu. Snazan je zna se zagraditi. Ima solidnu tehniku, dribling mada to moze sigurno bolje. Ima snazan udarac sa 20,30m sto opet Lulic nema. Fali mu jos puno iskustva i mozda malo brzine i da poradi na asistencijama jer je to jako bitno za jedno krilo. Samo da je potencijal jeste. Svakako ima sanse da zaigra za reprezentaciju u buducnosti po meni. Ako bude jos napredovao.

Lulic je brzi, puno iskusniji i kada je 100% spreman moze pretrcat jako puno. I Visca i Hajrovic imaju svoje nedostatke.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DragonGirl » 17 nov 2015, 20:35

Ajax je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:Meni je zaista drag kao igrač, zbog svoje borbenosti, želje, trke, ali i najvećem laiku je nakon sinoć postalo jasno da je kao krilo očajan, koliko god neki izbjegavali to priznati.
Solidan je samo kada je 100% fizicki spreman za tu jednu utakmicu. Za dvije ga moras pametno koristiti i kada je 100% spreman. A on je meni djelovao potrosen i umoran vec u prvoj utakmici. I svakako je bilo realno za ocekivati kao sto sam i napisao tada da ce tesko odigrati na nivou u revansu gdje bi trebao jos vise trcati. Nazalost tako jei bilo. Najgore je ovdje sto bi Salihovic odlicno odigrao to lijevo krilo sto je i igrao u Njemackoj po 30-tak minuta u obadvije utakmice. Samo **** ga sad.

A da je neka igracina nije. Samo nije ni toliko los. Fali mu malo fizicke snage i mase da se zagradi i ide jace u duele. Trenutno nema boljeg od njega. Duljevic je isto veliki potencijal kao sto neki ovdje spominju. Ima tu potrebnu fizicku snagu da se zagradi, jak sut fali mu jos samo iskustvo.
Ne znam, nisam neki stručnjak po pitanju tehnike, ali evo već u posljednjih nekoliko utakmica, dakle i prije Irske, ta njegova nesmotrenost s loptom mi konstantno upada u oči. On istrči super, svugdje ga ima, sve OK, je li lopta dođe do njega, uglavnom ili se odbije, ili se on oklizne, ili se saplete, ili doda nekako mrljavo, ili ako i ošuta to je opet nekako jedva. Od 100% njegovih dodira s loptom, barem 70% ih je završilo na jedan od ovih načina i to je baš frustrirajuće za gledati. Što se trke tiče u tome mu zaista rijetko ko može parirati, samo kad bi bio malo vještiji imali bi sjajno krilo. I ja sam mislila da će Sejo dobiti priliku umjesto njega, pogotovo u ovom drugom meču kad je bilo evidentno da Senadu ne ide, ili umjesto Medunjanina, jer on se sinoć, negdje od sredine prvog poluvremena pa sve skoro do kraja zagrijavao pored aut linije, međutim Mešin izbor je bio drugačiji.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 18 nov 2015, 00:40

Duljevic ako dogura do Turske može biti zadovoljan.
Ne odskace on kvalitetom u našoj jadnoj ligi. On kao krilo da bi odskakao mora postići 10ak pogodaka i imati isto toliko asistencija.
Pa pogledaj sta je Marković radio u Srbiji prije par godina a i mladji je od Duljevica, e kada onako nesto napravi onda moze reci da odskace kvalitetom.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Effenberg » 18 nov 2015, 10:20

Ne znam ljudi stvarno sta se ljutite toliko na Lulu, lik je moler po profesiji a na teren je zaluto, a evo slike sto to dokazuje:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Ajax » 18 nov 2015, 14:47

Da nije igrac Lazia tesko da bi se on naigrao u reprezentaciji. Solidan je on igrac ali samo kada je 100% spreman dok ne budemo imali bolje krilo od njega. Treba Mesa pozvati nekog mladog igraca i dati mu sansu na toj poziciji. I onaj Milicevic iz Genta iako ima 29 godina mogao bi se on fino koristiti jos 3,4,5 godina. A i ima poprilican kvalitet samo vjerovatno zeli igrati za reprezenatciju a ne sjediti naklupi. Ili to ili da prestanemo kukati poslje svake losije utakmice Lulica. Jer boljega trenutno nemamo. A igrati utakmicu bez krila nemozemo. Mada jos uvijek mislim da ga je Salihovic mogao i vise nego dostojno zamjeniti u ovom dvomecu makar dio utakmice ali eto gotovo je sad.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Effenberg » 18 nov 2015, 15:28

Ajax je napisao/la:Da nije igrac Lazia tesko da bi se on naigrao u reprezentaciji. Solidan je on igrac ali samo kada je 100% spreman dok ne budemo imali bolje krilo od njega. Treba Mesa pozvati nekog mladog igraca i dati mu sansu na toj poziciji. I onaj Milicevic iz Genta iako ima 29 godina mogao bi se on fino koristiti jos 3,4,5 godina. A i ima poprilican kvalitet samo vjerovatno zeli igrati za reprezenatciju a ne sjediti naklupi. Ili to ili da prestanemo kukati poslje svake losije utakmice Lulica. Jer boljega trenutno nemamo. A igrati utakmicu bez krila nemozemo. Mada jos uvijek mislim da ga je Salihovic mogao i vise nego dostojno zamjeniti u ovom dvomecu makar dio utakmice ali eto gotovo je sad.
Da, da, igrac solidan, a moler vrhunski.

Samo nek se on valjka fati, s loptom je on na vi.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Goalgetter » 18 nov 2015, 18:10

Podrska Lulicu. :salut:

Avatar
admir1991
Postovi: 297
Pridružen/a: 07 sep 2013, 10:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la admir1991 » 18 nov 2015, 18:41

Ja ne znam ko moze ovom smotanku placati da igra fudbal.Jedino sto moze je trcati nekih 60 minuta i to je to.Dribling,ubacivanje,sut na go,precizno dodavanje,neki pametan potez to je za njega nemoguca misija.Nije stvarno da omalovazavam covjeka,vec u onako bitnim utakmicama odigrati onako,to je za zatvora.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BIHfan » 18 nov 2015, 19:42

Lulic jeste panj, al po meni on je igrac sredine terena, jer za krila nema nijedan jedini dobar skil.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, RajvoSA03 i 29 gostiju.