Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Senad Lulic

Post Postao/la High » 04 sep 2017, 01:08

Rokoko87 je napisao/la:DaBogda ti @jasmin10 osiguravao kuću.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la jasmin10 » 04 sep 2017, 01:13

Inače si mi na listi ignore listi ali ti rokoko imaš opasnih psihičkih problema. Ide od teme do teme i traži moje postove. Izadji malo vani, prohodaj jer si sine bolestan.

Avatar
Scholl
Postovi: 1440
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Scholl » 04 sep 2017, 08:55

Kriminalna partija sinoc

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la dubrovnik » 04 sep 2017, 13:10

Da, prelose je sinoc odigrao utakmicu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 13:42

Imao je sinoć sijaset pogrešnih pasova, al' eto on je bar igrač koji se ne krije po terenu, trči, nudi se, pa i kad griješi barem vidiš da pokazuje neku želju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la bhsport » 04 sep 2017, 15:01

Ma vec odavno Lulic u reprezentaciji nije odigrao tekmu kako treba, ono sinoc je kulminacija.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Senad Lulic

Post Postao/la High » 04 sep 2017, 15:04

Oklizne li se on onako nekad u klupskom dresu? :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BosnaSTL » 04 sep 2017, 15:11

Rijetko kudim nase igrace ,al ono sto Senad Lulic pruza u dresu nase repke u zadnje vrijeme, je mozda najgore sto sam vidio od njenog postanka .Kapiten Lazia molicu lijepo igra gore od Gibraltarskih konobara,kamiondzija i ostalih zanatlija koji se iskupe preko twittera.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Sabinho » 04 sep 2017, 16:28

BosnaSTL je napisao/la:Rijetko kudim nase igrace ,al ono sto Senad Lulic pruza u dresu nase repke u zadnje vrijeme, je mozda najgore sto sam vidio od njenog postanka .Kapiten Lazia molicu lijepo igra gore od Gibraltarskih konobara,kamiondzija i ostalih zanatlija koji se iskupe preko twittera.
Traje to dosta dugo vec. Kad budemo imali selektora sa mudima onda ce i ova spodoba posmatrati tekme putem tv-a, bas kao i mi.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 16:37

High je napisao/la:Oklizne li se on onako nekad u klupskom dresu? :mrgreen:
Nikad, lik je barem za 30% opasniji igrač u Laziju nego li u dresu reprezentacije. Ima tu više faktora, al' činjenica je da je bolji u klubu nego u reprezentaciji, al' kod njega je ta razlika igre u dva dresa još i mala kako osciliraju neki drugi igrači.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Mokes » 04 sep 2017, 16:39

Ne znam sta se desi s njim. Ona partija protiv Rumunije, izgledao poput Marcela s prodorima. Meni se cini da je svaku utakmicu sve gluplji i gluplji. :roll:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BadrHari » 04 sep 2017, 16:42

Mokes je napisao/la:Ne znam sta se desi s njim. Ona partija protiv Rumunije, izgledao poput Marcela s prodorima. Meni se cini da je svaku utakmicu sve gluplji i gluplji. :roll:
A nakupilo se od Rumunije utakmica masala :lol: Ja kad vidim Visca-Lulic spusti me na zemlju realnost nase repke
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Mokes » 04 sep 2017, 16:44

BadrHari je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Ne znam sta se desi s njim. Ona partija protiv Rumunije, izgledao poput Marcela s prodorima. Meni se cini da je svaku utakmicu sve gluplji i gluplji. :roll:
A nakupilo se od Rumunije utakmica masala :lol: Ja kad vidim Visca-Lulic spusti me na zemlju realnost nase repke
Fakat. Nekad pomislim da imamo par najglupljih krila na svijetu (u fudbalskom smislu, naravno). Nevjerovatno kakve oni poteze znaju raditi :lol:
Trud im se ne moze zamjeriti, bore se, ali dzaba im to kad od toga nema ili ima vrlo malo fajde.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 16:45

Sad nešto gledam na transfermarketu njegov profil, da vidim koliko je tekmi odigrao za reprezentaciju, i vidim da je on zapravo debitovao protiv Azerbejdžana u Zenici, mislim da je to bilo onda kada su naši najbolji igrači odbili da igraju tekmu, kad su igrali mahom igrači iz naše lige. To je mislim bio onaj period poslije Kodrinog otkaza?

Uglavnom mislio sam da je debitovao pod Papetom protiv Luksemburga...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Mokes » 04 sep 2017, 16:49

Raonffa je napisao/la:Sad nešto gledam na transfermarketu njegov profil, da vidim koliko je tekmi odigrao za reprezentaciju, i vidim da je on zapravo debitovao protiv Azerbejdžana u Zenici, mislim da je to bilo onda kada su naši najbolji igrači odbili da igraju tekmu, kad su igrali mahom igrači iz naše lige. To je mislim bio onaj period poslije Kodrinog otkaza?

Uglavnom mislio sam da je debitovao pod Papetom protiv Luksemburga...
Da. Tu utakmicu su uglavnom igrali anonimusi, pred 50 gledalaca na BP. Denijal Piric vodio. Taj isti dan se na Kosevu igrala utakmica za spas bh. fudbala. Oko 17k gledalaca se skupilo. Haoticno je stanje oko repke bilo. Onda je savez izvukao asa iz rukava u vidu Cire i ostalo je historija.

S ove tacke gledista, haman da se nista nije promijenilo. Umjesto jednih, dosli drugi lopovi.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 04 sep 2017, 16:51

Vi pojma nemate o fudbalu ako Lulica pljujete i tjerate iz reprezentacije. Jedini nas igrac koji trci i bori se na terenu. Da nam je 11 Lulica imalib repku ubi boze.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BadrHari » 04 sep 2017, 16:55

Sto se borbe i zalaganja tice, Lula mi je drazi od Dzeke. Ali sto se kvaliteta tice, Lulić je prosjecan igrac sa ispodprosjecnom tehnikom, prodornoscu i driblingom za svoju poziciju. Izvlaci ga fudbalski IQ, ali je limitiran i nijednu utakmicu potezom prelomiti ne moze, stavise bek Gibraltara nije imao problema njegove finte procitat. Svaki put kad se spetljo priluikom prijema, kontrole i driblinga u svijetu su se ugasile dvije nogometne skole. Sada je taj zanat na izdisaju
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Sabinho » 04 sep 2017, 17:11

Raonffa je napisao/la:Sad nešto gledam na transfermarketu njegov profil, da vidim koliko je tekmi odigrao za reprezentaciju, i vidim da je on zapravo debitovao protiv Azerbejdžana u Zenici, mislim da je to bilo onda kada su naši najbolji igrači odbili da igraju tekmu, kad su igrali mahom igrači iz naše lige. To je mislim bio onaj period poslije Kodrinog otkaza?

Uglavnom mislio sam da je debitovao pod Papetom protiv Luksemburga...
Ne, protiv Azerbejdzana kao sto si i napisao, vas pulen Stevo Nikolic odlucio pobjednika. :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 17:37

Sabinho je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sad nešto gledam na transfermarketu njegov profil, da vidim koliko je tekmi odigrao za reprezentaciju, i vidim da je on zapravo debitovao protiv Azerbejdžana u Zenici, mislim da je to bilo onda kada su naši najbolji igrači odbili da igraju tekmu, kad su igrali mahom igrači iz naše lige. To je mislim bio onaj period poslije Kodrinog otkaza?

Uglavnom mislio sam da je debitovao pod Papetom protiv Luksemburga...
Ne, protiv Azerbejdzana kao sto si i napisao, vas pulen Stevo Nikolic odlucio pobjednika. :bow:
Uvijek je Stevica bio materijal za repku :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la BelminM23 » 04 sep 2017, 19:14

Lulić meni ima najsmješnije prodore po krilu. Lakše mu takvi prodori prođu protiv profesionalaca nego negdje na terminu.

Dok sam lopte igrao, meni se probijanje sviralo u driblingu. :lol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: PikachuSA, Sveti i 50 gostiju.