Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 07 okt 2015, 00:08

Pa hebem mu zivot nisu nam igraci invalidi da su totalno nesposobni zabiti gol. Nerijetko ga zabiju Visca i Lulic. Pjanic i Vedo takodjer. Salihovic zna zabiti iz prekida. Susic takodjer. Hodzic samo ove sezone 10 komada. Ja mislim da smo raznovrsniji i opasniji od Walesa a i igramo u Zenici. Samo losa prosudba selektora i slab izbor igraca moze donijeti protivnicima pobjedu. Ili bi bilo bolje reci da Wales ovdje ne moze pobijediti jedino mi sami sebe. Pa Srbija i Hrvatska su na ovom sastavu popravljali gol razliku.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Ajax » 07 okt 2015, 00:15

Saliiiiiihovic za Hajroviiiiiiiiica

[youtube][/youtube]

Pa dubinska asistencija Avdiji kod gola na SP. Pa bezbroj asistencija Ibisevicu u klubu. Bila je sigurno jos koja samo ne mogu sada da se sjetim.

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Micron » 07 okt 2015, 00:21

Ajax je napisao/la:Saliiiiiihovic za Hajroviiiiiiiiica
[youtube][/youtube]
Pa dubinska asistencija Avdiji kod gola na SP. Pa bezbroj asistencija Ibisevicu u klubu. Bila je sigurno jos koja samo ne mogu sada da se sjetim.
i ja na terminu 1/15 ubodem :D il ti ga i corava koka zrno ubode, koliko god da ga najavljujete i sta vec i pored toga sto igra u kini nista vise od medunjanina, koji ne igra, ne moze donijeti...

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Ajax » 07 okt 2015, 00:28

Mislim da grijesis oko ovog igraca. Sto se mene tice nije trebao nikada ni prestati igrati za reprezentaciju. I ne znam sta mu je bilo da je otisao iz Hoffenheima jer u klubu su ga zeljeli. Imao jeste problema sa povredama. Samo nije ni Lulic neki asistent ako cemo realno. Dok on prebaci loptu na desnu nogu protivnik ga vec stigne. A Sejo zna fino lijevicom asistirat a da ne govorim o slobodnim udarcima koji su pola gola. Ko zna kako ce se Mesa odluciti. Vidjet ce valjda na treninzima u kakvoj je ko formi. To mi ne mozemo da znamo ovdje.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soko » 07 okt 2015, 00:33

Captain4 je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Nadam se da ce ga protiv Walesa neko znati uposliti sa dobrim loptama, u ovakvoj formi su sanse velike da ce zabiti.

Jedino Salihović , Pjanić ili Mujdža :D
Ovo ostalo nema centaršut , a nikog nema da prepozna famozna utrčavanja Ibiševića u prazan prostor :D
BOSNA DO POBJEDE! #sviunapad
Visca mu je namjestio dvije lopte protiv Andore, samo Vedo tad nije bio u formi. Sad je druga prica.
Visca je sto se tice lopte po zemlji majstor. Mujdza je dobar za obe stvari.
Sejo zadnjih par tekmi sto je igrao za repku gadjao golubove, on i Lulic su preko 10 centarsuteva upropastili.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soko » 07 okt 2015, 00:41

Ajax je napisao/la:Koga nema bez njega se mora. Nisam ni ja bas najsigurniji dali ce Lulic i Visca znati uputiti te kvalitetne centarsuteve Vedi u pravi momenat. Kao sto si rekao Salihovic na jednoj strani. Mujdza na drugoj i Pjanke kroz sredinu. Ovo ostalo sve tanko mada moze i proci neka lopta nikad se nezna.
Jarane ti mene podsjecas na Husiku i njegovo misljenje o Pjanicu kad je u pitanju Visca.
Visca je mali milion puta ubacio loptu sa strane za svoje suigrace a ljudi mase ko ludi.
Eno pogledaj video sto sam stavio tamo na njegovoj temi, ta tekma mogao je imati 3-4 asistencije ali ovi masili.
I sad prosli vikend je imao sjajni prodora protiv Galate.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soko » 07 okt 2015, 00:45

Ajax je napisao/la:Mislim da grijesis oko ovog igraca. Sto se mene tice nije trebao nikada ni prestati igrati za reprezentaciju. I ne znam sta mu je bilo da je otisao iz Hoffenheima jer u klubu su ga zeljeli. Imao jeste problema sa povredama. Samo nije ni Lulic neki asistent ako cemo realno. Dok on prebaci loptu na desnu nogu protivnik ga vec stigne. A Sejo zna fino lijevicom asistirat a da ne govorim o slobodnim udarcima koji su pola gola. Ko zna kako ce se Mesa odluciti. Vidjet ce valjda na treninzima u kakvoj je ko formi. To mi ne mozemo da znamo ovdje.
Lulic je asistirao Vedi protiv Argentine. Ova prva tekma protiv Wales je isto ima slicnih dodavanja ne mogu se sjetiti ko je promasio tako reci 100% sansu. Ali to nisu centarsuteve nego pas desnom nogom kroz 2-3 igraca.
I njegove asistencije protiv Andore, odlina tekma protiv Izreala i veoma dobra protiv Belgije.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Ajax » 07 okt 2015, 00:54

Ne mozes porediti igraca koji je 10x skuplji i jedan od najboljih igraca ( trenutno Rome ) sa Viscom. To nije isto. Govoriti da je dokazan i kompletan igrac kao Pjanic los je puno gore nego govoriti to za Viscu koji objektivno niti je kompletan niti nesto puno dokazan. Njemu ce biti premija ako nekad zaigra za neki manji klub u ligama petice. Los je u igri jedan na jedan. Napravi ponekad i neku akciju samo vecina prodora mu je na brzinu kada mu saigrac doda loptu u prostor i on pretrci protivnika. Tehnika mu isto nije nesto kao ni defanziva. Ima solidan sut i asistencije. Protiv tezih protivnika kao sto su Argentina na SP kada je usao svijez i protiv Belgije sada je bio jako los. Protiv Walesa ga ocekuje teska partija jer su igraci Walesa navikli da igraju protiv vrhunskih krila u svojim prvenstvima i to ce biti pravi test za njega. I tada se mozda i predomisle oni koji nemisle da je odlican igrac. Imas li mozda kakav video protiv Galatasaraya da vidimo te prodore ??

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soko » 07 okt 2015, 01:08

Ajax je napisao/la:Ne mozes porediti igraca koji je 10x skuplji i jedan od najboljih igraca ( trenutno Rome ) sa Viscom. To nije isto. Govoriti da je dokazan i kompletan igrac kao Pjanic los je puno gore nego govoriti to za Viscu koji objektivno niti je kompletan niti nesto puno dokazan. Njemu ce biti premija ako nekad zaigra za neki manji klub u ligama petice. Los je u igri jedan na jedan. Napravi ponekad i neku akciju samo vecina prodora mu je na brzinu kada mu saigrac doda loptu u prostor i on pretrci protivnika. Tehnika mu isto nije nesto kao ni defanziva. Ima solidan sut i asistencije. Protiv tezih protivnika kao sto su Argentina na SP kada je usao svijez i protiv Belgije sada je bio jako los. Protiv Walesa ga ocekuje teska partija jer su igraci Walesa navikli da igraju protiv vrhunskih krila u svojim prvenstvima i to ce biti pravi test za njega. I tada se mozda i predomisle oni koji nemisle da je odlican igrac. Imas li mozda kakav video protiv Galatasaraya da vidimo te prodore ??
Ja ne poredim Viscu i Pjanica kao igrace. Al ok vidim sta si mislio. Pjanic je druga dimenzija.
Visca je uvjek trebao da bude vise forsiran od TSS, mogao je on igrati na lijevom krilu.
Da su on i Mujdza igrali protiv Kipra mi bi sad bili ispred Izraela, to nam je SS kriv.
Odigrao je dobro kad je usao protiv Belgije, i Kompany je dobio zuti.
U St.Luisu je odilcno odigrao protiv Zabalete. I ova sad protiv Belgije je bio solidan, covjek je puno pomagao Mujdzi. Gledao sam tekmu na engleskom, dosta je pohvala dobio. Nebi rekao da je bio los.
Galatu sam gledao online, igrao je lijevo krilo kad sam ja gledao. Nemam video.
Vedi bas treba neko ko ce pretrcati igraca i ubaciti u kazneni prostor gdje je on car..

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Ajax » 07 okt 2015, 01:36

Nije to bas sve tako. Protiv Argentine na SP u Brazilu kao i protiv Belgije kod njih je bio los. Nije pokazao skoro nista. Kao sto je bio u nekim drugim utakmicama dobar. Wales nije neka lijeva ekipa i znaju se braniti preko krila kao i vecina otockih momcadi. Puno lakse je njih nadigrati kroz jaku sredinu terena ( kratkima pasovima jer nisu tehnicki toliko jaki kao balkanski timovi ) nego po krilima i sa trkom. Oni se nece pustiti nadigrati dubinskim loptama kao sto to Belgija nije uradila i Visca ce morati da pobjedi igraca 1 na 1 prije nego sto ubaci loptu u vecini slucajeva. Biti ce to jos teze jer necemo imati toliku dominaciju na sredini terena kao sto imamo u vecini domacih utakmica. Jer fale dvojica igraca od trojice igraca sredine terena. Mada treba biti optimista za ove dvije utakmice i nadati se najboljem.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soko » 07 okt 2015, 02:20

E bas ova ekipa ce biti naj u tom sto imaju Bale i ovu dvojicu u sredinu. Tako da mi sa Hadzicem, Medom u sredini mozemo pjevati borbene. Onog Taylora je Mujdza sam izvozo proslu tekmu, a sad bi mu Visca itekako mogao pomoci. A sa druge strane nam je igrao TSS koji je samo smetao u sredini i napadu.
Argentina na SP, decko nije puno igrao na pripremama, usao da cuva citavu desnu stranu, Hajrovic i Mujdza izasli van. Sta je on tu mogao!?
Protiv Belgije nije bio los. Dosta njih su bili losiji od njega.
odesmo u off topic

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BaDa12 » 07 okt 2015, 06:46

Padovan je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Nikad golovi neće biti važniji od ovoga što radi.
Veliki čovjek, zbog toga je i nagrađen da njegovo ime ostane zapisano zlatnim slovima u historiji BH fudbala, gol kojim smo otišli na SP, prvi gol na SP, a uskoro i 2. najbolji strijelac reprezentacije.
Upravo. ;)

Vedo ljudino!
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
juskowiak
Postovi: 202
Pridružen/a: 29 sep 2015, 10:01
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la juskowiak » 10 okt 2015, 19:03

Oko hajmo dva komada 8' i 15'

Nek neko Bejlu slomije nogu u 17' i to je to

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Chinaglia » 10 okt 2015, 19:08

imam osjećaj da će invincible1921 biti isprozivan nakon što Vedo rutinski izdominira Wales :kafa:

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HariTz » 10 okt 2015, 20:00

Vedo oko plavo, večeras pokaži da nisi za starog gvožđa :bih:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61445
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Virtu4l » 10 okt 2015, 20:11

Obraduj nas bombarderu :bih: :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la invincible1921 » 10 okt 2015, 22:08

Jel dotako loptu? Svaki kontakt je pao, nije primio lopte....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la GabrielBatistuta » 10 okt 2015, 22:11

invincible1921 je napisao/la:Jel dotako loptu? Svaki kontakt je pao, nije primio lopte....
Mojne tako,dobar je Vedo,donirao pare za Srebrenicu,svaki mec treba igrati.
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Elegant » 10 okt 2015, 22:15

DJÚUUUUUUUUUURIC
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61445
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Virtu4l » 10 okt 2015, 22:21

invincible1921 je napisao/la:Jel dotako loptu? Svaki kontakt je pao, nije primio lopte....
Kako te više nije stid, gdje si bio zadnjih deset dana?

Eto, odradio je najveći dio posla kod gola, je li ti to dovoljno?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.