Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BozePetra » 28 feb 2015, 17:05

Teška godina za Vedu, baš teška. Nadam se da će uskoro popraviti formu i na ljeto naći drugi klub.
#Salihović

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Papastathopoulos » 28 feb 2015, 17:20

Virtu4l je napisao/la:Vedad je uvijek ovako hodao.
Ma nije...mozda je i nebitno sto ovo i spominjemo uopste, ali ja kad gledam njega nakon one povrede, imam osjecaj k'o da ga je strah potrcati, hodati, kao da bukvalno hramlje...istina da se on nadavao golova i nakon povrede, ali mi nije ono sto je bio prije :(

pogledaj sprint na 03:25, uzeo loptu na 60 metara od gola.. ja recimo sumnjam da on moze danas ovako nesto istrcati, i naposlijetku ovako rutinski zavrsiti golom:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 28 feb 2015, 17:24

Meni su ovo iskreno gluposti oko njegovog hoda, spominjalo se to i prije vidim i sada se opet aktualizirala prica. Povreda je bila teska, ali nije uopste nerijetka u nogometu, naprotiv, u zadnje vrijeme je sve cesca i cesca.

Bilo bi kriminalno da on igra sa nekim komplikacijama, a operisan je kod najboljih doktora u Njemackoj, uostalom bio je i kod Dr. Müller Wohlfahrta, tako da mislim da je bezveze da se o tome raspravlja.

Problem je samo sto je tada pucao od samopouzdanja i najvaznije sto ga je islo, pa mogao je krenuti od svog gola do protivnickog, zabio bi.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Husika » 28 feb 2015, 17:42

Goalgetter je napisao/la:Meni su ovo iskreno gluposti oko njegovog hoda, spominjalo se to i prije vidim i sada se opet aktualizirala prica. Povreda je bila teska, ali nije uopste nerijetka u nogometu, naprotiv, u zadnje vrijeme je sve cesca i cesca.

Bilo bi kriminalno da on igra sa nekim komplikacijama, a operisan je kod najboljih doktora u Njemackoj, uostalom bio je i kod Dr. Müller Wohlfahrta, tako da mislim da je bezveze da se o tome raspravlja.

Problem je samo sto je tada pucao od samopouzdanja i najvaznije sto ga je islo, pa mogao je krenuti od svog gola do protivnickog, zabio bi.
Nije bezveze raspravljati, jer ta povreda je pocetak kraja jedne potencijonalno velike karijere...
Prije povrede je hodao normalno sada vidno hramlje, ne mora to biti problem u koljenu i vjerovatno vise i nije, problem je po meni u kukovima koji se polako deformisu nakon teskih povreda koljena...
Da ne lupam bezveze mogu potvrditi svojim licnim primjerom, 11 puta mi je iskakalo koljeno "patela" i svi su mi doktori rekli da ce mi se vremenom kuk poceti deformisati i to potvrdjujem, na sebi primjetim da sam malo promjenio hod jos nije primjetno toliko ali sigurno ce biti !!!

A Vedo je svakodnevno pod punim opterecenjem i vidno je uzelo danak !!! ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 28 feb 2015, 17:56

DonCorleone je napisao/la:Sportski direktor je mislio da je Vedad odusevio na treningu podjednako kako je odusevio zadnjih godinu dana i da bi bilo neposteno neuvrstiti ga na klupu.
Misliš da je mislio kako je toliko loš da bi ga bilo nepošteno uvrstiti čak i na klupu? On jeste u stvarno lošoj formi, vjerovatno nikad goroj, to je činjenica, ali ako ćemo pošteno, takav je i apsolutno cijeli tim. :roll:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Virtu4l » 28 feb 2015, 19:43

DragonGirl je napisao/la:Misliš da je mislio kako je toliko loš da bi ga bilo nepošteno uvrstiti čak i na klupu? On jeste u stvarno lošoj formi, vjerovatno nikad goroj, to je činjenica, ali ako ćemo pošteno, takav je i apsolutno cijeli tim. :roll:
Nije cijeli tim, samo Vedad.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la legenda reala » 28 feb 2015, 20:18

Vedad- panj :mrgreen:


a kako neće biti, ko ga nosi na avatru :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Greivis » 28 feb 2015, 23:21

legenda reala je napisao/la:Vedad- panj :mrgreen:


a kako neće biti, ko ga nosi na avatru :lol:
Trebao bi staviti Spahica pa bi ovaj mozda prestao da dominira. :think:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 02 mar 2015, 22:23

Harnik je dobio dvije utakmice suspenzije zbog crvenog kartona, sad će, ko da gledam, Ibišević biti itekako podoban za igru... :kafa:

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la FaraonTM » 02 mar 2015, 22:27

Ma nije mu Harnik ni konkurencija nego Daniel Ginczek...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 02 mar 2015, 23:35

FaraonTM je napisao/la:Ma nije mu Harnik ni konkurencija nego Daniel Ginczek...
Ma znam ali i Harnik je orijentisan prema naprijed, pa možda onaj Holanđanin sad u svojim kombinacijama nađe mjesta i za Vedu... a i ovaj Ginczek odavno nije bio u kadru, bar koliko sam ja upratila, ne znam kako se pokazao na ovoj utakmici i da li bi u sljedećoj mogao opet biti u postavi... :roll:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 02 mar 2015, 23:37

Ginczek i Werner su mu konkuencija, jer Stevens cesto stavlja i Timo Wernera kao spica, koji je inace poceo kao krilo. Naci ce se Vedad ponovo na klupi, ali u prvih 11 sigurno nece. Neka izdrzi do petka, valjda do tad otpuste Stevensa.

Ovo su Vedadu mislim najtezi dani u njegovoj karijeri, ravno sa onom povredom, stvarno frustrirajuce. Volio bih vise nego ista da ga zabije uskoro.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la FaraonTM » 02 mar 2015, 23:39

DragonGirl je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Ma nije mu Harnik ni konkurencija nego Daniel Ginczek...
Ma znam ali i Harnik je orijentisan prema naprijed, pa možda onaj Holanđanin sad u svojim kombinacijama nađe mjesta i za Vedu... a i ovaj Ginczek odavno nije bio u kadru, bar koliko sam ja upratila, ne znam kako se pokazao na ovoj utakmici i da li bi u sljedećoj mogao opet biti u postavi... :roll:
Eto odgovorio ti je @Goalgetter, u najboljem slučaju klupa. Prvih 11 vrlo teško graniči sa nemogućim.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Chinaglia » 02 mar 2015, 23:40

naravno da mu je Harnik konkurencija, barem kod Huuba ;)

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 02 mar 2015, 23:57

Goalgetter je napisao/la:Ginczek i Werner su mu konkuencija, jer Stevens cesto stavlja i Timo Wernera kao spica, koji je inace poceo kao krilo. Naci ce se Vedad ponovo na klupi, ali u prvih 11 sigurno nece. Neka izdrzi do petka, valjda do tad otpuste Stevensa.

Ovo su Vedadu mislim najtezi dani u njegovoj karijeri, ravno sa onom povredom, stvarno frustrirajuce. Volio bih vise nego ista da ga zabije uskoro.
Aha, ma ne pratim previše te kombinacije tamo, ko, kako, gdje, pogledam tu i tamo poneku utakmicu ili dio zbog Vedada i to je to, znam da Werner igra špica ali mi je ovaj Ginczek bio nepoznat...a znam da će u najboljem slučaju na klupu, na to sam i mislila, znam da ga ovaj Stevens baš ne "miriše"...
A stvarno je frustrirajuća ova situacija, evo za nas kao obične navijače, a mogu misliti tek kako je njemu...koliko znači samo jedan gol...

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 06 mar 2015, 12:42

Danas ako ne pobjede Stevens definitivno leti. A to bi bio najbolji scenario za Vedu. Pise da su vec nasli nasljednika onaj bivsi trener Red Bulla Zorniger.. I danas ce ga stavit na klupu ili nece bit nikako u sastavu bez obzira sto Harnik ima crveni. Nesta tu ima izmedju Vede i ovog pokusaja od trenera.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 06 mar 2015, 13:02

bhfanatic14 je napisao/la:Danas ako ne pobjede Stevens definitivno leti. A to bi bio najbolji scenario za Vedu. Pise da su vec nasli nasljednika onaj bivsi trener Red Bulla Zorniger.. I danas ce ga stavit na klupu ili nece bit nikako u sastavu bez obzira sto Harnik ima crveni. Nesta tu ima izmedju Vede i ovog pokusaja od trenera.
Ne znam baš previše o njemu, ali sam pročitala da je dobivao otkaze i u drugim klubovima zbog loših rezultata tako da mu sigurno ne bi bilo prvi put, ali i ovako i onako šanse Stutgarta da opstane su stvarno minimalne, ko god došao. Osim toga klub je u rasulu, čitam da ga je nakon 15 godina napustio i čovjek iz uprave koji je između ostalog obavljao i funkciju sportskog direktora jedno vrijeme... :roll:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 06 mar 2015, 13:09

Nije Hub los trener, imao je on jako uspjesno vrijeme u Schalkeu krajem 90ih i pocetkom 2000 godine, za sekundu i titulu izgubili, HSV je takodjer jednom od ispadanja spasio, ali mislim da ovo nije za njega vise, jednostavno se i on sam pogubio u zadnjih par godina. Ima jednostavno kontraverzne metode treniranja koje ne prolaze uvijek.

Hajde to sto Vedu drzi na klupi koji je u krizi, ali i Rumuna Maxima koji je Ronaldo za Hlouseka, Ginczeka itd.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DragonGirl » 06 mar 2015, 13:20

Maxim tačno, kad god pogledam sastav a on je na klupi, ljudi se u komentarima čudom čude... :D Također, meni je neshvatljivo i zašto barem jednom ne stavi i Kostića od prve minute, ne pokuša, jer po onome što sam vidjela do sada, kad god uđe igra prema naprijed im se poboljša...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 06 mar 2015, 13:25

DragonGirl je napisao/la:Maxim tačno, kad god pogledam sastav a on je na klupi, ljudi se u komentarima čudom čude... :D Također, meni je neshvatljivo i zašto barem jednom ne stavi i Kostića od prve minute, ne pokuša, jer po onome što sam vidjela do sada, kad god uđe igra prema naprijed im se poboljša...
Upravo tako, Kostic je placen 4.5 Mio i kao sto kazes, takodjer ga jako slabo koriste. Mislim da su i Abdellauea platili oko 2 Miliona pa ni on prilike nije dobio, a u Hannoveru je bio solidan.

Otisao je ovaj Stuttgart odavno u helac, kljucni igraci su godinama zaredom odlazili, a oni nisu dovodili adekvatna rjesenja, nego su gledali sto vise da ustede, pa sada i placaju ceh. Odlasci Tascija, Traorea, Cacaua i jos nekih kljucnih igraca zadnji godina po meni nisu kvalitetno zamjenili, najveci pogodak su im bili upravo Vedo i Gentner.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.