Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 21 sep 2017, 15:34

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:svaka cast za ovaj drugi gol
Strasna asistencija za drugi gol ! 90% gola se moze njemu prepisat...interesantno da vedo ima vec 3 asistencije, najvise u redovima herthe. Vrijeme je da mu nesta saigraci vrate, lose ga uposljavaju zasad.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 15:39

Eto ti ekipa kad napadač ima najviše asistencija u timu, a nije postigao nijedan gol.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

KarlMarx
Postovi: 252
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la KarlMarx » 21 sep 2017, 15:42

Raonffa je napisao/la:Eto ti ekipa kad napadač ima najviše asistencija u timu, a nije postigao nijedan gol.
Nije Vedo napadač, Meša ga je indoktrinirao da je 10-ka. :hmmmmm:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 21 sep 2017, 15:49

Raonffa je napisao/la:Eto ti ekipa kad napadač ima najviše asistencija u timu, a nije postigao nijedan gol.
To i govorim. Umjesto da bude naopako da on ima najvise golova dosad on mora njima da asistira ..moram rec da su mi se ogadili kao ekipa, nabaco onih sprintera igraca samo trce ko muhe Bez glave a lopte neznaju ni jedan. Juce vadi vedu u 68 Minuti a bio najbolji na terenu uz rekika ..evo i u kickeru citam njih 2 najbolje ocjenjeni. Kad je vedo izaso poceo je leverkusen igrat i bili su zreli da Prime 2-2 a vodili 2-0... onaj madjar je bio destruktivac dok je Jos sam igro, a takva je sada igra njegove ekipe ..nisu za gledat. I vedo mi je previse mlak kao kapiten prema saigracima i treneru, svasta sebi dopusta. A Jos uvjek im je glavni igrac i sa 33 godine.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 15:53

Govorio sam ja više puta da oni igraju odvratno dosadan fudbal, kao da su neka ekipa sa dna tablice talijanske lige, a ne među 6,7 najjačih njemačkih ekipa.

PS: “Za poraz od Kipra krivi smo svi, od selektora do svih nas igrača. To što nisam igrao protiv Gibraltara nisam shvatio kao neku vrstu upiranja prstom u pojedinca. Jednostavno, selektor je promijenio ekipu poslije poraza. To je ono što je uobičajeno. Radi toga što nisam igrao protiv Gibraltara ne planiram se oprostiti od dresa BiH”, otkrio je Ibišević.

Na pitanje do kada planira igrati za reprezentaciju 33-godišnji prvotimac berlinske Herthe, kazao je:

“Prije početka ovih kvalifikacija planirao sam se od dresa BiH oprostiti na Svjetskom prvenstvu naredne godine u Rusiji. Nadam se da će se moj san ostvariti”.

Ukoliko BiH ne pobijedi Belgiju 7. oktobra u Sarajevu i tri dana kasnije Estoniju u Tallinu, popularni Vedo ima “rezervni plan”.

“Ukoliko se ne plasiramo u baraž za Mundijal moja posljednja utakmica u dresu reprezentacije BiH bit će 10. oktobra ove godine u Tallinu protiv Estonije”, rekao je Ibišević, koji smatra da je vrijeme za mlađe, kao i da BiH ima potencijal u narednim godinama biti jedna od boljih evropskih reprezentacija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 sep 2017, 14:49

Kapiten predvodi svoj Tim i danas na gostovanju kod mainza.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la kobe24 » 23 sep 2017, 17:22

Sta ovo bi? :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 23 sep 2017, 17:24

bhfanatic14 je napisao/la:Kapiten predvodi svoj Tim i danas na gostovanju kod mainza.
Sjajno ga je predvodio.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Bazinga12345 » 23 sep 2017, 17:28

Prema Whoscored dobio ocjenu 4.94
Najgore ocjenjen u svom timu
Doduse crveni karton vjerovatno utiče na ocjenu
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 sep 2017, 17:30

HankMoody je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Kapiten predvodi svoj Tim i danas na gostovanju kod mainza.
Sjajno ga je predvodio.
Gledaj smrada provokatora , ovdje si prvi a utakmicu Gledo nisi..zasto si smrad dosadan uvjek provociras, zaobidji me ... ko Kuja si neka...ne brini nece igrat protiv belgije .
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la JavierBosnia » 23 sep 2017, 17:37

Oprosti se Vedo dostojanstveno golom u Talinu!
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 23 sep 2017, 17:40

bhfanatic14 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Kapiten predvodi svoj Tim i danas na gostovanju kod mainza.
Sjajno ga je predvodio.
Gledaj smrada provokatora , ovdje si prvi a utakmicu Gledo nisi..zasto si smrad dosadan uvjek provociras, zaobidji me ... ko Kuja si neka...ne brini nece igrat protiv belgije .
Nije lijepo vrijeđati, ali to si vjerovatno vidio od svog idola iz Vlasenice. :wave:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 sep 2017, 17:50

Tako je a da ne pricamo o tvojim psovkama sto konstantno saljes preko privatnih poruka. Tebi nema lijeka ti si mucki prvokotar...kakva hijena :puke:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la džakailibu » 23 sep 2017, 20:25

Cuj mucki provokator, ja sam mislio da samo dilajla mamic to koristi. Mislim,ne mozes biti ozbiljan i koristiti mucki provakotor
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 23 sep 2017, 21:51

Sto se neki ljute ovdje?
A tako su bili principjelni kada su drugi igraci u pitanju i neprestano ukazivali na greske i propuste doticnih.
Na nasu zalost Vedad je u tragikomicnoj formi i ne sjecam se kada je jedan igrac dobio losiju ocjenu od ovoga sto je on uspio dobiti.
Centarfor koji igra stalno a ne zabija. Igrac radi kojeg trenutno trpi igra reprezentacije.
Nadajmo se da ce sto prije proigrat!
Ja se usput nadam i da ce protiv Belgije krenuti na klupi.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2000
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Rimes87 » 23 sep 2017, 22:39

dubrovnik je napisao/la:Sto se neki ljute ovdje?
A tako su bili principjelni kada su drugi igraci u pitanju i neprestano ukazivali na greske i propuste doticnih.
Na nasu zalost Vedad je u tragikomicnoj formi i ne sjecam se kada je jedan igrac dobio losiju ocjenu od ovoga sto je on uspio dobiti.
Centarfor koji igra stalno a ne zabija. Igrac radi kojeg trenutno trpi igra reprezentacije.
Nadajmo se da ce sto prije proigrat!
Ja se usput nadam i da ce protiv Belgije krenuti na klupi.
I ja se nadam da ce s klupe, ali ne zbog toga sto je los igrac, vec zbog toga sto imamo boljeg spica od njega s kojim on jednostavno NE MOZE igrati. Da iskoristim otrcani izraz s Pjanicevog PDF-a, 'guse' jedan drugog, a nasa sredina ispasta. Vedo je fenomenalna zamjena za Dzeku i uvijek treba imati prednost pred ostalim dok se neko od njih ne probije kako treba.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 22:42

Ma biće on na klupi protiv Belgije, u to više nemam dileme.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rimes87
Postovi: 2000
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Rimes87 » 24 sep 2017, 02:12

Raonffa je napisao/la:Ma biće on na klupi protiv Belgije, u to više nemam dileme.
Druze, zaboravljas da je nama Mesa selektor :mrgreen: Mislim, ljudski je se nadati, i ja se nadam da ce biti na klupi, ali sto se vise blizi tekma, sve sam vise pesimistican povodom toga...

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soccerfan » 24 sep 2017, 03:17

Rimes87 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma biće on na klupi protiv Belgije, u to više nemam dileme.
Druze, zaboravljas da je nama Mesa selektor :mrgreen: Mislim, ljudski je se nadati, i ja se nadam da ce biti na klupi, ali sto se vise blizi tekma, sve sam vise pesimistican povodom toga...

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ja bi bio najsretniji da budu Keno i Dzeko naprijed.Al pusti snovi vjerovatno.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Rimes87
Postovi: 2000
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Rimes87 » 24 sep 2017, 03:41

soccerfan je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma biće on na klupi protiv Belgije, u to više nemam dileme.
Druze, zaboravljas da je nama Mesa selektor :mrgreen: Mislim, ljudski je se nadati, i ja se nadam da ce biti na klupi, ali sto se vise blizi tekma, sve sam vise pesimistican povodom toga...

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ja bi bio najsretniji da budu Keno i Dzeko naprijed.Al pusti snovi vjerovatno.
Ne, to bi bilo samoubistvo, dva spica naprijed ostavljaju nasu slabasnu odbranu na vjetrometini i vezni red bez mogucnosti da izgradi bilo kakvu akciju iz prostog razloga sto mi nemamo igrace koji mogu 90 minuta trcati gore-dole. Plus, Kodro je Vedo iz mladjih dana, tako da mi nemamo brzog spica ili poluspica da trci na Dzekine/Pjanine lopte.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.