Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 10 okt 2017, 23:55

Adnan89 je napisao/la:Hvala za sve legendo, i ako nevolim 442 trebao je pustiti njega i Dzeku da igraju skupa ako mu je ova zadnja.
Nije jer si tek veceras vidio kolika je to razlika u kvaliteti i da Vedad nazalost ovoj reprezentaciji nema sta vise ponuditi. Mislim da gazi 33 i stvarno mu se treba zahvaliti na svaki nacin za sve lijepe trenutke koje nam je u reprezentaciji dao ali on je definitivno odabrao pravo vrijeme za rastanak i Dzeko nema nikakve veze sa tim.
Pokazao je i da ima postenja da to uradi dostojanstveno.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BelminM23 » 11 okt 2017, 00:03

Hvala za sve legendo.

Hvala ti za moj prvi viđeni gol uživo protiv Litvanije u Zenici.
Hvala ti za suze u Kaunasu,
Hvala ti za neopisivu radost koji si mi dao kada si postigao prvi gol za Bosnu i Hercegovinu na svjetskim prvenstvima.

slika

Hvala Edinu i najvećem šmekeru reprezentacije Asmiru koji su ti dopustili ovu traku u važnoj utakmici za tebe. :kafa:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soccerfan » 11 okt 2017, 00:06

Hvala za sve Vedade.Svemu dode kraj pa i tvojoj reprezentativnoj karijeri.Sve najbolje u zivotu i ako Bog da da budes dio nogometnog saveza BiH a mozda i selektor.Sve najbolje.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la KingJamesMVP » 11 okt 2017, 00:07

Hvala za najbitnije golove ove repke
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la arelinho » 11 okt 2017, 00:16

Hvala i sretno veliki majstore! :tokralju: :tokralju: :bih:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Hitman22 » 11 okt 2017, 00:19

Hvala Vedo za sve ali ipak kad sam vidio Kodru i ove mladje ipak ces malo sačekati oproštajnu.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la invincible1921 » 11 okt 2017, 14:59

Hvala za sve sto si uradio, ali odavno si trebao biti u drugom planu u repci. Veliki doprinos si dao, ali ni blizu oniliki koliko ti se stavlja na zasluge. Solidan napadac al ni blizu koliko te se forsiraslo od starane javnosti...Napadnite me koliko hocete, ali mislim o cemu pricamo...covjeka se predstavlja za bozanstvo da je u rangu Dzeke, a on pred kraj karijere jos uvijek nema osnovne elemte igre na viskom nivou.

Ukratko receno igrac solidnih kvaliteta koji je imao nevidjenu srecu u karijeri...Mislim da se njegova karijera najbolje moze sagledati kroz onaj gol u Zenici protiv grcke kad je miske promasio penal.

Da ne bi vise duzio o "pokojniku" sve najbolje, hvala za sretne trenutke i sve najbolje u nastavku karijere.

Fanatic ti si frajer koji ima najvece duple arsine na ovom forumu koje sma vidio. Sto puta sam cuo od tebe da vedad treba igrati jer ima neke stare zasluge i onda ga poredis sa Dzekom odnosno igracem sa kojim se niko ne moze poredit jer sto neko nedavno napisa da se dzeko u sred Zenice pop.isa po svima nama opet se nekako moze podnijet...

Dzeko je Bog i batina, vedo je jedan od 10...Tvoje preuvelicavanje Vedada treba da udje u antologiju ovog forumu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Vucevich » 11 okt 2017, 15:23

Hvala ti legendo, nikad necemo zaboraviti gol u Kaunasu ili Maracani, ali izabrao si pravo vrijeme da odes.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 okt 2017, 15:28

invincible1921 je napisao/la:Hvala za sve sto si uradio, ali odavno si trebao biti u drugom planu u repci. Veliki doprinos si dao, ali ni blizu oniliki koliko ti se stavlja na zasluge. Solidan napadac al ni blizu koliko te se forsiraslo od starane javnosti...Napadnite me koliko hocete, ali mislim o cemu pricamo...covjeka se predstavlja za bozanstvo da je u rangu Dzeke, a on pred kraj karijere jos uvijek nema osnovne elemte igre na viskom nivou.

Ukratko receno igrac solidnih kvaliteta koji je imao nevidjenu srecu u karijeri...Mislim da se njegova karijera najbolje moze sagledati kroz onaj gol u Zenici protiv grcke kad je miske promasio penal.

Da ne bi vise duzio o "pokojniku" sve najbolje, hvala za sretne trenutke i sve najbolje u nastavku karijere.

Fanatic ti si frajer koji ima najvece duple arsine na ovom forumu koje sma vidio. Sto puta sam cuo od tebe da vedad treba igrati jer ima neke stare zasluge i onda ga poredis sa Dzekom odnosno igracem sa kojim se niko ne moze poredit jer sto neko nedavno napisa da se dzeko u sred Zenice pop.isa po svima nama opet se nekako moze podnijet...

Dzeko je Bog i batina, vedo je jedan od 10...Tvoje preuvelicavanje Vedada treba da udje u antologiju ovog forumu
Jarane o cemu ti pricas de malo bolje citaj moje postove, ja sam prvi piso da vedo treba sjedit na klupi protiv jacih protivnika gdje trebamo igrat 4-5-1 a protiv losijih kao sinoc estonija,kipar, Malta ja bi uvjek igro sa dva napdaca dzeko vedo ! Jer rijetko koja ekipa ima ovako 2vrhunska napadaca a nezna da ih iskoristi maksimalno...a sinoc ovo sam piso cinjenice gdje se nesmije nista pisat protiv zeljinog djeteta dzeke koji masi zicere nista manje nego vedo, pa setanje protiv kipra kao kapiten, itd itd... A tu se suti uvjek , a vedo kad prvu promasi ide je.banje matere, klocu, neznalice a kad dzeko se izmasi to je kralj nas, nema veze, desi se... o tome se radi , ja znam i kazem otvoreno da je dzeko kompletniji igrac i spic od vede Ali da od toga pola se ne vidi u repci kad zatreba... smeta mi pljuvanje vede koji je uvjek bio tu prvi na treningu i uvjek profesionalac od glave do Pete... A dzeko dolazi ne trenira, sprda se , odmara kad God mu pase i niko ni rijec...neka radi njemu ide na dusu, sebi to radi Ali zato ostavite se pljuvanja vede koji nikom nista nije skrivio koji je uvjek dao 120% za ovaj dres. I pricas o vedi kao nekom amateru, a preko 100golova u bundesligu nemoze niko dat na srecu ili kao "amater"...eto sada ide pa da vidimo te zamjene aru i baju biene maju... skupa nece imat ucinak kao vedo sam sto je imo.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la invincible1921 » 11 okt 2017, 15:35

bhfanatic14 je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Hvala za sve sto si uradio, ali odavno si trebao biti u drugom planu u repci. Veliki doprinos si dao, ali ni blizu oniliki koliko ti se stavlja na zasluge. Solidan napadac al ni blizu koliko te se forsiraslo od starane javnosti...Napadnite me koliko hocete, ali mislim o cemu pricamo...covjeka se predstavlja za bozanstvo da je u rangu Dzeke, a on pred kraj karijere jos uvijek nema osnovne elemte igre na viskom nivou.

Ukratko receno igrac solidnih kvaliteta koji je imao nevidjenu srecu u karijeri...Mislim da se njegova karijera najbolje moze sagledati kroz onaj gol u Zenici protiv grcke kad je miske promasio penal.

Da ne bi vise duzio o "pokojniku" sve najbolje, hvala za sretne trenutke i sve najbolje u nastavku karijere.

Fanatic ti si frajer koji ima najvece duple arsine na ovom forumu koje sma vidio. Sto puta sam cuo od tebe da vedad treba igrati jer ima neke stare zasluge i onda ga poredis sa Dzekom odnosno igracem sa kojim se niko ne moze poredit jer sto neko nedavno napisa da se dzeko u sred Zenice pop.isa po svima nama opet se nekako moze podnijet...

Dzeko je Bog i batina, vedo je jedan od 10...Tvoje preuvelicavanje Vedada treba da udje u antologiju ovog forumu
Jarane o cemu ti pricas de malo bolje citaj moje postove, ja sam prvi piso da vedo treba sjedit na klupi protiv jacih protivnika gdje trebamo igrat 4-5-1 a protiv losijih kao sinoc estonija,kipar, Malta ja bi uvjek igro sa dva napdaca dzeko vedo ! Jer rijetko koja ekipa ima ovako 2vrhunska napadaca a nezna da ih iskoristi maksimalno...a sinoc ovo sam piso cinjenice gdje se nesmije nista pisat protiv zeljinog djeteta dzeke koji masi zicere nista manje nego vedo, pa setanje protiv kipra kao kapiten, itd itd... A tu se suti uvjek , a vedo kad prvu promasi ide je.banje matere, klocu, neznalice a kad dzeko se izmasi to je kralj nas, nema veze, desi se... o tome se radi , ja znam i kazem otvoreno da je dzeko kompletniji igrac i spic od vede Ali da od toga pola se ne vidi u repci kad zatreba... smeta mi pljuvanje vede koji je uvjek bio tu prvi na treningu i uvjek profesionalac od glave do Pete... A dzeko dolazi ne trenira, sprda se , odmara kad God mu pase i niko ni rijec...neka radi njemu ide na dusu, sebi to radi Ali zato ostavite se pljuvanja vede koji nikom nista nije skrivio koji je uvjek dao 120% za ovaj dres. I pricas o vedi kao nekom amateru, a preko 100golova u bundesligu nemoze niko dat na srecu ili kao "amater"...eto sada ide pa da vidimo te zamjene aru i baju biene maju... skupa nece imat ucinak kao vedo sam sto je imo.
Ljudino ima par bitni stavki koje ne smijemo zaboravit:
VEDINI GOLOVI SU UGLAVNOM TAKVI DA BI IH DALO 9 OD 10 LJUDI SA OVOG FORUMA
VEDINI SU PROMASAJI UGLAVNOM TAKVI DA IH NE BI PROMSILO MAKAR 5OD10 LJUDI SA OVOG FORUMA
VEDIN VRLO CESTI POST SA GOLOVIMA JE DUG KO KOD ONIH BUDISTA STO MEDITIRAJU


Sta cu dzeki reci...moeze i da hoda nemam mu sta reci. Tolike silne golove dao i nikad nije zakazao on je covjek zbog kojeg se repka odvaja od prosjeka....Isto koda neko kaze eto messi odigro par losih tekmi sto mu se ne prigovara

Ne pljujem vedada to bi bila potpuno pogresna krajnost isto ko sto je potpuno pogresna krajnost da ga se gura u neke ekstra kvalitetne igrace. Vedo je skro kompletnu karijeru napravio radi one sezone 2008. Pa sta ako je zabio...onakve golove i u takvim ekipama zabili bi i mnogi drugi koji zbog nedostatka srece a mozda i vise kvalitete od vedada nisu mogli da se probiju pa su ostali na nizim granam. Nije amater, ali je napadac kakvih ima u svakom klubu lige petice...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 14 okt 2017, 14:53

Nema ga ni na klupi danas...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 14 okt 2017, 14:56

Suspenzija još traje :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 14 okt 2017, 14:58

Raonffa je napisao/la:Suspenzija još traje :D
Zar nije isteklo u prošlom kolu? :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 14 okt 2017, 15:05

HankMoody je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Suspenzija još traje :D
Zar nije isteklo u prošlom kolu? :mrgreen:
Tri tekme ja mislim, ovo će danas biti druga.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Vucevich » 14 okt 2017, 15:08

Treba ovu temu pomjerit u 'ostalo'.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 22 okt 2017, 15:39

Vratio se nakon suspenzije.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 25 okt 2017, 17:53

I u kupu je na klupi, oprostio se na vrijeme.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 28 okt 2017, 15:23

Da vidimo može li postići prvi gol u ligi ove sezone protiv jedne od najgorih ekipa.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Nerminovic » 28 okt 2017, 20:09

HankMoody je napisao/la:Da vidimo može li postići prvi gol u ligi ove sezone protiv jedne od najgorih ekipa.
slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 28 okt 2017, 20:16

Nerminovic je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Da vidimo može li postići prvi gol u ligi ove sezone protiv jedne od najgorih ekipa.
slika
Mislim da je sad u goroj formi nego one zadnje sezone u Stuttgartu...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.