Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 09 okt 2017, 18:15

Je li definitivno da se sutra oprasta? :plac:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la JavierBosnia » 09 okt 2017, 18:24

Goalgetter je napisao/la:Je li definitivno da se sutra oprasta? :plac:
“Prije početka ovih kvalifikacija planirao sam se od dresa BiH oprostiti na Svjetskom prvenstvu naredne godine u Rusiji. Nadam se da će se moj san ostvariti”.

“Ukoliko se ne plasiramo u baraž za Mundijal moja posljednja utakmica u dresu reprezentacije BiH bit će 10. oktobra ove godine u Tallinu protiv Estonije”, rekao je Ibišević, koji smatra da je vrijeme za mlađe, kao i da BiH ima potencijal u narednim godinama biti jedna od boljih evropskih reprezentacija.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 09 okt 2017, 18:26

Nadam se da ce se predomisliti.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la JavierBosnia » 09 okt 2017, 18:29

Goalgetter je napisao/la:Nadam se da ce se predomisliti.
Mislim da je svjestan da su mu 33 godine, da kao profesionalac zeli priliku prepustiti mlađima da se dokazuju (Kodro, Bajic, Hodzic)
Nekako na iskustvo ce se sa obrazom oprostiti od drzavnog dresa
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 okt 2017, 18:44

Goalgetter je napisao/la:Nadam se da ce se predomisliti.
I ja :( nekako srce me steze kad pomislim da ga vise necu gledat u najdrazem dresu.. nemogu zamislit da dodje spisak i okupljanje a njega nema.. :thumbdown: ja mislim da moze pomoc sigurno Jos sljedece kvale i Ako bi samo ulazio Po 20-30 minuta...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 09 okt 2017, 18:46

bhfanatic14 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nadam se da ce se predomisliti.
I ja :( nekako srce me steze kad pomislim da ga vise necu gledat u najdrazem dresu.. nemogu zamislit da dodje spisak i okupljanje a njega nema.. :thumbdown: ja mislim da moze pomoc sigurno Jos sljedece kvale i Ako bi samo ulazio Po 20-30 minuta...
Upravo tako :thumbup: Jos je rano za definitivni oprastaj.

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la hurem » 09 okt 2017, 19:10

Njegovo je bilo da igra u prvih 11 protiv slabijih na domacem terenu..on i Visca ne mogu zajedno...te zadnjih 20-ak min s Edinom kada ganjamo rezultat.
Ono malo minuta protiv Belgije je bio dobar, pogotovo onaj pas za Edina kada ga je izbacio ispred **** ali Edin tik pored stative osutao.
Sve dok se ova trojica(Kodro, Bajic, Hodzic) ne izdignu on mora biti dio repke.
Sta da se ne daj Boze Dzeko povrijedi kad Liga nacija krene, a ova trojica slicne statuse u klubovima imaju kao i sada...tada bi nam Vedo kao premija dosao.

Vjerujem da ce naredni selektor razgovarati s njim i da ce iznaci najbolje rjesenje, bio to oprostaj (pa ako bude potrebe uvijek ga se moze vratiti, kao Spahu) ili ne.

Od svega mi je najvise zao sto se tolika paljba sipa po njemu, a zaboravlja se da je zrtva taktike i istinski borac za drzavni dres...isto kao i po Pjanicu.
Tuga golema.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la invincible1921 » 09 okt 2017, 19:38

hurem je napisao/la:Njegovo je bilo da igra u prvih 11 protiv slabijih na domacem terenu..on i Visca ne mogu zajedno...te zadnjih 20-ak min s Edinom kada ganjamo rezultat.
Ono malo minuta protiv Belgije je bio dobar, pogotovo onaj pas za Edina kada ga je izbacio ispred **** ali Edin tik pored stative osutao.
Sve dok se ova trojica(Kodro, Bajic, Hodzic) ne izdignu on mora biti dio repke.
Sta da se ne daj Boze Dzeko povrijedi kad Liga nacija krene, a ova trojica slicne statuse u klubovima imaju kao i sada...tada bi nam Vedo kao premija dosao.

Vjerujem da ce naredni selektor razgovarati s njim i da ce iznaci najbolje rjesenje, bio to oprostaj (pa ako bude potrebe uvijek ga se moze vratiti, kao Spahu) ili ne.

Od svega mi je najvise zao sto se tolika paljba sipa po njemu, a zaboravlja se da je zrtva taktike i istinski borac za drzavni dres...isto kao i po Pjanicu.
Tuga golema.
Ma koja paljba...frajer je do prije pola godine bio zasticen ko polarni medjved nisi smio rec nesto protiv Vede pa taman da je ne znam sta uradio. O periodu prije ne znam sta bih rekao...vjerovatno jedna od osoba kojoj se nikad nije smjela na ovom forum uputiti nikakva kritika i gdje bi se uvijek nalazilo neko opravdanje za njegove lose partije.

Pa jbt bruku raje ga je guralo i ispred dzeke da igra... :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DaVinci » 09 okt 2017, 21:03

DaVinci je napisao/la:Eh moj Vedo, kola se na tebi slomise a niti si ti ikad pozive slao niti taktiku pravio. Bilo te je vazda grehota drzati na klupi a jos vise gledati kako se patis po desnom krilu i sredini. A nije da se nije moglo ponekad i tebe staviti u prvih 11 umjesto Dzeke pa da i on a i mi svi vidimo da nije nezamjenjiv ... jos par utakmica i tebe nema vise a kao da je neki dan bilo kad si 2004-te zaigrao za mladu repku i odmah nagovijestio velike stvari ... Salut, majstore ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Zastone » 10 okt 2017, 01:55

Ode prva zrtva vodstva curana, Vedo kakav god da je , mogao je dosta jos dati reprezentaciji!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Virtu4l » 10 okt 2017, 10:10

Vedade hvala ti za sve!
Evribadi sej Željo
Željoooo

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 10 okt 2017, 10:28

Kada sub se Spaha,Miske,Salihovic oprostili od repke,mnogi su ovdje likovali,ta sta ce nam debeli,kabadahija,kinez,a sad vidimo gdje smo pogotovo bez Spahe I Misketa,dok su oni igrali kipar nam nije mogao zabiti 3 komada ni u snu,Spaha se krivio kad primimo gol od velesile Francuske,a sad nam mrtvi Kipar za 10 minuta utrpa 3 komada,a Belgija 8 u dvije utakmice.Sa misimovicem smo ovoj buraniji redovno trpali 4-5 komada bez problema,ali nije valjao debeli,ne valja nam Medo,Vedo,Bico a padamo sve dublje.Evo odlazi i Vedo,otici ce i Medo,jadna nam je majka dok budemo cekali da nam Bajic i Hodzic rijese utakmicu.Ne kazem da Vedad treba pocinjati utakmice protiv jacih protivnika,ali treba da bude tu,uvijek svojim iskustvom moze pomoci kad zagusti,a i ovi mladzi mogu nesto nauciti od njega.Kada je otisao Miske,plakao sam kao malo dijete,bio je mozak ove repke,njena dusa i najveci razlog zasto ova ekipa vise ne igra onakav fudbal je upravo njegov odlazak,a po Vedadu sam sinu ime dao,sto samo po sebi kaze sta ja mislim o toj ljudskoj gromadi,covjek koji je reprezentativnu karijeru zavrsio bez i jednog incidenta 10 godina,a razlog njegovih losih partija u posljednje vrijeme je taktika cija najveca zrtva je upravo bio Vedo.Ako je ovo definitivno kraj zelim mu sve najbolje u zivotu,njemu i njegovoj porodici,kao i u nastavku karijere,jer cu nastaviti da pratim utakmice Herte samo zbog njega

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 okt 2017, 11:04

Koja patetika.

Bitno je da Bajic ne valja, a u njegovim godinama je Ibisevic igrao u cvajti. Najbolja moguca odluka.
Vedad je dobar covjek i dobra dusa ali to su godine i skontao je da je pravo vrijeme. Tako treba i selektor.
Moraju se rezovi napraviti pa cemo vidjeti hocemol biti losiji ili bolji. Mora se dati prilika mladjim napadacima i pogurati ih preko reprezentacije malo.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 10 okt 2017, 11:08, ukupno mijenjano 2 puta.

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 10 okt 2017, 11:06

tuzlak1987 je napisao/la:Koja patetika.
realnost brate,nazalost realnost

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2017, 11:13

Hvala ti na svemu Vedo, a vidi se u zadnje vrijeme da si jako daleko od starog dobrog Vedatora koji bi ono utrpo Belgijancima zmireci.
Jedan si od rijetkih koji je sam prepoznao trenutak da se oprosti i pruzi mjesto mladjima i zbog toga si veliki covjek kao sto si i veliki igrac.
Jedan si od rijetkih koji nije pravio incidente, pijanke, glumio kabadahiju i psovao i na tome si opet pokazao svoju velicinu.
Nadam se da ces ostati blizu repke jer takvi kao sto si ti uvijek su dobrodosli.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 okt 2017, 13:33

bhsport je napisao/la:Hvala ti na svemu Vedo, a vidi se u zadnje vrijeme da si jako daleko od starog dobrog Vedatora koji bi ono utrpo Belgijancima zmireci.
Jedan si od rijetkih koji je sam prepoznao trenutak da se oprosti i pruzi mjesto mladjima i zbog toga si veliki covjek kao sto si i veliki igrac.
Jedan si od rijetkih koji nije pravio incidente, pijanke, glumio kabadahiju i psovao i na tome si opet pokazao svoju velicinu.
Nadam se da ces ostati blizu repke jer takvi kao sto si ti uvijek su dobrodosli.
:thumbup:
slika

:bih:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Sveti » 10 okt 2017, 14:00

Dobar je on igrac koji puno jos moze da dadne. Ali je zrtva nestrucnih trenera koji su drzali na neprirodnim pozicijama
naprijed rejal

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Esport » 10 okt 2017, 15:00

Sveti je napisao/la:Dobar je on igrac koji puno jos moze da dadne. Ali je zrtva nestrucnih trenera koji su drzali na neprirodnim pozicijama
:thumbup:

Beko
Postovi: 1868
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Beko » 10 okt 2017, 15:19

Sveti je napisao/la:Dobar je on igrac koji puno jos moze da dadne. Ali je zrtva nestrucnih trenera koji su drzali na neprirodnim pozicijama
On mnogo ocekiva i od sebe, i ne zeli da bude zamjena Dzeki, uz to ide u prilog trenerska avtoriteta, koja ne postoji, i on u sustini zavrsi na toj neprirodnoj poziciji.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2017, 15:41

Sveti je napisao/la:Dobar je on igrac koji puno jos moze da dadne. Ali je zrtva nestrucnih trenera koji su drzali na neprirodnim pozicijama
Realno, pored Dzeke ne moze igrati, a bilo koje drugo mjesto mu ne lezi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.