Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Sabinho » 04 sep 2017, 16:19

Moliti Boga da u ovih par sedmica ne zabije koji gol za Hertu, u suprotnom nam se crno pise protiv Belgije. Kad prodje tekma sa Belgijom, nek zabija do mile volje.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 16:19

Njegova nesreća je što ima Mešu za selektora, što igra onda kada ne bi trebao i što ne igra kada bi trebao. Da je bilo pameti, ne bi igrao protiv Kipra, mi bi dobili tu tekmu, i onda bi protiv Gibraltara trebali staviti od početka njega i Kodru, kako bi odmorili Džeku i istovremeno dali priliku Kodri.

Al' na njegovu žalost, selektor radi sve kontra i čini sve kako bi Ibiševiću otežao u reprezentaciji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 04 sep 2017, 16:27

jasmin10 je napisao/la:On se nema šta buniti nakon Kipra. Protiv Gibraltara je svakako logično bilo da udje mladji neko.
Ma ne gledam ja samo utakmicu protiv Cipra.
Kako je odigrao protiv Grka doma. On NE MOZE i NE ZNA igrati povucenog napadaca jer je sa loptom na vi.
Inekako je to funkcioniralo kada je igrao na boku a Mujdza bio iza njega.
Manje se sredina ubijala. Sa njim u sredini kao sponom nasi veznjaci ostaju 40 metara iza Edina a Vedad ako primi koju loptu ili je expresno izgubi ili ne zna sta sa njom da uradi.
Sut mu je nula bodova, ne znas sta tu taj igrac uopce radi.
Mali je Kodro za razliku od njega stvarno dobro tehnicki potkovan igrac i bas me briga gdje igra. Imam svoje oci.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BadrHari » 04 sep 2017, 16:31

dubrovnik je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:On se nema šta buniti nakon Kipra. Protiv Gibraltara je svakako logično bilo da udje mladji neko.
Ma ne gledam ja samo utakmicu protiv Cipra.
Kako je odigrao protiv Grka doma. On NE MOZE i NE ZNA igrati povucenog napadaca jer je sa loptom na vi.
Inekako je to funkcioniralo kada je igrao na boku a Mujdza bio iza njega.
Manje se sredina ubijala. Sa njim u sredini kao sponom nasi veznjaci ostaju 40 metara iza Edina a Vedad ako primi koju loptu ili je expresno izgubi ili ne zna sta sa njom da uradi.
Sut mu je nula bodova, ne znas sta tu taj igrac uopce radi.
Mali je Kodro za razliku od njega stvarno dobro tehnicki potkovan igrac i bas me briga gdje igra. Imam svoje oci.
Bravo! Mnogi zaboravljaju Vedadove katastrofalne partije protiv Velsa, Kipra i prosle kvale. Covjek operisan od tehnickog fudbala. A igra tehnicki najzahtjevniju poziciju. Ljudi upamtite, od 2015 je Đurić jedina svijetla tacka u napadu poslije Dzeke, Vedad je igrac manje!!
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la High » 04 sep 2017, 16:56

Sjetite se i promašaja protiv Portugala u Zenici. Nek se oprosti, kad kuka jer je jednu odmorio.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BadrHari » 04 sep 2017, 17:01

High je napisao/la:Sjetite se i promašaja protiv Portugala u Zenici. Nek se oprosti, kad kuka jer je jednu odmorio.
Ja bolan dobro si... On bi s 35 haman da se gura u prvu postavu. Pa jel ga stid eto, pogleda li on svoje bravure na snimku. Jel ga sramota poslije utakmice vidjeti kako mu se od nogu odbija ko drvo, kako mu ostaje lopta pri vođenju, kako maši lopte. Igra na ime jos od Argentine, a s njim ni krila ni ofanzivnog veznog u igri nemamo.
Bajić, Kodro u razvoju, Hodzic iz Dinama i Đurić u skok igri, hvala Bogu pa ide
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 sep 2017, 17:31

Lik cim ne igra jednu odmah digne frku.

A u biti blage veze nema. To je ona jedna boljka naseg naroda gdje bi rasformirali sve samo ako nas nema u toj prici. On da gola ne dadne godinu dana pricao bi naokolo da je ostecen i da treba igrati u prvoj jer je najbolji.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soccerfan » 04 sep 2017, 23:48

0oo0 je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:
Burundi je napisao/la:Neces ga imati prilike mnogo vise gledati, jer se Vedad u veoma skorije vrijeme povlaci.
Procitah i ja na Faceu. Vakat je.
Gdje ste i sta procitali ?
Na vise stranica na Faceu cini mi se i na onoj officijalnoj od repke da se oprasta nakon kvala.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la DaVinci » 05 sep 2017, 01:24

Eh moj Vedo, kola se na tebi slomise a niti si ti ikad pozive slao niti taktiku pravio. Bilo te je vazda grehota drzati na klupi a jos vise gledati kako se patis po desnom krilu i sredini. A nije da se nije moglo ponekad i tebe staviti u prvih 11 umjesto Dzeke pa da i on a i mi svi vidimo da nije nezamjenjiv ... jos par utakmica i tebe nema vise a kao da je neki dan bilo kad si 2004-te zaigrao za mladu repku i odmah nagovijestio velike stvari ... Salut, majstore ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
invincible1921
Postovi: 10120
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la invincible1921 » 05 sep 2017, 02:07

bhfanatic14 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:A zasto ode?
Nije valjda jedna klupa presudila?
Bili ti trpio ponizenje kao kapetan herthe sjedit na klupi protiv gibraltara?? A ulazi prije tebe bajic rezerva udina, mjenja te sa hodzicem u kipru, rezerva mainza pocinje prije tebe u gibraltaru? Covjek koji nikad se nije bunio, sjedio na klupi svakakvim ublehama , uvjek daje maksimum od 1 do 90minute.. na njemu da se izivljava, a kapitena nikad ne vadi tog dzeku. Smije da radi sta hoce, igra Bez treninga, al on svaku igra i samo ce bit zamjenjen Ako sam zatrazi. . Ja da sam vedo i prije bi otisao, jer je pravi profesionalac a toga je najmanje u Bh repki !!! Normalno i godine cine svoje, al i ovakav on je Jos uvjek nas 2 napadac, jer da nemoze vise nebi bio kapetan herthe i jedan od glavnih igraca berlinaca i u 33godini. Tek ce te sa vremenom vidjet kako ce falit ovaj momak.
Zato sto je Dzeko dzeko.., :facepalm: :facepalm: poredis igraca kakvog ova zemlja nece imat makar 50 godina jos sa igracem koji je ubacivao loptu sa pola metra u mrezu ... :crazy: koji ima tehniku fudbalera iz BH PREMIJER LIGE.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 05 sep 2017, 03:27

DaVinci je napisao/la:Eh moj Vedo, kola se na tebi slomise a niti si ti ikad pozive slao niti taktiku pravio. Bilo te je vazda grehota drzati na klupi a jos vise gledati kako se patis po desnom krilu i sredini. A nije da se nije moglo ponekad i tebe staviti u prvih 11 umjesto Dzeke pa da i on a i mi svi vidimo da nije nezamjenjiv ... jos par utakmica i tebe nema vise a kao da je neki dan bilo kad si 2004-te zaigrao za mladu repku i odmah nagovijestio velike stvari ... Salut, majstore ... :salut:
Bravo da vinci :clap: ! Ako je vedo najveci problem Bh repke onda neka zadnji ugasi svijetlo. Bitno je pljuvat nekog, a ovi polovni zamjenici bajic hodzic nece nikad dostic nivo vedada..al jbg vedo nije zeljin, zeljo nije njegov kao pa hajmo pljuvat onda Po njemu.. jer edin i ova dvojca su plavi oni su automatski nedodirljivi, i zasticeni... Vedo ljudino, gospodine, nisu te zasluzili! :salut:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
xinxee
Postovi: 3407
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la xinxee » 05 sep 2017, 05:16

Vedo , legenda Bundeslige !! :bih: :bih: :bih: Berlinski kapetane, uz tebe smo ! :bih:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la mire96 » 05 sep 2017, 05:32

Vedad jos od proslih kvala ne igra dobro, nije to samo Kipar. Klupa mu je bila realna stvar, tako da mu je ljutnja neopravdana. Ja se jos sjecam kad smo igrali sa Andorom kod kuce kada su sve lopte u drugom poluvremenu isle na njega kako bi zabio gol, ali se Vedo posteno isfulao te veceri. Pogotovo sto mi je bilo bezveze od njega sto je protiv Kipra galamio na Kolasinca kod drugog gola sto je uputio loptu Visci a ne njemu, iako je dva zicera prethodno promasio. Razumijem ja, frustracija kada te ne ide, ali ne mozes tako raditi. Njemu svaka cast, bio je jedan od kljucnih faktora obnavljanja repke i plasmana na SP, ali ako on ne vidi svoju buducnost u repki van prvih 11, onda i jeste vrijeme da se zavrsi to poglavlje.

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la amcibald » 05 sep 2017, 07:05

bhfanatic14 je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Eh moj Vedo, kola se na tebi slomise a niti si ti ikad pozive slao niti taktiku pravio. Bilo te je vazda grehota drzati na klupi a jos vise gledati kako se patis po desnom krilu i sredini. A nije da se nije moglo ponekad i tebe staviti u prvih 11 umjesto Dzeke pa da i on a i mi svi vidimo da nije nezamjenjiv ... jos par utakmica i tebe nema vise a kao da je neki dan bilo kad si 2004-te zaigrao za mladu repku i odmah nagovijestio velike stvari ... Salut, majstore ... :salut:
Bravo da vinci :clap: ! Ako je vedo najveci problem Bh repke onda neka zadnji ugasi svijetlo. Bitno je pljuvat nekog, a ovi polovni zamjenici bajic hodzic nece nikad dostic nivo vedada..al jbg vedo nije zeljin, zeljo nije njegov kao pa hajmo pljuvat onda Po njemu.. jer edin i ova dvojca su plavi oni su automatski nedodirljivi, i zasticeni... Vedo ljudino, gospodine, nisu te zasluzili! :salut:
A jeli Begovic Zeljin pa ima zagarantovano mjesto u ekipi branio dobro ili lose? Jel Zeljin pa je branio cijelu godinu dok je sjedio na klupi Chelsea pa i u nebitnim utakmicama a na nasoj klupi zamisli "Zeljin" Sehic ucesnik proslogodisnje lige evrope i ove godine lige sampiona?
Kazem samo,niti je problem neki Zeljin igrac,niti Dzeko, niti Vedo, problem je najveci uhljubi u savezu,pa onda vrli trenerski mag.
Vedo, sve najbolje u nastavku.

Sent from mTalk

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la BaDa12 » 05 sep 2017, 09:10

Zar mislite da se on ljuti zbog Gibraltara?
Kad se on oprosti, to će isključivo biti jer je razumno donio odluku, uzimajući u obzir sve okolnosti. Ne podcjenjujte njegovu inteligenciju i ne vjerujte svemu što pročitate na internetu.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la hz1987 » 05 sep 2017, 09:28

nekim cudom dobijemo belgiju i onda na megdan u estoniju. tamo ovi potplaceni od grka igraju kao u transu. mi onako nepovezani, mlitavi onom nekom kvalitetom nadoknadjujemo anomalije. dali oni gol, dali mi gol al ne ide pa ne ide. razbranio se estonac ko mahnit. ulazi vedo u 80-toj i onda je krenula totalna ofanziva, onako mlitavo kako to zna samo mesa motivisati i postaviti. gooool 94min, ibisevic iz guzve, zahvata prsima frljoku i skrece joj put u gol. heroooj po ko zna koji put. idemo u baraz, taamo nas ceka portugal po ko zna koji put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24505
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Goalgetter » 05 sep 2017, 20:47

Vedad je poslije Dzeke miljama nas najbolji napadac. I kazem NAPADAC. Ne krilo, ne desetka. Bajic, Hodzic i Kodro su jos zeleni.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la SlevinKelevra » 06 sep 2017, 18:44

Goalgetter je napisao/la:Vedad je poslije Dzeke miljama nas najbolji napadac. I kazem NAPADAC. Ne krilo, ne desetka. Bajic, Hodzic i Kodro su jos zeleni.
A, posto vec imamo jednog napadaca na terenu, treba neko ko poznaje i neke druge elemente fudbalske igre. Kodro je vec sad korisniji za nasu igru naprijed od Ibisevica.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 10 sep 2017, 14:35

Najjača desetka na dunjaluku u prvih 11 protiv Wedera, doduše na neprirodnoj poziciji napadača :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la HankMoody » 10 sep 2017, 14:36

Raonffa je napisao/la:Najjača desetka na dunjaluku u prvih 11 protiv Wedera, doduše na neprirodnoj poziciji napadača :mrgreen: :mrgreen:
Šta zna Dardai, bolje da Mešu kopira. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”