Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 21 maj 2017, 23:26

Koliko god ga mi voljeli mislim da su sanse da nastupi u prvih 11 tek 1%...nije mala stvar ne igrati 9 mjeseci na visokom nivou i onda odjedanput igrati u tako vaznoj utakmici od prve minute...gotovo sam siguran da Jajalo pocinje pored Pjanica isto kao i u Grckoj, mozda Cimirot.
Stavise bilo bi neozbiljno staviti ga u prvih 11.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JackTheStripper » 21 maj 2017, 23:27

Mumeeeeee, storia di un grande amoreeee...
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 21 maj 2017, 23:29

hurem je napisao/la:Koliko god ga mi voljeli mislim da su sanse da nastupi u prvih 11 tek 1%...nije mala stvar ne igrati 9 mjeseci na visokom nivou i onda odjedanput igrati u tako vaznoj utakmici od prve minute...gotovo sam siguran da Jajalo pocinje pored Pjanica isto kao i u Grckoj, mozda Cimirot.
Stavise bilo bi neozbiljno staviti ga u prvih 11.
Ma u prvih 11 neće sigurno, al' za nekih 10, 15 minuta vjerujem da je spreman.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 21 maj 2017, 23:30

hurem je napisao/la:Koliko god ga mi voljeli mislim da su sanse da nastupi u prvih 11 tek 1%...nije mala stvar ne igrati 9 mjeseci na visokom nivou i onda odjedanput igrati u tako vaznoj utakmici od prve minute...gotovo sam siguran da Jajalo pocinje pored Pjanica isto kao i u Grckoj, mozda Cimirot.
Stavise bilo bi neozbiljno staviti ga u prvih 11.
Neozbiljno bi bilo pozvati ga uopste, o kakvom pocetnom sastavu pricate? On kad je zdrav on nema konkurenciju, ali trenutno nije ni blizu toga.
Mozda je Dzeko sa jednom nogom bolji od svih ostalih napadaca, ali u veznom redu ima jos momaka koji ga mogu zamjeniti
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2017, 23:42

JavierBosnia je napisao/la:
hurem je napisao/la:Koliko god ga mi voljeli mislim da su sanse da nastupi u prvih 11 tek 1%...nije mala stvar ne igrati 9 mjeseci na visokom nivou i onda odjedanput igrati u tako vaznoj utakmici od prve minute...gotovo sam siguran da Jajalo pocinje pored Pjanica isto kao i u Grckoj, mozda Cimirot.
Stavise bilo bi neozbiljno staviti ga u prvih 11.
Neozbiljno bi bilo pozvati ga uopste, o kakvom pocetnom sastavu pricate? On kad je zdrav on nema konkurenciju, ali trenutno nije ni blizu toga.
Mozda je Dzeko sa jednom nogom bolji od svih ostalih napadaca, ali u veznom redu ima jos momaka koji ga mogu zamjeniti
Pa zdrav je, samo sto mu treba utakmica u nogama. Mislim da bi trebao dobiti poziv, ali da ne bi trebao i sigurno nece biti starter.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 22 maj 2017, 00:12

Pivopija je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
hurem je napisao/la:Koliko god ga mi voljeli mislim da su sanse da nastupi u prvih 11 tek 1%...nije mala stvar ne igrati 9 mjeseci na visokom nivou i onda odjedanput igrati u tako vaznoj utakmici od prve minute...gotovo sam siguran da Jajalo pocinje pored Pjanica isto kao i u Grckoj, mozda Cimirot.
Stavise bilo bi neozbiljno staviti ga u prvih 11.
Neozbiljno bi bilo pozvati ga uopste, o kakvom pocetnom sastavu pricate? On kad je zdrav on nema konkurenciju, ali trenutno nije ni blizu toga.
Mozda je Dzeko sa jednom nogom bolji od svih ostalih napadaca, ali u veznom redu ima jos momaka koji ga mogu zamjeniti
Pa zdrav je, samo sto mu treba utakmica u nogama. Mislim da bi trebao dobiti poziv, ali da ne bi trebao i sigurno nece biti starter.
Zdrav mozda jeste, ali spreman nikako. Ako Jajalo zaigra sa Pjanicem, rezerva je Cimirot. Ima u trecem slucaju i Vrancic, ali Besic nazalost, ponavljam nazalost nije spreman za ovakvu utakmicu. Poziv sto da ne, pa da Mesa ne treningu vidi koliko se moze racunati na njeg.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 maj 2017, 01:14

Ma na siri spisak, nek dodje na okupljanje svakako nek trenira s momcima, iako je moj favorite igrac u repezentaciji treba bit realan i priznat da u mozda odlucujucoj utakmici za baraz jednostavno moraju igrati igraci koji su u takmicarskoj formi, prije svega tragicno bi bilo da obnovi povredu beveze protiv ciganskih grka...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Alminjo99 » 23 maj 2017, 09:05

Veliko pitanje hoće li uopšte dobiti poziv, o kakvom početnom sastavu pričate? Protiv Grčke, u najvažnijoj utakmici kvalifikacija moraju igrati samo oni koji su u takmičarskoj formi. Ali eto volio bi da dobije poziv..
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SafetSajo » 23 maj 2017, 10:42

Raonffa je napisao/la:
A i ne sumnjam da Mume može odraditi 10, 15 minuta ako budemo zatvarali utakmicu.
taman da fasuje zuti ili crveni, kad vidi ove grcke smradove :P
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1140
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la theKuPuS » 24 maj 2017, 18:30

pozvan

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2017, 18:34

SafetSajo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
A i ne sumnjam da Mume može odraditi 10, 15 minuta ako budemo zatvarali utakmicu.
taman da fasuje zuti ili crveni, kad vidi ove grcke smradove :P
Ma valjda je malo poradio na psihi, nadam se da mu se neće dešavati više one gluposti kao protiv Andore.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 24 maj 2017, 19:01

Ako je Mume potrosio barem 10% ove pauze da poradi na temperamentu, ponasanju, da malo ohladi glavu, nije šteta povrede. Ako poslaze daske u glavi, bice medju najboljim veznjacima za godinu.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la BaDa12 » 05 jun 2017, 11:34

Da nema ovih zvaničnih konferencija, ništa mi od Muhameda ne bismo čuli. Naši novinari uvijek na visini zadatka.

Lijepo te vidjeti opet sa ekipom, Mo. Bitno je da si tu.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 10 jun 2017, 01:41

U ono malo minuta sto je odigrao pokazao da godinu dana nije imao takmicarsku utakmicu...dok se okrene protivnicki igrac mu vec uzeo loptu, a neki ga gurali u prvih 11 na DM-a.
Doduse i ja sam ga mogao zamisliti kao zamjenu Lulicu, njega ili Cimirota a kako bi pojacali sredinu i rasteretili koliko toliko Pjanica, ali eto mag je ubacio Kodru.
AkoBogda uspjesne pripreme da ima i da se izbori za status u klubu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 10 jun 2017, 02:19

I opet pokazao u ovo malo minutase više od Jajala.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 10 jun 2017, 10:56

Tek sada vidim kako se odmah zaleti na Manolasa :urnebes: :bih: :bih:

samoposmatram
Postovi: 5352
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la samoposmatram » 10 jun 2017, 11:02

jasmin10 je napisao/la:Tek sada vidim kako se odmah zaleti na Manolasa :urnebes: :bih: :bih:
Suti, dobro je prosao. Sta da je na Gillija se zaletio.

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Martinez8 » 10 jun 2017, 11:02

jasmin10 je napisao/la:Tek sada vidim kako se odmah zaleti na Manolasa :urnebes: :bih: :bih:
Taj njegov napad prema Manolasu dole je i prouzrokovao da ovaj Grk ostane bez zuba. Pogledaj snimak, kad je Mume krenuo na Manolasa, ovaj se zaletio da ide kao da ga brani, i onda je naletio na ovog naseg pomocnika i dobio sto je dobio.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 10 jun 2017, 11:22

Martinez8 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Tek sada vidim kako se odmah zaleti na Manolasa :urnebes: :bih: :bih:
Taj njegov napad prema Manolasu dole je i prouzrokovao da ovaj Grk ostane bez zuba. Pogledaj snimak, kad je Mume krenuo na Manolasa, ovaj se zaletio da ide kao da ga brani, i onda je naletio na ovog naseg pomocnika i dobio sto je dobio.
Vala kakav smo nokaut vidjeli, zbog njegovog zalijetanja, ja mu i halalim.
Životni saputnik! 1921

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la avenija » 10 jun 2017, 15:00

Besic je jedna seljacina obicna, onaj tip koji uvijek trazi prvi belaj , nevezano za sinoc, isprebijat ce ga neko strasno ako se ne promjeni.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.