Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Karambeu » 30 jan 2018, 15:40

On ako ostane bilo gdje u Engleskoj, samo ce se jos vise raspasti. Za njega je Italija i to bas klub poput Torina u ovom momentu idealna destinacija. Miljama je daleko od igraca koji je igrao na SP i da bi se vratio na nekadasnji nivo, prvo mora poraditi na glavi pa tek onda sve ostalo.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 30 jan 2018, 16:45

ma samo da se hoće maknuti iz evertona, pa gdje god to bilo.


evo još 2 dana do kraja prelaznog roka, a kod njega se ni ne nazire gdje bi mogao otići i hoće li uopšte :crazy:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 30 jan 2018, 16:47

rope11 je napisao/la:ma samo da se hoće maknuti iz evertona, pa gdje god to bilo.


evo još 2 dana do kraja prelaznog roka, a kod njega se ni ne nazire gdje bi mogao otići i hoće li uopšte :crazy:
Everton odbio ponudu Middlesbrougha, hoce li se u ovih dan- dva desiti nesto, tesko.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Esport » 30 jan 2018, 16:57

JavierBosnia je napisao/la:
rope11 je napisao/la:ma samo da se hoće maknuti iz evertona, pa gdje god to bilo.


evo još 2 dana do kraja prelaznog roka, a kod njega se ni ne nazire gdje bi mogao otići i hoće li uopšte :crazy:
Everton odbio ponudu Middlesbrougha, hoce li se u ovih dan- dva desiti nesto, tesko.
Ako ga ne puste negdje da igra(ili mu ne daju priliku), debelo će mu naštetiti igračkoj karijeri. :hmmmmm:

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Moggi » 30 jan 2018, 16:59

mozda zato sto im se povriedio mccarty, pa da ga imaju kao 3-4. opciju, cime je on zadovoljan izgleda
Zarathustra

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la paulus » 30 jan 2018, 17:59

Stvarno Besic se pomirio sa mediokritetom , steta talenta je imao , al kako se vratio od zadnje povrede ne lici na istog igraca
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 31 jan 2018, 11:20

BenjooJutub je napisao/la:Vi ste izgleda limitirani u glavi. Pa logično da mu blokiraju odlazak jer će se tada vjerovatno završavati transfer ili će već biti u novom klubu koji mu i onako ne bi dopustio putovanje u SAD.
I sta ima limitirani?
Jel zavrsio transfer? Sta kaze novi klub?
Samo je bezveze propustio ovu turneju i mogucnost da odigra 2 utakmice sto u Evertonu nije u stanju.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 12:25

Ako ne ode iz Evertona, to nije zato sto mu ne daju, nego zato sto on nece.
I pticama na grani je jasno da na njega vise ne racunaju, da mu se igra za manje para, vec bi napravio transfer negdje gdje ce igrati.
Ali yebi ga, Ferrari, Lamborghini...servis, registracija, kosta to puno para.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 31 jan 2018, 12:33

DrFilgud je napisao/la:Ako ne ode iz Evertona, to nije zato sto mu ne daju, nego zato sto on nece.
I pticama na grani je jasno da na njega vise ne racunaju, da mu se igra za manje para, vec bi napravio transfer negdje gdje ce igrati.
Ali yebi ga, Ferrari, Lamborghini...servis, registracija, kosta to puno para.
Htio je da ide u Ameriku nisu ga pustili, tako da ta prica bas ne stoji. Imao ponude od Boroa, Torina al nista.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sabinho » 31 jan 2018, 12:37

Mamicu kupuj i Besica, najbolje rjesenje.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 12:42

bhsport je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ako ne ode iz Evertona, to nije zato sto mu ne daju, nego zato sto on nece.
I pticama na grani je jasno da na njega vise ne racunaju, da mu se igra za manje para, vec bi napravio transfer negdje gdje ce igrati.
Ali yebi ga, Ferrari, Lamborghini...servis, registracija, kosta to puno para.
Htio je da ide u Ameriku nisu ga pustili, tako da ta prica bas ne stoji. Imao ponude od Boroa, Torina al nista.
Gdje sam ja rekao da Besic nije htio u Ameriku :?:
Rekao sam da radi manje plate ne pristaje na transfer , barem ja tako mislim.
Ne vidim drugi razlog niti da ga Everton drzi u klubu, niti da on ostaje sjediti na tribinama.
Cisto sumnjam da Everton trazi nerealnu cifru, za igraca koji je pola godine na tribinama, u dvije godine nije odigrao dvadesetak utakmica.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la mire96 » 31 jan 2018, 13:05

A i ne shvatam ovaj Everton. Ne damo Besica da ide u Ameriku, treba nama, a ne koriste ga nikad. Besic isto, umjesto da ode gdje moze igrati, cijenka se kao da je u polozaju da bira timove.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 13:08

mire96 je napisao/la:A i ne shvatam ovaj Everton. Ne damo Besica da ide u Ameriku, treba nama, a ne koriste ga nikad. Besic isto, umjesto da ode gdje moze igrati, cijenka se kao da je u polozaju da bira timove.
Ne daju mu da se povrijedi, kontaju da ga tuhnu negdje dok je zdrav.
Mozda je to bio pritisak da napravi transfer?
Jedno je sigurno, na njega ne racunaju.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 31 jan 2018, 13:09

mene će on stvarno razočarati ako ostane, prije 3-4 godine ga nisam zamišljao takvim da će se zadovoljavati evertonovim tribinama i da će mu novac biti najbitnija stavka u životu :roll:

pa da je BILO GDJE otišao, bilo bi bolje od ovoga što trenutno ima, još gore što je stvarno imao ok ponuda što je super s obzirom da ne igra preko 2 godine i da je u qurčevoj formi.


kako on konta naći angažman na ljeto, ko će ga uopšte kupiti?
znači imaš tu olakotnu okolnost da te se samo šalje na polugodišnju posudbu (dakle nema bojazni da tražiš novi klub i kontaš hoćeš li napraviti zajeb tim transferom) da se povratiš u život i vratiš u takmičarsku formu, čisto da sebi na ljeto obezbjediš bolju priliku jer će ga se everton svakako na ovaj ili onaj način riješiti... a on bira tribine i time definitivno sebi još dodatno sahranjuje karijeru, za ne povjerovati. :facepalm:



ustvari njegov život i njegova stvar šta će raditi sa sobom, ne znam samo što se uopšte JA nerviram :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 31 jan 2018, 13:31

Zasto svi spominjete da nece zbog plate?
Mozda jednostavno Everton nije nasao zajednicku rijec s potencijalnim kupcima, kojih uzgred receno nije bilo aman zaman...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 13:54

hurem je napisao/la:Zasto svi spominjete da nece zbog plate?
Mozda jednostavno Everton nije nasao zajednicku rijec s potencijalnim kupcima, kojih uzgred receno nije bilo aman zaman...
Besiceva plata je preko 1.5 milion eura godisnje. U posljednje dvije godine, to je bio cist gubitak.
Uz cinjenicu da je vec pola godine na tribinama, a zdrav je, Evertonu bi se isplatilo da ga se rijesi i dzaba.
Naravno, bavimo se pretpostavkama, meni je najlogicniji odgovor da on odbija transfer i cuva platu, jer nema sanse da trenutno dobije ni blizu.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la forgempp » 31 jan 2018, 14:27

Propalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 31 jan 2018, 14:30

možda ni nije stvar u novcu, ali u tom slučaju stvarno ne znam kako pronaći neko razumno objašnjenje za njegovu odluku da ostane u evertonu.


everton je u fazonu da ga može nositi ko hoće, samo da ga se riješe pa tako čisto sumnjam da oni koče njegov (potencijalni) transfer, ionako je u pitanju samo šestomjesečna posudba koja bi im bar malo pomogla da ga što bolje utope na ljeto.
a ponuda je sigurno bilo, kakvih takvih, sve bi mu bilo bolje od ove odluke da nastavi grijati prvi red tribina.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 31 jan 2018, 14:32

forgempp je napisao/la:Propalitet sa svojim ponašanjem, vjerujem da je i to, osim povrede, jedan od uzroka zasto taj lik nije NI NA KLUPI, nego u Evertonu B.
Nije ni u B timu sto je najgore i tamo mu Banimgime uzima mjesto :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 31 jan 2018, 15:35

DrFilgud je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ako ne ode iz Evertona, to nije zato sto mu ne daju, nego zato sto on nece.
I pticama na grani je jasno da na njega vise ne racunaju, da mu se igra za manje para, vec bi napravio transfer negdje gdje ce igrati.
Ali yebi ga, Ferrari, Lamborghini...servis, registracija, kosta to puno para.
Htio je da ide u Ameriku nisu ga pustili, tako da ta prica bas ne stoji. Imao ponude od Boroa, Torina al nista.
Gdje sam ja rekao da Besic nije htio u Ameriku :?:
Rekao sam da radi manje plate ne pristaje na transfer , barem ja tako mislim.
Ne vidim drugi razlog niti da ga Everton drzi u klubu, niti da on ostaje sjediti na tribinama.
Cisto sumnjam da Everton trazi nerealnu cifru, za igraca koji je pola godine na tribinama, u dvije godine nije odigrao dvadesetak utakmica.
Otkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.
Eto nek neko da razumno objasnjenje sto ga nisu pustili a nije presao nigdje. Nema ga.
Nema to veze sa povredama u Americi jer on ce i ovako i onako primati pare od Evertona, onako je mogao dici formu u Americi i odigrati dvije solidne utakmice.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.