Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Nerminovic » 22 okt 2017, 16:19

Zamisli biti rezervni igrač u ovom cirkus klubu, koliko loš moraš biti

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sheyi » 22 okt 2017, 16:28

Pogubio se Vlašić danas, i to polijepo. To što će Everton dobiti novog trenera je dobra stvar za Bešića, vidjećemo da li će se nametnuti, nisu mu sad neki majstori fudbala konkurencija.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la BosnaSTL » 22 okt 2017, 16:32

Neka neka samo vi blatite kad se Muhamed vrati zacepice vam gubicu za sva vremena a onda ce biti toooo majstore I te cake .

aqarius
Postovi: 3856
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la aqarius » 22 okt 2017, 16:42

Ma ne treba sada to pretvoriti u takmičenje Mume vs Vlašić jer i nema nikskvih osnova za njihovo poređenje.Činjenica je da Vlašić Evertonu nije donio nikakvu dimenziju više dečko je solidan i to je to.Meni samo nije jasno da Mume ne može dobiti poluvrijeme kraj ove konkurencije koja je zaista očajna.Mislim da su više u pitanju neke Kumanove fix ideje u koje se Mume ne uklapa.Sasvim solidno je odigrao one kvalifikacije za ligu evrope i odjednom ni na klupu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 22 okt 2017, 17:16

HankMoody je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Ni na klupi.

Meni je samo cudno kako je ovaj Vlasic otisao direktno iz HNL u EPL i odma dobio mjesto u pocetnih XI Evertona.
Jer je bolji od Bešića?
Nisam mislio u poredenju sa Besicem, nego nekom igracu iz BiH lige treba godinu dana da nade mjesto u pocetnoj postavi neke ekipe u Turskoj ligi dok ovaj ide direktno u Everton... Nije HNL toliko kvalitetna.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la PrinceofVeresija » 22 okt 2017, 18:00

Jbo te Vlašić Koemane..nadam se da nećeš dočekat naredni vikend na klupi Evertona :facepalm:

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la mire96 » 22 okt 2017, 20:51

Vucevich je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Ni na klupi.

Meni je samo cudno kako je ovaj Vlasic otisao direktno iz HNL u EPL i odma dobio mjesto u pocetnih XI Evertona.
Jer je bolji od Bešića?
Nisam mislio u poredenju sa Besicem, nego nekom igracu iz BiH lige treba godinu dana da nade mjesto u pocetnoj postavi neke ekipe u Turskoj ligi dok ovaj ide direktno u Everton... Nije HNL toliko kvalitetna.
HNL je proizveo mnogo vise velikih igraca od nase lige. U HNLu su poceli Mandzukic, Modric, Subasic, Lovren, Vrsaljko, Corluka, Brozovic, Kovacic i Pjaca, a i Perisic je isto npr igrao u omladinskom pogonu Hajduka. Svi oni sada igraju za velike timova u Evropi. Kada to poredis sa nasom ligom, koja je dala samo Dzeku, onda vidis zasto HNLovci dobijaju vise pozornosti i bolje prilike. Sigurnije ulagati u njih, nego u Bajica, koji moze biti dobar, ali isto tako moze biti i flop.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la BelminM23 » 22 okt 2017, 21:33

Naša liga dala Džeku. :lol:

Smijurija od lige, a i šupljak od priče.

Inače Bešić propo kao niko, mogao bi on u Željezničar, yebiga, ipak su jači od Ferencvaroša. :lol:

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 22 okt 2017, 21:37

BosnaSTL je napisao/la:Neka neka samo vi blatite kad se Muhamed vrati zacepice vam gubicu za sva vremena a onda ce biti toooo majstore I te cake .
Bravo tako je.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la COYS » 22 okt 2017, 21:42

Neka se strpi i saceka otkaz Koemana :thumbup:

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la fininho » 23 okt 2017, 12:40

aqarius je napisao/la:Ma ne treba sada to pretvoriti u takmičenje Mume vs Vlašić jer i nema nikskvih osnova za njihovo poređenje.Činjenica je da Vlašić Evertonu nije donio nikakvu dimenziju više dečko je solidan i to je to.Meni samo nije jasno da Mume ne može dobiti poluvrijeme kraj ove konkurencije koja je zaista očajna.Mislim da su više u pitanju neke Kumanove fix ideje u koje se Mume ne uklapa.Sasvim solidno je odigrao one kvalifikacije za ligu evrope i odjednom ni na klupu.
Vlasic je doveden kao ekstra talent,a ne igrac koji ce odmah praviti razliku.on je invesicija u buducnost.Roney i Sigurson za koje je everton platio 60 mil,su dovedeni da prave razliku a ne Vlasic koji je prije par dana napunio 20.sto se Besica tice,vidljivo je da je Everton prevelik zalogaj za njega i da on nema kvalitet za taj nivo.navijaci evertona su vec davno dignuli ruke od njega

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 23 okt 2017, 13:21

COYS je napisao/la:Neka se strpi i saceka otkaz Koemana :thumbup:
Bojim se da nije do Koemana, dao mu je sasvim dovoljno sansi da se dokaze i Besic je bio realno los.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 23 okt 2017, 13:35

fininho je napisao/la:
aqarius je napisao/la:Ma ne treba sada to pretvoriti u takmičenje Mume vs Vlašić jer i nema nikskvih osnova za njihovo poređenje.Činjenica je da Vlašić Evertonu nije donio nikakvu dimenziju više dečko je solidan i to je to.Meni samo nije jasno da Mume ne može dobiti poluvrijeme kraj ove konkurencije koja je zaista očajna.Mislim da su više u pitanju neke Kumanove fix ideje u koje se Mume ne uklapa.Sasvim solidno je odigrao one kvalifikacije za ligu evrope i odjednom ni na klupu.
Vlasic je doveden kao ekstra talent,a ne igrac koji ce odmah praviti razliku.on je invesicija u buducnost.Roney i Sigurson za koje je everton platio 60 mil,su dovedeni da prave razliku a ne Vlasic koji je prije par dana napunio 20.sto se Besica tice,vidljivo je da je Everton prevelik zalogaj za njega i da on nema kvalitet za taj nivo.navijaci evertona su vec davno dignuli ruke od njega
Besic dok je bio zdrav bio je najbolji vezni Evertona, radilica kakve nemaju, ali ta povreda je sve zeznula.
Ako bi nasao neki slabiji klub da digne formu, i ukoliko ne bude povreda Besic je igrac za jace klubove od Evertona.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Unofficialpage » 23 okt 2017, 14:03

Baš to, povreda je sve zeznula. Taj period prije povrede je bio strašan, da je nije bilo sad bi bio glavni veznjak Evertona ali povreda je uništila tu mogućnost i sad Bešić mora tražiti novi klub. Nema on šta više tražiti u Evertonu, neki klub u Bundesligi bi bio odličan izbor da se vrati u formu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

aqarius
Postovi: 3856
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la aqarius » 23 okt 2017, 15:55

Besiću ne treba slabiji klub,čak štovise u ovom Evertonu ima daleko najslabiju konkurenciju nego u bilom kojem drugom klubu sto se tiče engleske ligr,a sigurno ima kvalitet za PL.Njemu treba samo prizati sansu i veoma brzo bi dosao na svoje a cinjenica je da je bio strasno dobar veznjal.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 23 okt 2017, 16:06

Evo otkaz dobio Koeman.

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la majestic24 » 23 okt 2017, 16:10

Nadajmo se da ce doci neki trener koji ce cijeniti igracke sposobnosti koje on ima. Ako se nastavi kao do sada,bgm neka pakuje kofere na zimu.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la dubrovnik » 23 okt 2017, 16:25

Vucevich je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Ni na klupi.

Meni je samo cudno kako je ovaj Vlasic otisao direktno iz HNL u EPL i odma dobio mjesto u pocetnih XI Evertona.
Jer je bolji od Bešića?
Nisam mislio u poredenju sa Besicem, nego nekom igracu iz BiH lige treba godinu dana da nade mjesto u pocetnoj postavi neke ekipe u Turskoj ligi dok ovaj ide direktno u Everton... Nije HNL toliko kvalitetna.
HNL je 3 puta kvalitetniji od BiH PL. Vlasicev otac je odbio Sevilu ima 2-3 godine i mali je strasno uznapredovao. Everon ga je kupio za ozbiljan novac nakon dvomeca sa Hajdukom u kojem se malac pokazao kao igrac ravan njihovim igracima. U najmanju ruku ravan. I sam Hajduk nije posramljen u tim utakmicama vec je pruzio dostojan otpor.
Pogledaj koliko je Hajduk prodao igraca ima par godina u solidne klubove. Kalinic, Milic, Caktas, Balic, Susic, Vlasic, Pasalic, Simic. Sve milionski utransferi u ozbiljne klubove koji su mi odmah pali na pamet. A sam znas da je Hajduk vec neko vrijeme tek 3. Hrvatski tim.

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 23 okt 2017, 16:34

Besmisleno je poredjenje Vlasica i Besica...
Besic je imao nesrecu s povredama od samog dolaska u Everton, taman kada odigra fenomenalno protiv Chelsija, Cityija i maltene obezbjedi status prvotimca...uslijedi povreda i odsustvo od mjesec, dva, tri....govorim o sitnim povredama...dodajte tu ove 2 teske povrede i odsustvo od po 7,8 mjeseci onda vam je sve jasno...pa i ne cudi sto mu je tesko vratiti se na pravi kolosijek.
Da nije bilo tih stalnih povreda zasigurno bi sada bio ZABETONIRAN u prvih 11 Evertona.

Otkaz Kumanu ne mora nista znaciti...mada ja u svakom slucaju ne vidim da su pojedini balavci (ja cu ih tako nazvati) u veznom redu Evertona bolji od Mumeta i nikako mi nije jasno zasto su toliko forsirani...ocito je trener totalno pogubio konce i srozao tim kao sto je Everton. Nema tu vise Lukakua koji je pravio razliku, nemaju novog iskusnog Barryija, Barkley povrijedjen...
njihov maksimalni domet u narednim sezonama bit ce 8.pozicija.

Za Mumeta bi idealno bilo da predje recimo u Crystal, Bournemouth i sl.ekipe i da igra redovno kako bi se vratio na pravi kolosijek.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la COYS » 23 okt 2017, 17:53

:thumbup: Odlicna vijest!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lol89 i 17 gostiju.