Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 01 jul 2017, 13:12

jasmin10 je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ovaj samo zna da udara a i to ne zna najbolje i kad mu saigraci ne drze ledja da ga protivnik ne nalema.

Steta koliko mozgovni deficit moze unistiti talenta od igraca. Mislio sam da se malo dozvo ali dabogda. Duboko sam se razocarao u ovog momka, a bio mi je jedan od najdrazih prije. Dzaba kad je neko lud u glavu nemozes nista. Uvijek ce se vikat: "dobar al budala jbg"!
Sta bolan reče :facepalm:

Momka su uništile povrede a ne gluposti kao što si naveo.
Izmedju ostalog da i povrede. Tu mu ne zamjeram nista. Tu se ne moze nista.

Al unistila ga je i glava, tj. mozdane povrede. Mislio sam da je mlad i da mu je to hir koji ce proci i kroz prste mu gledao do sad. Protiv Grka se vidilo da je on glavni lola kad je zakuhat. A bio sam i protiv Austrije gledao sa tribina i mogu ti reci da je on glavni frkator a nemas ga sta vidit prco. To Dzeko babuka par samara da ispreskace cisto da ga dohafiza. Uvijek je gdje je frka, i ima jako prljav temperament. Radi toga nece ostvariti nikad svoj veliki potencijal. Zali Boze budale!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:15

Pa kako su onda veće budale od njega ostvarile veće karijere i igrali u vrhunskim klubovima cijeli život ? To što ima problema sa samomontrolom je ipak i pozitivno nekada. Momak nema pardona ni prema nikome. Većina igrača kada igra protiv Messija trči da mu uzme dres a ovaj mu nije dao pardona. Jednostavno je takav. Agresivan i poprilicno "lud" što i prenosi na terenu.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 01 jul 2017, 13:16

Onda je po tebi Diego Costa nikakav igrac. :hmmmmm: :hmmmmm:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 01 jul 2017, 13:38

Besic ce dobiti sansu, Koeman ga ocito cijeni, cim ga nije nogirao nakon godinu povrede. Mene plase njegove oscilacije i temperament, desi se da ,nakon 3-4 dobre utamice, odigra na nivou amatera ili napravi tesku glupost.
U reprezentaciji mu treba natrljati nos i zaprijetiti da, ako se bude mangupirao, leti van.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:42

Taj luksuz tjeranja reprezentacija sebi ne može dozvoliti. To može Everton ali ne i mi.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 01 jul 2017, 13:49

jasmin10 je napisao/la:Taj luksuz tjeranja reprezentacija sebi ne može dozvoliti. To može Everton ali ne i mi.
Pa sta onda, treba mu dati do znanja da je veći od reprezentacije? Da ima pravo da radi sta hoce?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:53

DrFilgud je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Taj luksuz tjeranja reprezentacija sebi ne može dozvoliti. To može Everton ali ne i mi.
Pa sta onda, treba mu dati do znanja da je veći od reprezentacije? Da ima pravo da radi sta hoce?
Pa nisam ni rekao da treba. Nećeš otjerati uz Pjanica daleko najboljeg veznog igrača jer se mangupise. Uostalom šta je to uradio da bi tjerali ? Zvaka protiv Andore jedina glupost. Ne uzimam za ozbiljno ovo protiv Grka.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 01 jul 2017, 14:05

jasmin10 je napisao/la: Pa nisam ni rekao da treba. Nećeš otjerati uz Pjanica daleko najboljeg veznog igrača jer se mangupise. Uostalom šta je to uradio da bi tjerali ? Zvaka protiv Andore jedina glupost. Ne uzimam za ozbiljno ovo protiv Grka.
Zvaka protiv Andore nas je dosla skupo, protiv Grka cemo tek vidjeti , jos nekoliko slucajeva kada je za dlaku izbjegao crveni karton i sto je najgore, izgleda da ne namjerava da se mijenja . Osim toga , nisam rekao da ga treba otjerati, nego da mu treba skrenuti paznju na ponasanje, pa ako se ne promijeni otjerati.
Turci su otjerali najboljeg igraca Turana , niko nije veci od in teresa reprezentacije.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 14:14

Pa Turan je radio probleme koje nemaju veze s fudbalom. Pa nećeš kazniti momka jer je na granici crvenog. To nema smisla nikakvog.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 01 jul 2017, 14:18

Nejse...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DaVinci » 01 jul 2017, 23:49

Effenberg je napisao/la:Ovaj samo zna da udara a i to ne zna najbolje i kad mu saigraci ne drze ledja da ga protivnik ne nalema.

Steta koliko mozgovni deficit moze unistiti talenta od igraca. Mislio sam da se malo dozvo ali dabogda. Duboko sam se razocarao u ovog momka, a bio mi je jedan od najdrazih prije. Dzaba kad je neko lud u glavu nemozes nista. Uvijek ce se vikat: "dobar al budala jbg"!
Muhamed ima prgav kabadahijski karakter k'o i Spahic i kosta ce nas vazda kad je najbitnije ... meni se takvi insani nikako nesvidjaju ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 02 jul 2017, 10:26

DaVinci je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Ovaj samo zna da udara a i to ne zna najbolje i kad mu saigraci ne drze ledja da ga protivnik ne nalema.

Steta koliko mozgovni deficit moze unistiti talenta od igraca. Mislio sam da se malo dozvo ali dabogda. Duboko sam se razocarao u ovog momka, a bio mi je jedan od najdrazih prije. Dzaba kad je neko lud u glavu nemozes nista. Uvijek ce se vikat: "dobar al budala jbg"!
Muhamed ima prgav kabadahijski karakter k'o i Spahic i kosta ce nas vazda kad je najbitnije ... meni se takvi insani nikako nesvidjaju ... :roll:
Pa kad nas je koštao kad je najvažnije ? Napravio penal, izgubio loptu u 16.... ? Ne pričajte gluposti. Kiksao protiv Andore i nije nas koštao. Ne sjećam se da je ikada podbacio.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DaVinci » 02 jul 2017, 12:25

jasmin10 je napisao/la:Pa kad nas je koštao kad je najvažnije ? Napravio penal, izgubio loptu u 16.... ? Ne pričajte gluposti. Kiksao protiv Andore i nije nas koštao. Ne sjećam se da je ikada podbacio.
Rekoh kostat ce nas u buducnosti ... tek je poceo ... godine su pred njim ... ;)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 02 jul 2017, 12:31

DaVinci je napisao/la: Rekoh kostat ce nas u buducnosti ... tek je poceo ... godine su pred njim ... ;)
Ma decko ima nevidjen potencijal za pizdarije, samo da ga kritike ne obeshrabre. :D

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la maximusdecimus » 02 jul 2017, 15:20

jasmin10 je napisao/la: Pa kad nas je koštao kad je najvažnije ? Napravio penal, izgubio loptu u 16.... ? Ne pričajte gluposti. Kiksao protiv Andore i nije nas koštao. Ne sjećam se da je ikada podbacio.
Jel ono on nije igrao prvu utakmicu baraza protiv Irske jer je gadjao igraca Andore zvakom? A prije toga vec propustio dvije vazne utakmice protiv Izraela i Velsa kad je u pitanju bilo i trece mjesto u grupi. Ma ne, nije nista zaje.e.bo :mrgreen: slazem se da je neophodan u reprezentaciji, al da je realno z.ay.ebo neke stvari, jest. al jbg, igra u jakom klubu i ligi, pa mu se progleda kroz prste, ne dao Bog da ovako nesto uradi npr. Svrasajevic, Vranjes, Sunjic, itd

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 02 jul 2017, 16:19

maximusdecimus je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la: Pa kad nas je koštao kad je najvažnije ? Napravio penal, izgubio loptu u 16.... ? Ne pričajte gluposti. Kiksao protiv Andore i nije nas koštao. Ne sjećam se da je ikada podbacio.
Jel ono on nije igrao prvu utakmicu baraza protiv Irske jer je gadjao igraca Andore zvakom? A prije toga vec propustio dvije vazne utakmice protiv Izraela i Velsa kad je u pitanju bilo i trece mjesto u grupi. Ma ne, nije nista zaje.e.bo :mrgreen: slazem se da je neophodan u reprezentaciji, al da je realno z.ay.ebo neke stvari, jest. al jbg, igra u jakom klubu i ligi, pa mu se progleda kroz prste, ne dao Bog da ovako nesto uradi npr. Svrasajevic, Vranjes, Sunjic, itd
Pa rekao sam osim te gluposti protiv Andore. Ovdje nekima smeta što je agresivan ili što opsuje protivniku pa se to preuvelica.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 04 jul 2017, 12:29

fun fact, ionako bi propustio utakmicu jer je bio povrijeđen :mrgreen:


ali kontam poentu, mogao nas je ukanaliti tim potezom jer je njegovo odsustvo bio najveći hendikep protiv iraca.

mada kad skontaš nije on ni pravio previše sranja mimo incidenta sa žvakom i par koškanja, i na te stvari se može zažmiriti jer je njegovo prisustvo u reprezentaciji od neprocjenjive važnosti za ekipu, ali me izbacio iz takta poslije grčke jer je čitavo sranje ispalo radi njegovog bespotrebnog nasrtanje na grka, radi čega će se popiti dobra kazna :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 06 jul 2017, 00:12

Everton se opasno pojacava, pitam se da li uopste ima sansi za povratak u prvih 11. Bice tesko.

Gueye, Mccarthy, Schneiderlin itd.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la QUARTERBACK » 06 jul 2017, 17:19

Ima sigurno mjesta tamo, vjerovatno je razgovarao sa Koemanom i da je drugacije vec bi trazio novi klub. Nisu sigurno zaboravili njegove odlicne partije kad je zdrav bio, mislim da ce mu dati jos ovu sansu, bitno je samo da se ne povrijedi opet a minutaza i dobre igre ce doci.
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Alminjo99 » 06 jul 2017, 21:49

Tesko, tesko da ce imati mjesta u prvih 11, ali eto vidjecemo.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: minimalist i 40 gostiju.