Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Principatus » 20 nov 2010, 17:21

3:2 za Hannover, HSV je izgubio utakmicu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la k_c » 20 nov 2010, 17:22

wau,Hanover u zadnjoj sekundi daje gol za 3:2..kakva steta..ipak kBesicu cestitke na odigranih 90 minuta,nije bio miljenik srece,ali Boze moj,sve ce to doci na svoje! Besic je kriv kod prvog gola,kod ostala dva nije,odigrao je sasvim solidnu utakmicu obzirom da je u pitanju njegov debi i to u 18 godini...samo naprijed momak!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Principatus » 20 nov 2010, 18:27

Kako citam na TMu HSV navijaci tamo su zadovoljni Besicem i vide u njemu buducnost, sto se tice odbrane, kao osiguranu. Kazu da je greska bila nepotrebna, ali da ga je Ze Roberto isto nepotrebno doveo u tu situaciju.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

LFC4ever
Postovi: 575
Pridružen/a: 26 okt 2009, 16:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la LFC4ever » 20 nov 2010, 18:27

Principatus je napisao/la:Kako citam na TMu HSV navijaci tamo su zadovoljni Besicem i vide u njemu buducnost, sto se tice odbrane, kao osiguranu. Kazu da je greska bila nepotrebna, ali da ga je Ze Roberto isto nepotrebno doveo u tu situaciju.
Drago mi je,postace on igracina....
When you walk through a storm hold your head up high
And don't be afraid of the dark
At the end of a storm is a golden sky,
And you'll never walk alone
You'll never, ever walk alone.

The Blood Is Red For A Reason!
Liverpool FC FK SARAJEVO

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la _dreamer_ » 20 nov 2010, 19:05

Kako vec napisa Principatus, njemacki forumasi su prezadovoljni nastupom Besica i kazu da je, izuzev ove greske, odigrao jednu jako kvalitetnu utakmicu. Cak i kod te greske nije bas sve njegovo maslo bilo kako vec napisa kolega Principatus.
Elem, ono sto su prije svega pohvalili je njegova anticipacija i postavljanje, te uopste njegovi dueli sa protivnickim igracima. Bukvalno su im puna usta ovog momka i nadaju se da ce i u slijedecoj zapoceti od prve.

Ono sto mene jos vise raduje je to da je igrao na poziciji stopera, a svi znamo koliko nam je ta pozicija deficitarna. Ako je on uspio kvalitetno odigrati na toj poziciji, onda bi za god-dvije mogao igrati u tandemu sa Spahicem, sto je svakako bolja varijanta od toga da ga se gura na bocnu poziciju.

Dakle, za buducnost bi imali taj tandem Besic - Spahic, a ako je protivnik recimo takav da u napadu imaju dosta visokih i korpulentnih igraca, onda bi Besic mogao naprijed na poziciju DM-a, dok bi recimo Pandza isao na stopersko mjesto. Sve u svemu, ovo su lijepe vijesti i nadam se da ce sto prije izboriti mjesto u HSV-u, iako to sigurno nece biti nimalo lako...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Cartman » 20 nov 2010, 19:32

Evo nakon 50 sekundi greska:

[youtube][/youtube]
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la brazzo » 20 nov 2010, 19:35

Cartman je napisao/la:Evo nakon 50 sekundi greska:

[youtube][/youtube]
jbg strašno je to uvijek za mladog igrača pogotovo što se od njega očekuje da odma' briljira pogotovo što je ovako mlad i to za poziciju štopera mada mislim da će se definitivno vratiti jači jer je on daleko ispred svojih vršnjaka ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

LFC4ever
Postovi: 575
Pridružen/a: 26 okt 2009, 16:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la LFC4ever » 20 nov 2010, 19:36

Cartman je napisao/la:Evo nakon 50 sekundi greska:

[youtube][/youtube]
Pa i nije on bas toliko kriv,morao je brzo reagovati a lopta je pogodila igraca...Ze roberto je previse peglao loptu iako su oko njega bila 2-3 igraca,morao se brzo rijesiti....
When you walk through a storm hold your head up high
And don't be afraid of the dark
At the end of a storm is a golden sky,
And you'll never walk alone
You'll never, ever walk alone.

The Blood Is Red For A Reason!
Liverpool FC FK SARAJEVO

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la _dreamer_ » 20 nov 2010, 19:43

ma kako su opisali, ja sam mislio da je napravio nesto kao Pandza protiv Slovacke. Ovo uopste nije tako strasno. Naravno, trebao je bolje reagovati ali je imao i peh da lopta pogodi onako protivnickog igraca. Super je to sve! Naprijed Muha!
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Pirke » 20 nov 2010, 19:46

Ja bih se prije izderao na Roberta, ali jest malo pogrijsio. Ali kad si zadnji igrac i vidis dva napadaca kako trce prema tebi i lopti, uvijek je tesko skontati sta treba uraditi.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Bosnier » 20 nov 2010, 19:47

Bogami bio je u teskoj poziciji, a nema dovoljno iskustva

Samo treba dati podrsku ovom igracu !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la harishp » 20 nov 2010, 19:48

Ova greska kod prvog gola,malo nesrece malo neiskustva.Jedan od milion golova.Nista strasno.
Ono sto me brine je da Besic ipak kao stoper nije rijesenje.Iz drugog razloga.Svaka visoka lopta je pola gola.
On jednostavno nema tu visinu da bi to sprijecio,sto moze biti kobno po bilo koju ekipu.
iskustvo da se greske isprave se vrlo brzo moze steci ali visina je vec problem prirode.
Posto je jako puno ekipa koje idu bas na to.
E sad ce neko navesti onog malenog zabara,ali taj ima odraz ko Magic Johnson. :lol:
Ebiga ode i ovaj na desnog beka.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Monolog » 20 nov 2010, 19:49

Snosi i on dio krivice, ali stoperi u tim godinama s skloni i kardinalnijim greškama. Osamnaest mu je godina, pobogu. Dakle, ima još puno utakmica ispred sebe, najvažnije je da je i dalje u planu Armina Weha. Odličan rad i zalaganje na treninzima se očigledno isplati. Bravo Muhamede :!:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la AulleTa » 20 nov 2010, 19:54

Monolog je napisao/la:Snosi i on dio krivice, ali stoperi u tim godinama s skloni i kardinalnijim greškama. Osamnaest mu je godina, pobogu. Dakle, ima još puno utakmica ispred sebe, najvažnije je da je i dalje u planu Armina Weha. Odličan rad i zalaganje na treninzima se očigledno isplati. Bravo Muhamede :!:
Istina, momak je još uvijek premlad i neiskusan, što ipak, ne umanjuje njegove sposobnosti. Vidi se da je odigrao u blagom grču i pod tremom ali proći će ga i to kada stekne potrebnu rutinu i sigurnost u igri.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la amerosm » 20 nov 2010, 19:59

Posto sam tek sada vidio kako je nastao prvi gol Hannovera, rekao bi da je vise greska Ze Roberta koji je napravio istu glupost kao na utakmici u Splitu, gdje je tada ispastao Rozehnal, nego greska Besica, jer je po meni uradio ono sto je je jedino mogao uraditi a to je da izbije loptu, i nije imao srece jer je ista pogodila igraca Hannovera. Ja opet kazem nisu problem navijaci ova greska mu je vec od strane nas oprostena, i ako se cita HSV-ov forum na TM-u, ili dva zvanicna foruma HSV-a potvrdit ce se moje misljenje, i cak nas je vecina rekla da je odigrao rutinski. Po meni je problem u medijima u gradu kao sto je Hamburg, jer oni su npr. razapeli Guerrera, zato sto auto kada je dolazio na trening nije parkirao kako treba. Nadam se da ce mu klub zabraniti da u narednom periodu daje intervijue za medije jer moze samo nahebati. Opet ponavljam da je Hamburg najgori grad po medijima u Njemackoj, jer vecina novina ima sjediste u tom gradu, pa zatim ide Minhen itd itd.
Sada bi da se vratim na Split kojeg sam spomenuo u pocetku svog posta. Ja kada sam 15.07.2010.godine napisao da smo dobili kvalitetnog stopera i da smo rjesili nasu buducnost na toj poziciji neki su mi se smijali i govorili da to pisem samo iz razloga sto igra za klub za koji navijam. Te osobe ce se same prepoznati. Naravno Besic mora jos dosta raditi i uciti os starijih igraca kao sto je Westermann, no vecina navijaca je slozna, da smo naredni period rjesili pitanje stoperske pozicije.

@ harishp

procitaj moj post koji sam napisao prethodnih strana. ;) ;)

PS: Takodjer mi je drago sto sam opet mogao gledati jednog Bosanca i Hercegovca u dresu HSV-a. Nadam se da ce ljubav izmedju njega i HSV-a potrajati na duzi period, a na kao sto je bio to slucaj s Salihamidzicem.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la miralem444 » 20 nov 2010, 20:11

Mislimd a MUHA ce za god ili dvije zavrsit u vecem klubu od HSV-a..zasluzuje fakat i naravno drago mi je sto smo ga osigurali znaci ono gdje je nasa vjecna rana odbrana hvala bogu i tu se situacija pomalo sredjuje ...kaze ova danasnja "greska"jer ja ovo nebih nazvo greskom vise bih nazvo Ze Robertovom brazilkom gluposnju soliranjem pravljenjem budale od sebe ,znate i naravno nesretno reakcijom muhameda a nikad greska jel nije on boze moj da da je nes soliro pravio se kreten i pogrijesio neee dobijo je loptu koje se trebalo odma rijesit sto je i ucinio al al..u fudbalu je potrebno imat dosta dsta srece...pa ljudi moji gledam sad malo igru muhameda pa momak igra stalozeo smireno primjeti se trema naravno mlad je on i kazem VELIKA KARIJERA JE PRED OVIM BOSANCEM I HECEGOVCEM
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la harishp » 20 nov 2010, 20:15

Dao bog pa ovaj naslijedio Carvalha.I ja se prvi posuo pepelom.Nikad mi to draze nebi bilo uciniti.Nego u ovom slucaju 8-)
Ali mi suhva kaze,da ce ovaj postati igracina i to kao desni bek.Ili mozda cak kao zadnji vezni.
Bas iz razloga sto vec sada zna da jako dobro iznese loptu na protivnicki dio,vremenom ce dobiti sigurnost i u startovima,sto bi se reklo tajming da stekne.
A kao stoper,recimo da stane kraj naseg hairlije Dzeke nakon kornera ili nabacaja.Nebi mu bio u kozi. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Željovac » 20 nov 2010, 20:32

Greška, nema šta. Njegov gol. Morao je desno proslijediti do slobodnog igrača, za kojeg je morao znati gdje mu se nalazi.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la kimbo » 20 nov 2010, 21:01

Greske se desavaju , bolje da je momak sada napraviovakvu gresku nego recimo u utakmici Francuska BH :D ..

Ovo ce mu biti skola !!!!!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bosnas_ » 20 nov 2010, 22:10

Bravo za Besica,momak sa 18 godina igra u startnoj postavi HSV-a pa to je impozantno,fenomenalno!.. steta sto je HSV izgubio,ali bice bolje drugi put,Muhamed samo nek se nastavi truditi i napravit ce on veliku karijeru! ovo je velika stvar i za BIH!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 17 gostiju.