Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la paulus » 21 jun 2016, 17:28

tarabuka je napisao/la:na kojoj poziciji je besic najbolji?ako shneiderlin dodje,to znaci pocetak kraja za besica.shneiderlin nije bas mourinhov tip veznjaka i postoji velika sansa,da ce bit prodan.
Nesic treba popricat sa Koomanom , ovo je razuman io , Ako me necete koristiti il nisam u semi dajte mi sansu da se dokazem posudbom . Swansea ga je hti , prije Ecertona , Celta a siguran sam da bi bilo jos zaiz. iz PL.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la paulus » 21 jun 2016, 17:30

Raonffa je napisao/la:Ma igrao je on u reprezentaciji u 4-3-3 formaciji od kako se Misimović oprostio. On, Pjanić i Medunjanin su bili u liniji u sredini iako to formacijski izgleda sa desetkom meni to na terenu više liči na 4-3-3. I u budućnosti bi to tako trebalo biti i trebao bi igrati na toj poziciji.

U Evertonu je najčešće igrao u 4-2-3-1 formaciji jednog od ta dva igrača ispred odbrane (kao što je igrao i u Brazilu za reprezentaciju) gdje on po meni pruža najbolje partije.

Također igrao je i u Evertonu u 4-3-3 formaciji zajedno sa Barryem i McCarthyijem tog nekog kao box to box veznjaka al' da bi se mogao njemu dati taj epitet on mora i ofanzivno više napredovati a za sada nije na tom nekom nivou u ofanzivi.

Nije još uvijek igrač tipa Nainggolan, De Rossi, Xabi Alonso u najboljim danima, Yays Toure, Kroos recimo... Odnosno nije na tom nivou da bi ga se moglo porediti sa tim vrhunskim box to box veznjacima današnjice
Misimovic jos ima 30 minzta genijalnosti u njemu . Odlican bi bio za klupe . Bo volio da se oprosti u nasoj ligi iso bi na sve tekme
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 21 jun 2016, 18:53

paulus je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma igrao je on u reprezentaciji u 4-3-3 formaciji od kako se Misimović oprostio. On, Pjanić i Medunjanin su bili u liniji u sredini iako to formacijski izgleda sa desetkom meni to na terenu više liči na 4-3-3. I u budućnosti bi to tako trebalo biti i trebao bi igrati na toj poziciji.

U Evertonu je najčešće igrao u 4-2-3-1 formaciji jednog od ta dva igrača ispred odbrane (kao što je igrao i u Brazilu za reprezentaciju) gdje on po meni pruža najbolje partije.

Također igrao je i u Evertonu u 4-3-3 formaciji zajedno sa Barryem i McCarthyijem tog nekog kao box to box veznjaka al' da bi se mogao njemu dati taj epitet on mora i ofanzivno više napredovati a za sada nije na tom nekom nivou u ofanzivi.

Nije još uvijek igrač tipa Nainggolan, De Rossi, Xabi Alonso u najboljim danima, Yays Toure, Kroos recimo... Odnosno nije na tom nivou da bi ga se moglo porediti sa tim vrhunskim box to box veznjacima današnjice
Misimovic jos ima 30 minzta genijalnosti u njemu . Odlican bi bio za klupe . Bo volio da se oprosti u nasoj ligi iso bi na sve tekme
Joj brate tebe je patnja čitati, ja ne znam da li pišeš sa mobitela pa fulaš al' dobro se oznojiti da te čovjek skonta :mrgreen:

Ma neka smo Misketa pustili na miru, kad tad bi nam trebala zamjena tj. odgađali bi neminovno isto kao što danas radimo sa Spahićem.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la paulus » 22 jun 2016, 11:37

Raonffa je napisao/la:
paulus je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma igrao je on u reprezentaciji u 4-3-3 formaciji od kako se Misimović oprostio. On, Pjanić i Medunjanin su bili u liniji u sredini iako to formacijski izgleda sa desetkom meni to na terenu više liči na 4-3-3. I u budućnosti bi to tako trebalo biti i trebao bi igrati na toj poziciji.

U Evertonu je najčešće igrao u 4-2-3-1 formaciji jednog od ta dva igrača ispred odbrane (kao što je igrao i u Brazilu za reprezentaciju) gdje on po meni pruža najbolje partije.

Također igrao je i u Evertonu u 4-3-3 formaciji zajedno sa Barryem i McCarthyijem tog nekog kao box to box veznjaka al' da bi se mogao njemu dati taj epitet on mora i ofanzivno više napredovati a za sada nije na tom nekom nivou u ofanzivi.

Nije još uvijek igrač tipa Nainggolan, De Rossi, Xabi Alonso u najboljim danima, Yays Toure, Kroos recimo... Odnosno nije na tom nivou da bi ga se moglo porediti sa tim vrhunskim box to box veznjacima današnjice
Misimovic jos ima 30 minzta genijalnosti u njemu . Odlican bi bio za klupe . Bo volio da se oprosti u nasoj ligi iso bi na sve tekme
Joj brate tebe je patnja čitati, ja ne znam da li pišeš sa mobitela pa fulaš al' dobro se oznojiti da te čovjek skonta :mrgreen:

Ma neka smo Misketa pustili na miru, kad tad bi nam trebala zamjena tj. odgađali bi neminovno isto kao što danas radimo sa Spahićem.
Pjan Mrak mobitel
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la dubrovnik » 22 jun 2016, 15:57

tarabuka je napisao/la:dubrovnik koju poziciji on moze najkvalitetnije odigrati??jel on ikad igrao Dm u 4-3-3 sustavu??znam da ga je martinez nekoliko utakmica koristio kao box to box u 4-3-3,ali za tu poziciju mu fali kreacije i pas igra.i u 4-4-2 je znao igrat zadnjeg veznog,ali ne dm(bary),nego kao neke vrste trkac,koji unosi energiju na teren.slicnu ulogu je imao khedira u realu pod mourinhom.
Moze igrati sve defanzivne pozicije u veznom redu. Usput nije krampa only. Odlican je u iznosenju lopte, odlicne duge dijagonale. Mogao bi postati perfektan DM(treba se malo bolje pozicionirati i to mu je po meni losa strana trenutno).Napredak u kreativnom dijelu bi mu bio pozeljan kako i ti kazes da bi postao i odlican BTB veznjak. Malo ga dijeli od vrhunskog igraca ali uprkos tome ima i karakteristike koje mu mogu ozbiljno uzdrmati karijeru i mislim da si ih i ti svjestan pa ih necu ponavljati.
Mene osobno zadivljuje stamina ovog igraca i duel igra gdje se ne boji puno boljih igraca od sebe. Nerijetko je znao vrhunske veznjake strpati u dzep i doslovno ih pregaziti.
Ako izlijeci Bosansko :D u glavi i konacno preboli ozljede mi imamo izvanrednog DM za narednih 10 godina.
Ja ga stvarno obozavam kao igraca sa svim njegovim manama i vrlinama i ocekujem puno od njega. Pozzz!!!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 jun 2016, 00:13

Besic me najvise podsjeca na Lassana Diarru i takav tip veznjaka je rjedak danas, pravi ratnicki i defanzivno orijentasian, koji moze iznjet loptu u svakom trenutku, pritom ga krasi brzina,kondicija,snaga,dobar skok u odnosu na visinu i zadovoljavajuca pass igra koja uz ostale kvalitete cini igraca kojeg svi treneri vole, i ponavljam opet, da nije bilo tih povreda, Besica bi odavno povezivali sa mnogim velikanima, ali nije isto biti spreman fizicki i biti u formi koju ne prekidaju povrede, jer pojedinci potencijaru ovde da je bio spreman a da je sjedio na klupi, pri tom ne uzimajuci u obzir da je i ove i prosle sezone imao 3 teze ozlijede i to u trenucima kada bas udje u formu i zareda nekoliko vrhusnkih partija, tako da samo molim Boga da ostane zdrav jer mi je ubjedljivo najdrazi igrac reprezentacije otkako je dosao i bila bi prava steta da ne uspije jer momak to zasluzuje
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la gaston » 23 jun 2016, 00:31

armin dju je napisao/la:Mozda je Besiceva prednost ta sto Koeman preferira mladje igrace, tako da vjerovatno Barry-u, Osmanu i Pienaru u najmanju ruku ne gine klupa ako ne i noga. Jedino sad ako ne dovedu jos veznjaka u prelaznom periodu, ali opet sve je do Besica da li ce se nametnuti, bitno je samo da je zdrav i u takmicarskoj formi, mada po mom nekom misljenju sa utkamice protiv Spanije, previse se nabildao u gornjem dijelu tijela te je izgubio na okretnosti.
Otpušteni :)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la dzelllo » 23 jun 2016, 00:42

Ne brinem se ja za Besu,vrhunaki igrac i profesionalac je to,samo da ga aBd zaobidju povrede
lezVe do bagro

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la armin dju » 23 jun 2016, 01:02

gaston je napisao/la:
armin dju je napisao/la:Mozda je Besiceva prednost ta sto Koeman preferira mladje igrace, tako da vjerovatno Barry-u, Osmanu i Pienaru u najmanju ruku ne gine klupa ako ne i noga. Jedino sad ako ne dovedu jos veznjaka u prelaznom periodu, ali opet sve je do Besica da li ce se nametnuti, bitno je samo da je zdrav i u takmicarskoj formi, mada po mom nekom misljenju sa utkamice protiv Spanije, previse se nabildao u gornjem dijelu tijela te je izgubio na okretnosti.
Otpušteni :)
Kazem ja :), znam ga jos iz Valencije kad je otpustio Canizaresa i drustvo

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la pinoglavi » 23 jun 2016, 23:24

Statistika prošle sezone
slika
Još dodajmo da ga je uspio isprovocirati igrač Lihtenštajna kojeg je Bešić žvakom u lice pljunuo. Ja sam mnogo očekivao od njega, ali ova sezona mu je prekretnica. Ne daj Bože povrede ili neke gluposti pa da dobije neku veću suspenziju...
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Medikament » 24 jun 2016, 13:52

Bojim se da previse rizikuje sa pasovima za Koemanov ukus. Ali nadam se da grijesim i da ce dobit priliku.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 30 jun 2016, 01:22

MANCHESTER UNITED midfielder Morgan Schneiderlin is reportedly open to joining his former boss Ronald Koeman at Everton.
The Dutchman has identified Everton’s midfield as an area for improvement this summer, with Gareth Barry reaching the end of his career and doubts remaining over Muhamed Besic, James McCarthy and Tom Cleverley. 

Muhamede brate bori se, nemoj grijati klupu bolje idi negdje drugo gdje ces biti u prvih 11, ne rezerva.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hapuc » 30 jun 2016, 01:56

Najbolje bi bilo da ode na posudbu, recimo, Sunderland ili Bournemouth gdje bi bio standardan.
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

tarabuka
Postovi: 323
Pridružen/a: 07 dec 2015, 11:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la tarabuka » 30 jun 2016, 12:16

everton ce se opasno pojacati sad na ljeto.shneiderlin,strotman,wanyama,.,.ako je samo pola od toga istina,besicu se lose pise.novi trener,novi vlasnici,nova pojacanja,everton krece u novu eru.ljestvicu za novu sezonu so podigli jako visoko,top 6 je minimum,top 4 imperativ.sto se tice besica,zaboravite na posudbu,koeman je vec manje vise rekao,da na besica nece da racuna(ni u boducnosti),jer ce na njegovo mjesto dovesti puno veca imena,tako da je transfer najrealnija opcija.besic je sad na prekretnici i od sljedeceg koraka zavisi citava njegova karijera.u evertonu se nije afirmirao kao igrac,iako broji vec 24 i ako jos jednom pogrne nema vise spasa za njega.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la HankMoody » 30 jun 2016, 12:21

tarabuka je napisao/la:everton ce se opasno pojacati sad na ljeto.shneiderlin,strotman,wanyama,.,.ako je samo pola od toga istina,besicu se lose pise.novi trener,novi vlasnici,nova pojacanja,everton krece u novu eru.ljestvicu za novu sezonu so podigli jako visoko,top 6 je minimum,top 4 imperativ.sto se tice besica,zaboravite na posudbu,koeman je vec manje vise rekao,da na besica nece da racuna(ni u boducnosti),jer ce na njegovo mjesto dovesti puno veca imena,tako da je transfer najrealnija opcija.besic je sad na prekretnici i od sljedeceg koraka zavisi citava njegova karijera.u evertonu se nije afirmirao kao igrac,iako broji vec 24 i ako jos jednom pogrne nema vise spasa za njega.
Wanyama je otišao u Tottenham.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 jun 2016, 12:23

Ma, sta mu se lose pise? Pa, nije Everton jedini klub za koji moze igrati. Ako se vec pojacavaju na njegovoj poziciji, dakle, ako je visak, nek sjedne, nek se dogovore da ga puste za neku realnu cifru i to je to. Pa, nisu ga doveli za 40 miliona pa da se sada hvataju za glavu. Ja sam siguran da u Premiershipu sada ima barem 6-7 ekipa koje bi ga voljele vidjeti u rosteru, naravno, pod uslovom da ostane zdrav. Njemu je trenutno najbitnija konstanta igranja, i nek gleda gdje to moze dobiti, a sve ostalo nek mu bude sporedno.

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la BKwizard » 30 jun 2016, 12:28

tarabuka je napisao/la:everton ce se opasno pojacati sad na ljeto.shneiderlin,strotman,wanyama,.,.ako je samo pola od toga istina,besicu se lose pise.novi trener,novi vlasnici,nova pojacanja,everton krece u novu eru.ljestvicu za novu sezonu so podigli jako visoko,top 6 je minimum,top 4 imperativ.sto se tice besica,zaboravite na posudbu,koeman je vec manje vise rekao,da na besica nece da racuna(ni u boducnosti),jer ce na njegovo mjesto dovesti puno veca imena,tako da je transfer najrealnija opcija.besic je sad na prekretnici i od sljedeceg koraka zavisi citava njegova karijera.u evertonu se nije afirmirao kao igrac,iako broji vec 24 i ako jos jednom pogrne nema vise spasa za njega.

od ovih nabrojani jedino ali jako male sanse za dolazak ima shneiderlin, besic ce dobiti priliku da se dokaze novom treneru...ja koliko pratim everton a pratim ga bolje nego ti nigdje niko nije izjavio da je top 4 imperativ jer niko nije budala da to izjavi pogotovo koliko su jaki ostali timovi, top 4 ce mozda biti imperativ sljedeci sezona , a ove godine je najvaznije da se produzi ugovor sa Lukakuom ,Stonesom i Barkleyem na cemu se vec radi, i da se dovedu neka ciljana pojacana.....a na Besica da se ne racuna nebi mu bio produzen ugovor prije 3-4 mjeseca do 2021.....
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

tarabuka
Postovi: 323
Pridružen/a: 07 dec 2015, 11:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la tarabuka » 30 jun 2016, 13:01

BKwizard-nije poanta u tome,tko ce sve doc,poanta je u tome,da se gradi novi everton,koji cilja na najvisa mjesta.mozda ne odmah u sljedecoj sezoni,ali imterativ je tu.prije su se u everton dovodili svakakvi igraci,od danas to vise nece biti tako.jedna od najbitnijih stvari,kod igraca je to da oni sami procjene svoje sposobnosti,a to je kod nasih igraca do sada bio veliki problem.npr negredo,baloteli,.,. su znali da u man cityu,za njih nema buduscosti,da pored aguera nemaju sanse,dzeko to nije znao,na kraju je zaglavio na klupi,sam i zaboravljen.baloteli,a ni negredo nisu imali nista manju platu od dzeke,ali su svejedno poslje,1,2 sezone rotacije isforsirali transfer,dzeko je cekao svoju priliku,ali nazalost nije je docekao.ako besic procjeni da u ovoj novoj situaciji,sa novim vlasnicima,koji ce svako ljeto uloziti novih 100 mil na pojacanja ima boducnosti za njega,onda OCK,ali ja sam dosta skeptican i nebi zelio da nam jos jedan igrac,zaglavi na klupi,kao 3,4 opcija.

tarabuka
Postovi: 323
Pridružen/a: 07 dec 2015, 11:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la tarabuka » 30 jun 2016, 13:10

slicna situacija bila je i sa begom i on je lose procjenio svoje sposobnosti.njegov transfer je jedan feliki Flop.nadam se da ce besic izabrati igranje,a ne grijanje klupe

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19329
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 30 jun 2016, 16:54

SlevinKelevra je napisao/la:Ma, sta mu se lose pise? Pa, nije Everton jedini klub za koji moze igrati. Ako se vec pojacavaju na njegovoj poziciji, dakle, ako je visak, nek sjedne, nek se dogovore da ga puste za neku realnu cifru i to je to. Pa, nisu ga doveli za 40 miliona pa da se sada hvataju za glavu. Ja sam siguran da u Premiershipu sada ima barem 6-7 ekipa koje bi ga voljele vidjeti u rosteru, naravno, pod uslovom da ostane zdrav. Njemu je trenutno najbitnija konstanta igranja, i nek gleda gdje to moze dobiti, a sve ostalo nek mu bude sporedno.
Slazem se I bravo za post, samo ne bas 6-7 timova ali da mora ici prije nego sto postane klupo-grijac, to mora. Igracina je Muhamed I samo da mu Bog da zdravlja.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Blackwargreymon, Sheyi i 41 gost.