Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la LegendKiller » 10 jun 2017, 15:08

Glavni krivac za onaj seljakluk sinoć. Dzeku i Manolasa bili rastavili, grk krenuo u tunel a onda ovaj seljak poleti na manolasa i tu nastade frka čiji je epilog jedan kvalitetan krose i zub manje.
Realno Besic nije ni trebao ulaziti niti biti tu, lik godinu dana nije tekme odigrao.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 10 jun 2017, 15:14

Muhamed je kralj :rol: :kralj:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Monolog » 10 jun 2017, 15:19

jasmin10 je napisao/la:I opet pokazao u ovo malo minutase više od Jajala.
Ništa on nije više pokazao, nego smo mi ulaskom Bešića imali igrača više u veznom redu. Isto bi se desilo i da je Bešić započeo utakmicu, a Jajalo ušao. S tim da bi se tad postovi mnogo više odnosili na svu frku poslije utakmice, te bi se Jajalo smatrao glavnim odgovornim u slučaju da dobijemo neku kaznu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la ElCartel11 » 10 jun 2017, 15:35

avenija je napisao/la:Besic je jedna seljacina obicna, onaj tip koji uvijek trazi prvi belaj , nevezano za sinoc, isprebijat ce ga neko strasno ako se ne promjeni.
Bolje mi je gledati ovakvog igraca ili ti "seljacinu" sto ti kazes, nego Jajala koji em na terenu nista ne pokaze em kad je frka gleda u vazduh, znaci nikakve vajde od njega. Besa da udje u formu do sept aBd i opet cemo imati vezni red.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
avenija
Postovi: 13637
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la avenija » 10 jun 2017, 15:38

ElCartel11 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Besic je jedna seljacina obicna, onaj tip koji uvijek trazi prvi belaj , nevezano za sinoc, isprebijat ce ga neko strasno ako se ne promjeni.
Bolje mi je gledati ovakvog igraca ili ti "seljacinu" sto ti kazes, nego Jajala koji em na terenu nista ne pokaze em kad je frka gleda u vazduh, znaci nikakve vajde od njega. Besa da udje u formu do sept aBd i opet cemo imati vezni red.
Igracina za nekog Jajala i ostale jest, ali mora popraviti seljacko ponasanje jer ce ga sa onakvim stavom neko brzo prizemljiti.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 10 jun 2017, 16:33

do ulaska Besica mi nismo 3 dodavanja sastavili a kamoli izvrsili pritisak i bili opasni po gol protivnika,to je cinjenica,on je jedini nas igrac koji zna povuci loptu uz Pjanica pa cak i u ovakvoj formi i trebao je poceti utakmicu prije Jajala

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la aqarius » 10 jun 2017, 16:42

MiiisssskeeBh je napisao/la:do ulaska Besica mi nismo 3 dodavanja sastavili a kamoli izvrsili pritisak i bili opasni po gol protivnika,to je cinjenica,on je jedini nas igrac koji zna povuci loptu uz Pjanica pa cak i u ovakvoj formi i trebao je poceti utakmicu prije Jajala
Nije trebao početi prije Jajala,nego uz Pjanića i Jajala..bilo ko da je počeo uz Pjanu pa i Supermen ili Betmen opet bi nam sredina bila prazna..zadnjih 10 min smo nešto i napravili jer smo malo popunili tu sredinu pa se moglo malo i krenuti ,samo ne kontam zašto to nismo od početka ili bar od početka drugog poluvremena

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 10 jun 2017, 16:48

MiiisssskeeBh je napisao/la:do ulaska Besica mi nismo 3 dodavanja sastavili a kamoli izvrsili pritisak i bili opasni po gol protivnika,to je cinjenica,on je jedini nas igrac koji zna povuci loptu uz Pjanica pa cak i u ovakvoj formi i trebao je poceti utakmicu prije Jajala
Bas tako. Besic je u desetak minuta vise napravio na terenu nego Jajalo u devedest. Naravno ima tu i vise faktora kao sto su konacno 3 vezna igraca bila, pri kraju utakmice i mi smo vise rizikovali i tako. Ali stvrano ne znam sta Mesa vidi kod ovog Jajala. Jako los igrac i Besic, Cimirot, i Medunjanin su bolje opcije u sredini od njega. U ove 4 utakmice sto je odigrao samo je 1 dobro. Nije dovoljno.

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 10 jun 2017, 16:53

aqarius je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:do ulaska Besica mi nismo 3 dodavanja sastavili a kamoli izvrsili pritisak i bili opasni po gol protivnika,to je cinjenica,on je jedini nas igrac koji zna povuci loptu uz Pjanica pa cak i u ovakvoj formi i trebao je poceti utakmicu prije Jajala
Nije trebao početi prije Jajala,nego uz Pjanića i Jajala..bilo ko da je počeo uz Pjanu pa i Supermen ili Betmen opet bi nam sredina bila prazna..zadnjih 10 min smo nešto i napravili jer smo malo popunili tu sredinu pa se moglo malo i krenuti ,samo ne kontam zašto to nismo od početka ili bar od početka drugog poluvremena
Jajalo uz duzno postovanje nije trebao nikako igrati,prije njega su trebali igrati i Medo i Besic,jer nam je trebala kreativnost,a to nismo imali i zato ga nismo ni zabili,da je Besic usao na poluvramenu sad bismo slavili 3 boda,a ne bi me cijeli dan zeludac bolio.2013 smo grke razbili na istom ovom stadionu i u istoj formaciji,ali sa pravim igracima

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 10 jun 2017, 20:26

Monolog je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:I opet pokazao u ovo malo minutase više od Jajala.
Ništa on nije više pokazao, nego smo mi ulaskom Bešića imali igrača više u veznom redu. Isto bi se desilo i da je Bešić započeo utakmicu, a Jajalo ušao. S tim da bi se tad postovi mnogo više odnosili na svu frku poslije utakmice, te bi se Jajalo smatrao glavnim odgovornim u slučaju da dobijemo neku kaznu.
Bešić za oni vremena što je igrao je imao više napadackog učinka od beskorisnog Jajala. Ne bi se isto desilo jer je Jajalo očajan prema naprijed i spor i trom.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la soccerfan » 10 jun 2017, 20:48

Besic treba poraditi na svojim bubicama ali sinoc su morali poceti il on il Medo il Cimi.Neko u sredini sa Pjanketom i Jajalom jer na sredimi nam je bila jedina "nada" da ih dobijemo i pobjedimo.Samo sto vrli selektor to nije skonto.Nego gura 3 napadaca Tito mili.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Nerminovic » 16 jun 2017, 04:36

Klaassen sve blizi Evertonu, jos su zaintresovani u Dendocker i Sigurdssona. Tesko da ce Besic doci do minutaze.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Ponos Torina » 16 jun 2017, 06:45

Nerminovic je napisao/la:Klaassen sve blizi Evertonu, jos su zaintresovani u Dendocker i Sigurdssona. Tesko da ce Besic doci do minutaze.
Kakve veze imaju Klaassen i Sigurdsson sa Besicem ??? jedino ovaj Dendocker igra na slicnoj poziciji kao Besic... :stop:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 jun 2017, 12:16

Ponos Torina je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Klaassen sve blizi Evertonu, jos su zaintresovani u Dendocker i Sigurdssona. Tesko da ce Besic doci do minutaze.
Kakve veze imaju Klaassen i Sigurdsson sa Besicem ??? jedino ovaj Dendocker igra na slicnoj poziciji kao Besic... :stop:
Bešić će lagano u prvu postavu nakon što digne formu na svoj nivo,ne brine mene on po pitanju igranja.Samo da nebude više poveda.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Nerminovic » 16 jun 2017, 14:30

Ponos Torina je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:Klaassen sve blizi Evertonu, jos su zaintresovani u Dendocker i Sigurdssona. Tesko da ce Besic doci do minutaze.
Kakve veze imaju Klaassen i Sigurdsson sa Besicem ??? jedino ovaj Dendocker igra na slicnoj poziciji kao Besic... :stop:
Everton je trenunto pun kao brod na sredini dio terena, sigurno mu nece olaksati zivot kad bi klub doveo jos dva vezna igraca. Barkley bi vrlo moguce mogao igrati pored Schneiderlina ili Gueyea sve zavisi kojeg Koeman preferira u formaciju 4-3-3 sa Klaassenom kao ofanzivni vezni. Ima itekako veze sa Besicem, ispao bi iz rotacije.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la gaston » 16 jun 2017, 16:22

Barkley vrlo vjerovatno odlazi iz Evertona.
Mislim da se biralo Sigurdson/Klaasen i obzirom da je Holandez vec potpisao, od Islanđanina nema ništa.

Mada, kad se pogleda sredina Evertona sa Morganom i Gueyeom kojima je defanziva primarni zadatak, mislim da se Muhamed nece naigrati ovdje.
Volio bih da griješim.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bodi123 » 16 jun 2017, 16:30

gaston je napisao/la:Barkley vrlo vjerovatno odlazi iz Evertona.
Mislim da se biralo Sigurdson/Klaasen i obzirom da je Holandez vec potpisao, od Islanđanina nema ništa.

Mada, kad se pogleda sredina Evertona sa Morganom i Gueyeom kojima je defanziva primarni zadatak, mislim da se Muhamed nece naigrati ovdje.
Volio bih da griješim.
Ima li mjesta za naseg Muhameda u Frankfurtu, mislim da bi se fino uklopio, igrao je vec u Njemackoj tako da bi mu i sredina odgovarala, a imao bi skim i kafe piti
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la gaston » 16 jun 2017, 16:36

bodi123 je napisao/la:
gaston je napisao/la:Barkley vrlo vjerovatno odlazi iz Evertona.
Mislim da se biralo Sigurdson/Klaasen i obzirom da je Holandez vec potpisao, od Islanđanina nema ništa.

Mada, kad se pogleda sredina Evertona sa Morganom i Gueyeom kojima je defanziva primarni zadatak, mislim da se Muhamed nece naigrati ovdje.
Volio bih da griješim.
Ima li mjesta za naseg Muhameda u Frankfurtu, mislim da bi se fino uklopio, igrao je vec u Njemackoj tako da bi mu i sredina odgovarala, a imao bi skim i kafe piti
I za njega a i za kolegu moderatora uvijek. :tralala:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bodi123 » 16 jun 2017, 16:44

gaston je napisao/la: I za njega a i za kolegu moderatora uvijek. :tralala:
Najveci sin Svabije :bih:

Prvom prilikom cu navratiti vjeruj :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 16 jun 2017, 18:53

Ima puno igrača u sredini terena, stvarno Koeman ima mnogo opcija. Al' sam uvjeren da ukoliko Bešić vrati nekadašnju formu, da će biti u ozbiljnim kombinacijama za prvih 11.

Ima mnogo utakmica u Engleskoj, biće tu rotiranja sigurno, plus još igraju i Europsku ligu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.