Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 21 jun 2017, 10:19

Ovo je stvarno bruka. Jucer napisah da se nadam da je pospremio glavu, kad evo UEFA pokrenula istragu protiv njega i Dzeke, za jalijasluke.
Ne znam, takav talenat, a takav propuh u glavi! Sto je to njemu trebalo? Nakon godinu neigranja, kazne tri utakmice...
Pitanje je trebaju li nam takvi tipovi uopste? Nadas se da imas vrhunskog igraca, koji pravi razliku, a on vise stete napravi. Bolje je uigravati nekog prosjecnog igraca , na kog se moze racunati, nego se zjebavati sa ovom tempiranom bombom. :thumbdown:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 21 jun 2017, 10:28

DrFilgud je napisao/la:Ovo je stvarno bruka. Jucer napisah da se nadam da je pospremio glavu, kad evo UEFA pokrenula istragu protiv njega i Dzeke, za jalijasluke.
Ne znam, takav talenat, a takav propuh u glavi! Sto je to njemu trebalo? Nakon godinu neigranja, kazne tri utakmice...
Pitanje je trebaju li nam takvi tipovi uopste? Nadas se da imas vrhunskog igraca, koji pravi razliku, a on vise stete napravi. Bolje je uigravati nekog prosjecnog igraca , na kog se moze racunati, nego se zjebavati sa ovom tempiranom bombom. :thumbdown:
Koga da uigravas ? Jajalo mu je rezerva i igra dok Bešića nema. Čim se Muhamed vrati ovaj ide na klupu.
Čuj odreći se momka koji igra u Engleskoj :urnebes:
I odakle to da će dobiti 3 utakmice ? Koliko će onda Džeko ? 5 ?

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la babino » 21 jun 2017, 10:34

jasmine,
covjek pise o kazni koju je odradio za 'zvaku' protiv konobara...
a ako nadlezni budu imali prave snimke, dzeko jeste sve zapoceo sa manolasom ali besic svakako zasluzuje vecu kaznu od njega za ono sto je uradio.

nismo mi veliki da bi se nekog odrekli ali da ovaj besic nervira i uveliko steti ekipi, to je fakat. treba sa njim malo popricati definitivno, samo tesko da bi se sta postiglo.

mada,mene je i dzeko u ovom svemu razocarao kao niko, gledas ga i pratis svaku grebenu tekmu u klubu, cekajuci grke, najavljuje grcima pakao u zenici i onda corak 90 min, da bi taj pakao pravio poslije kraja..odlezis kaznu zbog grka i opet isto radis, a znas da smo bez tebe 50% losija ekipa, ne znam...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 21 jun 2017, 10:37

Pa nigdje ne piše koliko će dobiti utakmica suspenzije i da li će uopste biti suspenzije. Bešić jeste u glavi budala ali momak je za sve naše veznjaka, osim za Pjanica, 3 klase iznad.
Ovo im svakako nije trebalo. Protiv Kipra će se moći i bez njih ali protiv Belgije nema sanse. Vidjeli smo Jajala u prvoj utakmici sa Belgijom, a napad bez Džeke i ne želim da zamišljam.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la babino » 21 jun 2017, 10:40

nisam siguran da i kipar mozemo dobiti bez njih dvojice:-)
dodaj na to da ce kao i uvijek biti par povrijedjenih i eto ti belaja.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 21 jun 2017, 10:58

Besic ima psihicke probleme, nije uopste zanimljivo ili 'kul' kako se uvijek bije i ljuti se. Vec mu je 24 godina, nek se smiri malo.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 21 jun 2017, 11:11

jasmin10 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ma ne trebate im ništa objašnjavati već samo napišite: nema šta Mume da traži u Evertonu i to je to.
Svaku sezonu ga "tjerate" a momak kada nije povrijeđen ili je u prvom sastavu ili je blizu prvog sastava.
to je važilo do prije godinu i po, dok everton u međuvremenu nije doveo još par igrača na sredini plus mladi davies koji se afirmisao u dobrog igrača i koji će sigurno imati značajnu minutažu.
i to nisu neki tralala igrači nego su prilično plaćeni ili oni koji već imaju povjerenje koemana.


realnost je da je bešić, onako optimistično gledajući, tek neka treća opcija sa klupe, eventualno da igra kupove.


naravno da mu želim sve najbolje i smatram da može mume mnogo bolje od ovoga, da je pametan kao što nije podhitno bi zatražio posudbu u neki premijerligaški klub jer daleko veće su šanse da se tako nametne komanu ili drugim klubovima nego da izgubi još jednu sezonu u nizu na klupi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 21 jun 2017, 11:31

rope11 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ma ne trebate im ništa objašnjavati već samo napišite: nema šta Mume da traži u Evertonu i to je to.
Svaku sezonu ga "tjerate" a momak kada nije povrijeđen ili je u prvom sastavu ili je blizu prvog sastava.
to je važilo do prije godinu i po, dok everton u međuvremenu nije doveo još par igrača na sredini plus mladi davies koji se afirmisao u dobrog igrača i koji će sigurno imati značajnu minutažu.
i to nisu neki tralala igrači nego su prilično plaćeni ili oni koji već imaju povjerenje koemana.


realnost je da je bešić, onako optimistično gledajući, tek neka treća opcija sa klupe, eventualno da igra kupove.


naravno da mu želim sve najbolje i smatram da može mume mnogo bolje od ovoga, da je pametan kao što nije podhitno bi zatražio posudbu u neki premijerligaški klub jer daleko veće su šanse da se tako nametne komanu ili drugim klubovima nego da izgubi još jednu sezonu u nizu na klupi.
Doveo igrače koje nemaju veze sa Muhamedom. Vidjet će sa trenerom da li računa na njega. Ja sam ubijedjen da jeste i da će se uskoro i izboriti za prvih 11 kao što je uvijek radio.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 21 jun 2017, 11:58

jasmin10 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ovo je stvarno bruka. Jucer napisah da se nadam da je pospremio glavu, kad evo UEFA pokrenula istragu protiv njega i Dzeke, za jalijasluke.
Ne znam, takav talenat, a takav propuh u glavi! Sto je to njemu trebalo? Nakon godinu neigranja, kazne tri utakmice...
Pitanje je trebaju li nam takvi tipovi uopste? Nadas se da imas vrhunskog igraca, koji pravi razliku, a on vise stete napravi. Bolje je uigravati nekog prosjecnog igraca , na kog se moze racunati, nego se zjebavati sa ovom tempiranom bombom. :thumbdown:
Koga da uigravas ? Jajalo mu je rezerva i igra dok Bešića nema. Čim se Muhamed vrati ovaj ide na klupu.
Čuj odreći se momka koji igra u Engleskoj :urnebes:
I odakle to da će dobiti 3 utakmice ? Koliko će onda Džeko ? 5 ?
Ma i Zahirovica, ako treba, samo da se ponasa razumno i da se na njega moze racunati. Ovaj dvije igra, tri ne igra, traume, kartoni, ostavi nas na cjedilu kada je najpotrebniji.
Nije uopste vise bitno hoce li za ovo biti kaznjen ili ne, jer ce isto sranje napraviti na slijedecoj utakmici. Treba sa njim ozbiljno porazgovarati, ako nastavi ovako, vise je stete nego koristi, to je bezobrazno i neodgovorno ponasanje.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 21 jun 2017, 12:03

Alo ba momci. Ono sto su Dzeko i Besic uradili da je tokom utakmkce bilo, dobili bi max zute kartone

Sta je to Dzeko uradio, gurkanje, hvatanje za vrat i gurkanje, nista vece od onog protiv Austrije
Besic isto, pritrcao, ruke uz tijelo bile samo ga prsima gurnuo, vise se u duelu na terenu udaraju i gurkaju
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 21 jun 2017, 12:12

jasmin10 je napisao/la: Doveo igrače koje nemaju veze sa Muhamedom. Vidjet će sa trenerom da li računa na njega. Ja sam ubijedjen da jeste i da će se uskoro i izboriti za prvih 11 kao što je uvijek radio.

nije ni morao, već ima šnajderlina, geja, berija i kartija kao defanzivne vezne i direktne konkurente bešiću, a da ni ne spominjem ostale veznjake u rosteru koji po potrebi mogu odigrati par različitih rola u sredini (a fura čini mi se formaciju sa samo 3 veznjaka).


ne znam što se bezveze ubjeđujemo da je pametno da ostane u evertonu kad nije, opet će se nagrijati klupe i glumiti džokera kad treba nekoga odmoriti, a vrlo lako bi mogao naći drugi angažman gdje bi imao super minutažu.
hajde moglo se tolerisati kad je imao 22/23 godine, ali sad sa 25 godina je vrijeme da konačno uradi nešto sa karijerom koja je stopirala otkako je došao u everton... kad se misli pokrenut sa mrtve tačke, sa 30?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 21 jun 2017, 12:14

BenjooJutub je napisao/la:Pričate o ovom Gueyeu kao da je u najmanju ruku Makelele. Ništa on nije bolji od Bešića.
Jeste, i to mnogo bolji.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DaVinci » 21 jun 2017, 17:15

DrFilgud je napisao/la: Pitanje je trebaju li nam takvi tipovi uopste? Nadas se da imas vrhunskog igraca, koji pravi razliku, a on vise stete napravi. Bolje je uigravati nekog prosjecnog igraca , na kog se moze racunati, nego se zjebavati sa ovom tempiranom bombom. :thumbdown:
Koliko ce nas jos samo utakmica u narednih 10 godina ovaj jalijas kostati ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la MocMahale444 » 21 jun 2017, 17:27

Besa majstore :salut:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 26 jun 2017, 06:12

Vucevich je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Pričate o ovom Gueyeu kao da je u najmanju ruku Makelele. Ništa on nije bolji od Bešića.
Jeste, i to mnogo bolji.
Pa i ne bash
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 26 jun 2017, 09:11

Kako da ne? Besic nije ni igrao godinu dana da govorimo da je bolji nego Gueye koji je bio jedan od najboljih veznjaka u PL prosle sezone

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 26 jun 2017, 10:53

Vucevich je napisao/la:Kako da ne? Besic nije ni igrao godinu dana da govorimo da je bolji nego Gueye koji je bio jedan od najboljih veznjaka u PL prosle sezone
Nije bas mnogo bolji kao sto si ti napisao, da je trenutno bolji , to sigurno da, ne treba podcjenjivati Besu dok ne vidimo koliko je spreman...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 11:57

Everton se riješio 12 igrača. Morgan bi mogao u Milan tako da bi moglo biti dosta minuta za Muhameda.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 01 jul 2017, 12:45

Ovaj samo zna da udara a i to ne zna najbolje i kad mu saigraci ne drze ledja da ga protivnik ne nalema.

Steta koliko mozgovni deficit moze unistiti talenta od igraca. Mislio sam da se malo dozvo ali dabogda. Duboko sam se razocarao u ovog momka, a bio mi je jedan od najdrazih prije. Dzaba kad je neko lud u glavu nemozes nista. Uvijek ce se vikat: "dobar al budala jbg"!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2017, 13:08

Effenberg je napisao/la:Ovaj samo zna da udara a i to ne zna najbolje i kad mu saigraci ne drze ledja da ga protivnik ne nalema.

Steta koliko mozgovni deficit moze unistiti talenta od igraca. Mislio sam da se malo dozvo ali dabogda. Duboko sam se razocarao u ovog momka, a bio mi je jedan od najdrazih prije. Dzaba kad je neko lud u glavu nemozes nista. Uvijek ce se vikat: "dobar al budala jbg"!
Sta bolan reče :facepalm:

Momka su uništile povrede a ne gluposti kao što si naveo.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoKa14 i 38 gostiju.