Ibrahim Sehic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Zaslužuje li Ibrahim Šehić biti prvi golman reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 17 dec 2021, 15:37.

Da
7
78%
Ne
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bistrikboy » 17 feb 2012, 21:21

Mogao biti belaj ako obojica klupu prigrle...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la baboitata » 18 feb 2012, 04:02

Susic je preko svojih veza u Turskoj sredio da Seha malo odmori kako bi bio spreman za predstojece reprezentativne obaveze. Inace, nesto ne pratim onu kanadsku zamlatu, je li se oporavio od onih lelujavih lopti upucenih sa 30-40 metara citavih po metra u stranu od Mozarta iz Kvebeka. Brani li i dalje u svim onim vaznim takmicenjima kao sto je FAP KUP...i slicno, dok malo odmara na utkmicama one bezvezne premijer lig :lol: :lol:

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la malta071 » 18 feb 2012, 04:53

baboitata je napisao/la:Susic je preko svojih veza u Turskoj sredio da Seha malo odmori kako bi bio spreman za predstojece reprezentativne obaveze. Inace, nesto ne pratim onu kanadsku zamlatu, je li se oporavio od onih lelujavih lopti upucenih sa 30-40 metara citavih po metra u stranu od Mozarta iz Kvebeka. Brani li i dalje u svim onim vaznim takmicenjima kao sto je FAP KUP...i slicno, dok malo odmara na utkmicama one bezvezne premijer lig :lol: :lol:
Pa je li te sramota javljati se na ovu temu vise?
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la mirzza » 18 feb 2012, 12:34

malta071 je napisao/la:
baboitata je napisao/la:Susic je preko svojih veza u Turskoj sredio da Seha malo odmori kako bi bio spreman za predstojece reprezentativne obaveze. Inace, nesto ne pratim onu kanadsku zamlatu, je li se oporavio od onih lelujavih lopti upucenih sa 30-40 metara citavih po metra u stranu od Mozarta iz Kvebeka. Brani li i dalje u svim onim vaznim takmicenjima kao sto je FAP KUP...i slicno, dok malo odmara na utkmicama one bezvezne premijer lig :lol: :lol:
Pa je li te sramota javljati se na ovu temu vise?
Prosla hefta od petarde, pa se moze javiti. :lol: :lol:
Cuva Bog Zelju svog!

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la baboitata » 19 feb 2012, 06:54

mirzza je napisao/la:
malta071 je napisao/la:
baboitata je napisao/la:Susic je preko svojih veza u Turskoj sredio da Seha malo odmori kako bi bio spreman za predstojece reprezentativne obaveze. Inace, nesto ne pratim onu kanadsku zamlatu, je li se oporavio od onih lelujavih lopti upucenih sa 30-40 metara citavih po metra u stranu od Mozarta iz Kvebeka. Brani li i dalje u svim onim vaznim takmicenjima kao sto je FAP KUP...i slicno, dok malo odmara na utkmicama one bezvezne premijer lig :lol: :lol:
Pa je li te sramota javljati se na ovu temu vise?
Prosla hefta od petarde, pa se moze javiti. :lol: :lol:
Ti se zgoljavi ono bas pravo ufuro????? Radujes se sto je primio "petardu" momak koji je trcao da se odazove u sve BiH selekcije...kajeg su nafatali negdje na korzu i stavili na gol protiv Slovacke te poveli u Ameriku nakon sto se kanadski supak nije pojavio (a niti javio).
I to samo zbog toga da bi ko fol mogao babitati naci neki protuargument :lol: :lol: :lol: iako je zalosno

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la mirzza » 19 feb 2012, 12:51

baboitata je napisao/la: Ti se zgoljavi ono bas pravo ufuro????? Radujes se sto je primio "petardu" momak koji je trcao da se odazove u sve BiH selekcije...kajeg su nafatali negdje na korzu i stavili na gol protiv Slovacke te poveli u Ameriku nakon sto se kanadski supak nije pojavio (a niti javio).
I to samo zbog toga da bi ko fol mogao babitati naci neki protuargument :lol: :lol: :lol: iako je zalosno
Jbg ti coravi, da si citao a ocito nisi vidio bi da se ne radujem primljenoj petici za razliku od pojedinih clanova koji slave danima kada pojedinci fasuju peticu i ne javljaju se na forum. Javi se i pruzi podrsku i kada Seha slabije brani, a da citas i pratis znao bi moje misljenje o tome ko treba da bude u prva dva golmana BiH, Begovic i Seha.
Cuva Bog Zelju svog!

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 26 feb 2012, 16:18

Brani li Šeha danas?

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la sikirica » 26 feb 2012, 16:19

-SanaFCŽ- je napisao/la:Brani li Šeha danas?
Seha je klupa danas..
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 26 feb 2012, 17:03

Bas nam se ne da da imamo dvojicu golmana koji su, u isto vrijeme, standardni u prvoj ekipi svojih timova. Ako Bog da, uskoro ce Sehic ponovno izmedju stativa Mersina stati!
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la baboitata » 26 feb 2012, 20:13

ne_znam_ko_sam je napisao/la:Bas nam se ne da da imamo dvojicu golmana koji su, u isto vrijeme, standardni u prvoj ekipi svojih timova. Ako Bog da, uskoro ce Sehic ponovno izmedju stativa Mersina stati!
Kako nemamo covjece: Avdukic i Nemanja Supic, a ne treba sumnjati da ce se Seha ubrzo vratiti, ima laksu povredu desnog palca i to je bio glavni razlog sto ostao na klupi. U medjuvremenu je rezervni golman iskoristio svoju sansu.

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Dushi_Rob » 26 feb 2012, 21:05

baboitata je napisao/la: Kako nemamo covjece: Avdukic i Nemanja Supic, a ne treba sumnjati da ce se Seha ubrzo vratiti, ima laksu povredu desnog palca i to je bio glavni razlog sto ostao na klupi. U medjuvremenu je rezervni golman iskoristio svoju sansu.
pa kako ti ne dosadi :roll:
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Prinudjen
Postovi: 183
Pridružen/a: 08 feb 2012, 20:42
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Prinudjen » 26 feb 2012, 22:37

baboitata je napisao/la:
ne_znam_ko_sam je napisao/la:Bas nam se ne da da imamo dvojicu golmana koji su, u isto vrijeme, standardni u prvoj ekipi svojih timova. Ako Bog da, uskoro ce Sehic ponovno izmedju stativa Mersina stati!
Kako nemamo covjece: Avdukic i Nemanja Supic, a ne treba sumnjati da ce se Seha ubrzo vratiti, ima laksu povredu desnog palca i to je bio glavni razlog sto ostao na klupi. U medjuvremenu je rezervni golman iskoristio svoju sansu.
Šeha je izgubio mjesto kad je suspendovan zbog četiri žuta. Arikan super branio u gostujućoj pobjedi i ostao na golu. U sljedećoj imao odbranu stoljeća protiv Galate i fakat je pravo dobar golman. Šehić jeste primio peticu, ali nije bio kriv ni za jedan od golova. "Kriv" je samo Arikan, niko drugi. Iako bi na Šehiću Mersin uzeo velike pare, ali trener očito o tome ne razmišlja.

Avatar
dzonvejn
Postovi: 753
Pridružen/a: 11 feb 2012, 10:23
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la dzonvejn » 03 mar 2012, 15:34

i dalje zakovan za klupu.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la el-fighter » 18 mar 2012, 18:31

Danas Sehic branio cijelu utakmicu, koju je njegov Mersin dobio 2-0 protiv ekipe Buyuksehira. Za goste Edin Visca odigrao 74 minute, a Hasagic nije bio u sastavu.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Cartman » 18 mar 2012, 19:31

el-fighter je napisao/la:Danas Sehic branio cijelu utakmicu, koju je njegov Mersin dobio 2-0 protiv ekipe Buyuksehira. Za goste Edin Visca odigrao 74 minute, a Hasagic nije bio u sastavu.
Bravo za Sehica i Viscu. Ali sta je sa Hasagicem? Nevjerovatno koliko je povrijedjen za golmana.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Dushi_Rob » 20 dec 2012, 20:30

Samo, brani ovaj Sehic u pm ...
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la SB90 » 20 dec 2012, 20:43

Dushi_Rob je napisao/la:Samo, brani ovaj Sehic u pm ...
ne moze ni braniti kad su 4 gola pala iz situacija 1 na 1, a jedan gol iz penala.
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Goalgetter » 15 jan 2013, 22:51

Sehic raskinuo ugovor sa Mersinom, i bio pred odlaskom iz kluba, cak i Mersin doveo zamjenu za njega, i evo produzio ugovor do 2016. :mrgreen:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la harishp » 15 jan 2013, 22:54

Goalgetter je napisao/la:Sehic raskinuo ugovor sa Mersinom, i bio pred odlaskom iz kluba, cak i Mersin doveo zamjenu za njega, i evo produzio ugovor do 2016. :mrgreen:
Yebe lud zbunjenog.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bagrcavi » 15 jan 2013, 22:56

Goalgetter je napisao/la:Sehic raskinuo ugovor sa Mersinom, i bio pred odlaskom iz kluba, cak i Mersin doveo zamjenu za njega, i evo produzio ugovor do 2016. :mrgreen:
Kako će produžiti ugovor ako ga je raskinuo ? :shock: On nikad nije raskinuo ugovor, a nekad je produžio postojeći ugovor po boljim uslovima do 2016.Valjda će otići negdje od ove kurdske mafije.
DRUG NEBI TI PUNCA

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.