Igrač br. 6

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Gunner4 » 04 jun 2015, 23:16

Ne znam zato vas i pitam. Recimo pre neki dan u finalu kupa kralja cijeli stadion izvizda spansku himnu i kralja ali kada reprezentacija igra svi se ponose sa njom. Kod nas na balkanu i dalje ono neka komsiji crkne krava... Ciro je imao tu neku harizmu sto je okupljao ljude oko sebe. Licno sam mislio da ce se tada sitacija promjeniti ali opet ispade corak.

@Gera. Ma yebe se njima za sitnice kojim se obicna sirotinja bakce...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BaDa12 » 04 jun 2015, 23:23

NoName je napisao/la:
BaDa12 je napisao/la:Kako djevojka sa one fotografije dobi iznenadnih nekoliko minuta pažnje na. :njanjanja:
Nije je niko ni primjetio, vidiš da smo se svi zadali da demistifikujemo simboliku tetovaze u Ogija nam. :)
Jadna cura. :thumbdown:
Uhvatio si me pri editovanju posta, pa ostade nezavršen... :oops:

Ja vjerujem da se neće niko oglasiti dok utakmica ne prođe. Poslije će generali poslije bitke, koji obično nisu sportski novinari, napisati par kolumni od Kulina Bana, preko Mile, do Ogija. Varijacije na temu "Je li Ogi išao krivom tattoo majstoru, ili je pokazao svoje (ne)znanje historije?" A, selektora i nekog iz ekipe niko ništa neće pitati, vjerovatno iz nekog straha. "Ne diraj, neka samo prođe."
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Husika » 04 jun 2015, 23:23

emir79 je napisao/la:
Husika je napisao/la:Popustite te momka istetovirao je onaj dio BIH koji "nas" Alija legitimisao, mi smo bili priznati od cijelog svijeta u Berlinskim granicama 1992 god a onda je Aljo potpisao(aminovao, stvorio) u Parizu 95-e onih 49% teritorije pod nazivom RS !!!
I sta je tu Ogi kriv???
Mani te se s.ranja i budalastina ovo je sportski forum i nas treba interesovati kako pika loptu a ne "koliki mu je" ...
Ne lupetaj.
Koga da ti ne lupetam po guzovima ??? :rol:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2015, 23:24

Gunner4 je napisao/la:@Gera. Ma yebe se njima za sitnice kojim se obicna sirotinja bakce...
Sitnice?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jun 2015, 23:25

Virtu4l je napisao/la: Sinoć sam i ja bio siguran, ali nakon današnjeg dana više i nisam toliko. Čak nisam siguran i da će se neko oglasiti po ovom pitanju.
Vidi ovako.

Ne slažem se sa politikom da se zataškuje ovaj problem pred utakmicu kako bi se smirile strasti pred utakmicu jer se radi o vrlo ozbiljnoj stvari, u ranijem postu sam objasnio i zašto. Međutim mogu razumjeti da se to radi i zbog toga ću biti strpljiv do utakmice.

Ne slažem se s politikom da se o ovome šuti, tj. da se niko ne oglašava, ali i to mogu razumjeti u kontekstu neraspirivanja strasti u situaciji kada je nacionalna politička slika u državi zategnuta skoro do mjere s kraja 80-ih.

Ove dvije stvari bih u neku ruku mogao razumjeti. Ali ako se desi ponovni poziv onda ne treba imati nikakve sumnje da slijedi druga epizoda emisije 'rat savezu' sve sa šovinističkim povicima sa tribina na račun Vranješa (ovo nije isključeno ni protiv Izraela), ali i sa bakljama, prekidima, kaznama i svim ostalim. Ako je Baždarević mudar i želi da izbjegne totalnu eskalaciju nezadovoljstva navijača, koja bi se mogla poklopiti i sa vrlo mogućim neplasmanom na EP, onda bi mu bilo najbolje da prekriži Vranješa za sva vremena.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jun 2015, 23:26

Ma nemojte se ljutit na novinare, bijeda je to. Bolje im je radit na buvljoj pijaci nego to.. Jos da pisu svasta nece se ni moci slikati sa reprezentativcima i dobijati ekskluzivne intervjue od 20 sekundi.

Teska je ta kora hljeba, pa bar kad nema para da se opali selfi

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la vedator » 04 jun 2015, 23:27

Gunner4 je napisao/la:@Gera. Ma yebe se njima za sitnice kojim se obicna sirotinja bakce...
Opijum za mase, sredstvo za privilegovane, bilo još od pamtivijeka. ;)

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bulbasor » 04 jun 2015, 23:29

Kad god je imao priliku da igra davao je 110% svojih mogucnosti na terenu. Protiv Grcke u Zenici bio jedan od najboljih na terenu. A utakmicu ranije ga svi vec bili otpisali kad ga je Samaras okreno u Atini. Izrazito zahvalan igrac na terenu.

A tetovaza....ne znam, to je njegova privatna stvar. Ali svakako da mu ovo nije trebalo. Nije bezveze strogo zabranjeno mijesanje politike u sport.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2015, 23:30

DukeOfWellington je napisao/la:Ne slažem se sa politikom da se zataškuje ovaj problem pred utakmicu kako bi se smirile strasti pred utakmicu jer se radi o vrlo ozbiljnoj stvari, u ranijem postu sam objasnio i zašto. Međutim mogu razumjeti da se to radi i zbog toga ću biti strpljiv do utakmice.
Vrtio mi se i taj scenario po glavi, da se šuti zbog Izraela, ali stvar je veoma ozbiljne prirode i svojevrstan šamar svima nama. Dotični danas na instagram baca sliku reprezentativaca kako su nasmijani i raspoloženi, što je još jedna provokacija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jun 2015, 23:31

Virtu4l je napisao/la: Vrtio mi se i taj scenario po glavi, da se šuti zbog Izraela, ali stvar je veoma ozbiljne prirode i svojevrstan šamar svima nama. Dotični danas na instagram baca sliku reprezentativaca kako su nasmijani i raspoloženi, što je još jedna provokacija.
Provokacija ili možda čak i naredba direktno iz vrha FSBiH kako bi se zaataškao problem.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la emir79 » 04 jun 2015, 23:34

Husika je napisao/la: Koga da ti ne lupetam po guzovima ??? :rol:
Slavicu Pecikozu :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2015, 23:37

DukeOfWellington je napisao/la:Provokacija ili možda čak i naredba direktno iz vrha FSBiH kako bi se zaataškao problem.
Guranje problema pod tepih je uvijek donijelo veliku eksploziju na kraju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: $: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Gunner4 » 04 jun 2015, 23:38

Virtu4l je napisao/la:
Gunner4 je napisao/la:@Gera. Ma yebe se njima za sitnice kojim se obicna sirotinja bakce...
Sitnice?
Naravno da su sitnice. Duzni smo i Bogu i narodu a majmuni nas i dalje zaduzuju. Ekonomski nazadujemo ali bitno je da se i dalje broje krvna zrnca. I na kraju treba da se jos sikiram i raspravljam zbog kretena koji nema dva razreda osnovne o tome sta on tetovira na sebi! :rol: Ma yebe mi se za njega... Na kraju vidis ove njegove suigrace kako se smjeskaju i zezaju jel njima se yebe za price sto mi ovde valjamo. Oni se vjerovatno dogovaraju sta yebat posle utakmice i kako provesti odmor a i realno moze im se...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ibrakadabra » 04 jun 2015, 23:40

Popuštaj uvijek zbog mira u kuci.Šta je slijedece tetovaža ratka i radovana.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: $: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Husika » 04 jun 2015, 23:42

Gunner4 je napisao/la:Naravno da su sitnice. Duzni smo i Bogu i narodu a majmuni nas i dalje zaduzuju. Ekonomski nazadujemo ali bitno je da se i dalje broje krvna zrnca. I na kraju treba da se jos sikiram i raspravljam zbog kretena koji nema dva razreda osnovne o tome sta on tetovira na sebi! :rol: Ma yebe mi se za njega... Na kraju vidis ove njegove suigrace kako se smjeskaju i zezaju jel njima se yebe za price sto mi ovde valjamo. Oni se vjerovatno dogovaraju sta yebat posle utakmice i kako provesti odmor a i realno moze im se...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:thumbup:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Greivis » 04 jun 2015, 23:43

Virtu4l je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:Ne slažem se sa politikom da se zataškuje ovaj problem pred utakmicu kako bi se smirile strasti pred utakmicu jer se radi o vrlo ozbiljnoj stvari, u ranijem postu sam objasnio i zašto. Međutim mogu razumjeti da se to radi i zbog toga ću biti strpljiv do utakmice.
Vrtio mi se i taj scenario po glavi, da se šuti zbog Izraela, ali stvar je veoma ozbiljne prirode i svojevrstan šamar svima nama. Dotični danas na instagram baca sliku reprezentativaca kako su nasmijani i raspoloženi, što je još jedna provokacija.
Meni niste jasni vi koji se nervirate i nakon ove slike.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jun 2015, 23:45

Virtu4l je napisao/la: Guranje problema pod tepih je uvijek donijelo veliku eksploziju na kraju.
Slažem se, ali ovo bih ipak nazvao privremenim guranjem problema pod tepih. A ako se ispostavi da nije privremeno onda nema nikakve sumnje da slijedi eksplozija, o čemu sam gore i govorio. Sve će se raspasti kao sredinom prošle decenije.
Gunner4 je napisao/la: Naravno da su sitnice. Duzni smo i Bogu i narodu a majmuni nas i dalje zaduzuju. Ekonomski nazadujemo ali bitno je da se i dalje broje krvna zrnca. I na kraju treba da se jos sikiram i raspravljam zbog kretena koji nema dva razreda osnovne o tome sta on tetovira na sebi! :rol: Ma yebe mi se za njega... Na kraju vidis ove njegove suigrace kako se smjeskaju i zezaju jel njima se yebe za price sto mi ovde valjamo. Oni se vjerovatno dogovaraju sta yebat posle utakmice i kako provesti odmor a i realno moze im se...
Može li im se baš? Zadnji put kad su se tako ponašali pa dobili zvižduke onda je bila priča o miševima i smetljarima. A Džekino šetkanje protiv Egipta ili Spahićevo ignorisanje državne televizije na SP-u je limunada spram ovoga. Moj im je savjet nek se ne igraju s ovim jer se na terenu ne može zaslužiti koliko se na ovakvim stvarima može izgubiti kredita.
Zadnja izmjena: DukeOfWellington, dana/u 04 jun 2015, 23:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11298
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dzoni » 04 jun 2015, 23:46

Ne znam cemu toliko filozofiranje.
Jasno je kao dan da majmuna vise ne treba zvat u reprezentaciju koja mu ocito samo sluzi kao odskocna daska.
Za nacionalni tim bi trebalo da igraju samo obi koji vole ovu drzavu,a ne retardi koji je ne priznaju i zive za neku drugu,hocu rec imaginarnu.

Zgoljo
Postovi: 21
Pridružen/a: 29 maj 2015, 13:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zgoljo » 04 jun 2015, 23:51

Ma Ogiju i Daci je odzvonilo sto se tice reprezentacije,i ako ga budu pozivali bice primoran otici sam,znam da mu to ni jedan navijac nece oprostiti.
Samo bolje bi bilo da ga odstrani selektor i igraci,bezbolnije,mnogo bezbolnije.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: $: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la calcio » 04 jun 2015, 23:51

Gunner4 je napisao/la:
Naravno da su sitnice. Duzni smo i Bogu i narodu a majmuni nas i dalje zaduzuju. Ekonomski nazadujemo ali bitno je da se i dalje broje krvna zrnca. I na kraju treba da se jos sikiram i raspravljam zbog kretena koji nema dva razreda osnovne o tome sta on tetovira na sebi! :rol: Ma yebe mi se za njega... Na kraju vidis ove njegove suigrace kako se smjeskaju i zezaju jel njima se yebe za price sto mi ovde valjamo. Oni se vjerovatno dogovaraju sta yebat posle utakmice i kako provesti odmor a i realno moze im se...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Obicne floskule... Nase ekonomsko nazadovanje nema bas nikakve veze sa ovim. Ako je nesto pogresno treba reci da je pogresno, radi se o principima. Sutra ces na ulici viditi nekog siledziju kako maltretira nekoga pa ces poceti pametovati o ekonomskom nazadovanju i kako nema svrhe reagovati zbog lika koji nema dva razreda osnovne...

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.