Igrač br. 6

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la santos » 20 nov 2010, 01:47

Devil je napisao/la:Ja sam misljenja da bi Ogi mnogo bolje igrao na zadnjem nego na desnom beku.Gledao sam poprlican broj njegovih treninga nekoliko tekmi i nije on kalibar za desnog beka mada bi bilo lepo da to nastavi igrati jer cemo svakako sledece sezone imati problema sa desnim bekom,a on ce hvala Bogu da se vrati kod nas. :D
Vranjes mi nije resenje za desnu stranu u modernom fudbalu,gde se trazi brzina,probojnost i odlicna pas igra te kvalitetna defanziva,Ogi to nazalost jos uvek nema.
Vranješ rekao zbogom Zvezdi

U Crvenoj zvezdi su ove sezone imali dosta problema u poslednjoj liniji. Tek dolaskom Lija Adija stvari su se koliko-toliko popravile, ali povrede Danijela Mihajlovića, Milana Vilotića i Slavoljuba Đorđevića poremetile su koncepciju trenera crveno-belih Aleksandra Kristića.

Da stvari budu još gore po crveno-bele, Ognjen Vranješ, koji je na pozajmici u Šerifu iz Moldavije, definitivno se neće vraćati u redove viceprvaka Srbije. U njegovom ugovoru stoji klauzula da Moldavci ili bilo koja druga ekipa ukoliko ponude 150.000 mogu da otkupe Vranješov ugovor, što će se prvog dana prelaznog roka i dogoditi, prenosi Sport.

Pored Šerifa, za usluge reprezentativca Bosne i Hercegovine (debitovao u sredu protiv Slovačke 3:2) interesovanje su pokazali i neki ruski klubovi.

http://www.****.rs/news.php?id=39763

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Esii TM87 » 20 nov 2010, 02:01

guerzi je napisao/la:bg htio bih i ja vjerovat da je miske bio zaista povrijedzen protiv potugala ali nije bio..nije igrao jer mu je dodik zaprijetio..ja ti obecavam tj garantujem ti da nikad nijedan bh srbin nece zaigrati za nas ukoliko bude potreban srbiji,nece jer im je bosna zadnja rupa na svirali..a ti i tebi slicni i dalje sanjajte o bratstvu i jedinstvu ..otidzite lijepo u bl pa pitajte ljude za kog navijaju i slicno..bicete zaprepasteni odgovorima,,,
Vidim ti raspolazes informacijam iz prve ruke,pa onda reci sta je jos Dodik rek'o Misimovicu...
Khm...cuj bratstvo i jedinstvo :roll: pricali smo o Vranjesu i ja sam ubjedjen da je on jedan normalan lik koji igra za svoju zemlju,znam jer mi je Komsic rek'o da mu je zabranio da navija za Srbiju...info iz prve ruke.
1921-2011

Saban
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 nov 2009, 03:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Saban » 20 nov 2010, 02:09

gruezi je napisao/la:
Esii TM87 je napisao/la:Odlican Vranjes! Samo kad se sjetim prica,da ce momak otici da igra za repku Srbije...ispostavilo se da su to bili suplje price.Sinoc se borio kao lav i ja mu cestitam na tome.Nije kao Mujdza...ali je odlicna alternativa bar sto se tice defanzivnih zadataka.
e moj jarane da je srbima trebao nebi mu ni na pamet palo da igra za bih...tako razmisljaju ljudi u rs u sto god vise njih ima to gore za repku...ja se iskreno nadam da cemo otic u baraz i susresti se sa srbijom pa da se uvjerite u ovo sto govorim...2005 u beogradu u odlucujucoj tekmi bajic dobio proljev a grujic nije htio igrat...ali ne,bosnjama nikad nista nije jasno
Sve da je i tako, sta nam je ciniti? U takvoj smo situaciji da moramo sve tolerisati, takva nam drzavno uredjenje, yebo ga onaj ko ga izmisli. Bajic i Grujic ako su dobili proljev, Milenkovic nije - pa ne mozes generalisati.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Željovac » 20 nov 2010, 12:27

Bajić je tada igrao za Partizan i njemu je bilo daleko najteže igrati za BiH. Dobio je bruku prijetnji. A i na Koševu je vrlo rano zamijenjen, gdje je isto bio pod velikim pritiskom. Drugačije je kad nam reprezentativac igra u Srbiji, pogotovo u Zvezdi ili Partizanu. Inače, mislim da bi svi profesionalno odradili posao, vjerovatno. Treba se sjetiti i katastrofalnog Hrgovića u prijateljskoj protiv Hrvatske, kad je kasnije izjavljivao pun patetike kako mu je srce igralo, oko suzilo i šta sve ne za vrijeme intoniranja Lijepe njihove. Još u prijateljskoj. Nije da nema šupaka.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Steve
Postovi: 590
Pridružen/a: 10 sep 2010, 15:08
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Steve » 20 nov 2010, 13:48

pisalo se da je majka Oggya bosnjakinja tako da su sve ove rasprave o teoriji zavjere skroz bespotrebne. jos kad je bio u zvezdi igrao je s ponosom za mladu repku..
Everyone knows deep down that there's only one intimidating ground left in the country....The Den. The only place for big matches where it could go off big scale inside & outside...where over half the crowd would proper fight the oppo...

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Principatus » 20 nov 2010, 15:08

Saban je napisao/la:Milenkovic nije - pa ne mozes generalisati.
Milenkovic je momak 1A, ne samo karakter nego intelektualac medju fudbalerima. :D
A inace mi je ova diskusija, na ovakav nacin ili pravac u koji je poneki vode, veoma glupa, ustvari sramotna.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la k_c » 20 nov 2010, 15:12

Vranjes je pravo otkrice,ovaj dobar nastup u A timu cemo itekako pomoci da sto prije ode u neku jacu ligu i klub,pred njim je nadam se velika karijera..

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 21 nov 2010, 10:52

Iznenadio me nastupom protiv Slovačke, sve ih porušio :D Dobro se snašao kao i ovaj Šehić

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la insider » 27 nov 2010, 00:46

Sad će nam Ogi u Kanarince. :)
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la _dreamer_ » 27 nov 2010, 00:51

MinistaR je napisao/la:Sad će nam Ogi u Kanarince. :)
odakle ste iskopali ovu vijest? :D

Bilo bi lijepo kada bi presao...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la insider » 27 nov 2010, 00:52

_dreamer_ je napisao/la:
MinistaR je napisao/la:Sad će nam Ogi u Kanarince. :)
odakle ste iskopali ovu vijest? :D

Bilo bi lijepo kada bi presao...
Mah, izvor, dobar izvor. :D
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la _dreamer_ » 27 nov 2010, 00:54

MinistaR je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:
MinistaR je napisao/la:Sad će nam Ogi u Kanarince. :)
odakle ste iskopali ovu vijest? :D

Bilo bi lijepo kada bi presao...
Mah, izvor, dobar izvor. :D
dobar izvor, pitka voda... :D

Ma vjerujem ja tebi i tvojim konekcijama. Hajde, nadam se da ce biti sta od ovoga... To bi bilo odlicno za njega, a vala i za reprezentaciju... :)
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harishp » 27 nov 2010, 01:10

Kanarince zovu i lale ili ti Vojvodinu ili ono bjese FK Novi Sad nekadasnji drugoligasi u Ex Jugi. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Devil » 27 nov 2010, 01:14

harishp je napisao/la:Kanarince zovu i lale ili ti Vojvodinu ili ono bjese FK Novi Sad nekadasnji drugoligasi u Ex Jugi. :mrgreen:
Novi Sad moj Hare,ne znam oni mi deluju kao pravi klub za Ogia. :mrgreen:

Nego Ogi moze da zahvali samo nesposobnoj upravi Zvezde posebno Adzicu(setim mu se sve familije ovom prilikom :mrgreen: )sto ce umesto da igra kod nas sledece sezone i trune u JSL,igrati u Nantessu,mada u poslednje vreme Zvezdasi su tamo propali tako da mu zelim srecu. :D
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harishp » 27 nov 2010, 01:17

Devil je napisao/la:
harishp je napisao/la:Kanarince zovu i lale ili ti Vojvodinu ili ono bjese FK Novi Sad nekadasnji drugoligasi u Ex Jugi. :mrgreen:
Novi Sad moj Hare,ne znam oni mi deluju kao pravi klub za Ogia. :mrgreen:

Nego Ogi moze da zahvali samo nesposobnoj upravi Zvezde posebno Adzicu(setim mu se sve familije ovom prilikom :mrgreen: )sto ce umesto da igra kod nas sledece sezone i trune u JSL,igrati u Nantessu,mada u poslednje vreme Zvezdasi su tamo propali tako da mu zelim srecu. :D
Ma znao sam da su te ticurine sose,a sad necemo u detalje. :mrgreen:
Sto se tice Zvezde,pojeli su sto bi Makedonci rekli na golemite gov-noto.
Ode im Vranac budposto.
Inace Milan Tarot mi je javio da bi Vranjes mogao putem Spahica.Jest da ce biti protivnickih igraca slomljeni nogu,razbijeni arkada,izvadjenih bubrega, ali nek se makar smiri kad bude igrao protiv Pjanica i Spahica.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 27 nov 2010, 01:23, ukupno mijenjano 2 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Devil » 27 nov 2010, 01:19

Najeli smo se mi toga od odlaska Piksija nagolemo,pa smo se navikli da gubimo tako dobre mlade igrace. :cry:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BIHfan » 27 nov 2010, 01:34

Ma bolje mu je da ostane u Sherifu makar ce igrat u Evropi. Odlazak u Ligue 2 mi nije neki napredak.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harishp » 27 nov 2010, 01:51

BIHfan je napisao/la:Ma bolje mu je da ostane u Sherifu makar ce igrat u Evropi. Odlazak u Ligue 2 mi nije neki napredak.
Nant vec iducu sezonu ima izgledne sanse da udze u prvu ligu.Samo mu 4 boda zaostaje prvi na tabeli Tours.A tri kluba ulaze u prvu ligu.
Moze on sa Sherifom opet igrati u Euro ligi.Ali porediti Moldavsku ligu sa Ligue 2.Kao i na godinu potencinalnu prvu ligu.Nije ni za porediti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la insider » 27 nov 2010, 01:54

Lično ja bih volio da pređe u Nantes, posebno ako, što Hare kaže, klub uđe u Le Championnat. Pjanke, Spaha, Vranješ... Širimo mrežu i u Francuskoj.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la RKO » 27 nov 2010, 02:17

Ostale su nam Engleska,Spanija i Italia:):)
RIP SALE VILENJAK

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ReX2 i 12 gostiju.