Ognjen Vranješ

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

gringonjaOnajDrugi
Kontakt:

PostPostao/la gringonjaOnajDrugi » 12 okt 2017, 12:43

napolje s ovim vranjesom!!!!! daleko mu bila kuca od repke!!!!! a isto tako ovima sto ga stite!!!!! 200.000 razloga imamo za to!!!!! kao sto je babino naveo, svaki 50 godina se vrsi masovno ubijanje nad nama, i tako ce biti ponovo zbog ovakvih likova kao ovoga iznad sto navija za celik......zato momci, pamet u glavu - VRANJES OUT!!! svakako nema kvaliteta za repku, tako i sunjic!

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 12:47

Marsal WroteColonToj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Druze, ne budi slijep.
Vec sam rekao sve na tu temu. Sad haj opet objasnjavaj da je medjunarodno priznanje nebitna cinjenica u svemu, da usporedbe sa Sarajevom nikako nisu na mjestu, da se s obzirom na historiju ovog podrucja, okolnosti u drzavi i politike koje se tamo promovisu ne moze porediti tetovaza Ognjena i npr tetovaza Texasa na ruci nekog Amerikanca, a pogotovo ne tetovaza Sarajeva il cega vec.
Smijesno sto se ovdje ne moze fino diskutovati pa ce sad mene neko citirati kako meni smeta RS i tako u krug.

zamorano1plus8
Kontakt:

PostPostao/la zamorano1plus8 » 12 okt 2017, 13:13

kako mislis nije RS medjunarodno priznata, ocigledno ne razumijes neke stvari, pogotovo kad je poredis sa nekom od saveznih države Amerike....Predstavnika RS-a može primiti član druge države dok predstavnika Texasa, Californije ili Floride nema šta primati neki predsjednik ili premijer Njemacke, Austrije, Rusije.....RS ima svoj ustav, isto to imaju i savezne države u Americi.....pomirimo se sa cinjenicom da mi RS ne možemo ukinuti, a na tome se možemo zahvaliti dinastiji Izetbegovića, koja i dan danas sprečava svaki napredak ove države...ah da imamo karinu od repke, u kojoj Vranjes je jedan od najnebitnijih faktora, tako da li ce on i dalje igrat i nije toliko bitno....bitno je naci mjesta za igrace Sarajeva i Zelje, nek se oni prodaju u inostranstvo
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 13:24

Ko je rekao da nije medjunarodno priznata? Niko. Citas li ti sta ja pisem?
Ne moras uzeti primjer saveznih drzava u SAD-u, uzmi primjer bilo koju autonomnu pokrajinu u svijetu koja nema seperatisticki pokret. Malo razmisljaj i shvati najobicniju analogiju.
RS niko ne zeli ukinuti i to se nikako i ne spominje. Vecini je zelja BiH bez entiteta ali su svjesni da bi za jedan takav proces trebala puska i o tome se suti i to je ispravno. A s druge strane, s druge strane se sve samo ne suti.

jasko_juve
Kontakt:

PostPostao/la jasko_juve » 12 okt 2017, 14:18

Ok, Vranjes ovakav onakav treba ici, ispad napravio. Sjecate li se kad se Dzeko uhvati za spolni organ i kad poce yebavat blizu porodicu navijacima na prijateljskoj tekmi, mislim protiv Egipta? I nakon toga nikom nista, smije nama svima Dzeko yebavat sve zivo. Sjajno.
★ 33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 12 okt 2017, 15:11

Marsal WroteColonToj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Napuše mi se qurca.

Stvarno si jak forumaš, jedan od jačih momaka ikad :bow:
Poenta cijele ove stvari.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 12 okt 2017, 15:35

Al ih slatko prca Ogi :lol:
Misimoviću, ne miješaj se u sportski segment, tvoji potezi su nas doveli do jedne provalije iz koje se još uvijek pokušavamo izvući!

Željina djeca!

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 15:41

Ali najsmjesnije kad neko kaze, a ko mu je alternativa :lol: kao da lik igra u Barci a ne yebenom AEK-u, pa se mu ne moze naci alternativa. Neka se nas selektor malo razbaca pa proba naci u nasoj ligi ili mladjim selekcijama, ali svi znamo da ovaj pacenik mora igrati. Jednostavno nam govore, vidite mozemo vas zayebavati i opet ce "nas" igrac igrati za vas.

Ali kad covjek skonta, da mi nemamo alternativu za igraca koji igra u AEK-u, onda i necudi sto ovako dobro igramo.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 15:44

Adnan89 WroteColon+ 1 Buraz, potpuno se slazem. Ovdje se pise kao nemamo bolje ko da je on Pique I sta radi prema Spaniji pa dobro mozda ima trun razuma(I ako katelonija nije ni blizu sta je RS) jer je kvalitetan igrac ali ovo sranye? Nije on nista bolji na beku od Avdije, zovi onoga Dilavera sigurno ce bolje odigrati a za stopera ima bolji od njega. Neznam jeli sto smo oba krajisnici, ja sam iz djela u RS ali meni ovo se tetovazom je jako osjetljivo I trebalo ga je odmah izbacti iz repke.

Normalno, da bi ga trebalo odmah izbaciti iz repke, jer je namjerno remetio red u ekipi, ali...
Vidis koliko ga nasih ljudi podrzava pa zato i necudi sto nam je drzava u ovakvom stanju.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Lord44
Kontakt:

PostPostao/la Lord44 » 12 okt 2017, 16:06

hebote, ko da klix citam :crazy:
Ljudi, sta nas briga radi necijeg sukoba...navijaci plus osrednji igrac!
Nama, navijacima BiH treba da bude bitna igra reprezentacije( koja trenutno je za **rac)
A tamo neki levat i njegove tetovaze me zanimaju bas kao parenje leptira :zzz:
Nema vece kazne od osuditi coeka na anonimnost, a mi se raspisali bas kao da je Vranjes :?: Messi hebo te
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 16:42

Četnik će igrati jer nažalost nemamo boljeg. Neshvatljivo je da se poredi RS I Sarajevo.
Da se ne daj Bože sutra zarati prvi bi se po državi popisali četnici poput Vranjesa. Bosnjo nikad da nauči.

Baš me zanima da li bi npr u Srbiji prije par godina mogao igrati igrač koji istetovira Kosovo ?

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 12 okt 2017, 17:14

Vranjes igra za BiH, daje uvjek 100% od sebe. Nije neki kvalitet ali mi boljeg nemamo. RS jeste dio BiH, to je tako.
Ako Dzeki i drugima ne smeta, sto bi meni. Ja isto zivim van BiH, i mislim da cu ostati vani citav zivot.
Ovi iz dijaspore sto stavljaju persona non grata, fino pravac BiH i to sto su naucili vani i usparali koju kintu nek investiraju za bolje stanje u BiH pa neko onda stavljaju to.
Vranjes nosi grb BiH na dresu, zagrljen stoji kad je sa ostalim i sigurno vise doprinosi BiH neg bilo ko od nas. Ako hocete da se nesto mjenja, zavrni rukave, posla ima.

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 12 okt 2017, 17:14

Ljaljić se piša po državnoj himni.

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 12 okt 2017, 17:59

Jel se fakat vranjesu ovde spocitava ta yebena tetovaza? Boli me kita sta lik tetovira kad vidim koliko se momak trudi u dresu bih. Protiv grcke povalja grke iako su oni toboze "braca" sa srbima.

Ogi legendo zelim ti puno godina uspjeha i kvalitetnog fudbala
naprijed rejal

Enigma
Kontakt:

PostPostao/la Enigma » 12 okt 2017, 18:08

Najbolji su ovi iz bazena kod nas bi se reklo seoske lole ali žive u evropi pa se emancipovali .....Ogi samo jako prava raja je uz tebe
MUSVDG

Evolution87
Kontakt:

PostPostao/la Evolution87 » 12 okt 2017, 19:09

Gori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 19:11

Evolution87 WroteColonGori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.

Bravo.

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 12 okt 2017, 19:19

Znaci Dzeko, Pjanic i Ibisevic gori od Vranjesa. I onaj mamlaz Besic sto skace na protivnicke igrace kad krenu na Vranjesa.
Cijela RS je takva, vecina su takvi. RS je trenutno dio BiH i to je to. Vranjes igra za BiH ne za RS.

zenicanin
Kontakt:

PostPostao/la zenicanin » 12 okt 2017, 19:21

Ok,nek igra kada moze,ali meni je zalosno napadati svoj narod koji voli BIH koji su odradili vise dobrog od samog igraca.Za sve koji kazu sta su to oni(fanaticosi) uradili za Bosnu evo samo par slika.Ak otreba mogu jos postaviti.Srecom pa ih poznajem vise od vas.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 12 okt 2017, 19:28

Evolution87 WroteColonGori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.

Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.