Igrač br. 6

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DevilsAdvocate » 11 okt 2017, 23:42

Ne podrzavam ni Ogija ni Fanatikose, realno ne zna se ko je veci seljak, ovaj cetalj iz RS il ova rikverc brigada iz Svecke, Dancke & co. , imbecili obicni, OGija vise ni u RS u ni kod nas ne vole, NICIJI SIN, bas kao i ovi ''ljiljani'' iz Skandinavije...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BelminM23 » 11 okt 2017, 23:51

SamoTravnik je napisao/la:
@Belmine

Sto ne kazes tom desno da je papcina?
Nemam armije iza sebe pa ne smijem. :lol:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la AjsKjub » 11 okt 2017, 23:54

Više mi na ku.rac idu fanatikosi seljačine. Ogi se zaje.bo, priznao i promijenio. Čovjek je uvijek davao 120% za repku, i zbog toga sam zahvalan. Ostalo me ne zanima i ne želim da se zamaram sa glupostima.
Unico amore sei!
❤️🖤

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zenicanin » 11 okt 2017, 23:59

Kako se zaboravlja Nemanja Supic..Sve je to isto.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la mire96 » 12 okt 2017, 00:05

Dok god Vranjes bude najbolji izbor za desnog beka, i dok ne bude to remetilo atnosferu u timu, ja sam uvijek za to da igra. Sta se sve Pique nagovorio Spaniji, jos otvorenk podrzava otcjepljenje Katalonije, pa lik i dalje igra.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dex » 12 okt 2017, 00:06

Kakve vi gluposti pišete, sumnjam da su budućem selektoru bitniji fanatikosi(hejbet ovih koji imaju utjecaj na izbor selektora, koliko i moja nena) nego stalni reprezentativac

Saji i Kajzeru bih preporučio da uporede Vranješa sa ostalim desnim bekovima koji su igrali otkad je on tu, a ako ne shvate da je za reprezentaciju igrao bolje od njih svih, preporučio bih im iskreno da se batale fudbala
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Adnan89 » 12 okt 2017, 00:11

Marš više stoko jedna, sranye od igrača sad se nešto qurčiš.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 00:28

Dex je napisao/la:Kakve vi gluposti pišete, sumnjam da su budućem selektoru bitniji fanatikosi(hejbet ovih koji imaju utjecaj na izbor selektora, koliko i moja nena) nego stalni reprezentativac

Saji i Kajzeru bih preporučio da uporede Vranješa sa ostalim desnim bekovima koji su igrali otkad je on tu, a ako ne shvate da je za reprezentaciju igrao bolje od njih svih, preporučio bih im iskreno da se batale fudbala
Ja o Vranjesu, on o drugim bekovima. Dakle, pricam o Vranjesu kao igracu i rekao sam svoje. To sto je on bolji od konkurencije na beku ne govori nista osim da je ista ta konkurencija jos veci skup balvana. Ko mu je uopste konkurencija, Avdija i onaj Susic? :lol: :lol:
A ovakvih kao Ognjen koji dodju, odigraju i odu a niko ne primjeti da su igrali ima fin broj u reprezentaciji. Ovo sam slucajno zalutao na temu pa pisem o Ognjenu.
Bicakcic, Hajrovic, Hadzic, Jajalo, svi isti kos. Nista, bezlicni igraci. Npr. dodje ovaj Duljevic i vidim kod njega neki potencijal, hrabrost, neki karakter na terenu. Ovi dodju, uglavnom podbace i odu a ne znam ni da su igrali

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la staragarda » 12 okt 2017, 00:28

Ne kontam samo sto mu ovo treba.... mislim,pokazuju se m u d a...sta....jel treba da ga neko sad iznabija na ulici....sto radi ovo...eto,ofiro se sa tom tetkom,nesto je brisao-drkao....sta sad pokusava
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la calcio » 12 okt 2017, 00:42

pa pustite covjeka na miru vise...

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la avenija » 12 okt 2017, 00:55

Ovo pokazuje da bhf nema nikakvog ugleda, zamislite da ljajic ismijava srpsku cast bele orlove ili tako te njihove navijacke skupine...poderali bi ga
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DevilsAdvocate » 12 okt 2017, 01:17

avenija je napisao/la:Ovo pokazuje da bhf nema nikakvog ugleda, zamislite da ljajic ismijava srpsku cast bele orlove ili tako te njihove navijacke skupine...poderali bi ga
Kad si mogo poredit BHF sa bilo kojom skupinom navijaca iz Srbije, obicni dijasporski sljam...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soccerfan » 12 okt 2017, 04:51

Kad sutra bude hakovan mi profil :mrgreen:
Realno zivo me ne zanima sta radi van terena dok se na terenu bori za repku. A vadio and je dosta puta. Fanatikose ne komentarisem jer ko god da su I koliko god se borili za repku nemogu biti vazniji od reprezentativca. I ja sam dijasporas I kad god mogu odem na tekmu al to mi nedaje za pravo da se qrcim.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la lumani » 12 okt 2017, 06:20

Bravo Ogi :tokralju: Papci bili i ostali.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Nerminovic » 12 okt 2017, 06:25

Idiot jedan idiotski ovaj ce izgubiti glavu bezveze, ne znam koji mu je vise qrac
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 06:58

Ali vidi ovih gangstera hahaha
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 07:21

Vranjes, tetovirao genocidnu tvorevinu zvana rs. Tvoreniva koja nam je nanijela toliko bola i jos uvijek ga nanosi. Dio Bosne koji joj neda da napreduje kao ostale normalne zemlje. Sa tim poremetio duh ekipe, jer od te njegove tetovaze bilo je par svadji izmedju igraca, ali to normalno nije za u javnost.

Sa druge strane Fanaticosi, navijacka grupa koja brani boje BiH. Isli su i idu joe uvijek na svako gostovanje pa taman to znacilo i u BG, gdje ti je glava u torbi. Istrajali u borbi protiv onog saveza, aBd vidim ide borba i protiv ovih uhljupa koji trenutno sjede u njemu. Imas u njihovoj skupini seljaka, kao i u svakoj. Imas u njihovoj skupini narkomana, bivsih zatvorenika, isto kao u svakoj navijackoj grupi. Imas i pametnih navijaca koji deru grla i dlanove, isto kao u svakoj navijackoj skupini.

I opet Bosnjo podrzava onog koji, sutra kad se zarati, opet bi ga progonio sa njegovih ognjista i silovao. Aferim, nema nama pomoci, bojim se samo da se nam historija ne ponovi.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

J1897
Postovi: 3914
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la J1897 » 12 okt 2017, 07:45

ElCartel11 je napisao/la:Vranjes, tetovirao genocidnu tvorevinu zvana rs. Tvoreniva koja nam je nanijela toliko bola i jos uvijek ga nanosi. Dio Bosne koji joj neda da napreduje kao ostale normalne zemlje. Sa tim poremetio duh ekipe, jer od te njegove tetovaze bilo je par svadji izmedju igraca, ali to normalno nije za u javnost.

Sa druge strane Fanaticosi, navijacka grupa koja brani boje BiH. Isli su i idu joe uvijek na svako gostovanje pa taman to znacilo i u BG, gdje ti je glava u torbi. Istrajali u borbi protiv onog saveza, aBd vidim ide borba i protiv ovih uhljupa koji trenutno sjede u njemu. Imas u njihovoj skupini seljaka, kao i u svakoj. Imas u njihovoj skupini narkomana, bivsih zatvorenika, isto kao u svakoj navijackoj grupi. Imas i pametnih navijaca koji deru grla i dlanove, isto kao u svakoj navijackoj skupini.

I opet Bosnjo podrzava onog koji, sutra kad se zarati, opet bi ga progonio sa njegovih ognjista i silovao. Aferim, nema nama pomoci, bojim se samo da se nam historija ne ponovi.
:tokralju:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasko_juve » 12 okt 2017, 07:52

Daleko od tog da opravdavam bilo sta u vezi Vranjesa i tetovaze, ali reci da RS ne da nama da dalje napredujemo je toliko netacno i toliko.. Ne znam.. Mi smo sebi najveci problem, MI! Toliko nepotizma u federaciji, kriminala, toliko nam je neko drugi kriv za sve a ne mi sami da je to nevjerovatno. Mi smo sebi najveci problem, mi ne damo sami sebi da napredujemo. Manite drugih, trecih tamo. Zapljuni u sake, nadji investitore ako drzava nema sredstava, pokreni nesto, napravi stadion, ulazi u omladinski pogon, nemoj dolaziti u situaciju da ganjas djecu po Evropi koja imaju djeda ili nenu iz Bosne. Nemoj dozvoliti da ti kapiten npr.juniora ili kadeta bude neko ciji je menadzer najskuplji. Ulaži u djecu, ko ti brani? "Oni" krivi? Najlakse je nac nekog drugog krivca i govoriti ne daju nam naprijed, nije tacno da nam ne daju naprijed, mi necemo naprijed jer pojedinima odgovara ovakva situacija, a to nisu "oni" nego smo MI!
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bhsport » 12 okt 2017, 08:07

Sto su trazili to su i dobili, Ognjen je covjek kao i svaki drugi i naravno da ce se braniti na prozivke.
Momak je pogrijesio, priznao to i korigovao to sranje na ruci. Ne znam kako neko ne moze to ostaviti i ici dalje.
Ognjen svaku utakmicu daje maksimum i nikad se ne stedi, to mi je pokazatelj koliko on daje za ovu drzavu, sve dok je tako i dok nemamo boljeg beka treba ga pustiti na miru.
Kad su toliki mangupi sto ne naprava za Sofrenica, Begica i bandu iz saveza Persona non grata...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.