Igrač br. 6

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 08:18

Vranjes je debil.

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la edin139 » 12 okt 2017, 08:22

Ma glupost, zanima me kako igra. Sto se tice tetovaze, momak prebrisao, ne daje izjave kontra bosna, bori se kad igra, meni dosta.
Ako nam se posreci pa nadjemo boljeg beka ovaj na klupu.

J1897
Postovi: 3914
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la J1897 » 12 okt 2017, 08:42

Ma ja bi ga odma izbacio iz repke.. i onako je rupa .
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la edin139 » 12 okt 2017, 08:43

J1897 je napisao/la:Ma ja bi ga odma izbacio iz repke.. i onako je rupa .
Ko je alternativa na toj poziciji?

J1897
Postovi: 3914
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la J1897 » 12 okt 2017, 08:57

edin139 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Ma ja bi ga odma izbacio iz repke.. i onako je rupa .
Ko je alternativa na toj poziciji?
Pa sigurno da ima neko intresantnji u ovim mladjim kategorijama.. nije sad da je Vranjes Cafu pa da se ne moze naci neka zamjena..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasko_juve » 12 okt 2017, 09:05

Za Kolasinca je defanzivno Cafu.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la sekretar » 12 okt 2017, 09:10

Jadni smo mi ako nam je Vranjes neizostavan clan prvih 11.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bhsport » 12 okt 2017, 09:26

edin139 je napisao/la:
J1897 je napisao/la:Ma ja bi ga odma izbacio iz repke.. i onako je rupa .
Ko je alternativa na toj poziciji?
Nemas ni pribliznu alternativu...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Adnan89 » 12 okt 2017, 10:13

ElCartel11 je napisao/la:Vranjes, tetovirao genocidnu tvorevinu zvana rs. Tvoreniva koja nam je nanijela toliko bola i jos uvijek ga nanosi. Dio Bosne koji joj neda da napreduje kao ostale normalne zemlje. Sa tim poremetio duh ekipe, jer od te njegove tetovaze bilo je par svadji izmedju igraca, ali to normalno nije za u javnost.

Sa druge strane Fanaticosi, navijacka grupa koja brani boje BiH. Isli su i idu joe uvijek na svako gostovanje pa taman to znacilo i u BG, gdje ti je glava u torbi. Istrajali u borbi protiv onog saveza, aBd vidim ide borba i protiv ovih uhljupa koji trenutno sjede u njemu. Imas u njihovoj skupini seljaka, kao i u svakoj. Imas u njihovoj skupini narkomana, bivsih zatvorenika, isto kao u svakoj navijackoj grupi. Imas i pametnih navijaca koji deru grla i dlanove, isto kao u svakoj navijackoj skupini.

I opet Bosnjo podrzava onog koji, sutra kad se zarati, opet bi ga progonio sa njegovih ognjista i silovao. Aferim, nema nama pomoci, bojim se samo da se nam historija ne ponovi.
+ 1 Buraz, potpuno se slazem. Ovdje se pise kao nemamo bolje ko da je on Pique I sta radi prema Spaniji pa dobro mozda ima trun razuma(I ako katelonija nije ni blizu sta je RS) jer je kvalitetan igrac ali ovo sranye? Nije on nista bolji na beku od Avdije, zovi onoga Dilavera sigurno ce bolje odigrati a za stopera ima bolji od njega. Neznam jeli sto smo oba krajisnici, ja sam iz djela u RS ali meni ovo se tetovazom je jako osjetljivo I trebalo ga je odmah izbacti iz repke.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la mire96 » 12 okt 2017, 10:18

sekretar je napisao/la:Jadni smo mi ako nam je Vranjes neizostavan clan prvih 11.
Pa odbrana nam i jeste jadna. Jedini koji su u top 10 repki po postignutim golovima a da nisu izborili ni baraz, o plasmanu da ne pricam. Dovoljno govori. Taman treba jos i Vranjesa otjerati pa da dodatno zakomplikujemo ionako tanku poziciju desnog beka. Odmah bi krenulo kukanje kako Vrsajevic igra u prvih 11.

Lakse Spaniji naci zamjenu za Piquea nego nama za Vranjesa, pa to opet ne rade. Isto kao da mi imamo bazu igraca iz Barce i Reala pa da mozemo zamjenu sad pa sad naci. Citava liga nam proizvede pristojnog igraca jednom u pet godina

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Adnan89 » 12 okt 2017, 10:46

Lulic bi bolje odigrao desnog beka od Oggya.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bhfanatic14 » 12 okt 2017, 10:49

sekretar je napisao/la:Jadni smo mi ako nam je Vranjes neizostavan clan prvih 11.
Tako je ! Zato i jesmo tu gdje jesmo, nigdje... sta ja imam svrsavat na nekakva njegova uklizavanja, izbijanja, kad on vise lopti cistih izgubi nego sto osvoji. Momak je ispod nule sto se tice fudbalski inteligencije, i sramota je da je on standardan clan nasih prvih 11.. nema se samo od borbe nista i vedo se bori pa je prvi sto se pljuje, a ovaj ispada da je neka igracina zato sto par puta uklize na utakmici. On igra u jednom Aeku mrtvoj grckoj ligi, gdje je samo olympiakos vrijedan spomena , i kao takav nebi smio biti siguran clan prvih 11 neke ozbiljne repke. Al to i jeste problem da mi nismo ozbiljni. A ovo sa navijacima je posebna prica koliko je glup u glavi ..u svakoj ozbiljnoj ekipi iskreno on bi davno bio bivsi !!! Sjecam se da je cak dobivo pozive kad je bio Bez kluba, to znaci da ga neko gura i stiti sto je smijesno jer je nula igrac i nije nam potreban, koliko ga se hvali i forsira a cijelu karijeru Po nekim mrtvim klubovima se Vuce.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Marsal
Postovi: 22609
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Marsal » 12 okt 2017, 11:38

Toj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Napuše mi se qurca.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 12 okt 2017, 11:51

HankMoody je napisao/la:Austrijski BHF retardinjo je progovorio, poslušajte ga! :mrgreen:
:rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la babino » 12 okt 2017, 12:36

Marsal je napisao/la:Toj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Napuše mi se qurca.
e vidis, zbog ovakvog razmisljanja nije ni cudo da nas gaze i unistavaju svakih 40-50 godina..i treba nas gaziti!
tebi moj celikovac ako je ovo isto, no comment.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 12 okt 2017, 12:43

napolje s ovim vranjesom!!!!! daleko mu bila kuca od repke!!!!! a isto tako ovima sto ga stite!!!!! 200.000 razloga imamo za to!!!!! kao sto je babino naveo, svaki 50 godina se vrsi masovno ubijanje nad nama, i tako ce biti ponovo zbog ovakvih likova kao ovoga iznad sto navija za celik......zato momci, pamet u glavu - VRANJES OUT!!! svakako nema kvaliteta za repku, tako i sunjic!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 12:47

Marsal je napisao/la:Toj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.
Druze, ne budi slijep.
Vec sam rekao sve na tu temu. Sad haj opet objasnjavaj da je medjunarodno priznanje nebitna cinjenica u svemu, da usporedbe sa Sarajevom nikako nisu na mjestu, da se s obzirom na historiju ovog podrucja, okolnosti u drzavi i politike koje se tamo promovisu ne moze porediti tetovaza Ognjena i npr tetovaza Texasa na ruci nekog Amerikanca, a pogotovo ne tetovaza Sarajeva il cega vec.
Smijesno sto se ovdje ne moze fino diskutovati pa ce sad mene neko citirati kako meni smeta RS i tako u krug.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zamorano1plus8 » 12 okt 2017, 13:13

kako mislis nije RS medjunarodno priznata, ocigledno ne razumijes neke stvari, pogotovo kad je poredis sa nekom od saveznih države Amerike....Predstavnika RS-a može primiti član druge države dok predstavnika Texasa, Californije ili Floride nema šta primati neki predsjednik ili premijer Njemacke, Austrije, Rusije.....RS ima svoj ustav, isto to imaju i savezne države u Americi.....pomirimo se sa cinjenicom da mi RS ne možemo ukinuti, a na tome se možemo zahvaliti dinastiji Izetbegovića, koja i dan danas sprečava svaki napredak ove države...ah da imamo karinu od repke, u kojoj Vranjes je jedan od najnebitnijih faktora, tako da li ce on i dalje igrat i nije toliko bitno....bitno je naci mjesta za igrace Sarajeva i Zelje, nek se oni prodaju u inostranstvo
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 13:24

Ko je rekao da nije medjunarodno priznata? Niko. Citas li ti sta ja pisem?
Ne moras uzeti primjer saveznih drzava u SAD-u, uzmi primjer bilo koju autonomnu pokrajinu u svijetu koja nema seperatisticki pokret. Malo razmisljaj i shvati najobicniju analogiju.
RS niko ne zeli ukinuti i to se nikako i ne spominje. Vecini je zelja BiH bez entiteta ali su svjesni da bi za jedan takav proces trebala puska i o tome se suti i to je ispravno. A s druge strane, s druge strane se sve samo ne suti.

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasko_juve » 12 okt 2017, 14:18

Ok, Vranjes ovakav onakav treba ici, ispad napravio. Sjecate li se kad se Dzeko uhvati za spolni organ i kad poce yebavat blizu porodicu navijacima na prijateljskoj tekmi, mislim protiv Egipta? I nakon toga nikom nista, smije nama svima Dzeko yebavat sve zivo. Sjajno.
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.