Ognjen Vranješ

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 12 okt 2017, 19:36

zenicanin WroteColonOk,nek igra kada moze,ali meni je zalosno napadati svoj narod koji voli BIH koji su odradili vise dobrog od samog igraca.Za sve koji kazu sta su to oni(fanaticosi) uradili za Bosnu evo samo par slika.Ak otreba mogu jos postaviti.Srecom pa ih poznajem vise od vas.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Sve je to ok jarane. Ja znam momka iz Sarajeva, bio siroce za vrijeme rata. Usvojili ga amerikanci sto su bili pravili ljujacke po Sa za vrijeme rata. Momak zavrsio fakultet u chicagu vratio se u Sa i otvorio svoju firmu. Zaposlio dosta raje. To je poenta mog posta ako zelis da pravo pomognes. Vranjes ne mora igrati za BiH al on igra i daje sve od sebe.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 19:39

Evander WroteColon
Evolution87 WroteColonGori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Niko to ne negira. RS je genocidna tvorevina i ne možeš ga jbt porediti sa kantonom Sarajevo. Ne pravi se lud.

džakailibu
Kontakt:

PostPostao/la džakailibu » 12 okt 2017, 19:42

ovo je bezze frka od pocetka. Imate problem sa RS? super, ajmo u sumu i da se borimo. Covjek imao tetovazu, sklonio je, jeste, srbin je, jeste, voli rs, jeste voli mladica (tako mi razmisljamo o onima tamo) itd itd, ali nikada nisam vidio da neku tekmu odigra supacki. ali bas nikada.
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 19:50

Evander WroteColon
Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.
[/quote]

Medjunarodno priznata RS se sastoji iz dva dijela - istocnog i zapadnog. Dakle, uopste nije spojena sto je fino spojio autor tetovaze i pridodao BRcko Distrikt a jako dobro znamo da Brcko dodaju RS-u iskljucivo separatisti kad crtaju granice nezavisne drzave.
Mozda Ognjen nije upucen u sve to, pa je samo zelio tetovazu RS-a jer voli RS, tetovaza nema nikakvu politicku pozadinu i to je sasvim ok. Ali opet ponavljam, s obzirom na politike tamo i pogled velike vecine na pomenutu situaciju, prije da i ta tetovaza ima politicku pozadinu.
Ovo genocidna tvorevina je jadan i glup argument, skoro jadan i glup kao usporedbe sa Kantonom Sarajevo.
Toliko od mene na ovu temu. Ispisalo se 30 stranica i opet ljudi izlaze sa istim jadnim argumentima.

zenicanin
Kontakt:

PostPostao/la zenicanin » 12 okt 2017, 19:51

@soko
Za firmu ipak trebaju veca sredstva,ali ljudi pomazu koliko mogu.Dijaspora je naravno bogatija od BIH dijela BHF-a tako da koliko stignu pomazu.Licno ih dosta znam,nisam njihov clan trenutno.Svjedok sam bio kada je njihov vodja (u Holandiji zivi) licno donio pare jednom njihovom clanu koji je rudar u Ze,i namjenio te pare za porodice poginulih 5 rudara u Zenici(naravn oda se uslika s njihovim porodicama).Ali najvise volim gledati s njima tekmu.Sto?Pa zato druze sto se kod njih najmanje komentarise utakmica.Navija se,kako tako al se navija.Neke stvari koje se ovdje zaboravljaju su:
1.Clanova BHF-a ima do 1500,ne vise,vjerujte da je pola od njih u Bosni.
2.Stav BHF-a je samo stav njihovih clanova,nikog vise.Ko hoce podrzi ko nece ne mora.Tako da se cijela rasprava svodi na relativno malu grupu ljudi koji se direktno protive Vranjesu.
Tako da je meni neshvatljivo da neko moze vrijedjati svoje ljude.Al' znajuci nas narod,uradi 10 dobrih djela i jedno lose djelo svi ce ti uzimati u usta tu loše djelo.Preispitajte prvo sebe pa druge.

Martinez8
Kontakt:

PostPostao/la Martinez8 » 12 okt 2017, 20:00

zenicanin WroteColon@soko
Za firmu ipak trebaju veca sredstva,ali ljudi pomazu koliko mogu.Dijaspora je naravno bogatija od BIH dijela BHF-a tako da koliko stignu pomazu.Licno ih dosta znam,nisam njihov clan trenutno.Svjedok sam bio kada je njihov vodja (u Holandiji zivi) licno donio pare jednom njihovom clanu koji je rudar u Ze,i namjenio te pare za porodice poginulih 5 rudara u Zenici(naravn oda se uslika s njihovim porodicama).Ali najvise volim gledati s njima tekmu.Sto?Pa zato druze sto se kod njih najmanje komentarise utakmica.Navija se,kako tako al se navija.Neke stvari koje se ovdje zaboravljaju su:
2.Stav BHF-a je samo stav njihovih clanova,nikog vise.Ko hoce podrzi ko nece ne mora.Tako da se cijela rasprava svodi na relativno malu grupu ljudi koji se direktno protive Vranjesu.
Tako da je meni neshvatljivo da neko moze vrijedjati svoje ljude.Al' znajuci nas narod,uradi 10 dobrih djela i jedno lose djelo svi ce ti uzimati u usta tu loše djelo.Preispitajte prvo sebe pa druge.

Upravo tako. I da, nisam njihov clan, al` zbog svega sto rade sto se svih reprezentacija nasih tice, momcima skidam kapu i na njihovoj sam strani uvijek. A ovi sto ih napadaju nek` im se sagnu. Vranjes je jedan obicni supak i jedva cekam da ode iz reprezentacije.

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 12 okt 2017, 20:29

Ja govorim za ove vani. Druga je stvar ovo za BiH. To sto se malo dadne to nije za dugo rocno, 100 eura za nekog ko je odrastao u zapadnoj europi nije puno novaca. Ljudi koji su vani se nebi toliko trebali mjesati u zivog ljudi dole bar po mom misljenju. Ako mislis da se mjesas vrati se u BiH i zavrni rukave. Naveo sam ti momka gore, digao kredit i poceo iz pocetka.

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 13 okt 2017, 00:01

soko WroteColon

Ja govorim za ove vani. Druga je stvar ovo za BiH. To sto se malo dadne to nije za dugo rocno, 100 eura za nekog ko je odrastao u zapadnoj europi nije puno novaca. Ljudi koji su vani se nebi toliko trebali mjesati u zivog ljudi dole bar po mom misljenju. Ako mislis da se mjesas vrati se u BiH i zavrni rukave. Naveo sam ti momka gore, digao kredit i poceo iz pocetka.

Koji si ti faktor da govoris ko ce se mjesat ako su ti ljudi sacuvali bh. pasos?ima ljudi koji su citav rat proveli na liniji i poslje otisli vani, to njih otpisujes? Sto se tice vranjesa neka igra dok je solidan. Dejtonska BiH je njihova mada mora sutjeti vise jer je neprofesionalan kad se svadja s navijacima koje postujem maksimalno.

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 13 okt 2017, 15:58

@vest
Niko od ovih likova nije bio na liniji. Svi su odrasli vani, neki cak i rodjeni vani. Koji si ti faktor da govoris ljudima koji su ostali u BiH, zive i rade i da im se mjesas u svakodnevni zivot. Ako dodjes na par sedmica godisnje nisi dole i to je to. Pitaj vecinu raje koji zive u BiH i tako misle.

Rimes87
Kontakt:

PostPostao/la Rimes87 » 13 okt 2017, 16:33

Dosadni ste s nebitnim likom i pricom nevezanom za njegov PDF.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 13 okt 2017, 16:41

BelminM23 WroteColonslika

https://www.klix.ba/sport/nogomet/vranj ... /171011123

Ovaj desno papčina sa šipke što drži transparent.

Boli ga **** za rezultate i nije zbog Džeke tu nego zbog njih.

trebali su još samo face cenzurisat', tad bi bili baš opasni :lol: :urnebes:
yebi Ognjene i ne vadi!
RIP Adis Selmanović

Tebe volim ja jer si najbolja, jer si mome srcu najdražaa

Eisenbahner1921
Kontakt:

PostPostao/la Eisenbahner1921 » 14 okt 2017, 15:42

Evolution87 WroteColonGori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.

:salut: :salut:

Onaj poredi RS i Federaciju... E da nas hoce bombardovati..

Ognjene dabogda poginuo.
Fanatikosi su debili svakako.
Životni saputnik! 1921

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 15 okt 2017, 22:55

Strijelac u remiju AEK-a.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 15 okt 2017, 23:54

Jesam li ja jedini kojem nije cudno da ovaj bos. pravoslavac sebe smatra Srbinom i voli Srbiju & RS ... :hmmmmm:

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 17 okt 2017, 20:06

soko WroteColon

Sta ti imas govorit za ove vani evo ti malo procitaj primjer iz Danske http://www.most-bro.dk/ i poklopi se usima a cetnika vodi kuci

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 17 okt 2017, 20:30

babino WroteColon
Marsal WroteColonToj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Napuše mi se qurca.

e vidis, zbog ovakvog razmisljanja nije ni cudo da nas gaze i unistavaju svakih 40-50 godina..i treba nas gaziti!
tebi moj celikovac ako je ovo isto, no comment.

Da li je moguce da je neko ovo izjavio? :tokralju: :tokralju: :tokralju: Kakva zatupljenost, fuj!!! :puke:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 17 okt 2017, 20:45

Cu, isto....nije ni čudo sto nas svakih pola vijeka kolju
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

zenicanin
Kontakt:

PostPostao/la zenicanin » 17 okt 2017, 21:21

On kada je to uradio sigurno je unio nemir u reprezentaciju.Sve cemo saznati jednog dana kada neki od igraca progovore kada ova cijela generacija ode.Sad sigurno nece sve detalje da iznesu u javnost.Do tad,ima jedna izjava Ibisevica,koji je izjavio da trebaju da ostanu profesionalni ali da mu je krivo sto je on to uradio.Procitajte ova dva teksta zivi bili.
http://mondo.rs/a806143/Sport/Fudbal/Vedad-Ibisevic-ostro-kritikovao-Ognjena-Vranjesa.html
https://www.klix.ba/sport/nogomet/neotkriveni-detalji-ibiseviceve-biografije-majka-nam-je-spasila-zivote-sakrivsi-nas-u-jamu/140616126

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 17 okt 2017, 21:35

samoposteno WroteColon
soko WroteColon

Sta ti imas govorit za ove vani evo ti malo procitaj primjer iz Danske http://www.most-bro.dk/ i poklopi se usima a cetnika vodi kuci

Sigurno ne zivis u BiH pa je to malo bocnulo. Svaka cast ovim ljudima sto pomognu. Samo ovo nije dugorocno. Ovo ti je nesto poput Vahe, on npr moze pomoci nasoj repci. Poslije Safeta je trebao doci u BiH, odvesti repku na EP i sad na SP. Savez bi bio pun para, mogli bi investirati te novce za bolje uslove. Sto od stadiona, fubalski skola itd. I on daje Velezu donacije, a to je samo prezivljavanje. Reci Dzeki da si cetu vodi kuci, njemu ne smeta. A ako Dzeki ne smeta ko sam ja da ga tjeram. Opet idemo u off teme.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 17 okt 2017, 23:55

#soko Naravno da je dugorocno pomaze se vec 20 godina i pomagace se dok se god zivo govorim za nas Bosnjake a mene nisi bocno nimalo ja znam ko sam i odakle sam dok taj vranjes nezna igra za BiH a tetovira Rs nikad on meni nebi zaigro pa da je Mesi a ne neka taraba od igraca da se ja pitam on bi igro samo pod satorom dok dodik pjeva

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.