Igrač br. 6

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sarmelino » 11 okt 2017, 22:47

Kajzer10 je napisao/la:Pa daj nam neki kvalitet, nesto. Sta mi imamo od truda i zalaganja ovog lika? Nebitan potpuno, dodje, odigra blijedo, ne primjetis ga. Nebitan.
A ovdje podrska liku kao da mu ljudi bez razloga zvizde. :urnebes:
A ko je to odigrao dobru utakmicu tokom cijelog ciklusa skoro :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la badboy » 11 okt 2017, 22:50

Kajzer10 je napisao/la:Pa daj nam neki kvalitet, nesto. Sta mi imamo od truda i zalaganja ovog lika? Nebitan potpuno, dodje, odigra blijedo, ne primjetis ga. Nebitan.
A ovdje podrska liku kao da mu ljudi bez razloga zvizde. :urnebes:
Ko sto rekoh, to je druga prica. Niko ne spori da ako ga imamo treba da igra bolji. Ne stavlja Vranjes sam sebe u ekipu.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7885
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Lakoste » 11 okt 2017, 22:53

Majci djete napravio amin

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zastone » 11 okt 2017, 22:54

glupan

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 okt 2017, 22:55

Necu vala ni ovog sugu braniti nikada, bar da je neki igrac. Ali je i ispodprosjecan igrac kojeg navijac i kojeg boli briga za tetovazom mora trpiti.
Koliko je sansi dobio da igra i Comor bi naucio igrati do sada kao on.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 11 okt 2017, 22:56

Sarmelino je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Pa daj nam neki kvalitet, nesto. Sta mi imamo od truda i zalaganja ovog lika? Nebitan potpuno, dodje, odigra blijedo, ne primjetis ga. Nebitan.
A ovdje podrska liku kao da mu ljudi bez razloga zvizde. :urnebes:
A ko je to odigrao dobru utakmicu tokom cijelog ciklusa skoro :rol:
Ma ne legendice pametnice, svi su bili na Ogijevom nivou. :lol: :lol:
Cak i da jesu bili na njegovom nivou, nikakvo opravdanje. Mrtvi prosjek, nikakva razlika na terenu, nista. Dodje i ode, ne znas ni da je odigrao osim u slucaju da se propisno obrukao partijom pa ga upamtis po tome.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 11 okt 2017, 22:57

Draži mi je nokat svakog momka koji prati reprezentaciju gdje god da igra, nego ovaj tetovirani isprdak. Fanatikosi kakvi su da su, uvijek su tu i ogromna su podrška našim selekcijama u svim sportovima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dex » 11 okt 2017, 22:58

Ljudi ovdje ne razumiju kvalitete Vranješa, prosmatraju ga kroz tetovažu, a vječito progledaju kroz prste indolentnim igračima, koji ne daju sve od sebe kada igraju za državni dres, dok Vranješ većinom gine.Čovjek svojom požrtvovanošću nadoknadi nedostatak "kvalitete" te ispada jedan od najboljih igrača zadnje linije, dok Jozo ne dođe, Ogi i Seo su ubjedljivo trenutno najbolji igrači zadnje linije

Jadne nam majke kad su fanatikosi oličenje perfektnih navijača
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sarmelino » 11 okt 2017, 22:59

Dex je napisao/la:Ljudi ovdje ne razumiju kvalitete Vranješa, prosmatraju ga kroz tetovažu, a vječito progledaju kroz prste indolentnim igračima, koji ne daju sve od sebe kada igraju za državni dres, dok Vranješ većinom gine.Čovjek svojom požrtvovanošću nadoknadi nedostatak "kvalitete" te ispada jedan od najboljih igrača zadnje linije, dok Jozo ne dođe, Ogi i Seo su ubjedljivo trenutno najbolji igrači zadnje linije

Jadne nam majke kad su fanatikosi oličenje perfektnih navijača
:tokralju: :tokralju:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Fordinjo » 11 okt 2017, 22:59

Virtu4l je napisao/la:Draži mi je nokat svakog momka koji prati reprezentaciju gdje god da igra, nego ovaj tetovirani isprdak. Fanatikosi kakvi su da su, uvijek su tu i ogromna su podrška našim selekcijama u svim sportovima.
Potpis , ne treba nista vise dodati!!!!!!!

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zastone » 11 okt 2017, 23:04

Virtu4l je napisao/la:Draži mi je nokat svakog momka koji prati reprezentaciju gdje god da igra, nego ovaj tetovirani isprdak. Fanatikosi kakvi su da su, uvijek su tu i ogromna su podrška našim selekcijama u svim sportovima.
Svaka cast. Uz to se mora dodati da su upravu, u ozbiljnim zemljama i kod ozbiljnih selektora ovaj bi davno bio prekrizen sa svih mogucih spiskova, a ne ovaj kod nas igra jos uz to se kurci onim koji ga/njih prate svaku utakmicu.Gnjida prava.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 okt 2017, 23:04

Napredak, Serif, Krasnodar, Alania, Elazigspor, Gaziantepspor, Gijon, Tom Tomsk, AEK.

Odigrati ce frajer vise utakmica za BIH jer je Srbin nego za klubove. Isforsiraj nekog drugog 35 puta u dresu reprezentacije, mozda ce se i prodati, a ostaviti ce i dobar utisak jer u 35 utakmica mora odigrati 15-20 dobro.

Memisevica da su pustili da odigra 5 utakmica sada bi bio u ligi petice.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 11 okt 2017, 23:06

NE razumiju kvalitet Vranjesa :tokralju:
Pa gdje taj kvalitet da prepozna bilo ko sem ovih nizerazrednih klubova?
Evo mene zaboli za tetovazu, potpuno sam objektivan i ja tu osim ispodprosjecnog igraca nista ne vidim. Nista, nula.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la sajo10 » 11 okt 2017, 23:14

Eh cuj Vranjes i kvalitet hahahahaha :lol: :lol:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 11 okt 2017, 23:16

Zastone je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Draži mi je nokat svakog momka koji prati reprezentaciju gdje god da igra, nego ovaj tetovirani isprdak. Fanatikosi kakvi su da su, uvijek su tu i ogromna su podrška našim selekcijama u svim sportovima.
Svaka cast. Uz to se mora dodati da su upravu, u ozbiljnim zemljama i kod ozbiljnih selektora ovaj bi davno bio prekrizen sa svih mogucih spiskova, a ne ovaj kod nas igra jos uz to se kurci onim koji ga/njih prate svaku utakmicu.Gnjida prava.
Da se razumijemo, o Fanatkosima kao grupi nemam neko visoko mišljenje, ponekad mislim da mnogo toga sebi uzimaju za pravo i da smatraju da su previše bitni. Sa druge strane izuzetno cijenim njihovu predanost i odlaske na gostovanja što sigurno nije lako. Za većinu njih su i domaće utakmice - gostovanja i kapa do poda za to.

Međutim ovo što radi Ognjen Vranješ prelazi sve granice, na kraju će mu neko razbiti njušku i onda će biti huligani 'vaki huligani 'naki.
Evribadi sej Željo
Željoooo

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la sekretar » 11 okt 2017, 23:16

Mislim da je decko objavio kraj rep.karijere ovim potezom.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BelminM23 » 11 okt 2017, 23:22

sekretar je napisao/la:Mislim da je decko objavio kraj rep.karijere ovim potezom.
Davno je njegov sat otkucao.

Na selektoru je da odlučuje o njemu.

A odavno on njih ovako zeza. :lol:

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la amcibald » 11 okt 2017, 23:24

XAXAXAXAXA
Mnogo si ti dobar fudbaler. Mars iz svetinje.
Pa nevjerovatno kako je lik arogantan i umisljen. Neko ce reci da je na nacionalnoj osnovi,a sta je Misketom, Papcem, Barbarezom, Akrapovicem, Djuricem, Stevanovicem, Djumicem, Simunovicem....zasto se oni ne uzimaju na zub? Zato sto ih zaboli ona stvar za politikom, tu su radi fudbala,zive od fudbala, i posvetili su se GRANICAMA fudbalskog igralista.
Xaxaxaxaxaxaxa,mnogo si i ti dobar defanzivac.

Pošto obraz Meša PROJEKTANTU?

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la SamoTravnik » 11 okt 2017, 23:35

Ognjenu sigurno nakon ovoga slijedi progon ako bude u repki igrao. Realno gledajuci ni jedan igrac ne smije biti bitniji od grba kojeg nosi, bez obzira da si kvaliteta Mesija i Ronalnda ako omalovazavas drzavu za koju igras, nije ti mjesto u drzavom timu, a Ogi nije ni neki kvalitet. Bosna je svetinja i sa njom se niko nema pravo sprdati, za njene granice su mnogi zivot dali a da ih neko izbrise i tetovira smao granice genicidasa je za svaku osudu.

@Belmine

Sto ne kazes tom desno da je papcina?

btw. Momci sa slike nisu dijaspora nego iz Bosne.

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la UltraSA » 11 okt 2017, 23:40

A ko su ovi "bazenaši" što su stavili da je on persona non grata... lezihljebovići...
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 2 gosta.