Igrač br. 6

Avatar
samocelik
Postovi: 6008
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la samocelik » 12 okt 2017, 15:11

Marsal je napisao/la:Toj genocidnoj tvorevini RS legimitet je dao dobri dedo Alija Izetbegović i tu sva priča završava. Ona će uvijek biti tu, dio Bosne i Hercegovine, barem za vrijeme našeg života zato ili prihvatite to ili ubijte se, ali prestanite već jednom živjeti u mržnji i lažima kojima vas kljukaju kao obične ovce.

Što se Ogija tiče imao je potpuno pravo istetovirati šta hoće. On se odlučio za tetovažu RS-a kao što bi se danas-sutra recimo Džeko odlučio da istetovira ime Sarajevo na svom ramenu. Isti qrac, sad što to nekome ne odgovara to je drugi par cipela.

Momak još prepravio i priznao svoju "grešku" (koja po meni uopšte nije greška) i Fanaticosi od kojih većina ništa nije uradila za državu (nemojte mi samo reć' da je navijanje stvar koju oni rade za države) nađu sebi za pravo da uglavnom iz inostranstva dižu tenzije ovdje.

Napuše mi se qurca.
Stvarno si jak forumaš, jedan od jačih momaka ikad :bow:
Poenta cijele ove stvari.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Rokoko87 » 12 okt 2017, 15:35

Al ih slatko prca Ogi :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 15:41

Ali najsmjesnije kad neko kaze, a ko mu je alternativa :lol: kao da lik igra u Barci a ne yebenom AEK-u, pa se mu ne moze naci alternativa. Neka se nas selektor malo razbaca pa proba naci u nasoj ligi ili mladjim selekcijama, ali svi znamo da ovaj pacenik mora igrati. Jednostavno nam govore, vidite mozemo vas zayebavati i opet ce "nas" igrac igrati za vas.

Ali kad covjek skonta, da mi nemamo alternativu za igraca koji igra u AEK-u, onda i necudi sto ovako dobro igramo.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 15:44

Adnan89 je napisao/la: + 1 Buraz, potpuno se slazem. Ovdje se pise kao nemamo bolje ko da je on Pique I sta radi prema Spaniji pa dobro mozda ima trun razuma(I ako katelonija nije ni blizu sta je RS) jer je kvalitetan igrac ali ovo sranye? Nije on nista bolji na beku od Avdije, zovi onoga Dilavera sigurno ce bolje odigrati a za stopera ima bolji od njega. Neznam jeli sto smo oba krajisnici, ja sam iz djela u RS ali meni ovo se tetovazom je jako osjetljivo I trebalo ga je odmah izbacti iz repke.
Normalno, da bi ga trebalo odmah izbaciti iz repke, jer je namjerno remetio red u ekipi, ali...
Vidis koliko ga nasih ljudi podrzava pa zato i necudi sto nam je drzava u ovakvom stanju.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Lord44 » 12 okt 2017, 16:06

hebote, ko da klix citam :crazy:
Ljudi, sta nas briga radi necijeg sukoba...navijaci plus osrednji igrac!
Nama, navijacima BiH treba da bude bitna igra reprezentacije( koja trenutno je za **rac)
A tamo neki levat i njegove tetovaze me zanimaju bas kao parenje leptira :zzz:
Nema vece kazne od osuditi coeka na anonimnost, a mi se raspisali bas kao da je Vranjes :?: Messi hebo te
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 16:42

Četnik će igrati jer nažalost nemamo boljeg. Neshvatljivo je da se poredi RS I Sarajevo.
Da se ne daj Bože sutra zarati prvi bi se po državi popisali četnici poput Vranjesa. Bosnjo nikad da nauči.

Baš me zanima da li bi npr u Srbiji prije par godina mogao igrati igrač koji istetovira Kosovo ?

soko
Postovi: 3725
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soko » 12 okt 2017, 17:14

Vranjes igra za BiH, daje uvjek 100% od sebe. Nije neki kvalitet ali mi boljeg nemamo. RS jeste dio BiH, to je tako.
Ako Dzeki i drugima ne smeta, sto bi meni. Ja isto zivim van BiH, i mislim da cu ostati vani citav zivot.
Ovi iz dijaspore sto stavljaju persona non grata, fino pravac BiH i to sto su naucili vani i usparali koju kintu nek investiraju za bolje stanje u BiH pa neko onda stavljaju to.
Vranjes nosi grb BiH na dresu, zagrljen stoji kad je sa ostalim i sigurno vise doprinosi BiH neg bilo ko od nas. Ako hocete da se nesto mjenja, zavrni rukave, posla ima.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BelminM23 » 12 okt 2017, 17:14

Ljaljić se piša po državnoj himni.

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sveti » 12 okt 2017, 17:59

Jel se fakat vranjesu ovde spocitava ta yebena tetovaza? Boli me kita sta lik tetovira kad vidim koliko se momak trudi u dresu bih. Protiv grcke povalja grke iako su oni toboze "braca" sa srbima.

Ogi legendo zelim ti puno godina uspjeha i kvalitetnog fudbala
naprijed rejal

Avatar
Enigma
Postovi: 496
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Enigma » 12 okt 2017, 18:08

Najbolji su ovi iz bazena kod nas bi se reklo seoske lole ali žive u evropi pa se emancipovali .....Ogi samo jako prava raja je uz tebe
MUSVDG

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Evolution87 » 12 okt 2017, 19:09

Gori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 19:11

Evolution87 je napisao/la:Gori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bravo.

soko
Postovi: 3725
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soko » 12 okt 2017, 19:19

Znaci Dzeko, Pjanic i Ibisevic gori od Vranjesa. I onaj mamlaz Besic sto skace na protivnicke igrace kad krenu na Vranjesa.
Cijela RS je takva, vecina su takvi. RS je trenutno dio BiH i to je to. Vranjes igra za BiH ne za RS.

zenicanin
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zenicanin » 12 okt 2017, 19:21

Ok,nek igra kada moze,ali meni je zalosno napadati svoj narod koji voli BIH koji su odradili vise dobrog od samog igraca.Za sve koji kazu sta su to oni(fanaticosi) uradili za Bosnu evo samo par slika.Ak otreba mogu jos postaviti.Srecom pa ih poznajem vise od vas.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Evander » 12 okt 2017, 19:28

Evolution87 je napisao/la:Gori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

soko
Postovi: 3725
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soko » 12 okt 2017, 19:36

zenicanin je napisao/la:Ok,nek igra kada moze,ali meni je zalosno napadati svoj narod koji voli BIH koji su odradili vise dobrog od samog igraca.Za sve koji kazu sta su to oni(fanaticosi) uradili za Bosnu evo samo par slika.Ak otreba mogu jos postaviti.Srecom pa ih poznajem vise od vas.
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Sve je to ok jarane. Ja znam momka iz Sarajeva, bio siroce za vrijeme rata. Usvojili ga amerikanci sto su bili pravili ljujacke po Sa za vrijeme rata. Momak zavrsio fakultet u chicagu vratio se u Sa i otvorio svoju firmu. Zaposlio dosta raje. To je poenta mog posta ako zelis da pravo pomognes. Vranjes ne mora igrati za BiH al on igra i daje sve od sebe.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 19:39

Evander je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Gori su ovi sto ovog cetnickog isprtka podrzavaju nego on sam. Jednostavno ne mogu da vjerujem da vecina stoji iza ovog djikana i trazi neke razloge kao opravdanje za njegove postupke. Ok je to sto on ima istetovirane granice genocidne tvorevine koja je nastala na kostima desetina hiljada ubijenih Bosnjaka. Dok nam je ovakvih kao sto je on i ovakvih sto ga podrzavaju nama nema ce biti ovako kako i jeste zadnjih 20 i kusur godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Niko to ne negira. RS je genocidna tvorevina i ne možeš ga jbt porediti sa kantonom Sarajevo. Ne pravi se lud.

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la džakailibu » 12 okt 2017, 19:42

ovo je bezze frka od pocetka. Imate problem sa RS? super, ajmo u sumu i da se borimo. Covjek imao tetovazu, sklonio je, jeste, srbin je, jeste, voli rs, jeste voli mladica (tako mi razmisljamo o onima tamo) itd itd, ali nikada nisam vidio da neku tekmu odigra supacki. ali bas nikada.
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kajzer10 » 12 okt 2017, 19:50

Evander je napisao/la:
Sent from my iPhone using Tapatalk
Shvatas li ti da na ovaj nacin krsis ustav BiH?
Vranjes nije istetovirao Srbiji, nego entitet koji su priznali i odobrili Alija i kompanija. Negiras li da je RS dio BiH?
Ko brani Hajrovicu da istetovira granice Federacije? Moze li Dzeko istetovirati granice Kantona Sarajevo?
Svako ima apsulutno pravo na to.
Zalazete se za multieticnist, ali po nacelima koja vama odgovaraju? Zelimo li da ova reprezentacija bude bosnjacka i onog dijela od 23% BiH? Ojaj ko voli RS, ne treba igrati?
Da li nam se ovakvo uredjenje drzave svidja, e to je vec nesto drugo. O tome se trebalo razmisljati u Dejtonu.
Vranjes ima apsulutno pravo nositi tetovazu RS-a.
[/quote]

Medjunarodno priznata RS se sastoji iz dva dijela - istocnog i zapadnog. Dakle, uopste nije spojena sto je fino spojio autor tetovaze i pridodao BRcko Distrikt a jako dobro znamo da Brcko dodaju RS-u iskljucivo separatisti kad crtaju granice nezavisne drzave.
Mozda Ognjen nije upucen u sve to, pa je samo zelio tetovazu RS-a jer voli RS, tetovaza nema nikakvu politicku pozadinu i to je sasvim ok. Ali opet ponavljam, s obzirom na politike tamo i pogled velike vecine na pomenutu situaciju, prije da i ta tetovaza ima politicku pozadinu.
Ovo genocidna tvorevina je jadan i glup argument, skoro jadan i glup kao usporedbe sa Kantonom Sarajevo.
Toliko od mene na ovu temu. Ispisalo se 30 stranica i opet ljudi izlaze sa istim jadnim argumentima.

zenicanin
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zenicanin » 12 okt 2017, 19:51

@soko
Za firmu ipak trebaju veca sredstva,ali ljudi pomazu koliko mogu.Dijaspora je naravno bogatija od BIH dijela BHF-a tako da koliko stignu pomazu.Licno ih dosta znam,nisam njihov clan trenutno.Svjedok sam bio kada je njihov vodja (u Holandiji zivi) licno donio pare jednom njihovom clanu koji je rudar u Ze,i namjenio te pare za porodice poginulih 5 rudara u Zenici(naravn oda se uslika s njihovim porodicama).Ali najvise volim gledati s njima tekmu.Sto?Pa zato druze sto se kod njih najmanje komentarise utakmica.Navija se,kako tako al se navija.Neke stvari koje se ovdje zaboravljaju su:
1.Clanova BHF-a ima do 1500,ne vise,vjerujte da je pola od njih u Bosni.
2.Stav BHF-a je samo stav njihovih clanova,nikog vise.Ko hoce podrzi ko nece ne mora.Tako da se cijela rasprava svodi na relativno malu grupu ljudi koji se direktno protive Vranjesu.
Tako da je meni neshvatljivo da neko moze vrijedjati svoje ljude.Al' znajuci nas narod,uradi 10 dobrih djela i jedno lose djelo svi ce ti uzimati u usta tu loše djelo.Preispitajte prvo sebe pa druge.

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.