Igrač br. 6

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Igrač br. 6

Post Postao/la Principatus » 17 nov 2010, 23:42

Rodjen: 24.10.1989
Mjesto rodjenja: Banja Luka

Pozicija: Odbrana - desni defenzivni, desnjak
Visina: 1,88 m
Tezina: ?
aktuelna vrijednost prema Transfermarktu: 350.000 Eura

Pocinje u Borcu Banja Luka, prelazi za Crvenu Zvezdu, sada u Sheriff Tiraspol.

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Principatus » 17 nov 2010, 23:48

Evo ovaj put sam pazio, da š bude tacno. :D

Mislim da je imao uspjesno debitovanje. Veoma nabrusen, agresivan, to nam isto treba.
Tipa: Lopta je prosla, ti neces. :D Mlad igrac, jos kad jos sakupi iskustva, i ostane u pojedinim situacijama mirniji, mislim da ce nam biti od velike koristi i veoma dobro osiguranje za Mujdzu na desnom beku.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la insider » 17 nov 2010, 23:52

Dobar je Ogi noćas bio, iznenadio me. Nije on džabe udarni igrač moldavskog prvaka. :D
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Chelsea_CBH » 17 nov 2010, 23:53

Čovjek je većeras odigrao svemirski!
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la RKO » 18 nov 2010, 00:10

Moze se primjetiti da lagano popunjavamo rupe u timu mladim igracima.Samo nam treba lijevi bek,defanzivni srednji i jedan stoper jos.....i sad imamo mladu reprezentaciju osim par kao Miske,Muslimovic,Hasagic,Spahic(relativno mladi-stari)i Rahimica koji moze jos malo,ostalo je sve mlado i perspektivno i dodajuci jos pokojeg mladog igraca imamo buducnost reprezentacije koja bi veoma lako mogla biti blistava
RIP SALE VILENJAK

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harishp » 18 nov 2010, 00:17

MinistaR je napisao/la:Dobar je Ogi noćas bio, iznenadio me. Nije on džabe udarni igrač moldavskog prvaka. :D
Taj Moldavski prvak ocito ima nesto protiv Dinama,bilo Zagrebackog,bilo Kijevskog.
A bogami i Vranjes je ''ukrvavio''ruke,ovaj hocu reci noge :mrgreen:
Ja bih se na Mujdzinom mjestu,dobro zasekirao. 8-)
P.S jel Ogi ikad igrao drugu poziciju od desnog beka ???
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BIHfan » 18 nov 2010, 00:19

harishp je napisao/la:
MinistaR je napisao/la:Dobar je Ogi noćas bio, iznenadio me. Nije on džabe udarni igrač moldavskog prvaka. :D
Taj Moldavski prvak ocito ima nesto protiv Dinama,bilo Zagrebackog,bilo Kijevskog.
A bogami i Vranjes je ''ukrvavio''ruke,ovaj hocu reci noge :mrgreen:
Ja bih se na Mujdzinom mjestu,dobro zasekirao. 8-)
P.S jel Ogi ikad igrao drugu poziciju od desnog beka ???
Ja kako znam poceo je kao stoper, pa je kasnije prekomandovan u desnog beka. ;)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

bavarian_bk
Postovi: 4840
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bavarian_bk » 18 nov 2010, 00:22

Odlican veceras , agresivan , sto nam treba , jer neznam da imamo ijednog drugog igraca da onako ujeda . MOžda donekle Salihović i Ibišević ,Spahic :)
A prije je igrao stopera ;)

pirotehnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la pirotehnik » 18 nov 2010, 00:24

masala momcino... :)
Tog jutra, na sam dan vječitog derbija, probudio sam se mnogo ranije nego obično...

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la 1921 » 18 nov 2010, 00:25

Jel' ovaj momak u Zagrebu na utakmici protiv Dinama skinuo dres i pokazao majcu Zvezde?
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
Alucard
Postovi: 1620
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Alucard » 18 nov 2010, 00:27

Pozitivno sam iznenađen igrom i kako je se dobro snašao na debiju. Čestitke! ;)

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dylan Dog » 18 nov 2010, 00:28

1921 je napisao/la:Jel' ovaj momak u Zagrebu na utakmici protiv Dinama skinuo dres i pokazao majcu Zvezde?
To je upravo taj :mrgreen:
slika
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la amerosm » 18 nov 2010, 00:32

Sada ocekujem eksperte s sljedecim teorijama zavjere, i raspravljanje x stranica o tim teorijama zavjera. Moji prijedlozi su:

1. Ma ja nije dobar Srbiji pa dosao kod nas da igra.
2. Ukoliko nastavi s ovakom dobrim igrama, nece se vise odazvati, vec ce igrati za Srbiju.
3. Nakon utakmice gdje nece odigrati kao veceras bit ce: Dokle ce vise oni iz RS-a sabotirati repku BiH.
4. Moj jedan dobar prijatelj i njegov rodjak sto zivi u BL, je saznao preko svoje tetke, ciji zet radi kao domar u Borcu da je jednom na jednoj proslavi podigao tri prsta.

Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harishp » 18 nov 2010, 00:44

amerosm je napisao/la:Sada ocekujem eksperte s sljedecim teorijama zavjere, i raspravljanje x stranica o tim teorijama zavjera. Moji prijedlozi su:

1. Ma ja nije dobar Srbiji pa dosao kod nas da igra.
2. Ukoliko nastavi s ovakom dobrim igrama, nece se vise odazvati, vec ce igrati za Srbiju.
3. Nakon utakmice gdje nece odigrati kao veceras bit ce: Dokle ce vise oni iz RS-a sabotirati repku BiH.
4. Moj jedan dobar prijatelj i njegov rodjak sto zivi u BL, je saznao preko svoje tetke, ciji zet radi kao domar u Borcu da je jednom na jednoj proslavi podigao tri prsta.

Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Nakon dobrih igara u mladoj kao i u ovom mecu,vise nego je ocigledno da ce Vranjes gotovo uvijek biti jedan od pozvanih u repku.
Ove teorije zavjere neki mogu objesiti macku o rep.
Momak je vazda bio uz BIH repku.Jos i Bunjozu pozvati vec slijedecu i defanziva moze imati sasvim lijepu buducnost.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la LBJ MVP » 18 nov 2010, 00:48

Bravo Ogi odlična tekma.Meni je bolji od Mujdže nek priča ko šta hoće 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sexmachineboy » 18 nov 2010, 00:49

Svaka cast za vecerasnju partiju to je ono sto se trazi...ofanziva mu nije jaca strana kao vecini bekovam ali sta je samo radio Slovacima :o
samo hrabro i nadam se da ce dobiti jos sanse pored Mujdze.. 8-)
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la 1921 » 18 nov 2010, 00:52

amerosm je napisao/la:
Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Ne zna se koji je gori. Ne čudi me za ovog Bešića, igra u HSV-u pa mogu razumiti da veze nema.. ali Vranješ igra za moldavskog giganta i opet ga prolaze ljudi. Haj čovjek da im i oprosti, debi im je... nisu svi Željina djeca.

Je.bi ga, kod nas onaj pitar fura politiku "samo nek' nije iz bh. klubova", pa zove raznorazne Pandže, Mravce, Luliće, Mujdže, Vranješe... i čudi se kako nam protivnici daju puno golova. Radije će zvati igrače iz moldavskog giganta, nego Kerlu, Cocalića, Trivunovića, Muharemovića.. pa i VARUPU iz Travnika koji je izmislio fudbal za našu odbranu.
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la LBJ MVP » 18 nov 2010, 00:53

1921 je napisao/la:
amerosm je napisao/la:
Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Ne zna se koji je gori. Ne čudi me za ovog Bešića, igra u HSV-u pa mogu razumiti da veze nema.. ali Vranješ igra za moldavskog giganta i opet ga prolaze ljudi. Haj čovjek da im i oprosti, debi im je... nisu svi Željina djeca.

Je.bi ga, kod nas onaj pitar fura politiku "samo nek' nije iz bh. klubova", pa zove raznorazne Pandže, Mravce, Luliće, Mujdže, Vranješe... i čudi se kako nam protivnici daju puno golova. Radije će zvati igrače iz moldavskog giganta, nego Kerlu, Cocalića, Trivunovića, Muharemovića.. pa i VARUPU iz Travnika koji je izmislio fudbal za našu odbranu.
Vule i Kerla mogu igrat ovi ostali su karine :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sexmachineboy » 18 nov 2010, 00:53

1921 je napisao/la:
amerosm je napisao/la:
Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Ne zna se koji je gori. Ne čudi me za ovog Bešića, igra u HSV-u pa mogu razumiti da veze nema.. ali Vranješ igra za moldavskog giganta i opet ga prolaze ljudi. Haj čovjek da im i oprosti, debi im je... nisu svi Željina djeca.

Je.bi ga, kod nas onaj pitar fura politiku "samo nek' nije iz bh. klubova", pa zove raznorazne Pandže, Mravce, Luliće, Mujdže, Vranješe... i čudi se kako nam protivnici daju puno golova. Radije će zvati igrače iz moldavskog giganta, nego Kerlu, Cocalića, Trivunovića, Muharemovića.. pa i VARUPU iz Travnika koji je izmislio fudbal za našu odbranu.
Pogleda li ti utakmicu veceras,onako u prolazu?
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la nick » 18 nov 2010, 00:54

1921 je napisao/la:
amerosm je napisao/la:
Iskreno se nadam da ce momak i dalje u reprezentaciji dobijati priliku i dobro je po nas da moze igrati na dvije pozicije isto kao Muhamed Besic.
Ne zna se koji je gori. Ne čudi me za ovog Bešića, igra u HSV-u pa mogu razumiti da veze nema.. ali Vranješ igra za moldavskog giganta i opet ga prolaze ljudi. Haj čovjek da im i oprosti, debi im je... nisu svi Željina djeca.

Je.bi ga, kod nas onaj pitar fura politiku "samo nek' nije iz bh. klubova", pa zove raznorazne Pandže, Mravce, Luliće, Mujdže, Vranješe... i čudi se kako nam protivnici daju puno golova. Radije će zvati igrače iz moldavskog giganta, nego Kerlu, Cocalića, Trivunovića, Muharemovića.. pa i VARUPU iz Travnika koji je izmislio fudbal za našu odbranu.
:o
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.