Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la phily » 25 nov 2014, 18:54

http://sportsport.ba/bh_fudbal/aidin-ma ... ica/146327" onclick="window.open(this.href);return false;
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Sabinho » 25 nov 2014, 19:23

Burundi je napisao/la:Blago njemu, ne vama. Covjek je ipak zaposlen, vjerovatno ima zivot, a vi?
Provodite 16 sati na forumu, da li je moguce da neko takav ima zivot, posao, djevojku, skoluje se...? :hmmmmm:
Ne brini se.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Odg: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentac

Post Postao/la bhsport » 26 nov 2014, 08:29

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Da da, reko mu je da neće stići ako krene pjehe.
”U tom trenutku u razgovor se uključio i Seadov menadžer Olafs koji je upitao kakvo mišljenje o Seadu ima selektor Safet Sušić, ima li mjesta u reprezentaciji i koju bi mu pozicuju selektor dao da igra ? Rekao sam mu da je Sušić više puta javno govorio da Kolašinac ima sređene papire već bi imao nekoliko nastupa u reprezentaciji i da bi 100 % igrao u prvom timu, na svojoj prirodnoj poziciji. U razgovor se uključio i predsjednik Begić koji je ponovio da Sead ima sigurno mjesto u reprezentaciji.
Pape je dao garancije.
bhsport je napisao/la:Šteta sto semafor nezazeleni kod Seferovica i Tankovica.
I Halilovica je zelenko vuko za kapu hahahah
Za Seferovića je njegova greška, ali ne mogu da vjerujem da mu neko pripisuje Tankovića i Halilovića? Prvi nas je izlevatio kao zadnje levatine, tj. njegov otac, a drugi nikad nije imao dilemu za koga će nastupati.

Dobar si ti covjek Virto, ali nekad igras prljavo do bola.
Stavio si intervju iz 2013 godine kada je Seo vec dokazan igrac, igrao LP protiv Drogbe, ali naravno Pape nije gledao tu tekmu nego je gledao Barselonu:

http://mojusk.ba/vijesti.php?id=3101" onclick="window.open(this.href);return false;

Hajmo se malo vratiti u 2012 kada Seo nije bio toliko cuveno ime:

http://arhiva.kip.ba/2012/08/03/susic-o ... a-vrijeme/" onclick="window.open(this.href);return false;

Interesantno je da su ga i Susko i Jagoda sikanirali, Susko ga je prebacio Jagodi a Jagoda ga iskulirao. Da je isao tim putem kojim je semafor predlozio, danas bi ostali bez njega.

Nedati garancije za 19-godisnjaka koji igra u BL i CL moze samo velika budala.
Garancije su kasnile godinu dana, ako cemo posteno pricati.
Slicnom pricom je otjerao Seferovica kada je slagao da cim zaigra u Seriji A da ce dobiti poziv.
Zadnja izmjena: bhsport, dana/u 26 nov 2014, 08:57, ukupno mijenjano 1 put.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Principatus » 26 nov 2014, 08:44

Ma Kolasinac je trenirao sa prvom ekipom Schalke i tu se vec vidjelo da ce ga Steevens dovesti medju seniore. Vec smo tada trebali da imamo uspostavljen kontakt sa U19 igracem Elfa. Tada su me Papetovci ismijavali kako je Kolasinac junior (a presao u seniore) i ne treba da nas interesuje, kao da je normalno da se ne planira unaprijed i sa pogledom u veoma blisku buducnost, nesto sto im idol Safet isto nije mogao.

Pa su ismijavali Kolasinaca kada je igrao Ligu Sampiona, kao nije neki potencijal a i trener ne racuna na njega :urnebes: , a govorili su to sve samo zato sto Susic u to vrijeme nije pokazivao ni trunak interesa. Dakle sve sto su mogli okrecali su na svoj smijesni mlin kako bi opravdali sramni nerad Susica. A superprofesionalni igrac HNLa Tino je morao naravno opravdano na SP poslije lose prve utakmice, jer hej on je "senior". Te kontradiktornosti su za mene jedan dobar indikator u kojoj su zabludi i bolesti neki ovdje zivjeli. ;)

Kolasinac je vec igrao u Bundesligi i Ligi Sampiona, kada ga je Susic ignorisao i htio u U21, pa je Vlado Jagodic preko novina morao da poruci kako Kolasinac zeli igrati za A reprezentaciju, dodatno su njegov menadzer i sam Schalke pravili pritisak.

Kakav Susic i Kolasinac, to su bajke za malu djecu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la calcio » 26 nov 2014, 18:20

Tesko je dati garanciju nekome ko nema pravo igrati za BiH. Susic je vise puta poslao Kolasincu jasnu poruku da racuna na njega kada sredi papire. To je to sto je on mogao uraditi u tom trenutku. Ne moze mu poslati poziv...
Mada se Susic nekoliko puta javno nudio da mu pomogne oko papira, pa cak i da ga vodi po salterima :mrgreen:
"Neka dođe u Sarajevo i ja ću hodati s njim od ministarstva do ministarstva. Da je ranije predao dokumente, već bi imao pet nastupa za BiH."

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bvb » 26 nov 2014, 18:45

@calcio,

Sta ti mislis o Safetovoj izjavi da Seo nije igrac od asistencija (pasova) i golova tj. da nam kao takav ne bi pomogao protiv Nigerije?

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la calcio » 26 nov 2014, 18:51

bvb je napisao/la:@calcio,

Sta ti mislis o Safetovoj izjavi da Seo nije igrac od asistencija (pasova) i golova tj. da nam kao takav ne bi pomogao protiv Nigerije?
Mislim da je smijesna izjava, ali mislim i to da se Susic pogresno izrazio. Htio je vjerovatno protiv Nigerije igrati na iskustvo (Miske, Medunjanin, Ibisevic, Lulic). Neko od njih bi morao letiti vani da bi igrao Kolasinac, koji je maltene tek debitovao i to je prvenstvo zapoceo sa autogolom u trecoj minuti.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ibizevic » 26 nov 2014, 21:14

calcio je napisao/la:
bvb je napisao/la:@calcio,

Sta ti mislis o Safetovoj izjavi da Seo nije igrac od asistencija (pasova) i golova tj. da nam kao takav ne bi pomogao protiv Nigerije?
Mislim da je smijesna izjava, ali mislim i to da se Susic pogresno izrazio. Htio je vjerovatno protiv Nigerije igrati na iskustvo (Miske, Medunjanin, Ibisevic, Lulic). Neko od njih bi morao letiti vani da bi igrao Kolasinac, koji je maltene tek debitovao i to je prvenstvo zapoceo sa autogolom u trecoj minuti.
Ibišević nije počeo tekmu, papak je nagur'o 6 veznjaka i 3 defanzivca bez da iko pokriva lijevo kako treba

Avatar
master1015
Postovi: 330
Pridružen/a: 26 maj 2014, 03:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la master1015 » 27 nov 2014, 02:24

calcio je napisao/la:
bvb je napisao/la:@calcio,

Sta ti mislis o Safetovoj izjavi da Seo nije igrac od asistencija (pasova) i golova tj. da nam kao takav ne bi pomogao protiv Nigerije?
Mislim da je smijesna izjava, ali mislim i to da se Susic pogresno izrazio. Htio je vjerovatno protiv Nigerije igrati na iskustvo (Miske, Medunjanin, Ibisevic, Lulic). Neko od njih bi morao letiti vani da bi igrao Kolasinac, koji je maltene tek debitovao i to je prvenstvo zapoceo sa autogolom u trecoj minuti.
nema tu iskustvo koja moze nadoknadit borbenost i velicina glave sea rusilca

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la harixs » 27 nov 2014, 04:13

Ibizevic je napisao/la:
calcio je napisao/la:
bvb je napisao/la:@calcio,

Sta ti mislis o Safetovoj izjavi da Seo nije igrac od asistencija (pasova) i golova tj. da nam kao takav ne bi pomogao protiv Nigerije?
Mislim da je smijesna izjava, ali mislim i to da se Susic pogresno izrazio. Htio je vjerovatno protiv Nigerije igrati na iskustvo (Miske, Medunjanin, Ibisevic, Lulic). Neko od njih bi morao letiti vani da bi igrao Kolasinac, koji je maltene tek debitovao i to je prvenstvo zapoceo sa autogolom u trecoj minuti.
Ibišević nije počeo tekmu, papak je nagur'o 6 veznjaka i 3 defanzivca bez da iko pokriva lijevo kako treba
A ti bi to krilima razbio Nigeriju? Mi smo toliko zaebani po krilima da nismo mogli sanse napravit protiv velikog Izraela, a protiv Nigeriji smo ih itekako imali.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Principatus » 27 nov 2014, 07:06

Jeste protiv Obale Slonovace i Meksika nam krila uopte nisu bila bitna... :facepalm:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Virtu4l » 27 nov 2014, 09:11

"Neka dođe u Sarajevo i ja ću hodati s njim od ministarstva do ministarstva. Da je ranije predao dokumente, već bi imao pet nastupa za BiH."
Izjava koja definitivno pobija sve ovo što momčiluci pokušavaju da nametnu Safetu Sušiću.

Sad meni nije jasno o čemu se ovdje diskutuje. Kolašinac je uletio direktno u a tim, to je inače presedan, većina naših igrača su prošli U21 selekciju, Džeko, Ibišević, Pjanić, Salihović, Bešić, Vranješ, Višća, Prcić... Stvarno ne razumijem, Safet je u ovom slučaju odradio sve što je jedan selektor mogao uraditi, ali opet, da nije bilo tolike želje Kolašinca da zaigra za BiH, ne bi njega ni pet Sušića, Begića i Spahića moglo ubijediti, kao i sve ostale.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Stipe » 27 nov 2014, 09:20

Virtu4l je napisao/la:
"Neka dođe u Sarajevo i ja ću hodati s njim od ministarstva do ministarstva. Da je ranije predao dokumente, već bi imao pet nastupa za BiH."
Izjava koja definitivno pobija sve ovo što momčiluci pokušavaju da nametnu Safetu Sušiću.

Sad meni nije jasno o čemu se ovdje diskutuje. Kolašinac je uletio direktno u a tim, to je inače presedan, većina naših igrača su prošli U21 selekciju, Džeko, Ibišević, Pjanić, Salihović, Bešić, Vranješ, Višća, Prcić... Stvarno ne razumijem, Safet je u ovom slučaju odradio sve što je jedan selektor mogao uraditi, ali opet, da nije bilo tolike želje Kolašinca da zaigra za BiH, ne bi njega ni pet Sušića, Begića i Spahića moglo ubijediti, kao i sve ostale.
Postajes dosadan!
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la bhsport » 27 nov 2014, 09:28

Virto ima pravo u jednom.
Seo igra za BiH unatoč Safetu a ne zahvaljujući njemu.
Ovaj spin o vodanju po šalterima je takodjer iz 2013 godinu nakon početka price o Sei.
Virto ima pravo još nešto da je za standardnog člana Njemačke U21 uradjen presedan, isto kao i za propalog belgijskog U17 i U19 igrača koji nije mogao priči blizu belgijskoj U21 kao i truhlovinu i otpadak iz Austrije.
Logično ispada da je Pape Tinu i pjevača vodao po šalterima.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Virtu4l » 27 nov 2014, 09:44

Hadžić je već igrao za Austriju U21.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DonAhmo
Postovi: 38
Pridružen/a: 25 nov 2014, 01:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la DonAhmo » 27 nov 2014, 15:05

Stipe je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
"Neka dođe u Sarajevo i ja ću hodati s njim od ministarstva do ministarstva. Da je ranije predao dokumente, već bi imao pet nastupa za BiH."
Izjava koja definitivno pobija sve ovo što momčiluci pokušavaju da nametnu Safetu Sušiću.

Sad meni nije jasno o čemu se ovdje diskutuje. Kolašinac je uletio direktno u a tim, to je inače presedan, većina naših igrača su prošli U21 selekciju, Džeko, Ibišević, Pjanić, Salihović, Bešić, Vranješ, Višća, Prcić... Stvarno ne razumijem, Safet je u ovom slučaju odradio sve što je jedan selektor mogao uraditi, ali opet, da nije bilo tolike želje Kolašinca da zaigra za BiH, ne bi njega ni pet Sušića, Begića i Spahića moglo ubijediti, kao i sve ostale.
Postajes dosadan!
Stipe :kafa:

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ajax » 27 nov 2014, 15:31

Danas ce "strucnjaci" imati priliku da odgledaju Arslanagica protiv Rijeke u jako bitnoj utakmici za oba tima :bih: :bih:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Elegant » 27 nov 2014, 15:43

Ajax je napisao/la:Danas ce "strucnjaci" imati priliku da odgledaju Arslanagica protiv Rijeke u jako bitnoj utakmici za oba tima :bih: :bih:
Ovi forumski ili koji vec ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Sabinho » 27 nov 2014, 15:43

Ajax je napisao/la:Danas ce "strucnjaci" imati priliku da odgledaju Arslanagica protiv Rijeke u jako bitnoj utakmici za oba tima :bih: :bih:
Taj sam. Uzivam gledajuci ga (u dresu Standarda samo da nije u reprezentaciji).
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B

Post Postao/la Ajax » 27 nov 2014, 15:45

Mozda danas pruzi pravu partiju. Mlad je on jos igrac ima vremena za njega i greske su moguce posebno kod stopera. Rijetko ko prati Belgijsku ligu ( je ne bas ) a danas ce ga mnogi gledati. Sretno Arsla :bih: :bih:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem i 52 gosta.